|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
2.1.2016 9:31:31   
noemaa
Buba, jos nam nisi rekla u kojem si bendu. Gukni, golubice!user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 7:54:29   
buba m
Gaža prošla super :-) ali sam sa nazijevala dok nismo došli na red... Trudnice moje, jeste li bile jako pospane u prvom tromjesječju? E da dobila sam od ginekologa da pijem duphaston 10 mg 3X1 iako mi nije uopće nije objasnio zašto bih trebala uzimati duphaston. Cure imate li iskustva s duphastonom, nuspojave?

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 11:26:36   
Kazimira
Danery sretan rodendan draga....neka ti se sve zelje ispune i trudnoca bude skolska user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 14:17:55   
lidac0605
Danery user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 17:01:24   
Jupiter
Hej buba, evo ja tek sad sa ulaskom u 14 tjedan osjecam vise energije i volje,a i mucnine posustaju iako mi bude lose ako pojedem nesto poslije 8 navecer. Imam osjecaj da sam prespavala prvo tromj. user posted image
Dufaston je progesteron koji ne moze nastetiti vec samo koristiti. Jedina nuspojava je sto te napuse, trbuh pun zraka i neke cure su se zalile da im se spava. To mnogi gin daju iz predstroznosti, tako da ne brines.
Tvoj termin pada u ljeto, zar ne? Pridruzi nam se i na temi "Ljetne bebe".

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 17:21:21   
Jupiter
Danery


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 19:15:01   
Snjeguljica_83
danery, sve najbolje i sretaaaaaaan roćkas!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
3.1.2016 21:30:31   
noemaa
Danery, sretnooooo!!!user posted image

Jupiter, kako je vas ljetni forum,jeste li dosta aktivne?

Lidac,odbrojavas jos maaaaalo?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 8:31:24   
lidac0605
Jutrooo user posted image
Meni već i debeli dan...budna od pol 5,ne bi više zaspala nema šanse user posted image
Noemuška....još 16 dana user posted image ...si vidla ti to,od tolkog otvaranja i sveg ležanja još ću na indukciju na kraju user posted image
Sutra idem opet u Vinogradsku,pa ću vidjet kaj će mi reć...i nestrpljiva sam već i sve me boli i u isto vrijeme nervozna i u nekom strahu,ko da nisam već četiri put rodila...
Di ste ostale,slabo vas ovih dana ima...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 10:55:41   
buba m
Dobar dan curke, što se tiče progesterona pročitala sam dosta postova na tu temu i jasno mi je da može samo pomoçi, samo mi je krivo da mi ginekolog nije pojasnio malo više o svemu, samo me upozorio da bi mogla imati malo krvavi iscjedak i da se ne prepadnem toga.... Što mi se jutros desilo, imala sam rozasto smeđkasti iscjedak pa sam se svejedno prepala, bez obzira što me upozorio i rekao da se ne brinem ako se to desi...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 13:12:41   
buba m
Cure, jel imala koja od vas tako svjetlo rozi iscjedak, čitala sam i o tome i piše da je to normalno u trudnoći, na početku trudnoće...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 13:57:46   
PinkyFunkyBirdy
Bok drage moje! user posted image

Evo malo i moje malenkosti kod vas. Kako ste mi?
Lidac, vidim da si još u komadu. To se vi lijepo grijete međusobno po ovoj hladnoći. user posted image Ima li kakvih gurkanja prema dolje?

Danery sretan rođendan (s malim zakašnjenjem)! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, vidjela sam da si negdje napisala da ti je muka. Žao mi je i nadam se da će ti proći, ali meni je bilo muka i povraćala sam kroz cijelu trudnoću. user posted image Malo je bilo lakše u drugom tromjesječju, ali do poroda mučnina nije popustila. Ok, nikad mi nije bilo muka da bi povraćala više od 2 puta dnevno, ali taj grozan osjećaj u želucu je bio prisutan cijelo vrijeme. I kad sam rodila i kad mi je muž donio Kinder Bueno to mi je bilo nešto najfinije što sam ikad jela. user posted image user posted image user posted image

Buba m, u trudnoći možeš imati svakakav iscjedak i to je normalno sve dok nije boje svježe krvi. Pošto se u trudnoći prokrvljenost pojačava kako bi se plod hranio, stijenke oko grlića maternice su također dodatno prokrvljene pa se kod pregleda, pa i kod seksa može desiti da neka kapilarica pukne i tada dobiš roskasti ili smeđkasti iscjedak. To je sasvim uredu. Bitno je da nema nekog većeg izljeva krvi jer to onda predstavlja rizik za plod.

Hipo draga, kako je mala hipica? user posted image

Daxy i Perlice, ako čitate šaljem vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 16:01:18   
danery
juhu,samo da vam mahnem,hvala na čestitkama,nadam se da ste sve dobro user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
4.1.2016 22:46:00   
noemaa
Lidac, jos samo dva tjedna!!! Nista, sad pohopsat s tm pa mozda ne bude trebalo nist drugo za bebacev izlazakuser posted image

Buba, to je normalno, samo polako, opusteno, pozitivno! user posted image

Hipo, perlice, jupiter,kazimira, gdje ste, kako ste?

Danery, snjeguljice,vas grlim, sad vam se necu obratit jer vam pisah prije sekundicu na proljetnicama...

Daxy, grlim te i zelim ti sve naaaaaj....



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 6:44:29   
Snjeguljica_83
Pinky, a dobro je, da se izdržati s tim mučninama, ali mislila sam da je to iza mene.... Nisu sve trudnoće iste. Ah, često kažem da me ova beba želi dokrajčiti.user posted image Em nije nikako htjela doći, em sam svašta zbog nje prošla, em hematom, em spuštena maternica.... I želi me dokrajčiti.user posted image

Kako tvoj M.? Kako posao i obitelj, usklađuješ to dvoje?user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 8:42:29   
buba m
Cure, još jedno pitanje imam, što koristiti protiv gljivica u trudnoći!? Svrbi me dolje da popizzzz, a ginekolog mi je otišao na godišnji, ja sam sva u panici zbog tog iscjedka, bez obzira što ste me i vi utješile da je to normalno... Pomagajte, jer sam baš uznemirena..., malo sam se namazala čajevcem i kokosovim uljem, da si olakšam svrbež... Čitala sam da smijem čajevac u trudnoći....

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 8:51:47   
noemaa
Buba, a da odes doktoru opce prakse?



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 9:02:37   
noemaa
I za lidac jedno pitanje: je li istina da je prvi porod najtezi i najduzi? Sto kazu tvoja iskustva?
Kazimira,ti sto kazes?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 9:12:06   
lidac0605
Noema,ja sam prvi put imala hitni carski,pa to ne računam-nisam imala trudove ni niš nek mi se raspala posteljica,drugi je bio najduži od vaginalnih-6 sati od početka trudova,treći 5 sati,četvrti 3...taj je bil najkraći kad sam bila otvorena 5 cm prije poroda...nijedan mi nije bil baš nekaj teži od drugog,samo je kraće trajalo...i trudovi sa dripom mi nisu bili niš jače bolni od mojih,jer sam ih dvoje rodila sa svojim trudovima

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.1.2016 9:13:58 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 10:21:01   
PinkyFunkyBirdy
Buba, pitaj u ljekarni - ima nekih vaginaleta na prirodnoj bazi.

Snjeguljice draga, moj M je dobro jedino što stalno zeza mamu s noćnim buđenjem. Ovu noć je do 21 do 3 sata valjda plakao 8 puta i svaki put sam se ustajala i nosila ga dok ne zaspi i opet vraćala u kindač. I onda smo spavali do 6:15 kad sam se digla za posao. Ne znam što ga sad muči - vjerojatno zub, ali nevjerojatno je kako ga non stop nešto muči pa konstantno ne spavamo od kad se rodio. user posted image Ne mogu ti opisati koliko me to nespavanje psihički uništilo. A mogu ti reći i da je utjecalo na odnos s MM (negativno). Nadam se da će se to sve s vremenom vratiti na staro. user posted image
AD mu je sad već super - ima samo malo na jednoj nožici, a ostalo je sve nestalo. Ako se i povremeno pojavi malo suhe kože to mackamo kremicama i prođe. user posted image
Kako je tvoja E? Dal se veseli što će biti velika seka? user posted image

Lidac, baš me zanima kako će proći pregled. Sretno ako te zadrže! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 11:36:21   
buba m
Zvala sam ginekologicu koja je zamjena mojem G ali je u Crikvenici, sve sam joj objasnila telefonski i rekla mi je da mažem plimikolom ili canestenom, a sad sam ponovo bila piškiti i iscjedak mi je još krvaviji 😞

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 12:17:14   
Kazimira
Hej cure user posted image

Noema 2-3 sata mi je drugi porod bio kraci, ali drugi je bio skolski sa samo inekcijom u guzu kaj malo osamuti, a prvi sam dobila gel jer mi je vodeljak pukao u jutro u pol 7, a gel dobila drugo jutro u 1 i rodila u 8.20.......drugi u ponoc pukao vodeljak s trudovima, jaci oko 3 i rodila u 7.40..... Miseki 4320 g i 4000 g i nisam ni rezana ni popucala

Meni su moji porodi bili super i bas sam sretnica po tom pitanju..... Nek vam je svima ko meni user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 12:54:26   
buba m
Odoh ja nA hitnu u Rijeku da me pregledaju

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 13:04:37   
Jupiter
Daaan!💐

Noema ljetni forum je valjda isti kao kod svih...ima dana da svi pisu ima dana da se nitko ne javi.. Vjerojatno cemo biti zivlje kako vrijeme bude odmicalo 😊 Kako je kod tebe? Imas li onih posebnih zelja za hranom? 😀
Lidac kako to vrijeme leti! Mislit cu na tebe! Da sve prodje u savrsenom redu! 💝
Snjeguljo, znam kako ti je sa tim mucninama, ti si skoro 4vsedmice ispred mene a meni je vec na vrh glave ta muka. Mislim, popustila je ali me navecer odjednom uhvati iako bas budem gladna. I kazes da imas neku opasnu bebu? Hihi, prije borbenu, kao i njena mama ❤
Buba meni je kod gljivica bilo pomogao onaj mini tampon umocen u B-aktiv jogurt. I garantirano smanjuje svrbez! Bas proguglaj b-aktiv i glj.upale...vidjet ces. A krvavi iscjedak je vjerojatno hematom kojeg ti nije spomenuo gin iako je vec prije samog krvarenja napomenuo da ce do njega doci. I zato molim te miruj sto vise, redovno koristi prog. i zabavi ruke ili misli sa necim da prodje to vrijeme do slj pregleda kada ces pitati sve sto te zanima. Moras pitati jer oni sami ce jako rijetko na glas prokomentirati pregled. Makar si stavi na papir i sve ce ti reci, vidjet ces.

Ako se vi cure, koje ste vec rodile, bojite kako ce proci porod, sto bi mi prvorotkinje trebale misliti? Oci su mi ko u sove 👀 kad citam neka iskustva!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
5.1.2016 13:21:03   
noemaa
IZVORNA PORUKA: Kazimira

ali drugi je bio skolski sa samo inekcijom u guzu kaj malo osamuti,



kakva je to injekcija, kazimira?

lidac, i ja bila na prvom porodu odmah 5 cm otvorena. user posted image
kad se sjetim te noći... ahhh..... dva tjedna prije termina, oko ponoć, mene u 15 min tjeralo na piškenje 5 puta! pa sam si rekla - e sad više ne idem pa taman da se popiškim u krevet. ali nisam mogla izdržat pa opet u wc. i onda - vodenjak puknuo ko iz kabla to curilo!!!! i sad ja sto uložaka promijenila - ali šipak to je šibalo ko da si uzeo kantu od 100l i polijevao. i kad je sve završilo, ja kažem mm o čemu se radi i kao - daj zovi ti rodilište i pitaj trebam li baš odmah doći. kao, možda nam kažu da dođemo tek sutra. user posted image
i onda naravno da su rekli nek se odmah nacrtamo. user posted image i tamo me pregledaju - kažu 5 cm (a ja si mislim, ma joooj, samo 5 cm) i ajde gore na frizuru i klisitri i tuš. i vele mi: vi ćete brzo roditi! ja sva sretna: da? oni: da, do jutra ste gotovi! a ja sližila neku facu - kao - šta do jutra, to je duuuugooo!!!! user posted image user posted image koja ludača stvarno! i kad su me sve sredili, poslali me u rađaonu odmah, bilo je oko 2 sata. i u 4 i pol eto gospona!!!!
kad bi mi tako bilo i ovaj put, presretna!!! user posted image

eto, jupiter, još jednog lijepog iskustva oko poroda, tako da ne brineš! samo hrabro i pozitivno! hoćeš u PU roditi? ja od prvog puta imam samo lijepa iskustva i niti ne razmišljam nekamo drugamo sada ići. user posted image

buba, sretno!

< Poruku je uredio noemaa -- 5.1.2016 13:33:45 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!