|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 19:10:39   
winkica
Čestitke splicanka bravo za diplomu....sad polako ali sigurno na bebu...

ja bila kod gin.....drage moje evo da vam kažem....sa mnom sve super nema cisti sve 5, no tanka mi sluznica maternice i zato se ne želi primiti bebica....od danas sam na duphastonima narednih 10 dana...nadam se najboljemu... :))))))

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 19:12:45   
dad@
draga winkica nadam se da ćeš uspjeti....user posted image user posted image user posted image i vrlo brzo postati user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
11.7.2012 21:00:37   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: dad@

draga winkica nadam se da ćeš uspjeti....user posted image user posted image user posted image i vrlo brzo postati user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 103
   [Brisano sporočilo]
11.7.2012 23:19:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 9:32:16   
PinkyFunkyBirdy
Winkice i ja se pridružujem sa željama da već ovaj mjesec postaneš ponosna trudnice. Dosta sam puta pročitala da ananas i cikla pomažu zadebljenju sluznice maternice pa navali! user posted image user posted image user posted image

Dad@, stvarno ne znam zašto krvariš user posted image ... možemo sad nagađati svašta, ali mislim da ti jedino ginić može reći točno. Evo, ako baš hoćeš moja pretpostavka je ili da se bebač ugnježđuje ili da si imala neku cisticu (ili miom) koji je pukao ili da vam je odnos bio malo "intenzivniji" te da zbog toga krvariš. Iskreno se nadam da je ipak bebač u pitanju. user posted image user posted image user posted image

Tasha, drago mi je da si nam se vratila. user posted image Da, Hladne nam nema već dugo, kao i puno žena s kojima smo se dopisivali. Dosta ih se i premjestilo na temu AIH - inseminacija. Ja sam sigurna da sigurno škicaju s vremena na vrijeme kakvo je stanje tu. user posted image Ako ovo čitaju puuuuuuuno ih pozdravljam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kod mene još ništa novoga. Čekam i čekam i pijem odvratnu marulju i zdravac dok čekam. Prošlu noć sam sanjala da smo fulali O i bila sam sva izvan sebe kad sam u snu vidjela da mi je temperatura skočila, a mi nismo zaskočili jedno drugo. user posted image user posted image user posted image Stvarno je ovo iščekivanje igra sa živcima.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 9:45:38   
andydea
bok curke...evo me malo tu..Winkice pij čaj od vrkute uz te tablete ja ti velim da buš trudna u roku 2mj...user posted image user posted image user posted image molim te probaj 3 puta dnevno po 2dl...i ne zaboravi ja sam uz pomoć tog čaja ostala trudna...on pomaže i čuva te od pobačaja...a ja sam ga sad opet počela piti radi lakšeg poroda...svim ženama kojima sam rekla za taj čaj ostale su nakon par mjeseci trudne,čak i jedna žena koja se borila 3god. i išla na umjetne oplodnje...Pinky draga nadam se da i ta marulja pomaže...user posted image ...falite mi curke zato što prije dođite na user posted image ...pusa

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 10:13:13   
PinkyFunkyBirdy
Draga Tasha, sad tek vidim: pa SRETAN ti ROĐENDAN!!!!!
Od user posted image ti želim da ti sve ostvare sve želje! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 10:26:42   
BUMBI
Sretan rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 11:21:34   
Riza
Draga Tasha... sretan rođendan!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Riza -- 12.7.2012 11:22:02 >


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
12.7.2012 17:57:36   
dad@
draga Tasha sretan rođendan os srca ti želim sve najbolje.... user posted image user posted image user posted image
Esad da se vratimo mom "problemu" danas sam zvala svoju ujnu koja je inače viša med.sestra i ona kaže da nemam razloga za brigu i da ne moram kod ginekologa jer mi je ovo curenje i tragovi koje imam na donjem rublju koje je inače svijetlo,svijetlo crvene boje samo znak da sam zdrava žena i da dole nema nikakvih problema,a s obzirom da mi do user posted image ima još svega 12 dana da postoji velika mogućnost s obzirom da mi se ovo ni jedan ciklus nije dogodilo,ali baš nijedan od kad god imam user posted image da je najvjerojatnije ipak user posted image u pitanju i da se samo malo pripazim....user posted image user posted image
u svakom slučaju nema razloga za brigu samo moram biti opuštena i vjerovati da će sve biti dobro!!!! Nadam se najboljem....

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 19:45:29   
unna
Hej cure pa gdje ste? Nesto smo se sve pritajile. Splicanka cestitam ti na diplomi,sad kad vise nema stresa i briga bebica ce se brzo uhvatiti. Dad@ ja se nadam da je stvarno implantacija u pitanju i da ces za par dana imati plus. Kakvo ti je danas stanje?

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 19:56:45   
BUMBI
dad@ ja sam ti imala neki smeđkasti iscjedak mislim jedan dan taj mjesec kad sam ostala trudna,pa se nadam da je i tebi isto to u pitanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:17:17   
dad@
drage moje meni se ovo još nije dogodilo,nikad nisam imala taj svijetlo crveni trag a primjetila sam ga nekidan navečer i trajao mi je i jučer i prekjučer i danas nešto malo....
ne boli me ništa...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:35:09   
unna
Ja onda drzim fige da si stvarno user posted image . Hoces cekati da ti izostane ili ces i prije raditi test?

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:49:36   
dad@
trebam dobiti tek za 10 dana.... pa ne znam ni sama.... a to mi se pojavilo prije 3 dana i do sada mi se nikad nije ovo prije dogodilo.... od kada god imam user posted image
šta ti misliš da je implantacija u pitanju... a 3 dana prije toga svijetlo crvenog traga imala sam bijeli iscjedak....

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:54:25   
unna
Pa ne znam sta bi drugo bilo. Ako ti se to dosad nije pojavljivalo. Kazes svijetlo crvene boje? A koliko kolicinski bude toga? Ja mislim da je to to.

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:56:05   
dad@
svijetlo,svijetlo crvene boje...i količinski malo....nije puno....

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 20:58:09   
dad@
koji dan ciklusa se može dogoditi ta implatacija?????

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
13.7.2012 21:07:01   
unna
Pise da se javlja 6-12 dana nakon zaceca. Jel ti ticno znas kad ti je bila ovulacija? Pise i 4 tjedna nakon zadnje menge da se javi,da se zna poklopiti s danom kad bi ti trebala stici user posted image ali kod tebe je ranije,neznam.

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
14.7.2012 10:28:31   
tascha
...
http://ladylike.hr/kolumna-vise/ginekolog-otac-katolik-35
SVAKA MU ČAST!

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
14.7.2012 14:11:50   
dad@
daraga bebice77 ti već imaš 3 trudnoće iza sebe ako se ne varam... user posted image jesi li ikada u te tri trudnoće imala iskustva sa implantacijskim krvarenjem? Ako jesi koji dan ciklusa ti se to pojavilo,koliko bi ti trajalo i koje je boje bilo? Pomozi molim te!!!!

(Odgovor članu tascha)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
14.7.2012 23:37:06   
bebica77
Cure ovaj mjesec kod mene nema ovulacije cini mi se.... Opce nema iscjetka onoj jajastog samo jedan dan bio zuti onak... U ponedjeljak idem na brisseve kaj sam jedva si uspjela rijesit da mi nekak to uzmu u bolnici...
Dada imala smam 2 trudnoce i u ni jednoj implatacijsko cak ni simptome osim kasnjenja m.. Tak da sory kaj ti nemrem pomoc;(....

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
16.7.2012 8:48:30   
BUMBI
Hej cure gdje ste?Šta ima?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
16.7.2012 12:19:18   
winkica

Meni treba/ne treba doći za točno 8 dana (24.7) ja se nadam da ni neće i da će progesteronske tabletice "otjerati" mjesečnicu ovaj mjesec i zadržati moju malu bebicu....

Bože moj iz mjeseca u mjesec se ponavljam ko papiga...heheheheh

I NADAM SE da će se VAŠE male bebice uhvati...moraju...i navijam za nas ovaj mjesec...kako kojoj treba doći....ajmo se podsjetiti


Trudilice:
user posted image  unna - 18.07.
user posted image  cmok - 18.07.
user posted image  malena 35 - 20.07.
user posted image  winkica - 24.07.
user posted image zvončica1 - 24.07.
user posted image dad@ - 24.07.
user posted image  sarah_zg - 25.07.
user posted image tayanna - 27.07.
user posted image inesica - 31.07.[/color

O Unna, Cmok imalena pa vi ćete jako brzo znati...ja se nadam da nećete dobiti vješticu glupu nego bebicu....javljajte kako se stvari odvijaju....
Zvonči i Dade mi smo u istom danu na odbrojavanju...nadam se novostima od Vas također....

Draga Sarah ja se nadam da će se tvoja najveća želja ispuniti ...ja sam sigurna da hoće... Kako ja moja prijateljica meni rekla jučer : " ..bemti kako danas svaka "šuša" ostane trudna, a ti nikako...ma dati će Bog Vama dobrim ženama dijete ali očito za sve Vas ima plan, a za njih ga nije imao....

Tayanna i Inesica držte se... doći će i Vaši datumi jako brzo....

shvatila sam da kad ti se dogodit trudnoća (naravno ta moja biokemijska)kao što se meni desilo prošli mjesec stvarno ti ne treba testić da primjetiš da se nešto mijenja jer ti nije kao inače...tako da stvarno treba slušati tijelo



_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
16.7.2012 12:26:22   
unna
Ne znam winkice ne nadam se nicemu pa ce bit lijepo ako se ugodno iznenadim. Jutros me uzasno bolio trbuh,od zeluca pa skroz do dolje,bas jako,jedva sam ustala. Jos uvijek melo boli. Ne znam jel to znak da user posted image uskoro stize ili nesto sasvim drugo. Zelim ti da ovaj put bude puno vise srece i da uspijete uz tabletice. I svim ostalim curama drzim fige. Bilo bi lijepo da ovaj ciklus dobijemo koju user posted image .

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!