|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 16:50:17   
Jupiter
IZVORNA PORUKA: noemaa

eto, jupiter, još jednog lijepog iskustva oko poroda, tako da ne brineš! samo hrabro i pozitivno! hoćeš u PU roditi? ja od prvog puta imam samo lijepa iskustva i niti ne razmišljam nekamo drugamo sada ići. user posted image

E da, takvih prica trebamo vise! 😍😍😍
Razmisljala sam o Pu i Ri i iako vise hvale Ri mislim da cu domacima dati prednost 👍

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 17:10:29   
buba m
Primio me dr. Manestar, obavio ultrazvuk, neš se vidi ali nije mu baš prejasno... Vadila sam krv i čekamo rezultate bete...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 19:59:32   
Kazimira
Noema to je kao protiv bolova, ali samo malo osamuti... user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 20:00:52   
Kazimira
Cure Lidac nam je rodila danas .....skicnite zimske bebe user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 21:24:47   
buba m
Cestitke Lidaaaač!!!!!

HCG (s) 369.2
Prijeteci pobacaj, beta je malo niska za 6. tjedan, plod bi se trebao vidjeti a jos se ne vidi jasno, kontrola za 2 dana, opet na polikliniku vaditi krv za betu

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 21:42:46   
Jupiter
Buba, zao mi je ali beta je stvarno preniska 😞
Ipak kod mene nada uvijek umire zadnja, pa cu se i nadati da ces ipak cuti bolje vijesti za dva dana. Da li ti je tocno 6 tjedana trudnoce? Meni se plod vidio sa 6+4, sa 6 nije ga bilo...ali je beta bila 19 tis i nesto..
Budi jaka hrabra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 21:42:51   
noemaa
Buba, drzi se! Jesi li dobila kakve upute, terapiju?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 22:36:08   
buba m
I dalke uzimati duphastone a za dva dana ponoviti betu i ako se podupla ok, ako pada ne bude dobro ...
Nikakve konkretne upute nisam dobila, jedino da dođem odmah ako se krvarenje pojača..
Mirovati ću do daljnjega....

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 22:37:05   
buba m
Beta je strašno niska, očito se nešto dešava u meni...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.1.2016 7:13:32   
Snjeguljica_83
Buba, user posted image pa jao.... user posted image kako ne volim što nam se ovo događa....tužno i ružnouser posted image Žao mi je, izdrži još malo pa ćemo vidjeti betu. Nisam gledala u tablicu kakva bi vrijednost trebala biti, ali ako ti već znaš, eto i jupiter zna, da je mala....user posted image Čekamo, drži se!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.1.2016 7:22:04   
Snjeguljica_83
Što se tiče prvog poroda, reći ću samo: blaženo moje neznanje tada, nije me niti zanimalo pa nisam ništa istraživala, samo se dogodilo, ja sam zadovoljna, i to mi je bilo školski za prvorotkinju.

Pinky
, bili smo mirni punih pet mj. mirni što se tiče AD-a, bila je kao da nikad ga nije imala i eto prije dva tjedna - PUF!!!! Opet ekcemi na pregibima ruku, srećom više samo na jednoj ruci, ali dosta... i svrbež i danji i noćni, najomraženiji....user posted image

Sretna je što će biti starija seka, ali sam morala naravno okrenuti priču u njenu korist: neću moći bez nje, trebat će mi pomaganje oko presvlačenja, kupanja, hranjenja.... Muči je dijeljenje igračaaa, ali za prvu ruku sam je pridobila tako da je pronašla igračke koje su mekane i sigurne za bebu, a onda dok beba naraste, ona će biti još veća, pa će i lakše dijeliti druge igračke za veću djecu, a i bit će velika školarka, imat će druge brige.user posted image

Valjda će biti sve u redu.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 7:45:22   
hipo
Snjeguljice,drzim fige da AD nestane, al zauvijek. Kako uho? Je li joj se svidja u vrticu?

Pinky, bas mi te drago vidjet tu!

Nocas smo odradjivali budjenje svaka dva sata. Ako nista drugo, bar nakon sisanja odma zaspe i ne radi probleme s uspavljivanjem pa se i ja mogu onesvijestit. Muci je i dalje nosić. Pa gundja u snu. I to glasnomuser posted image Vlaga unstanu je ok, nije suh zrak, al eto njij smeta. Mrzim onaj aspirator za vadjenje govanaca iz nosa, sirota se skroz uzruja.
Pocela je kuzit bokje face. Rastopim se kako me gleda. Muz se buni sto ne gleda njega tako a predobra mi je user posted image kad zavrsi sisat i jos je budna onda blejimu sisu smvelikim obozavamje, i divljenjem. Za krepat od smijeha.
Moramo danas do Klaiceve da je bocnu. Kontrola phormona stitnjace da vidimo jel sve ok. Mislim da cu lakse nju spremit nego muzauser posted image
Valjda nece bit nka guzva po gradu i nadam se da su svi na skijanju.
Ja se digla malo ranije da sebe upristojim ( pocupam korov od obrvauser posted image , frizura, popije, kavu i doruckujem u tisini). Evo sam cak nasla vremena za vas, a ona unspavacoj gundja i muz hrce. user posted image
Svekrva dala pare pa smo kupili Ergo nosiljku. Spasi me jer neke dane ona samo hoce spavat po meni, ovako je nosam, a ona krmi ili po ovom snijegu kad nisu pocistili bas sve pa ne mogu s kolicima.
Bas sam se sad naklafrala, ko zna kad cu opet.
Pozdrav svima!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 8:07:01   
Snjeguljica_83
Hipo, vidim da uživate u malenoj.user posted image Sjećam se da je i mene Ema gledala poslije podoja i znala se nasmijati, kao da kaže hvala.user posted image A vjerujem da je MM zavidan.user posted image

Emi je nos bolje, tj. sluh jer joj dajem jaki Nasonex, kortikosteroid koji rješava sve. Sluh se vratio, još ga koristimo do kraja mjeseca, a onda se nadam da se sluh neće opet izgubiti.

AD je tu na pregibima ruku, opet, nakon dana i dana češanja po noći, evo noćas se nije češala. Pomoglo je puno mag. mlijeka, crvenilo se smanjilo, samo je koža suha i tvrda tu gdje su bile ranice.user posted image Mažem je i čekam da prođe zima...



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 8:55:53   
noemaa
Hipo, dakle lijepi obiteljski zivot user posted image jasam od nosiljki imala maramu i mei tai i takoder sam ih jaaaako puno koristila, ni lipe mi nije zao za njih.

Snjeguljice,bas gadan mora bit taj AD. Sta po ljeti je bolje?

Jupiter, jeste polako obznanili lijepu vijest?

Perlice, di si ti, sta ima kod tebe?

Buba, kakvo je stanje?

Lidac, ste dosli doma?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 10:12:58   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, baš mi je žao da ti E ima takvih problema. Taj AD je za izluditi - ništa drugo. user posted image
Ja mislim da će ona biti super seka. Sigurna sam da će ti biti od velike pomoći jer je ona sad već velika curka i puno toga razumije, a i ti ju već dugo vremena pripremaš na dolazak bebice. user posted image

Draga hipo, i meni je drago da sam opet tu - malo mi fali odbrojavanje, ali valjda će i to uslijediti krajem ove godine. user posted image
Ne mogu vjerovati da je tvoja hipica već 2 mjeseca stara. Pa vrijeme stvarno leti. user posted image
Baš si me nasmijala s čupanjem obrva. user posted image user posted image user posted image Kad se samo sjetim tih dana - stvarno je umjetnost naći malo vremena za sebe da se odrade neke osnovne stvari, ali u tom trenutku ionako je sve sporedno osim male mirišljave štruce, zar ne? user posted image

Noemaa, ti si prošla polovicu ... kako se osjećaš? Joj, prekrasan je osjećaj kad bebač raste i miče se u buši - baš mi fali taj osjećaj. user posted image
AD je inače problem vezan uz suhu kožu, a znaš kako je zimi i normalna koža često ispucana i suha pa se kod osoba s AD-om to stanje jako pogorša. No, još je to podnošljivo kod odraslih osoba, ali kad se bebači i djeca pate s tim ... grozno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 13:05:52   
lidac0605
Helou,curke,evo idemo danas doma,čekamo papire sad user posted image ,bilo je pitanje hoćemo li ić jer je malac požutio,noćas je bio i na sunčanju cijelu noć,ponovili mu danas krv i vele da možemo doma user posted image
Nemam baš vremena se javit,on je stalno na cici,mlijeka imam u tragovima,koma,i tu su mi rekli da ga dohranim po potrebi...možda dođe,zadnji put je krenulo tek 5,6 dana iza poroda...
Buba,žao mi je...
Trudnice,kak ste mi vi?meni je tak drago kaj je sve iza mene user posted image ,jedino me još uvijek bole kosti zdjelice i stidna kost,hodam ko bakica...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 13:06:28   
noemaa
Mojem misu se zimi jako zacrveni koza lica, obrascica. Evo i sad mu je ful crvena, a niti ne idemo van zbog kise da si pomislis da je od hladnoce. user posted image mazemo mu, ali se ne povuce skroz, no barem zaustavi da dode do ranica. Nadam se da se nece pogorsati.

A je li AD izljeciv, mislim, ima li mu kraja,makar u starijoj dobi?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 14:48:46   
PinkyFunkyBirdy
Lidac, samo hrabro! user posted image Sljedećih dana će se kosti vratiti na svoje mjesto pa ćeš opet biti kao curetak. user posted image

Noemaa, s AD-om je jako individualno. Nekima prođe s 2 ili 3 godine, nekima se pojavljuje sve do škole ili do puberteta, a nekima pak ostaje doživotno. Znam čak i za par primjera gdje se AD pojavio već kod odraslih ljudi. Najgore je što se ne zna uzrok, a niti ne postoji neki lijek već se sve svodi na otkrivanje što kod nekoga potiče aktivaciju AD-a te micanje tog okidača i smirivanje simptoma (stalna hidratacija kože da se ne crveni, da ne svrbi i ne puca). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 15:25:40   
noemaa
Lidac, dobrodosli domauser posted image joj, predivan osjecaj. A za mlijeko... Ma bude nadoslo za koji dan, samo strpljivo. A ak slucajno ne dode, no sikiriki, mnoga (zdrava) djeca odrastaju na adaptiranom. Bitno da si ti dobro i bebac da lijepo napredujeuser posted image

Uf, pinky, glupe neizljecive bolestine.user posted image kako si ti, tvoj mis,koliko ima god, u kojoj je fazi?

Mi smo u fazi: "ja sam se naljutio."user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 16:52:53   
hipo
Lidac, super sto ste doma! Mene zdjelica bolila jos 5-6 tjedana. Bila sam rasklimana skroz. Drzim fige da dodje mlijeko!

Noema, je l' se odljutio?

E skoro sam odgrizle ruku susjedi. Vani bilo oko 3 stupnja i kisa oce, nece. Ja malu u nosiljku, kisobran u ruku i van da disemo malo. Desetak minuta. Mrva zraka a ja da izadjem is situacije pelena-sisa,
I ispred lifta baba s kata iznad krene zvocat da kud cu. Grrrr samo sam produzila, nisam joj ni dobar dan rekla. Alergicna sam na ta sva pametovanja i netrazene savjete.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 17:03:34   
Snjeguljica_83
Noema, dok se ja javim, Pinky ti sve objasnila o AD-u. Liječnica i po.user posted image Užas, moramo se specijalizirati za ginekološke i dermatološke probleme.... Tragikomično.user posted image

A Emi nikad nije ljeit bilo bolje, osim eto ovog ljeta. Stanje se nastavilo i ja se ponadala.... Sad sam se sjetila da moramo ići kod alergologa na kontrolu i kao trebali bi na alergo test tamo u 6. mj. Meni je termin tada pa ću morati pitati pedijatricu da nas naruči za 5. mj. Valjda će je testirati, da i to riješimo.... Mislila sam da neće trebati, da je to iza nas, ali eto...user posted image Ma da prošli put test nije ništa pokazao. Ovaj put ću biti pametnija i tražiti samo neke alergene, česte i na koje ja sumnjam, a ne mi je bockaju 28 puta. user posted image

Hipo, lijepo si to objasnila: relacija pelena-sisa.user posted image Totalno te razumijem....user posted image

Lidac,
welcome home! U bolnici sam imala zastoj u grudima, ono mlijeko dolazi, a mala nije mogla povući pa mi je 3. dan jedna starija med. sestra (ruke joj se pozlatile...) dala oksitocin i onda je krenulo....user posted image Doći će mljekico, samo treba čekati. I sama si rekla 5 do 6 dana u tvom slučaju....



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.1.2016 18:00:58   
noemaa
Hipo, takvu susjedu imam i ja.user posted image i ja sam stalno bila vani s malenim, bez obzira na vrijeme, 10min je 10min na zraku. I onda bi mi ta stara susjeda rukom kao mahala-prijetila uz rijeci: "mama,mama, cu ti dat po guzici, kamo nosis to dite." po ljeti ak puse,uz 30°: "di su mu carape, di mu je kapa?"
Grrrrrrrr... Ja samo smjesak i mahnem rukom kao pozdrav i produljim.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
11.1.2016 9:40:09   
PinkyFunkyBirdy
Noemaa, moj miš će za koji dan 15 mj. Trenutno je u fazi učenja hodanja, pa ima dana kad napravi sam do 4 koračića, a opet drugi dan samo puže. Danas je opet u jaslicama nakon mjesec dana što nije išao i cijelo vrijeme razmišljam kako mu je jer se sigurno već odvikao. user posted image

Hipić pa ti si prava mama lavica. Nebi ti se htjela zamjeriti. user posted image Ma, nemoj se uopće zamarati tuđim mišljenjem. Ti znaš najbolje što je dobro za tebe i tvoje dijete i pusti si mira od tih baba. user posted image

Snjeguljice, mene to strašno ljuti da djecu toliko bockaju i onda na kraju nemaju pojma što je uzročnik. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
13.1.2016 8:02:19   
noemaa
pinky, preslatka je ta faza kada klinci uće svoje prve korake! uživajte u njoj user posted image

lidac, je li mlijeko nadošlo? nadam se da mali maura cica sve u 16. user posted image

hipo
, bravo, treba mama naći vremena i za sebe. malo, ali taman da nas osvježi. user posted image

snjeguljice, si uspjela dogovoriti za toliko veliko nebocknaje?

jeste vidjele da nam se daxy vratila? user posted image

perlice, dove sei tu?



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
13.1.2016 9:09:54   
Snjeguljica_83
Noema, imam taj neki dogovor s pedijatricom da ce i ona zahtijevati manje bockanja. Moram do nje.......

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!