|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 10:24:54   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08.
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 10:27:13   
PinkyFunkyBirdy



Naši pregledi:


Fiona0802 user posted image 37 user posted image user posted image
user posted image 17.03.user posted image

daxy user posted image 27+1 user posted image user posted image
user posted image 20.03.user posted image

Lagertha user posted image 31+4 user posted image user posted image
user posted image 22.03.user posted image

Tonks user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 28.03.user posted image

kiar user posted image 27 user posted image user posted image
user posted image 13.04.user posted image





_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 10:38:40   
PinkyFunkyBirdy
Draga daxy, ja sam stavila listu i popis pregleda jer sam vidjela da idete na novu stranicu. user posted image Sretno na OGTT-u! user posted image Ja sam u prošloj trudnoći nakon što su mi treći put izvadili krv tražila kod sestre da legnem jer mi se užasno vrtilo. user posted image

Htjela sam mojoj dragoj Fionici zaželjeti SRETAN ROĐENDAN i sretan pregled! Neka ti se ostvare sve želje i da ubrzo uživaš sa svojim malim frajerčićem!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baš bi bilo lijepo da se malo jave kate i Geminica da čujemo kako su? user posted image

Inače jaaaaako se bliže vaši datumi! user posted image Dal ste spremne (ove čiji su datumi blizu)?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 10:53:58   
Ivana0710
Fiona sretan ti rodjendan i od mene user posted image user posted image

Lagertha sto se tice te kreme, ja bas koristim purelan od medele. Mazem se nakon svakog podoja i mislim da je okej user posted image jer mali mi je napravio ragade po bradavicama i cini mi se za dan, dva da su prosle. Kazu da ragade nastaju kod nepravilnog polozaja pri dojenju, ali nama je polozaj ispravan. Tako su nas naucili u bolnici, tako sam gledala na internetu i patronazna je rekla da je dobar. Tako da su vjerojatno bradavice osjetljive pa dok se ne naviknu.

I ja zeljno iscekujem da nam se kate i geminice jave user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Proljetne bebe 2017.
17.3.2017 19:58:31   
Fiona0802
Hvala draga Pinky i Ivana!

Stigla sam s pregleda. Maleni je u niskom startu. Doktorica se iznenadila, ja i nisam bas; imam osjecaj da ce jako brzo. Sve se skratilo, omeksalo i glavica je skroz nisko. Jedino sam jos skroz zatvorena, tak da samo cekamo da krene user posted image

Puno pusa svima!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.3.2017 8:54:12   
Ivana0710
Fiona uzivaj u zadnjim danima trudnoce user posted image i moj je malac bio jako nisko i 3 dana pred termin bila sam skroz zatvorena, noc pred porod samo 1 prst i doslovno se u 2h otvorila 8 prstiju. Tako da to sto si zatvorena nista ne znaci user posted image

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.3.2017 10:23:06   
daxy
Jutro. user posted image

Fiona kasnim jedan dan sa čestitkom.
Želim ti sve najbolje i nek ti se ostvari sve što poželiš. user posted image user posted image user posted image
Vidim da si u niskom startu i da samo čekaš. Pa sretno onda. user posted image
Nadam se da ćeš se javit još koji put prije nego rodiš.

Ivana nama su na predavanju rekli da su bradavice najosjetljivije prvih par dana nakon poroda,al da poslije očvrsnu.
Ako ne prođe ta osjetljivost u tih prvih par dana onda treba vidit jel beba pravilno na dojci,jel pravi vakuum kako treba i druge stvari.
Znači uhodali ste se s dojenjem? user posted image


Moj nalaz OGTTa: Natašte 3,8 a poslije 2 sata 3,3.
S tim da mi je u urinu nakon 2 sata rezultat 2 (a početni 0). Jel to OK? user posted image
Nisam ništa konkretno našla o tome na internetu...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.3.2017 12:18:25   
Mimo
Evo i mene

Fiona sa zakasnjenjem nek je sretno i od mene! user posted image

Lourdess bila sam jucer i pitala za to bockanje na sto je bio odg.da je to mozda od pucanja kapilara ili od pritiska. Uglavnom nista za uzbunu. user posted image sve u redu.

Samo me je zbunila s velicinom bpd...glava prednjaci 2 tjedna sto kao ispada da ce beba biti krupnija. Znate li vi ikakav tako slucaj i pricaju li vasi doktori o tome? Znam da je uzv nepouzdan da igraju tu mm..

Daxy ne znam jel mislis mozda na glukozu u urinu,sto je i meni bilo pokazalo al oni to ne shvacaju za uzbunu vec pripisuju stvaranju mlijeka.

< Poruku je uredio Mimo -- 18.3.2017 12:26:23 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.3.2017 16:00:34   
Ivana0710
Daxy bome kod nas ne traje par dana nego jos uvijek :/ morat cu kad dodje patronazna da provjerimo polozaj. A atos se tice dojenja papa kao veliki i napreduje vise od prosijeka user posted image

Danas smo bebu vodili doktoru, mislila sam da je dobio onaj soor u ustima ili mljecac medjutim nije. I uzasno je placljiv zadnjih dana, u stanju je po 4,5h plakati da ga nikako ne mozemo smiriti pa sam se uplasila da ga mozda nesto ne boli jer sa kakanjem vise nema problema. Pa su nam rekli da se pomirimo da imamo zahtjevno dijete user posted image i vadili su mu krv pa se pokazalo malo osjetljivosti na mlijeko i sad ja ne smijem konzumirati apsolutno nista sto sadrzi mlijeko, cak ni kolac. U ponedjeljak ce mu raditi bas pretragu za alergiju pa cemo viditi. Nadam se da je lazna uzbuna jer sam apsolutni ovisnik o mlijeku i mlijecnim proizvodima user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 18.3.2017 16:01:33 >

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Proljetne bebe 2017.
18.3.2017 17:57:12   
anandi
Dobro vece drage moje. Evo i mene nakon duze vremena. Mislila sam na vas ali nisam bila u stanju da pisem, nisam ni sad ali bar nabrzinu da se javim i pozdravim vas.
Znate da sam pisala da imam dole neki pritisak i nagon na tiskanje jos prije 5-6 sedmica. Mislila sam da se to samo moj lopovcic okrece. Kad sam bila u 19 sedmici na pregledu bebica je bila s glavicom u karlici, ali dr nisu nista uzimali zaozbiljno jer je bila male tezine i ocekivalo se da ce se podici. Medutim, isla sam na 4d u 25,26 pa i 27 sedmici da uhvatimo bar jednu slicicu ali bebica je i dalje dubila na glavi. U 29 su mi poceli i bolovi pored pritiska, otisla sam na uz kad kontrakcije, hoce lopov napolje prije vremena. Zabranili su mi sve, pocev da jedem (dobila sam 14 kg od 8 sedmice user posted image ), da hodam, da sjedim...znaci potpuno lezanje, po mogucnosti i da jedem lezeci. Sreca grlic je zatvoren ali je razmeksan i 24mm je.
Sad sam 30+5 i za nekih 10-tak dana idem ponovo na kontrolu i treba da primim onu injekciju za sazrijevanje pluca za svaki slucaj. Dr su mi rekli da nema sanse da doguram do termina, cak sta vise mogu se svaki cas porodit. Bebica je dobro, cak sta vise naprednija je za skoro 2 sedmice i bas pritisce.
Ja se nadam da cemo daj Boze uci samo u 9. Samo lezim, lopov kao i inace lupka po cijeli dan i noc. Vjerujte jedva se i tusiram, pa nakon 10 min stajanja meni krece nagon na tiskanje. Sva sreca sve sam spremila za bebicu, oprala, popeglala, poslozila...sad spremam i sebi sta ce mi trebat za bolnicu.

Vama zelim ugodne i skolske trudnoce. Pisat cu ja vama opet, ali sad sam malo sjela i upalila laptop i idem ponovo u horizontalu. Mob mi je katastrofalan, cim udem na forum odmah me izbaci tako da sam odustala od njega.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Proljetne bebe 2017.
19.3.2017 18:02:35   
Ivana0710
Uh anandi u svakom slucaju drzim ti fige da uspijete dogurat barem do 9.mjeseca! Javljaj nam se da budemo upuceni u situaciju i cuvajte se! user posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Proljetne bebe 2017.
19.3.2017 20:18:28   
perlica55
Večer cure...
Fiona, kasnim, al od srca sretan rođendan user posted image user posted image
Poklon stiže uskoro user posted image
Anadi draga, žao mi je kaj moraš mirovati, al sve za naše bebe user posted image
Čim prije dobiješ dexić, pluća se prije budu razvila. Hajde da dogurate 2u1
barem do 34tt. Samo slušaj savjet ginekologa, lezi odmaraj, nemoj sjediti...
Držim fige da bude sve dobro, samo hrabro dan po dan user posted image
Daxy sretno na pregledu, čekamo izvještaj user posted image
Prehlada me uništila, ni malo mi nije bolje...
Ležim, pijem čaj, kapam morsku vodu i ne znam šta više da radim...
Cure uživajte i mazite buše user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 19.3.2017 20:19:19 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.3.2017 9:56:14   
PinkyFunkyBirdy
Fiona, držim fige da kad krene porod da bude brzo i lako! user posted image user posted image user posted image

Draga moja daxy, moram te razočarati, ali bradavice bole puno duže. user posted image Ja sam još s 3 mjeseca brojila anđele kad bi mali povukao. To ti isto varira ... bude bolje, pa se pogorša, pa opet bude bolji period i tako ukrug. Pa ti se začepi neki kanalić pa opet boli, pa nešto treće,.... A moj mali je od prvog dana lijepo vukao. user posted image
Meni se čini da je tvoj OGTT sasvim ok. user posted image

Mimo, moj mali je negdje od polovice trudnoće imao po mjerama glavicu veću za 2 tjedna, a ostale mjere za tjedan dana veće. Da, to ti znači da ćeš dobiti malo veću i glavatu bebicu. user posted image Ja sam svog rodila sa 4430 g i 54 cm. A što se tiče malo veće glavice to će se primjećivati na početku do možda dok ne navrši 1.g. i onda će biti normalna (s obzirom na drugu dječicu), jedino što ti možda neće htjeti biti na trbuhu (kao i moj) jer im je problem dizati tako tešku glavicu. user posted image Uglavnom, ništa strašno i ništa za zabrinuti se. user posted image

Ivana, da nije skok u razvoju? Oni obično budu na 3 i 6 (3 i 6 tjedana, 3 i 6 mjeseci)? user posted image Joj nadam se da nije alergija. Nisu mu se počeli crvenjeti obrazi i jako sušiti koža na licu? user posted image Nadam se da će vam testovi nešto pokazati jer nama su svi bili li-la i konačni odgovor doktora: to vam može, ali i ne mora biti alergija, najbolje da probate pa ćete vidjeti i sl. guposti. user posted image

Anandi, dogurala si do 30 tt i to je već super, a sad pokušaj mirovati i čuvati svog bebača pa da još malo sazri dok je buši. Grlim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, baš mi je žao da te prehlada ne pušta na miru. user posted image Drži se!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.3.2017 17:28:34   
Mimo
Pinky e pa bas user posted image user posted image user posted image
Neka Bogu hvala...nego sad mi reci jesi li rodila prirodno i ima li to veze s porodjajem prije termina?
I meni pokazuje od polovine tako user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.3.2017 18:06:53   
Ivana0710
Pinky ne znam, mozda i je skok.. Danas su nas ostavili u bolnici. Nalazi od krvi su u redu, ali su mi svejedno rekli da izbacim sve mlijecno. Ostavili su nas jer od subote nista nije dobio na tezini i zbog tih faza placljivosti, da vide jel ga nesto boli ili je samo zivcana beba user posted image Sutra ce raditi uzv abdomena pa cemo vidjeti.

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Proljetne bebe 2017.
20.3.2017 20:21:36   
daxy
Ej,cure.
Ja samo kratko da vam se javim.

Sve je OK. Bebice su okrenute vodoravno obje. Jedna udara rukama u mjehur i sklupčala se u dnu stomaka.
Druga se raširila i leđima lijepo gura želudac. user posted image
Ova dolje je teška 890grama,druga 950grama. Obje su mrvu teže.
Lijepo rastu i baš su me razveselile. user posted image

Iscjedak opet sumnjiv. Evo ja ne znam šta da radim. user posted image user posted image
Gusto bjelkasto. I sad opet turu Vagisana 7 dana.
Kontrola mi je za 3 tjedna.
Zatvorena sam i sve je drugo OK,samo me taj iscjedak zeza. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 8:59:56   
daxy
Jutro,trudnice.
Pa gdje ste mi sve?

Mimo sve ti je to u redu. Beba je malo naprednije.
I meni po UZV sve odstupa od TT u kojem sam trenutno.
Glava,trbuh,bedrena kost. Ništa se s ničim ne slaže i tako svaki put.
Ja mislim ako se doktor ne brine,ne trebam ni ja. user posted image

Ivana prati i dalje za soor jer nekad se dogodi da bebica nema naslaga.
I obvezno provjeri hvat s patronažnom. Jesi gledala jezik?
Ako je sve u redu s hvatom možda bebica ima skraćen jezik...

anandi draga,lezi kako su ti i rekli.
Šaljem vam puno zagrljaja tebi i malom pišulincu. user posted image
Bit ćete vi super. Doktori su u stanju održat trudnoći tjednima.
Ti samo slušaj upute i čuvaj se.

perlice kako si ti? Jel prolazi prehlada?

pinky baš si me razočarala s tom informacijom. user posted image
Ma bitno da bebači sisaju,nekako ću izdržat to sve. Sve ste izgurale,pa ću i ja. user posted image


Eh da,vezano za glukozu u urinu doktor mi je rekao da je to jedan od načina eliminiranja glukoze.
Tako da je normalno nakon 2 sata da bude prisutna u urinu.
Glukoza u krvi mi je niska. Rekla sam mu da mi je bilo loše poslije tog drugog vađenja,pa je komentirao:
Da je meni ovako nizak šećer bilo bi mi slabo,a kako neće bit jednoj trudnici.
Napisao mi je da smijem Voltaren ako su mi baš jake glavobolje. user posted image


Curke,ima li koja od vas problem s hemeroidima? user posted image user posted image
Ja sam poslije OGTT imala zatvor i jučer ujutro mi je izašao jedan mali. Valjda je to to. user posted image
Pomažite. user posted image

OGTT me je vrhunski izbacio iz kolosjeka.
Najprije mi je bilo loše poslije vađenja jer nisam jela kako sam navikla.
Kad sam nadoknadila hranu imala sam zatvor sve do jučer.
Da ne spominjem žgaravicu već 4 dana. Bila mi se smirila skroz i nakon te glukoze mi se vratila gora nego ikad. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 9:23:05   
lidac0605
Daxy,veseli me baš čitati tvoje postove o živahnim curkicama user posted image user posted image
Nek bude i dalje sve u redu...jesi probala za taj iscjedak neke probiotičke stavljat redovno vaginalete?Kod trudnica je vaginalna flora poremećena i podložna infekcijama.Ja sam u trudnoći kupila Linex lady vag.kapsule i svaki treći dan stavljala po jednu cijelu trudnoću čisto radi održavanja zdrave flore...i nikad ni gljiva ni ničeg drugog.
Za hemeroide ti nisam od pomoći,rodila sam ih petero i nijednog hemeroida user posted image po tom pitanju sam sretnica.
Sretno curke user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 9:27:54   
Tonks
Daxy i ja ti imam problema sa zatvorom i niš živo ne pomaže. Hemeroide na sreću nemam. A kaj se žgaravice tiče bademi su mi spas!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 9:29:39   
Lagertha
Pozdrav svima!
Anandi čuvaj se, mi bi trebale biti terminuše!! Nadam se da ćeš izdržati bar do 34. tjedna, a želim ti 37.

Daxy, drago mi je što je sve dobro osim iscjetka. Mislim da je važnije da nemaš nekakvu bakteriju.


Ja u zadnjih par dana imam problema s premekanom stolicom, a u zadnjih desetak dana s umorom i čudnim preznojavanjem i bljedilom pa sam si kupila kupinovo vino i sok od cikle... no od kupinovog vina imam užasan
gastritis tako da ga ne bum više pila. Kupila sam neke stvarčice za bebu u zadnjih par dana. Gledala sam kako osigurati siguran prostor za malu bebicu dok spava i čitala sam o onom umatanju u pokrivač. Piše da se može umotati i u
tetra pelenu. Da li netko ima iskustva s tim?
Što se tiče dječje kozmetike... to ću još vidjeti, ali ako beba bude na mene vjerojatno će koristiti kao i ja adermu ili uriage, a ako bude taman na dragog onda ću kupiti neku blagu kremu iz ljekarne. Odlučila sam da ga neću kupati svaki dan
već svaka 2-3 dana i da ću koristiti blazinice i vodu na početku, a ne vlažne maramice.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 9:34:04   
Lagertha

IZVORNA PORUKA: Tonks

Daxy i ja ti imam problema sa zatvorom i niš živo ne pomaže. Hemeroide na sreću nemam. A kaj se žgaravice tiče bademi su mi spas!


Meni je i soda dobra (s malo nečeg kiselog) i acidofil s žgancima za večeru. Od pizze me uhvati najgora žgaravica user posted image

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 9:54:03   
Ivana0710
Daxy evo i u bolnici nam je receno da je hvat u redu. Ragada vise nemam, samo su bradavice jos malo bolne na onaj prvi hvat kod dojenja.

Lagertha sto se tice tog umatanja u tetra pelenu, jel mislis na ono povijanje kad su bebi ruke uz tijelo pa je onda umotana? Mojoj bebici su to nocas u bolnici napravili kad su mu krenili grcevi i spavao je tako umotan i mogu reci da mi jos ni jednu noc nije toliko dugo i mirno spavao. Pocet cemo to i kod kuce prakticirati.

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 10:55:33   
PinkyFunkyBirdy
Draga daxy bravo za tvoje curkice i neka samo tako lijepo nastave rasti! user posted image user posted image user posted image Za hemeroide ti ne znam pomoći (možda kantarionovo ulje user posted image ), a žgaravicu probaj sa sodom bikarbonom (iz ljekarne koja nema aluminija) ili mineralna ili nešto što ti inače pomaže. Meni Rennie nije baš od pomoći, ali ako tebi pomogne super. user posted image
A iscjedak nije opasan jedino je neugodan pa neka te barem to malo utješi. Nadam se da će vaginalete pomoći. user posted image

Mimo, rodila sam prirodno i malo su me recnuli dolje da može ta velika glavica izaći. user posted image Nema to nikakve veze s time kad ćeš roditi. Ja sam prenjela tjedan dana od termina. user posted image

Ivana, nadam se da će biti sve ok. Javi što je UZV abdomena pokazao. user posted image

Lagertha, nije niti preporučljivo svaki dan prati bebice jer se one niti ne znoje kao mi odrasli, a čestim kupanjem im se isušuje koža (jer je jako tanka na početku i bez potkožne masti koju mi veliki imamo). Bitno je obrisati dijelove koji se vide i koje stavljaju u usta - znači lice i rukice te naravno guzu i spolni organ nakon svakog obavljanja nužde. user posted image
Vidiš, kako su nam organizmi različiti - meni pizza jako paše i od nje nemam žgaravicu, a od zdravih stvari (voće i povrće) odmah kiselina u želucu proradi. user posted image

Umatanje koje spominjete je navodno jako dobro jer bebice nisu svjesne svojih rukica pa se lupaju po licu i bude, a ujedno ta stisnutost ih podsjeća na vrijeme dok su bile u bušama i onda ih to sve smiruje. Ja to nisam prakticirala, ali mislim da je super. Možda sa sljedećim. user posted image
Ženice, ispričavam se što upadam stalno i dajem savjete te ako kojoj smeta slobodno mi kaže pa vam neću više pametovati. Slobodno me "potjerate" na druge teme, neću se naljutiti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 13:04:37   
Tonks
Lagertha ja više neznam od čega me peče žgaravica. Pizzu mogu jest, al ima jedna picerija u Gorici kaj ima tak čudnan paradajz da već sa prvim grizom želudac počne bolit. Sva sreća da ovaj moj nema mjere pa je kupio badema za 3 mjeseca hahahauser posted image
Pinky kaj si luda, kaj bi smetalo, pa sve i jesmo tu da podijelimo iskustva i savjete i da si pomognemo kolko možemo. Ipak smo sve u istoj kašiuser posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Proljetne bebe 2017.
21.3.2017 16:54:30   
Ivana0710
Pinky uzv je pokazao da se mali malo folira user posted image
U bolnici je kao bubica. Kad mi pocne plakati nece kod mene da se smiri, cim ga sestre uzmu odma se smiri i spavanjac. Budi se svaka 2,3h jesti a ostatak spava. Nismo se ovako ni on ni ja naspavali otkako se rodio user posted image
I sta bi nam smetali savjeti, zato i jesmo ovdje user posted image
A to umatanje fakat pomaze, svaki put kod grceva ga smiri user posted image

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!