|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 15:07:19   
PinkyFunkyBirdy
U tom slučaju svima šaljem puno:
user posted image
user posted image

Zašto više ne vidim slike koje sam postavila, a prije par minuta su se vidjele? user posted image Hm... evo drugih. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 6.7.2012 15:28:19 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 17:28:46   
splicanka
evo mene, nema nje a mislim da triba doc 7.7. a ne 5.7. ovako, prvi put kad sam ostala trudna stalno me mucila zgaravica i prdenje hahahah odma na pocetku e sad, muka mi je ima 7 dana ajme, zeludac mi je u grlu e sad je li to vrucina ili... ne znam... necu se opterecivat, sta bog da bit ce, ali virujte mi od cega god je ova zgaravica i rutavanje, gadno je skroz, i slabo od toga spavam nocu.. p.s. nemam simptoma da cu dobit osim malog pristica koji je izasa na bradi i povuka se, ne mogu niti zapalit a i kava me ne vuce isto ka i prvi put..... moze bit da je zeludac u pitanju, ne znam.... ali kao test sam mogla vec jucer radit ali cekat cemo...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 18:08:32   
cmok
da, da danas je dan poljubaca pa drage trudilice šaljem vam cmok user posted image user posted image
splićanka ne znam kako možeš izdržat, ali dobra ti je politika, možda je tako i najbolje, ćekat da zakasni pa onda vidit...
nadam se da će bit sve kako želiš user posted image

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 19:09:04   
splicanka
ovo mi je prvi pokusaj nakon kiretaze pa se ne opterecujem jos, naravno da bi volila da bude user posted image  ili user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 20:34:56   
BUMBI
spličanka držim fige da budeuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 22:37:20   
splicanka
hvala cure moje a meni jednjak izgara od zgaravice, kiselina me ubija ima 7 dana

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 9:16:44   
splicanka
mislim da cu dobit boli donji dio leđa... user posted image

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 9:44:22   
splicanka
dosla je, cekamo sad 7 mj .. idemo dalje no sikiriki

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 14:18:32   
Papalina
cure...imam veliki problem... al veliki...naime, mi dva jučer pijani dođemo doma i mislimo ajde dda isprobamo nešto novo... i počeli se keksati najprije normalno a zatim od iza u znate već šta...to me je jako boljelo pa smo prestali...međutim, danas kad sam išla na wc, osjetila sam kako mi je nešto čudno...i eto dobila sam hemeroid,,,neznam , malo me sram iskreno i znam da to nije tema za ovdje ali nemam koga pitati...pa me zanima dali je neka od vas imala to i kako se liječi.... i dali je to opasno.... hvala i molim na odgovor...

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 19:17:15   
dad@
Draga splicanka žao mi je što ti je došla.... user posted image sam za user posted image iliuser posted image ...ali nema veze biti će bolje drugi put....user posted image
Draga Papalina nisam nikada imala problema sa hemeroidima na tom području da se tako izrazim,a ako ti je neugodno ovako nekoga pitati pogledaj na internetu nešto o tome sigurno ćeš već nešto naći.... nadam se da neće biti ništa ozbiljno i da ćeš to brzo riješiti...
Drage moje ja danas došla kući sa posla odem u wc i na donjem rublju primjetim gusti bijeli iscjedak što prije nisam imala...mislim imala sam iscjedak ali uvijek onako vodenast i proziran....zna li netko što bi to moglo značiti?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 20:45:08   
BUMBI
spličanka žao mi je što ti je stiglauser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
7.7.2012 22:37:47   
splicanka
nemojte žalit sta mi je dosla, ipak sam se tek bacila na posa, Bog ima za mene ima plan do kraja  lita ce bit  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  mora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
8.7.2012 20:34:54   
inesica
Tako treba, cvrst stav i ajmo naprijed!!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
8.7.2012 20:54:23   
Papalina
evo danas prvi dan pijem forever living proizvode... aloe vera gel od borovnice, royal jelly tj matičnu mliječ u tableticama i multi macu... izvrsno se osjećam...taj gel je malo odvratan na početku al ok...nije mi žao tih para ;)
user posted image user posted image user posted image
nadam se da će pomoć... i da će mi možda pomoć i u vezi stresne inkontinencije... baš sam sretna user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
9.7.2012 9:11:07   
PinkyFunkyBirdy
Da se malo podsjetimo. user posted image

Trudilice:
user posted image  unna - 18.07.
user posted image  cmok - 18.07.
user posted image  malena 35 - 20.07.
user posted image  winkica - 24.07.
user posted image zvončica1 - 24.07.
user posted image dad@ - 24.07.
user posted image  sarah_zg - 25.07.
user posted image tayanna - 27.07.
user posted image inesica - 31.07.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
9.7.2012 9:41:17   
sarah_zg
Dugo me nije bilo, ali kao što vidite na popisu sam. Mi ćemo još ovaj mjesec pokušavati, onda idemo na godišnji pa ako se ništa ne dogodi u tom razdoblju, kad se vratimo idemo na sve preglede i on i ja. Znam da kažu da treba vremena, daj godinu dana, daj se opustite, ali ja moram priznati da vjerujem baš previše u te priče. Kad napravimo sve preglede i on i ja i ako svi budu ok, e onda se tek mogu opustiti, a ovako stalno mislim da nešto nije ok. Inače... i za G. mi je trebalo nekih 11 mjeseci, a sad pokušavamo od studenog

U svakom slučaju... sretno svima!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
10.7.2012 10:02:00   
tascha
Pozdrav drage moje ,nije me bilo neko vrijeme,skroz sam tužna i razočarana nikako da krene nešto pozitvno.Procurila sam i ovaj mjesec evo još ide glupa vještica...bila kod ginekologa ,rekao da dragi mora na spermiogram a on to odbija ,jr ga je sram.Htjela sam ptati i ovdje.Ja sam iz Slavonije -Slatine(blizu Virovitice) i ako ima netko tko ima iskustva sa spermiogramom da mi se javi da ne idemo do Zagreba
Navijam za cure koje je ne očekuju neka n ne dođe do sljedeće godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
10.7.2012 13:52:46   
winkica
napokon ljetna ringeraja...jupiiiii....
evo ja sutra idem ginkaču i jedva čekam...uf...plodni dani počinju...happy...i moj mužić ne ide u Njemačku radit tako da ćemo pokrit plodne dane...tako sam happy...nemate pojma...možda ovaj mjesec donese više sreće za nas i bebicu...vidim da nema nikoga...očito ste sve na GO i otišle na more..moje more ove god će biti bundek i jarun i vrlo vjerojatno se ni neću kupati u Zagrebačkim kaljužama (ako razumijete što to znači :) )...hehehe

ovaj mjesec ima da se prave bebe..ljeto sunce i dobro raspoloženje osim vrućine na kojima mi se mozak pretvara u kašu...ali ipak nama ne treba mozak za pravljenje djece tako da bacite se na posao cure moje...ipak sam i ja začeta na moru....nisam bez razloga riba u horoskopu...heheheheh
ako ovaj mjesec uspijem bebica će se roditi u mjesecu isto kad i nadajmo se budući tata...to bi baš bilo super...

SRETNO OVAJ MJESEC....

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu tascha)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
10.7.2012 23:28:14   
cmok
draga tascha žao mi je što ti je user posted image došla, nažalost ja ne znam ništa o toj pretrazi, još to nismo radili...
winkice tu smo (barem ja user posted image ), malo depresivna jer sam u zadnja 2 dana saznala za čak 3 neplanirane trudnoće, tako da sam samo ja od mojih prijateljica trudilica, a ove ne trudilice sad se udaju pa ćemo pirovat user posted image user posted image
winkice, ne preostaje nam išta drugo nego hitro na posao user posted image user posted image user posted image
user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 12:34:50   
splicanka
cure moje ja sam diplomiralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sinoc je bila fešta do zore, eto sve sam sredila u životu i jos mi je najveca zelja bebica, nadam se da je dosa red na nju da nam upali vise... sad sam opustena i nema vise stresa zbog ispita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....................

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 14:27:09   
PinkyFunkyBirdy
Splićanka, ČESTITAM na diplomi!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravno da će sad ubrzo i bebač kad više nema stresa. user posted image

Drage moje, kako ste mi? Meni je neka gužvica na poslu, ali bacim oko s vremena na vrijeme, no nikoga većinom nema. user posted image Šmrc.
No, mislim na vas i navijam za pozitivne testiće! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 15:42:33   
bebica77
Papalina u ljekarni ima krema za hemeroide za kupit i odlicna je.. Ja jednom imala i jedva da sam mogla sjedit, kupila kremu i za dva tri dana nestalo...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 18:31:37   
tascha
pozdrav htjela sam pitati gdje nam je hladna?čitam postove a ne nailazim na nju.Mene nije dugo bilo i nadam se da se broj trudnica povečao .user posted image user posted image user posted image user posted image a trudilica smanjio
cmok ne želim ni komentirati o tim neplaniranim trudnoćama jer i kod mene ih ima ohohohoho i sd slušam od 2 cure jadikovke kako bi išle na ab jer nisu spremne na dijete i žele još nekoliko godina uživati a ne slušati kmečanjeuser posted image user posted image šta da kažem ,slušam i plačemuser posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 18:52:29   
dad@
drage moje dobar vam dan,zbog posla navratim na forum tu i tamo.... znam da sam rekla da se neću zamarati,ali hitno mi treba nečije mišljenje...naime ja i mm ovaj put smo se keksali bez obzira na plodne dane tj kad nam je došlo...user posted image i jedino što znam je da mi je 16 dan ciklusa,a sinoć sam primjetila krvavi trag na gaćicama kad sam išla na wc... i danas isto malo veći trag čak je procurilo malo i u wc,e sad mene zanima što bi to moglo biti s obzirom da mi se to do sada nije nikada prije dogodilo....user posted image user posted image sad me ZANIMA ŠTO BI TO MOGLO ZNAČITI?????user posted image user posted image JER I SAD IMA TOG TRAGA,ZNAČI TRAJE MI DVA DANA VEĆ!!!!!! Ne boli me ništa.... MOLIM VAS ZA MIŠLJENJE ILI ZA SAVJET.... I BRZ ODGOVOR!!!!! HVALA UNAPRIJED

(Odgovor članu tascha)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 19:10:03   
dad@
molim vas odgovor bilo čiji savjet ili mišljenje .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!