|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
17.12.2015 18:35:11   
Jupiter
Kako ti to samo fino napišeš, gospodin :) mora da je zavrijedio! Inače ne poznajem ni jednog, samo priče.
Na ovaj pregled idem kod Bečića, onog mladog, on me i prvi put kad je bilo krvarenje primio. Vidjet ćemo sad. Onda sam bila u twilight zoni.
Ja sam visoka 170 i 70 kg. 2 došle u ova 2mj. Vidim da mi je previše ali sad dijeta ne dolazi u obzir. Hehe al mi je zato trbuh veći i bez Beda ga izbacim, hihi, pa trudna sam, da!
Danas mi kao točno 11 tjedan, mučnine još uvijek tu, fuj, spavanje, nervoza, plakanje na svaku glupost...
Jedva čekam da mi kaže kako mogu vanka!

I da, ima li koja iskustva sa platnenim pelenama?

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
18.12.2015 0:37:05   
hipo
Ahaha Lidac bas si me nasmijala

Jupiter, moras bit na poslu pol godind da bi kasnije imala sve naknade, tako sam cula.

Za drugo...glejte, sad imam dvoje, curicu i muza, to znaci odma i trece, a to mi je previse odjednom. Jos kad muz pobere prehladu, pa to je opsadno stanjeuser posted image

Nego di ima kupit grudnjaka za dojenje 80 F, G ili vece kosarice? Sisuljci su mi malo narasli, svuda ima do D, eventualno E.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
18.12.2015 6:34:05   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Jupiter

Kako ti to samo fino napišeš, gospodin :) mora da je zavrijedio!



A gospodin jer je stvarno fin.user posted image Staložen, ima vremena, nisi mu samo broj, možeš ga sve pitati, nježan, nije kao nekakav mesar, ugodne vanjštine, i tako... user posted image

Kad sam imala trudove s Emom, došla sam oko ponoći u bolnicu, sestra je mislila da nemam trudove, a kad me on pregledao, rekao je "Gospođo, vi ćete ujutro roditi". Tako i bi.user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
18.12.2015 7:37:04   
noemaa
hipo, tvoje ciceee!!!user posted image samo ću reći wow! user posted image uživa li tm? user posted image za tako velike grudnjake ja nisam stručnjak. meni je super kad (za vrijeme user posted image ) ne moram kupovati najmanji broj u trgovini. user posted image

jupiter, i bečić mi je za svaku pohvalu, šta kažeš? a za platnene - nemam osobnih iskustava - bježim od - za mene nepotrebnih - dodatnih poslova ko miš od mačke. user posted image jedna moja frendica ih je koristila - kad je ona bila doma, a kad je malu čuvao njen muž ili mama, oni su obične jednokratne. rekla je da je zadovljna s platnenima, premda se vrlo često događalo da itekako procure. user posted image

snjeguljice, jesi li se ti to namjerno upisala kod Gospodina? user posted image

cure, ja sam već 19.tt. Ajme, kako to brzo prođe! i, da, ova stara baba - susjeda do mene mi je prognozirala curicu. Rekla mi je da imam skroz drukčiju facu nego prvi put i po tome se zna da je žensko!!! I da svima pogađa. e, zez ovaj put. nisam ništa rekla da je ne bacim u depru odmah.user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
18.12.2015 8:32:44   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: noemaa

snjeguljice, jesi li se ti to namjerno upisala kod Gospodina? user posted image



Jesam i nisam.user posted image Upisala me sestra jer već kad sam kod njega pratila hematom zadnji put, neka bude i dalje kod njega.... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
18.12.2015 14:09:54   
noemaa
vidiš, mojoj seki je bila gattoni prvi put i od onda ju upisuje uvijek kod nje ako može jer kao "ona ju prati". tako da mislim da se i tu mijenja politika naručivanja. mislim, u prvoj trudnoći nitko nije brinuo kod kog sam bila, već svaki put novi doktor. bo... možda je ovako i bolje, upoznatiji su s problematikom. a opet, onako ih upoznaš više pa te manje frka na porodu. booo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
19.12.2015 7:37:01   
Snjeguljica_83
Jupiter, nije gin. Zoričić, već Grdinić. A jesam luda!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
19.12.2015 13:55:32   
Jupiter
Hehe Snjeguljice, ali i ovako ne poznajem, trenutno, ni jednog ni drugog. Becic i Belci. Jedan mlad i oštar. Drugi star i nježan. To mi je jedino ostalo u pamćenju. Javim dojmove u utorak. Još moram odnjeti papire zbog komplikacija, u mirovinsko.

Mislite li da oni stvarno zapamte "svoje" pacijente? Možda se sjete ali opet mislim da nas ima previše..još kad mijenjaju Gionija...
Slažem se Noema da bi bilo ok da se sa svima "upoznamo" baš zbog toga što ne znamo tko će biti dežurni kod poroda. Imaš klasične susjede user posted image ..
Znate li da se još nisam velikoj većini nisam pohvalila da sam trudna? Čekam da prođe 1vo tromjesečje...nekako me frka..


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
21.12.2015 12:37:16   
lili88
zdravo drage moje, nadam se da me niste zaboravile. Iscita cjeli forum dok vas nadjo.
Idemo redom:
Snjeguljice, charna, noema, perlice i lidac cestitam sto ugodnije trudnicke dane zelim.
Hipo cestitam ti na dobitku kcerke sve najbolje vam zeli.
Sta je sa Daxy?
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
22.12.2015 7:43:20   
noemaa
snjeguljice, sad si mislim koji je grdinić. bio mi je jednom, ali sam zaboravila facu. user posted image

jupiter
, ma bečić djeluje možda strogo, ali mi je ful ok., korektan, čak me bio malo i smirio na zadnjem pregledu prve trudnoće za koji svi kažu da jako boli, on je to uredno i fino odradio. opet bih ga. user posted image mislim, imala na pregledu, da se razumijemo. user posted image i kužim te za šutnju oko user posted image . ništa ne griješiš, i najbolje da sačekaš trenutak za koji ti i tm mislite da je pravi za reći. jeste li ipak rekli barem mamama/tatama/sestrama/braći ili je u potpunosti user posted image vaša mala slatka tajna?

lilli, evo i tebe, svako nam malo skočiš!user posted image kako si? kako user posted image ? u kojem ste mjesecu?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lili88)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
23.12.2015 11:46:09   
Jupiter
Hej debele user posted image

Noema ja se i nadala Bečiću ali na kraju šipak. Bila neka frka, dugo smo čekale, da bi me pregledao Belci. Vidjelo se da su u žurbi i iako sam se nadala još jednoj slikici bilo mi je dovoljno kad je rekao da je sve kako treba biti. Nn je 1,5mm. I nitko nije spomenuo daljnje testove tako da sam i ja odahnula.
Naši najbliži i skoro svi u firmi znaju, ali pretpostavljam da se većina pravi da ne znaju baš zbog svega što je bilo, no kako sam si bila obećala, ako bude sve kako treba poslije ovog tjedna,tj ovog pregleda da ćemo na neki šaljiv način to reći i ostalima. Što u prijevodu znači objava na fb, jer ako nije na fb, nije ni bilo user posted image user posted image
Recite mi vi, koje ste već mame, da li su kolica neophodna ili bi preživjeli samo sa onom nosiljkom sprijeda/straga? ? Planirala sam ne uzeti ali su mi cure s posla rekle da bez kolica neću moći.

Ne znam ako ste vidjele ali naša Daxy je upisala - za test. Znači borba još traje. Ja joj želim od srca da sljedeću godinu bude + ♡♡♡

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.12.2015 7:04:58   
Snjeguljica_83


Sretan Božić!
Neka ovaj dan bude ispunjen Božjim blagoslovom, ljubavlju i radošću..!




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.12.2015 7:49:28   
noemaa
Sretan bozic!!!!user posted image

Jupiter, kolica su itekako dobrodosla. Ja samih puno koristila na pocetku(kad se rodio pa do 3.mjeseca) i kasnije (od 6.mj.do godinu i pol). Jako se htio i nositi pa sam imala maramu za prve mjesece i mei tai od cc.4.mj.na dalje...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.12.2015 13:35:47   
lidac0605
user posted image

Debeljucke moje,sretan i veseo Božić vama i vašima i naravno bebuškama u bušicamauser posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 25.12.2015 13:36:19 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.12.2015 13:58:09   
Jupiter

user posted image

Sreću, zdravlje i ljubavi puno! To su moje želje vama!
♡♡♡


user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
25.12.2015 18:06:16   
hipo
Sretan Božić svima !

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.12.2015 15:40:53   
buba m
hej stare moje trudilice!!!!

vidim poznata imena pa da vam se pridružim i ja! pusa sviiimaaaa!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.12.2015 22:15:54   
Jupiter
Hej Buba
Baš mi je drago da si se javila...ali daj pleeease podjeli sa nama bar neke detalje...znaš, kako je to bilo sa testom, jesi li što predosjećala, simptomi....kad je prvi pregled, kako su ukućanj reagirali...baš sam željka-znatiželjka ali eto...user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
31.12.2015 21:51:56   
noemaa
curke, iz topline doma svoga, nakon tuluma u pidžamama uz rock pjesme, strpali malenog u krpe, a mm i ja kuhamo vino i guštamo u mirisu.... uskoro i u okusuuser posted image

svima želim lijep provod, i odličan početak nove 2016., a cijela godina da vam bude u znaku sunca, veselja, zdravlja, sreće, ljubavi!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
1.1.2016 8:51:49   
lidac0605
Drage moje trudnice,želim vam sve najbolje u novoj 2016.godini,puno zdravlja,ljubavi,para i svima lakih poroda i zdravih bebača user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
1.1.2016 9:44:13   
Snjeguljica_83
Drage moje, neka nam nova 2016. donese
sretne porode, zdrave bebice, sreću i radost u obiteljima!





Ljubi vas vaša Snjeguljica!



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
1.1.2016 11:57:14   
Kazimira
Pridruzujemo se cestitkama, sve naj naj svima 😁

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
1.1.2016 12:02:20   
Jupiter
Drage mame i trudnice,
U 2016 vam želim puno sreće i ljubavi i zdravlja !!!




_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
1.1.2016 12:27:32   
danery
sretna nova,cure,nek bude lijepa i vesela user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
2.1.2016 8:16:11   
buba m
Drage moje, želim vam sve najbolje u 2016.!!!!!

Nema me baš jer imamo situaciju sa tatom, završio je na prisilnoj hospitalizaciji, pa se sada moramo prihvatiti socijalnih radnika i koznakakvih borbi s vjetrenjačama... Ali nadamo se najboljem!!!

Jupiter, ti si čini mi se pitala za detalje o trudnoći, paaaaa, želja i predosjećaj se uvijek miješaju, a nada uvijek unese najveći nemir i remeti nekakvo normalno razmišljanje user posted image

Nakon svake ovulacije sam se nadala da se ćapalo, a ovaj sam put odlučila ponovo mjeriti temperaturu i više se posvetiti odnosima hahahaha, pa sam rekla, tj. zapovijedila MM da mora biti akcije tjedan dana kad ja kažem! A jedini znak da bi mogla biti trudna mi je bilo da mi se odjednom jedu riblji namazi 5 dana zaredom i da bi jela ljute/slane/kisele feferone i to za gotovo svaki obrok! A kako su reagirali ukućani? Šutila sam mužu da mi kasni menga 2-3 dana i htjela sam odraditi test tek za božić ali mi vrag ni dal mira user posted image
MM je presretan, sin je veç izrazio želju da bi htio bracu, muževa sestra je plesala od radosti kad je stigla kući (ćapala ju je menopauza, a i inače je luckasta) i tako sve je super, a meni glava danas ko balon, spi mi se, a danas imamo gažu u Rijeci.... Ima li netko iz Rijeke da nam dođe na gažu??

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!