|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.3.2017 11:08:20   
Tonks
Jutro ljepotice moje user posted image Dal se kojoj dogodilo da ju uklještilo? Mene već dva dana boli na boku, neznam kak da objasnim, kak bi stavile ruku na bok točno na tom djelu di je ruka. Al sam zakompliciralauser posted image Mislila sam jučer da je zbog bebača jer je bio na toj strani, al danas je na drugoj strani, a boli da se jedva pomaknem. Neznam kaj bi.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.3.2017 11:36:25   
Mimo
Pozdrav curke

Izgleda da samo mene napadaju strije ovdje :) i ja ih mazem maslinovim uljem ali dzaba.
Ivana i Viola prave ste sretnice sto se tice poroda. Samo nek se tako nastavi i s drugima.
Ostale moje trudnice ne mogu upratiti sve osim da su svima uredni pregledi user posted image user posted image user posted image
Perlice sto se tice hrane. Pazila sam se bila do ovog zadnjeg tromjesecja. Znaci izbjegavala bijeli kruh,peciva pite savijace itd. Uglavnom sve vezano za tijesto.
Sad jedem manje vise sve. Cak sam posla "ižinjavati" s hranom. Pudinzi i vocni jogurti su mi sad na prvom mjestu. user posted image .
Reci ti doktorici da im vaga ne valja user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.3.2017 11:44:50   
Mimo
Tonks nemam iskustva s bokovima. Ne znam sto bi ti savjetovala nadam se da ce se netko iskusniji javiti osim da se probas malo razgibati da to "otkoci".
Mene inace boljucka samo donji dio ledja.. mozda kosti odradjuju sad svoju ulogu pripreme. Vidim da smo s terminima blizu.

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 9:30:06   
Lagertha

IZVORNA PORUKA: perlica55

Dan curke...
Lourdes nek je pregled prošao uredno user posted image Mazi bušu i uživaj
Viola pa imala si porod za poželjeti user posted image user posted image user posted image
Jel to prvo dijete ili??? Uživajte user posted image
Daxy, dobro da ti je pomogao šećer i voda... Dal si bila na OGTT?
Zvao me gin veli da je ogtt dobar. Veli da ubacim još jedan obrok user posted image
Jer nisam dobila niš kg u 3 tjedna..
Al ja jedem doručak, pa nekakav voćni obrok, ručak, predveče jogurt ili
nekakav kolač i večeru... Kak vi cure papate???



Čitala sam da nije dobro dobivati ni previše ni premalo. Od drugog tromjesečja po pol kile na tjedan (prije toga ne treba ništa dobiti).
Krajem trećeg tromjesečja opet bi trebala kilaža stagnirati. Ja sam previše dobila, 12-13 kila u 31. tjednu.
Možda da uz voćni obrok ubaciš neke orašaste plodove (oni su jako kalorični i hranjivi). Ja jedem slično kao ti, samo vjerojatno količinski više.
Također svaki dan pojedem nešto slatko: nekoliko keksa, dva-tri reda čokolade, čokoladni soja puding. Ponekad za doručak jedem nešto iz pekare:
krafnu, salenjak, kroasan.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 9:41:42   
Ivana0710
Ajme Viola porod za pozeljeti, svaka cast!
Kako se snalazis sa bebicom kod kuce? Jel imate problema sa probavom i grcevima? Moj djecarac jadnik svaki dan poslijepodne sate i sate preplace koliko ga muce, nema sta ne pokusavamo ali nista ne uspijeva. Ne zna se tko vise od nas dvoje preplace user posted image

Mimo maslinovo ulje ti inace isusuje kozu tako da ti ga ja nikako nebi preporucila za strije! Ja sam se mazala cijelu trudnocu sa pavlovicevom i nisam dobila ni jednu jedinu striju i tjedan dana prije poroda se jedno jutro probudim kad ono par strija po stomaku, al okej su, nisu bas jako vidljive.

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 12:32:16   
perlica55
Dan curke, evo podnevna user posted image
Ivana žao mi je mišeka malog, dal mu daješ kakve kapi protiv grčeva,
Biogaja il sl. Nadam se da mu uskoro bude bolje..
Ti pazi kaj papaš, ak dojiš..
Tonks, kako si danas?? Ako ti nije bolje pitaj gineka kaj da uzmeš
za bolove i eventualno nešto za opuštanje user posted image
5 obroka + međuobroci, pa ženo kad stigneš sve pojest user posted image
Mimo, vjerujem svom gin, i ak veli da sam od 25-28 tjedna ipak trebala
dobiti nešto kg, onda je to za mene tak.
Obzirom što sam prošla u 1. t ( vidite u potpisu)
Ne dobivanje na kilaži u drugom i trećem tromjes. nije baš zaje****/
I potpisujem Ivanu, ne ulje protiv strija.. Bolje nekakvu masniju kremu,
koja će koži dati vlažnost i elastičnost.
Lagertha, evo sam si kupila oraha, badema, grožđica, suhih brusnica, i datulja pa si grickam..
Lourdess, kad sam živjela u St, pred Uskrs bi od sirnica došla kao user posted image user posted image
Budem potražila tu ak ću naći "slatki kruh", super ideja user posted image
Ipak sam u srijedu na pregledu da gin provjeri protoke.
Do sada sam dobila 7 kg, al tolko sam imala i prije 3 tjedna na pregledu.


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 12:57:49   
Tonks
Ivana nadam se da se nećete dugo mučit sa grčićima. Moja kuma je koristila Biogaiu i veli da su u tjedan dana prošli i više se nisu vratiliuser posted image A frendica sad uzela Lefax pa će vidjet jel to kaj pomaže. Pusa beboliniju user posted image
Perlice ja ti samo jedem i piškim hahaha Danas je bolje, štrecne tu i tamo. Jučer nije bilo za živjet, jedva se ustala iz kreveta. Koma. Jel se vaši bebači aktiviraju kad vam se mužek ustane iz kreveta? Ne kužim kak osjeti da ga nema i tulum počne od 7.30 ujutro, a ja bi spavalaaaauser posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 13:03:20   
Lagertha
Za Uskrs inače sama napravim pincu user posted image i to ovu Vlašku: http://old.gastro.hr/recepti/vlaska-sirnica-5124.
Zato što je u receptu svježi kvasac - nikad nisam radila sa suhim user posted image i još stavim žute grožđice unutra.

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 13:06:20   
Tonks
Lagertha može komadić za Veliku Goricuuser posted image

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 13:15:16   
Lagertha
Može :-D Ispadnu mi 4 pince pa ima uvijek za sve i za zamrznut.

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 13:17:09   
Tonks
Kaj smo se brže dogovorileuser posted image

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.3.2017 16:37:29   
Ivana0710
I mi koristimo biogaiu, ali kaze patronazna da misli da to nisu grcevi nego problemi sa probavom, dok se crijeva malo ne naviknu. Samo da ne potraju dugo. Danas ga ne muce i eo cijeli dan samo spava i jede user posted image

Drage moje uzivajte u trudnoci, falit ce vam user posted image

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 11:02:24   
daxy


user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08.
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 11:17:09   
daxy





Naši pregledi:


perlica55 user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

Marina1980 user posted image 36+3 user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

LourdessPadme user posted image 20+6 user posted image user posted image
user posted image 15.03.user posted image

Fiona0802 user posted image 37 user posted image user posted image
user posted image 17.03.user posted image

daxy user posted image 27+1 user posted image user posted image
user posted image 20.03.user posted image

Lagertha user posted image 31+4 user posted image user posted image
user posted image 22.03.user posted image

Tonks user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 28.03.user posted image






_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 12:11:40   
daxy
Pozdrav,curke. user posted image

Evo mene napokon se osjećam normalno.
Imala sam užasan vikend. U subotu počela glavobolja koja se samo pojačala do navečer.
Tako sam cijelu noć provela u bolovima i povraćanju.
Tek u nedilju oko 07:00 sam malo zaspala jer se bol smanjila taman da padnem u komu.
Digla se oko 09:00 i dalje s glavoboljom al samo na jednoj strani.
Tijekom dana se postepeno smanjila bol,pa sam popodne mrvu odspavala. I tek navečer je bol prestala.
Al ostao mi neki glupi pritisak u glavi. Tek jučer sam došla sebi i evo probudila se jutros napokon normalna.
Jedva čekam ponediljak,pitat ću doktora da mi propiše bilo šta jače od Lekadola jer on ima isti efekt ka i Tic-Tac.
Ja neću moći izgurat još jednu takvu glavobolju. user posted image

perlice bila sam na OGTT i čak mi je laborantica komentirala da mi je niža vrijednost nakon 120min. user posted image
Doktor je reka da je to OK. Al kako sam bila na OGTTu prije 22TT uputio me ponovo. Ić ću ga sad u petak vadit,pa ću znati.

Moj dnevni meni:
Jutro prvo kava pa za doručak maslac ili sirni namaz i čaša mlijeka/jogurta, nekad čaj ili smoothie/ cijeđeni prirodni sok po želji.
Poslije toga neko voće (uglavnom jabuka)
Za ručak šta mi se jede. Uvijek nešto drugo.
Poslije ručka neko voće (naranča, kivi, jabuka,mango,.... ma šta god mi se jede)
Nekad pojedem nešto slatko kroz popodne.
Za večeru isto svaki dan nešto drugo.
Poslije toga nekad (rijetko) gricnem kikiriki ili sjemenke suncokreta. Prije bih jela voće, al su mi rekli da nije pametno da to bude zadnji obrok u danu jer fermentira tijekom noći u želucu.

Ovo za ručak i večeru pravim ono što mi se jede taj dan. Uvijek lijepo friško skuhano ili pečeno.
Eksperimentiram dosta jer imam volje,pa se nađe tu svega. Uglavmom jedemo sve od mesa preko povrća, pa do pizze i lazanja.
Sve ovisi šta mi se taj dan jede i šta mi se da napravit.
Danas sam recimo lijena pa ću napravit manistru s tunjevinom i vrhnjem.

Marina i meni svi govore da mi je samo trbuh narastao.
Ja isto ne vidim neke velike dobitke u guzama ili grudima. Još sam si zgodnjikava. user posted image

Lourdess ja sam sebe uvijek zamišljala kako virim u frižider po noći, al nisam nikako imala volje jesti po noći.
Baš si me sad natjerala da si odem kupit sirnicu. Njam,obožavam ih i to je jedini kolač bez kreme (suhi kolač) koji ja volim jesti.
Ostalo mi ne treba niti stavljat na tanjur. user posted image

Tonks draga,nisam ni ja imala neke ukočenosti,jedino bol u križima i neki čudan osjećaj zadnjih dana jer mi treba vremena da mi se kosti "zagriju" da bih se pokrenula.

Mimo slažem se s curama. Bilo koja krema je bolja od ulja. Koži treba vlažnost,a ne masnoća.
Ja koristim običnu hidratantnu kremu i ponekad kad se sjetim stavim onu protiv strija od biobaze. I nemam do sada ni jednu jedinu striju. user posted image

Lagertha pod 2-3 reda čokolade misliš na cijelu čokoladu ili? user posted image
Nema toga kod mene. Ja kad ju otvorim nema zatvaranja. Doduše ne jedem ih svaki dan,pa mi valjda oprošteno.
Za mene je onaj omot što ga možeš ponovo zalijepiti najveća glupost ikad.



Moje curke su se bile primirile jučer, može biti da je i njih iscrpila moja glavobolja i povraćanje.
Bila sam mrvo zabrinuta iako sam ih osjećala al ne toliko jako kako sam navikla.
Danas su mi opet živahne kao i prije i odmah sam mirnija. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 17:57:04   
LourdessPadme
daxy jesi sigurna za tunu?? Meni je gin rekla da ne smijem zbog žive. Pitaj kad budes isla.



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 18:47:00   
Mimo
Ooo Perlice nismo se dobro razumijele. Mislim ja sam bedasto napisala. Mislila sam da ono sto sam ja trebala izbjegavati po preporuci ginica zbog naglog debljanja,da ti podjes konzumirati vise.. sorry

Hvala vam cure puno. Sutra gibam u kupovinu kremica i izbacivam ulje. Stvarno sam popucala bice sto mi sve ide u stomak..

Daxy potpisujem da izbacis tunjevinu iz tog razloga. Ja jesam i ne fali mi. Nasla sam joj brzo zamjenu user posted image



(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 18:50:43   
Marina1980
Ja pitala doktora za tunu...veli in moze samo ne puno i jako cesto. A ove u konzervama su 90% iz uzgoja te ni dubokog mora ni zive nisu vidleuser posted image

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 19:23:30   
kiar
Evo da se javim stigla s pregleda danas sam 22+5 a sljedeći pregled mi je 13.04 tad ću biti točno 27 ! Sve je ok ,mjere odgovaraju doktor me i pregledao jer zadnje dane imam čudan osjećaj kao da će beba izletit ,ali ipak je sve ok kako i treba biti...Pitala ga da mi potvrdi spol iako je vec rekao da je dječak al nije mogao jer je beba i dalje u istom položaju zadak i nistw se ne vidi...jer ja sve kupujem za dečka a vec sam poprilicno kupila ili naručila..al valjda je dobro vidio na 4d zadnji put . Do sad sam dobila 8kg ,ali me upozorio da sad krenem pazit jer sad krece debljanje! Ma najbitnije je da je sve ok,a kile cemo kasnje skidat user posted image

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 19:26:42   
perlica55
Večer cure...
Daxy, jako mi je žao kaj te glavobolja uhvatila, super da si bolje user posted image
Nek se ne ponovi..
Vidim da sve tu više-manje isto papamo.
Mimo ma sve ok user posted image
Lourdes tunjevinu se ne bi trebalo jest više od 400 grama tjedno...
Povremeno je i ja jedem u salati, možda jednom mjesečno.
Kiar super za uredan pregled user posted image
Sutra navečer sam na pregledu pa javim novosti..
Uhvatila me prehlada, a bila sam tak sretna da je zima prošla bez problema.
Nemam temperaturu, al mi je nos začepljen i suhi kašalj me ubi user posted image
U ljekarni mi ne daju niš, čaj, limun, med..

< Poruku je uredio perlica55 -- 14.3.2017 19:28:11 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Marina1980)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.3.2017 22:03:41   
Mimo
Drage moje trudnice zaboravila sam vas pitati.
Jeste li ikad imale neko bockanje kao iglicom da vas netko bocne u podrucju cerviksa ili grlica maternice kako god? Ne znam sto je. Pregled mi je tek za par dana.

< Poruku je uredio Mimo -- 14.3.2017 22:12:07 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 8:55:40   
daxy
Jutro.

Curke,smijete jesti tunjevinu al ne puno i ne često.
Ja sam ju jela sve skupa 2-3 puta i to uvijek onu iz konzerve.
Od ostale ribe par puta komarču što je MM ulovio i lignje jednom ili dva puta.
Nisam neki ljubitelj sitne ribe pa nisam nikako srdelu i slično iako je ona najzdravija.

kiar super za pregled! user posted image
Onda navijamo da je doktor dobro vidio i da se pišo ne pretvori u klitoris. user posted image user posted image

perlice sretno na pregledu danas! user posted image
Znaš,ja sam u početku šopala voćne jogurte i mislim da mi je dobitak na kilaži prvih mjeseci bio baš zbog njih.
Pa ako voliš i treba ti malo sala navali. user posted image

Mimo nisam osjetila ništa slično. user posted image

Kako stojite s leđima u ovom periodu?
Ja kad se probudim ujutro treba mi vremena dok se ne pokrenem.
Baš imam osjećaj da sam se zaležala.
Spavam dobro i kvalitetno unatoč noćnom hodočašćenju u WC,al leđa se počinju bunit.
Počela sam unazad par dana osjećati i kosti zdjelice i bedra. Ne bolno al neki umor...



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 9:57:09   
Tonks
Mimo da nije mjehur?
Daxy mene leđa, odnosno trtica prestala bolit kad sam prestala radit jer sam na poslu sva pogrbljena i stojim. A ti još nosiš blizanke. Moguće da se ligamenti rastežu. Moram priznat da mi joga fakat puno pomogne jer razgibamo sve user posted image
Može jedno malo glupo pitanje? Gledala sam u Mulleru grudnjake za dojilje i veli mi svekrva da si moram kupit broj veći jer će mi sise još narast. Mrdnule se s mjesta nisu od kad su na početku trudnoće buknule i sad ona tvrdi da budu još rasle. Kaj je to istina?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 10:17:52   
PinkyFunkyBirdy
Sorry, ja se malo ubacujem. user posted image

Tonks, još će ti nabujati sise kad se napune mlijekom tako da bi ti i ja savjetovala da kupiš grudnjak broj veći od onog kojeg trenutno nosiš. Vidjet ćeš tijekom vremena kako će ti varirati sise tijekom dana: prije i nakon sisanja. user posted image Samo nemoj sad odjednom kupiti puno komada već tipa 2 ili 3 pa zapamti koje si uzela i tek kad kreneš s dojenjem ćeš vidjeti koliko će ti se sise promijeniti pa da znaš nekoga poslati da ti kupi još takvih ili broj (dva) veće. user posted image A i nosit ćeš one vatice za dojilje na sisama pa ti i to uzme mjesta u grudnjaku. user posted image

Daxy, ja sam već sad počela primjećivati da me lagano boli stidna kost i prepone, a gdje sam ja od vas. user posted image I u prvoj trudnoći me stidna kost počela jako rano boliti, a vidim da će ovaj put još i ranije. Ah ... i to je bolje od mučnine. user posted image

Perlice, da ti i ovdje napišem: sretan pregled i uživaj! user posted image

Sve ostale okruglice puno pozdravljam i držim fige da trudnoća prolazi čim bolje i lakše te kad dođe taj čas da porod proleti i da se nakon toga puno mazite sa svojim mirišljavim štrucama. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.3.2017 11:47:36   
Ivana0710
Tonks ja ti evo iz vlastitog iskustva kazem da slobodno uzmes jedan, dva broja vece. Ja sam sebi kupila za dva broja, i sad mi je taman, pogotovo sad kad je mlijeko nadoslo.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!