|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
13.1.2016 11:35:47   
PinkyFunkyBirdy
Da se ponosna mamica pohvali: moj M je jučer počeo hodati! user posted image user posted image user posted image Srce mi je ogromno! user posted image user posted image Ljubav mamina!
Prekjučer se pustio i da će sam, ali je nakon 4 koraka počeo padati, da bi jučer opet probao i već je sam išao s jedne do druge strane sobe. Presladak je dok se tako gega kao mali pigvinčić. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
13.1.2016 11:52:37   
noemaa
user posted image za pingvinčića! user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
13.1.2016 16:09:15   
hipo
Joj pinky pa to je divno! Nek se on nama gega!

Mi prezivjeli cijepljenje. Horor od temperature, do 39,6.
Kuzim ja da je to normalno, al ne nanerviralo sto dan i pol noje htjela past.
Cak nije nesto grintala i negodovala. Cereka se ona po svom. Danas nema, sve super, vrijeme divno. Setale smk sat vremena, boli me guzica od hodanja.
Kako lijepo spava nakon setanja.

Preksinoc me ubio gastritis. Tako jaki bolovi da sam skoro isla na hitnu. Ionako mi se ona budi svaka 2-3.sata jos mi je samo gastritis trebao da mi krade i to malo sna. Srecom bila je to izolirana epizoda. Nisam imala lroblema skoro 10 godina, al sad pazim na sve osim na sebe i trpam hranu koju stignem cisto da prezivimuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
15.1.2016 9:52:05   
PinkyFunkyBirdy
Draga hipo, baš mi je žao da ste imali takvu reakciju na cjepivo. user posted image Jadna mala hipica.
Ja sam jedva dočekala da se ta cijepiva prorijede - sad još trebamo dobiti valjda još jedno u 4.mj. pa smo onda par godina mirni, ali do sad je valjda primio oko 10 pikica. Sva sreća pa ih je sve dosta dobro podnio - nismo imali tempice, samo je ponekad bio malo nervozniji. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
15.1.2016 11:29:04   
noemaa
da, i moj je dosta dobro podnio cjepiva. A eno susjedice male, baš i ne. Njezini su odustali od cijepljenja. Joj, nije ni meni svejedno oko tih cjepiva. Ali u ovako ne/informiranom stanju, čini mi se da je možda ipak bolje cijepiti se, da je dobrobit ipak nešto veća i ne zaletavati se s necijpljenjem. Makar svaki put si mislim uffff, uffff.... user posted image

hipo, kako ti malena uopće spava? danju, noću?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
15.1.2016 14:23:58   
hipo
noema, zadnja dva-tri tjedna spava od 22h do 8 h s budjenjima svaka 2 ili 3 sata za sisu, sisa deset-petnaest minuta i zaspe
nekad se omakne pa spava 4, 5 ili 6 sati
prek dana spava krace od 15 minuta do sat ipo



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
16.1.2016 12:42:21   
Jupiter
Malo mi je teze ukljuciti se u ovaj tok price ali sa uzivanjem citam! Bi rekli da dobijam i odgovore a da ni ne pitam user posted image . Ja sam trenutno u fazi citanja o tom dojenju i svakakvih prica cujem i procitam. I ispada na kraju, ono sto bi trebalo biti najprirodnija stvar na svijetu, odjednom postane teska ili cak nemoguca!? Srce me boli kod takvih prica..
Pitanje za Noemu i Snjegulju; kada ce te ici na onaj tecaj u bolnici? Hoce li i vasi m biti sa vama? I kad cemo se, vec jednom, upoznati? user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
16.1.2016 12:59:57   
noemaa
Jupiter, mm i ja smo isli na tecaj u bolnicu za prvu trudnocu tako da sad ne moramo ponovno. Da, bio je sa mnom i bio mi itekako vazna psihicka,a i fizicka (bas sam ga istiskalauser posted image ) podrska. I namjeravamo opet zajedno.

A dojenje, da... Treba koj dan, tjedan se ustimati. Skuzit polozaje i bebicu... Ali ne brini, samo polako i strpljivo, taman da i bebimil kombiniras dok bebuska ne ojaca pa pocne cicat ko blesava.user posted image i u rodilistu slobodno pitaj sestre da ti pokazu dojenje... Bit ce ti lakse.

A za upoznavanje... Bas bi bilo dobro, dogovorit cemo susret trio rio.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.1.2016 8:59:25   
hipo
Di smo zene?
Snjeguljice, citam koji si tmermin dobila, ne moze bit ljepsi user posted image
Drago mi je da se beba javlja. Zao mi je radi AD.

Beba me jutros pocastila duzim spavanjem pa mogu s tatom na miru pit kavu i ćaskat bez da gugućem user posted image
Morala bi ovaj vikend u neki shoping nekih zimskih vesti u kojima mi je prakticno dojenje i brzopotezno vadjenje sise.
O muci po grudnjacima da ne govorim, nadam se da ove dvije mljekare vise nece rast. Sad sam 80F, dostaaaa!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.1.2016 9:32:53   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Da se ponosna mamica pohvali: moj M je jučer počeo hodati! user posted image user posted image user posted image Srce mi je ogromno! user posted image user posted image Ljubav mamina!
Prekjučer se pustio i da će sam, ali je nakon 4 koraka počeo padati, da bi jučer opet probao i već je sam išao s jedne do druge strane sobe. Presladak je dok se tako gega kao mali pigvinčić. user posted image


Tek sad vidim! Da, presmijesni su.... Tako mali, a hodaju!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.1.2016 9:36:57   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Di smo zene?
Snjeguljice, citam koji si tmermin dobila, ne moze bit ljepsi user posted image
Drago mi je da se beba javlja. Zao mi je radi AD.

Beba me jutros pocastila duzim spavanjem pa mogu s tatom na miru pit kavu i ćaskat bez da gugućem user posted image
Morala bi ovaj vikend u neki shoping nekih zimskih vesti u kojima mi je prakticno dojenje i brzopotezno vadjenje sise.
O muci po grudnjacima da ne govorim, nadam se da ove dvije mljekare vise nece rast. Sad sam 80F, dostaaaa!


Jelda? termin su nisam mogla nastimati sve da sam i htjela. :D

Ej, nemoj da te.cujem da se zalus na ijednu kap mlijeka! Sto bih ja dala za igromne sise i decilitre i decilitre mlijekaaa...... :D

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.1.2016 9:39:50   
Snjeguljica_83
Juoiter i noema, sto ceka s tom kavom?!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.1.2016 9:42:21 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.1.2016 12:20:44   
Jupiter
Hej ho!
Evo, bas i ja danas imam pregled, samo kasno popodne. Dragi rekao da idemo nesto fino pojest nakon toga. Vec sam pisala da moja gin ima neki znj uzv i ne nadam se da cu previse kuziti sto se vidi ali mi je i onako najvaznije da mi kaze da je sve kako treba biti. I onako idemo na 4d po onaj pravi dozivljaj 😍..
Sretno na pregledu! I tebi i meni user posted image
Snjeguljo i Noema, ja sam od sljedeceg tjedna slobodna popodne, od 13-14h pa do 20h, do kad mi muz radi. Pa vi odaberite dan.
Hipo tako se i ja nadam, da cu imati mljeka...cice mi jesu ko dva balona (pogotovo jer ih inace nemam) a bradavice strse ko anteneuser posted image ali nista od toga nije pokazatelj da ce mlijeka i biti..
Jedino se mogu nadati da sam na svoju majku. No ako bude kao i kod nje onda ce i moj termin biti medju proljetnim bebama jer nas je majka, svo troje, rodila mjesec prije termina..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
24.1.2016 7:37:07   
Snjeguljica_83
Jupiter, pitala si za trudnički tečaj. Ja sam prošla oba, u Domu zdravlja i bolnici, MM je išao na jedan od njih, mislim u bolnicu, morao je na barem jedan da dobije potvrdu za biti na porodu. E sad, meni je pirjateljica rekla da za svaki idući porod ne moraš ići na tečaj već samo dobiješ potvrdu. Moram pitati i vidjeti imam li kakve obveze.

A išla sam baš negdje u ovo vrijeme trudnoće, 19-20 tt.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.1.2016 7:45:23   
noemaa
snjeguljice, i meni je tako rečeno, i nadam se da je zaista to pravilo i dalje na snazi jer nekako baš nemamo volje opet na tečaj, ni mm ni ja. s obzirom da je sada ipak tu dijete pa moramo smišljati čuvanje za njega itd... tako da neću ništa pitati da se niti ne živciram, kad bude dan d, mm ide sa mnom pa kud puklo... user posted image

evo, jupiter, i snjeguljice, samo da vam kažem još malo lijepih vijesti i širim pozitivu za lakši porod.... user posted image kolegica mi prošli tjedan rodila u pulskom rodilištu. cijela ekipa joj je bila super, i gore i na babinjačama. rekla je da je odlazila i zahvaljivala svima kako su joj bili dobri. user posted image

curke ostale, šta ima?
lidac, vi ste se skroz prilagodili? kako braća i seka reagiraju?

hipo, ja dobila dojam da curice spavaju kako treba.... iskustvo moje seke, te kolegice, sada i tebe... a da su dečkići oni kojima život počinje burno otakako se rode. user posted image

pinky, kako si?

se čuje koja s našom perlicom?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.1.2016 6:41:14   
Snjeguljica_83
Noema, e pa u tom slučaju, jedva čekam porod!user posted image Ma i zadnji put mi je bilo dobro na porodu, a na babinjačama više-manje. Možda manje.user posted image Od pet, šest sestara koje se u se izmijenjivale, izdvojila bih dvije....

Stekla si krivi dojam o curama i spavanju. user posted image Moja nije bila taj slučaj. Dobro, nije bila izrazita nespavalica, ali nije bila onaj odnos jede-spava, jede-spava, spava-jede, spava-jede.user posted image

Perlice, šaljem ti user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.1.2016 9:58:58   
lidac0605
Ola,trudnice user posted image

Noema,recimo da smo se prilagodili user posted image ,ja jedva da stignem skuhat ručak,moj Mauro je stalno pri meni na rukama,sad preko dana malo odspava u viperu malo i to je to...ovi veliki moji ga i ne doživljavaju user posted image ,sad im još nije zanimljiv dok samo jede,kaka i spava user posted image ,a L je otpočetka malo bio pogubljen,nije znal kak bi se ponašal pošto sad odjednom ima neko mlađi od njega u kući,al sad je ok ljubi ga,presvlači ga sa mnom i tak...mislim da malca pere sad skok u razvoju sa 3 tjedna,zadnja 2 dana bi stalno jeo,bez obzira kaj je na adaptiranom...

Želim vam svima porod kakav je bio moj sad...da mi je prije neko reko da je moguće rodit dijete bez klasičnih trudova,ja mu prva ne bi vjerovala...al eto,ja sam svog Maura sa samo menstrualnim bolovima doslovce silom deložirala user posted image opće nisam osjetila ni spuštanje glave dole ni niš,silom sam morala gurat opće nisam imala potrebu tiskat...došla u pol 1,dali mi dripa malo,u pol 3 je bil vani user posted image
Ehhhh,zato se nismo proslavili s dojenjem,ko sa nijednim...al to je već druga priča user posted image papamo Hipp i buckamo se user posted image

Brzo mi idu te vaše trudnoće...za čas bute i vi na stolu user posted image

Kaj se tiče curica,moja je isto bila mali zahebant,znam da opće nije spavala kad smo došli iz bolnice,kod nje je bilo obrnuto tipa 20 sati je bila budna a 4 spavala user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 28.1.2016 10:01:20 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.1.2016 10:11:40   
danery
joj lidac,šuš s tim tvojim lansirnim porodom user posted image user posted image
šalim se.....daj bog da nam svima bude bar malo lakše nego sa prvim....
meni je zapravo svejedno koliko će trajati kad će mi raditi makeover dolje user posted image znači oporavak bljaaaak user posted image

što se nanašanja tiče,mislim da će tu biti kao i sa malom,znači fasung mm user posted image

stolicu onu moju za ljuljanje već snajpam kud bi nasadila sad kako smo smrdali stan i pregradili,bit će gusto....al ajd....

a spavanje-pa mala je bila sasvim ok po tom pitanju,brzo je ćorila cijelu noć,jedino je bio show oko uspavljivanja navečer,al prošlo je i to....

uff,kod tebe ima cijela četa za pomoć,pa nekako....doduše i kod mene ima,al gerijatrija user posted image ako se zakomplicira,morat ćemo još i njima pelene mijenjati,pa eto ti ga onda na user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.1.2016 16:42:39   
hipo
Noema, ova mpja napast jr pocela po noci spavat tek s dva mjeseca. Do tad je mislila da je super bit budan do 2,3,4,5 jednom.i do 6!
Sad spava od 11-8:30 al se budi 3-4 puta ili sisa ili govance smeta.

Tako da cure NE spavaju dobro u mom slucaju user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.1.2016 13:34:05   
Tajci66
Pozdrav cure. Mi smo jcr vidjeli svoj plusic i jako smo sretni user posted image user posted image user posted image user posted image .
Noema hvala na pozivu k vama user posted image
Jcr sam radila test oko 13h i jutros opet u 5 ujutro (htjela sam potvrdit) i crtica je jednako tamna kao i jcr. Jel se trebam zabrinit il je to normalno? Danas sam 5+2 po ZM

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.1.2016 13:52:05   
Jupiter
Hej Tajci welcome!
Isti slucaj je bio i kod mene. Crta nakon 2 dana nije bila tamnija a sve je ispalo ok. So, dont worry!!
I plod,tj srce se vidjelo na 6+3 a na tocno 6 ga nije bilo, samo gest + zumanjc vr. Sad samo polako i strpljenja 😎😊

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.1.2016 14:22:21   
Tajci66
Hvala ti Jupiter. Rekla je doktorica da dodem kad budem 6 tj trudna pa cemo ju poslusat. Mislim da bu ic sljedeci petak kad budem 6+2user posted image
Oprostite na ovom postu ispod, ne znam kako da ga maknem user posted image

< Poruku je uredio Tajci66 -- 29.1.2016 14:25:14 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.1.2016 14:23:19   
Tajci66

IZVORNA PORUKA: Tajci66

Hvala ti Jupiter. Rekla je doktorica da dodem kad budem 6 tj trudna pa cemo ju poslusat. Mislim da bu ic sljedeci petak kad budem 6+2user posted image


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.1.2016 23:06:51   
nymeria
Vecer djevojke.. vidjela sam poziv neki dan al ovaj mi je tjedan proletio u ludnici...

Uglavnom doktor je potvrdio 5 t sam trudna.. vidi se gest. Vrecica i zumancana i plod.. jos je rano za srce..
Kontrola na uzv je 8.2 a tad cu bit 6+4 pa se nadam srceku...
Otvoreno mi je bolovanje i terapija utricima i dalje..

Danas me glava uzasno boli od popodneva valjda od uzbudenja i svega..
Zasad nikakvi simptomi..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.1.2016 8:05:10   
Snjeguljica_83
Nymeria, samo ti zovi simptome....user posted image Meni je mučnina trajala do 16 tt.user posted image Želim da ti se brzo pojave svi mogući simptomi i da uživaš u user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!