|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
8.8.2012 14:40:08   
Leptir5
pinky čestitam!!! da lagani grčevi su normalni i može se vidit srce i prije 7tj. :)

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu malena 35)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
8.8.2012 14:43:17   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Leptir5

pinky čestitam!!! da lagani grčevi su normalni i može se vidit srce i prije 7tj. :)

leptir5 pinky je na žalost izgubila bebicu user posted image izgleda da je bila bokemijska trudnoća ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.8.2012 19:47:13   
bebica77
Pinky zao mi je(((((((
Kod mene nista novog osim da sam se rastala..... Eto toliko

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.8.2012 13:34:07   
Papalina
ajme bebice žao mi je...a evo mene prehlda ulovila... nos skroz stalno pun..i dišem teže...šefika mi poludila kad je čula da neću doć...a sutra moram ić radit i ako mi bude gore user posted image pa jel to normalno ako znaju da sam trudnica da me tako maltretiraju...user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.8.2012 18:46:51   
anamarijapupek
Papalina, a jel oni znaju što je tebi važnije, beba ili firma? Užas što neće žena doživjeti od drugih žena user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.8.2012 9:18:17   
PinkyFunkyBirdy
Ajme Bebice77, strašno mi je žao. Ne znam što uopće reći u ovakvoj situaciji. Nadam se da se držiš i da ćeš to uspjeti prebroditi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papalina, zar ne možeš dobiti bolovanje? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
20.8.2012 12:31:31   
Riza
Bebice77 user posted image user posted image user posted image
Pinky..draga...ja ne mogu vjerovati da se i tebi to moralo desitiuser posted image user posted image user posted image ...stvarno užas...suze su mi došle na oči kada sam to pročitala. Nadam se da si bolje i da ne odustaješ...uvjerena sam da ćeš uskoro biti prekrasnauser posted image ..puno vas sve volimuser posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
21.8.2012 9:24:39   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja Riza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobro sam, ali ne prođe dan da se ne sjetim toga. Baš mi dođe teško, ali onda pokušavam razmišljati o budućnosti i da će nam sigurno sljedeći put biti sve ok. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 483
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!