|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 11:35:35   
hipo
Snjeguljice super za mucnine, drago mi ke.A prodavacica, kokos, sta drugo mogu rec. 
Lidac super za krstenje.
Katy, uzivaj na scanu, jedva cekam nas pregled. Ova dva tjedna su mi proletila jer sam na terenu, al druga dva budu se vukla. Ajme svekci, pa sta nemaju pametnija posla nego sjedit u Zagrebu! 
Mi u subotu nazad na sjever. Hipica se veseli vrticu, jedva ceka. Migoljilo se uzmigoljio, sve cesce i jace. Vec vidim da ce mi izbit mjehir, pluca i rebra kad poraste. Ja zivim u tajicama, ako je hladno, ispod obucem strample. Jedino sam po noci u pidzami koja je na gumicu koju drzim skroz nisko da ne smeta. Ima dana kad mislim da cu eksplodirat, sve se rasteze, nateze i pkteze, a dan nakon toga migoljilo je jaci u migoljenju. Sad cekamo da ojaca da ga tata i seka mogu osjetit. Mozda imamo ime, seki se svidka isto, ona ga vec tkao zove, za forum ce bit hipić 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 12:05:35   
Snjeguljica_83
Hipo, osjetiš ga i dok nešto radiš, krećeš se?Ja sam osjetila bebu noćas oko 2. Dva puta. Ma sigurna sam da je to. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2018 12:15:41   
Snjeguljica_83
Katy, lajkam odabir imena! 😘Da, i ja sam kupila baš tajice. Imam jedne baš trudničke hlače, ali su za cca 6 mjeseci trudnoće jer se onaj dio za trbuh ne razvlači baš jako. Pa nema šanse da se to obuče pred kraj trudnoće!😑Lidac, kroz ovaj tjedan sam uvjerena da sam osjetila bebu. Evo, i sad osjetim dok ležim. Moram biti mirna, mirna, još su to slabi pokreti.Krštenje! Predivno!😃 Moja djeca se krste s 12, 13 mj. Ne znam kako bih to izvela s bebom tako malom. Ono, zaplače, ajde daj joj sisu. Ionako cijelo vrijeme mislim da je beba gladna pa neka krštenje bolje bude nakon konkretnog obroka.😂😁Btw, sanjala sam da dojim.👶Lagertha, znam da bi i ti rado ovakve ''probleme" kakve ja imam. 😂Nadam se da ćeš to doživjeti i da će te prodavačice tlačiti.😎


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.10.2018 14:25:00   
lidac0605
Snjeguljo, cekamo izvjestaj sa pregleda 🤗

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.10.2018 10:49:33   
hipo
Snjeguljooo, di siiii!Ja nikad da naletim kad Lidl ima nesto trudnicko, tajice su miniz DM-a. 
Danas sam kod svekaca, ja ne kuzim to blejanje u trbuh, ok pogledas jednom ili dva puta al stalno nablejavanje, dajte me pustite na miru. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.10.2018 17:36:13   
lidac0605
Cekaju da im malac nekajj veli iz trbuha 😂😂😂

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.10.2018 17:36:49   
lidac0605
Snjegulja nas drzi u neizvjesnosti 😁

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 7:03:14   
Snjeguljica_83
Evo me.Sve je ok. 😍 Sve odgovara tjednima. Danas sam 17 tt. 😊 Naravno, spol se ne vidi. Biće je još maleno, a i imalo je skupljene noge. Ipak, po tome zaključujem da je cura. Dečko bi to već obznanio, jel Hipo? A moja cura se srami.😎😂 Mislim da je rekla da ima ruke iza glave, a i ja kao da sam to vidjela.😂Idem za tri tjedna na morfološki uzv u bolnicu koji se radi u 20. TT. Idem uskoro vaditi krv tako da pratimo štitnjaču. Vjerojatno će biti ok. Idući put će uzeti papu.U bolnici će vjerujem biti muški doktori koji su me puno puta pregledavali pa ću njih izgnjaviti s mjerama i da mi progataju spol.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 7:04:13   
Snjeguljica_83
Hipo, jel ti gledaju trbuh ili ga trljaju kao da si Aladinova svjetiljka?😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 7:04:39   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Cekaju da im malac nekajj veli iz trbuha 😂😂😂



😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 8:32:49   
hipo
Snjeguljo, bit ce da se mala srmai. Glavnod a je sve ok.
Da m eprobaju protrljat ostali bi bez ruke 😠

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 9:05:04   
lidac0605
Znači bit ćemo još malo u neizvjesnosti user posted image .Nema veze,bitno da je sve ok,lako za sadržaj međunožja user posted image !
A za stisnute noge-moji su dečki skrivali jajčeka skroz do pred porod,onda se tek krenuli hvalisat,do onda su uvijek noge bile skupljene,tak da...čekamo slijedeći uzv user posted image .

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 11:28:40   
belina
Haj hoj! Snjeguljice bravo za pregled!!! Samo da spomenem kod mene i svih mojih prijateljica je bio slucaj da muske odmah vide, a kad kazu da se ne vidi ili ima skupljene noge bude zensko😂😂😂 Hipo u tebe uvijek veseli s hipicom uvijek se nasmijemMoja Neli sad u 11. Mjesecu godina dana, vec.... djizs. Ekipa sigurno vec naveliko proslavlja rodendane pa zene ako citate javite se!!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2018 14:49:03   
hipo
Mi bili kod mojih pa je hipica puhala svjecice s necacima.U petak ili pon bi trebala u vrticu, to moram dogovorit s tetama u vrticu da vidim detalje. Doma budemo u nedjelju puhali zvali pa rljudi/djece, a jos nemam pojma sto joj poklonit. Dajte neke vase ideje... Kad ju pitamo sto zeli, kaze jaje 😂Mislila sam se da joj kupim neki kompletic za frizeraj. Budem isla u Mullera vidit sto ima. Baba i nona dale keš i nona jednu peglu. Muz je htio biciklu s pedalama, ja jos ne bi, nek fura ovu bez pedala jos i vjezba ravnotezu, u vrticu voza tricikl i vjezba pedale, dobro joj ide. Ne mora sve imat doma. I tek smo se rjesili skrivecki motora guralice, ne da mi se odma zatrpat 😂 stan s novim prometalom. Sad ce ionako zima i do proljeca nece je imat prilike toliko vozit. Kad je pokupim iz vrtica je mrak. Ja ne znam sto joj je bilo nocas, probudila se 3927328 puta. Mama di si, di je tata, di je none, rak ima kljesta, daj mi ruku, jel danas radis, kad cu u vrtic.... Jutros sam ko zombi. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 6:20:05   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Hipo, osjetiš ga i dok nešto radiš, krećeš se?



Nisi odgovorila pa ponavljam pitanje.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 9:13:27   
Snjeguljica_83
Ne spominjete dobivanje kilograma. 😁 U prvoj trudnoći sam se vagala točno svakih sedam dana, ono u istim uvjetima: ujutro, samo u donjem vešu. Bila sam luda i ful disciplinirana. Dobila sam ukupno 12 kg. U drugoj trudnoći sam se prisiljavala biti dosljedna u vaganju. Recimo da sam uspijevala. Dobila sam 14 kg. U ovoj trudnoći nisam nikakva po pitanju vaganja. Sjetim se svaka tri tjedna. Do sad sam 3 kg u plusu. Vi, cure?😎
MM i ja se zezamo da, ako je cura sad, idemo na četvrto jer želimo dobiti dečka!😂😂😂 I još on dodaje, ako ima za troje ima i za četvero.😂 Zezamo se, ali smijemo se kao ludi!😂😀

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 10:38:25   
Lagertha
Snjeguljice, super si! Ja sam od 65 dosla na 84. Uzas! I inace puno jedem, u trudnoci sam isto, ali se samo primalo. Jos uvijek se borim s 5 kg... uspijem doci na 66-67 pa opet dobijem 2-3 i tako u krug.Moj mali usao u novi ritam, spavanje oko 7,l-8 budjenje oko 5 😂

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 11:43:26   
Snjeguljica_83
Lagertha, lajkam spavanje.👍👌Ja ne znam zašto moj dvogodišnjak spava grozno. Pa taj se budi minimalno pet puta!😱😵😭😦😧


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 13:30:13   
Lagertha
Ma i moj se budi, samo prije tjedan dana je spavao od 20 do 6:30. Promjena sata i kasalj ga je zeznuo tj. nas roditelje je zeznuo.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2018 13:46:42   
hipo
Snjeguljo, za sad osjetim uglavnom kad se smirim skroz i kad sam sama jer se najviše mogu koncentrirat na svoje stanje. Dok sam u pogonu nemam kad ni mislit, a još je to sve prenježno da bi skužila ko kasnije kad mi bude razvaljivao mjehur i rebra.

S hipicom sam ukupno dobila 12 ili 13 kg. Prvi semestar je krenulo žestoko onda se smirilo i pred kraj opet ubrzalo zbrajanje kila.
Sad sam na +5 i čini mi se strašno. Inače ne kužim po robi da mi je nešto naraslo osim škembe, hlače trudničke mi i dalje spadaju i plešu oko butina i guzova. Al je škemba ogromna i preogromna.

Ja već vidim kako budete imali 4 djece bez obzira na spol ove bebiceuser posted image

Moja je zadnjih tjedana spavala super jer smo bili u tom apartmanu di je spavala kod mene u krevetu. Došli doma, ja se vratila u svoj krevet, ona svoj, drama prvu noć, ajme majko. sinoć sam išla kod nje, spavala je ko top, a ujutro sva sretna št o se probudila kraj mene. Ona ima neku novu fazu, ode spavat prije 8 i spava do 6 i pol. Sinoć nisam znala kud bi od sebe cijelu večer user posted image
Sinoć sam mislila, joj opet je legla u 9, a onda sam skužila da nisam sat vratila nazad i da je zaspala u 8 user posted image Ja bi da ona tako nastavi user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.10.2018 8:39:27   
Snjeguljica_83
E i moj se N budi u 6:30 otkako smo pomakli sat.😂 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.10.2018 12:25:29   
katy1503
pozdrav ekipa!!!

mi jucer odradili anomaly scan i sve je u najboljem redu :)
u utorak kod moje gin redovni pregled...
bebac je vrlo aktivan, cak aktivniji od sestre u prvoj trudnoci - osjetim ga svako malo jer je naprijed pa udari kada predugo sjedim na poslu...
Inace smo dobro svi... ja puno radim jer se bas zaredalo, K je doma s didom i nonom s mora a i pocela kasljucati pa da možda sprjecimo razvijanje neceg goreg...

uzivajte, citam vas a javim se kad stignem

p.s. od promjene vremena K se dize u 6user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.10.2018 13:56:17   
hipo
Katy super za dobar pregled. Ajme ti svekci, sta im nike ljepse na moru 🙄Super sto se bebac javlja ❤️
Ja sam danas bljak. Jedva cekam ic spavat da dan završi. Pregled je iduću srijedu. Spremamo se za rockas doma s par prijatelja i klinaca i za tulum u vrticu. Gospodicni smo kupili haljinu i cipele i sva si je vazna. 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.10.2018 14:18:02   
Mamica95


IZVORNA PORUKA: hipo

Katy super za dobar pregled. Ajme ti svekci, sta im nike ljepse na moru 🙄Super sto se bebac javlja ❤️
Ja sam danas bljak. Jedva cekam ic spavat da dan završi. Pregled je iduću srijedu. Spremamo se za rockas doma s par prijatelja i klinaca i za tulum u vrticu. Gospodicni smo kupili haljinu i cipele i sva si je vazna. 🤣



(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.11.2018 7:09:52   
Snjeguljica_83
Hipo, haljina i cipele! ❤👌 Dobro da ne želi obuti gumene čizme na haljinu!😂Jučer sam vadila krv zbog tsh. Čekamo... 

E prije dva dana me je užasno pekaoo lijevi dlan.😱I tako skoro sat vremena. Morala sam držati smrznuto povrće u vrećici, da mi ublaži. Iz čista mira se pojavilo, nisam se opekla, ma ništa, nikad iskusila takvo što. Dr Google kaže da je to znak manjka vitamina skupine B, B 6 i 12, folne kiseline. Razlog: umor, iscrpljenost. Čudi me da mi ičega fali jer uzimam Elevit koji je krcat svega. Popila sam jednu tabletu folata i prestalo je.
Jeste kad to doživjele? Imam tablete od Solgara B kompleks. Trebam li i to uzimati?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mamica95)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!