|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.7.2012 20:05:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Indy)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
2.7.2012 20:32:30   
andydea
Katy držim fige...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja danas imala kontrakcije,ali se smirilo....

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Brisano sporočilo]
2.7.2012 20:54:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu andydea)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
2.7.2012 21:57:08   
bebica77
Vecer cure moje.. Ima li novosti pozitivnih naravno.. Danas treci dan da se osjecam kao da curim u potocima, odem na wc samo bjeli iscjedak, prvo voden pa sve gusci.. M bi trebala doc 6-tog nadam sse da nebu..

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 8:56:05   
inesica
Pisite me za 31.07. iako vjerojatno idem u kolovoz, tako to kod mene biva...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 9:32:52   
dad@
evo mene upišite za 24.7. pa šta bude iako neću gledati na plodne i neplodne dane.... winkice i zvončice ovaj mjesec zajedno iščekujemo....drage moje žao mi je što je trudnoća bila biokemijska nadam se da će te ubrzo ugledati user posted image na testu.... i svima ostalima želim isto puno plusića.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Draga splićanka ima li šta novo kod tebe?

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 10:11:55   
bebica77
Moja je dosla danas ujutro;(;(
Brisite me s popisa ;(;(;(;(;(

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 10:14:12   
PinkyFunkyBirdy
Bebice, žao mi je. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 10:19:51   
dad@
Draga moja Bebice točno znam kako se osjećaš..... ali nemoj odustajati....pokušaj ne misliti o user posted image možda se tako prije uhvati i zaboravi na ciklus i plodne dane.... keksaj se kad ti dođe i uživaj u tome radi svoga gušta,a ne radi toga da se user posted image mora uhvatiti.... i doći će.... moje razočarenje je bilo isto veliko i suze su tekle same od sebe i 1000 savjeta dobila ništa ne pomaže.... osim zagrljaja muža i njegove utjehe.... doći će beba kad se najmanje budeš nadala....

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 10:20:45   
Riza
Bebice77 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 10:44:49   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: Riza

Bebice77 user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 11:58:47   
cmok
bebice, žao mi je
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 12:41:03   
zvončica1
Cure moje da čujem šta mislite o ovome...bila sam 28.6 u bolnici pregledala me dr. i naravno na uzv nema ništa, vidi po pregledu sukrvicu ali koja nije iz maternice nego s vrata maternice a ostalo bijeli iscjedak, e sad 29. sam prokrvarila bilo je malo ugrušaka i ništa me nije boljelo to je trajalo oko 2-3- sata i to je to, navečer bijelo na papiru, drugi i treći dan isto tako jaaako slabo krvarenje tj. navečer ništa, e sad doktorica mi je rekla s obzirom da je beta bila 1,20 da je možda tek sad došlo do implantacije pa je zato beta mala, pa da ponovim test za tjedan dana, totalno sam zbunjena i nemam pojma što se događa. sad više ne krvarim uopće, jučer je bilo praktički rozo i to samo kao iscjedak na ulošku ničega, a ništa me nije niti boljelo kao kod menge koja me inače rastura, šta vi mislite o tome??? 

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 12:51:30   
BUMBI
Joj,zvončice nemam pojma šta da ti kažem...najbolje da poslušaš šta ti je gin rekla..u svakom slučaju sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 13:00:15   
PinkyFunkyBirdy
Zvončice, ovo je stvarno čudno. user posted image
Kao prvo nije mi jasno zašto bi ti grlić maternice krvario? Ok, možda zbog odnosa ili zbog samog pregleda.
A za ovo kasnije krvarenje može biti svašta ... ako si trudna i ako si imala ciste moguće da one pucaju (tj. da ti se čiste jajnici) ili je ovo jače krvarenje nastalo zbog pregleda.
Po meni beta je premala, a čudim se da ti nije rekla da je moguće da imaš betu bez obzira na trudnoću (ali se sve ispod 5 (ako se ne varam) ne računa kao trudnoća).
Draga, od user posted image ti želim ogroman plus, ali nisam sigurna dal ćeš ga vidjeti za tjedan dana. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Oprosti ako sam pregruba, ali ne želim da se razočaraš.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 14:13:00   
zvončica1
Nisi pregruba Pinky, sve ok. radila je i uzv bez obzira što je bilo prerano i rekla je da su jajnici ok, nema cista i sve je u redu, endometrij 6mm ali inače mi je tanak oko 1-2mm i zabačena maternica, a krvarenje je i rekla da je vjerojatno od pregleda..ma nemam pojma napravit ću test za 7 dana pa vidjeti, čisto sumnjam da jesam ali i dalje mi je malo mučno i jučer odkad sam prestala "krvariti" po noći sam bila 3 puta na pišanju i leđa i zdjelica me malo pikaju, danas sam mjerila temp. 37 a nisam prehlađena niti imam upalu..ja sam ekstreman slučaj ako sam trudna to će biti čudo medicinsko...svejedno hvala na podršci.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 14:23:18   
PinkyFunkyBirdy
Možda si dvaput ovulirala prošli mjesec (što se već znalo desiti nekim našim curama) pa ćeš rezultat znati tek za tjedan dana. Uglavnom, držim fige da svu ovu strku pravi jedna mala mrvica koja se namješta u buši. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 15:13:05   
tayanna
a di nam je lista trudilica? user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 15:33:14   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:
user posted image  splicanka - 05.07.
user posted image  mamino zlateko - 14.07.
user posted image  unna - 18.07.
user posted image  cmok - 18.07.
user posted image  malena 35 - 20.07.
user posted image  winkica - 24.07.
user posted image zvončica1 - 24.07.
user posted image dad@ - 24.07.
user posted image  sarah_zg - 25.07.
user posted image tayanna - 27.07.
user posted image inesica - 31.07.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 15:47:22   
andydea
Pinky dobro sam...vidim da si me tražila....hvala ti na brizi...tlak mi je jako niski,jučer sam preležala cijeli dan...to su normalne kontrakcije,malo jesu bolne,ali izdržala sam...sad si samo ležim i mirujem...user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 15:59:35   
PinkyFunkyBirdy
Andy, draga, odmah mi je lakše kad vidim da si dobro. user posted image
Cijeli dan se brinem i mislim si dal si već u rodilištu i razmišljam koga da pitam dal ima tvoj broj da nam javiš kakva je situacija.
Sva sreća pa si još 2 u 1. user posted image Kad god bacim pogled na trudnički dio foruma ti spominješ da ćeš ubrzo u rađaonu, a imaš još više od mjesec dana do termina. Kud ti se žuri? Drži tog dečkića dok još malo ne poraste. user posted image
I javljaj nam novosti, naravno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 18:45:10   
cmok
drage moje, ja upravo iz ginekologa, s obzirom da pokušavamo skoro godinu dana i ništa, otišla sam vidit šta nije u redu, i izgleda da sam ja problem, kaže gin da ne ovuliram user posted image
ovih daana bi trebala, a u mene ni o od ovulacije, kaže da nije ni bila jer ništa ne primjećuje, a folikule su premale za bilo šta
tako ništa od mene i ovaj mjesec user posted image i ko zna koliko još ako i bude šta ikad user posted image user posted image
sad ova 2 ciklusa trebam mjerit temperaturu da potvrdi 100 posto...
znam da ovo nije tema ovog topica ali baš sam ukomirana user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 22:24:45   
dad@
draga cmok žao mi je što je situacija takva,pokušaj biti jaka i hrabra i malo ne misli na cikluse,znam da nije lako i da je lakše reći nego učiniti pogotovo kad je u pitanju bebica.... nadam se da će ipak sve biti u redu jer i moja nevista je imala slične probleme,a sada već čeka drugu user posted image i to u malom razmaku od 11 mjeseci... tako da ništa nije izgubljeno jer nada umire zadnja.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 22:28:58   
dad@
zvončice od srca ti želim da jeuser posted image u pitanju i da će ti za tjedan dana test biti pozitivan.... user posted image user posted image javljaj novosti obavezno....

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
3.7.2012 23:46:04   
bebica77
Vecer cure moje.. Evo znate da je vjestica stigla al neka ne gubim nadu. Danas moja ginicka iscitala nalaz progesterona i kaze odlican;);) taman na sredini, ni visok ni nizak, aj bar nekaj dobrog;). Kroz razgovor ona meni kaze e sad to je ok ovulacija bila normalna evo tebi uputnicu za cervikalne briseve i neka dragi obavi spermiogram.. E sad za briseve trebam vezu (imam ju) jer u bolnici to ne rade sam tak, a za spermiogram nas salje u zagreb ( a rade ga u varazdinskoj bolnoci isto) kao ne rade dobro, novaca bas za bacanje i nemam previse tak da si mislim ako me moj prvi ginekolog slao u Vz bolnicu na tu pretragu (btw on radi u njoj) zasto bi isli u zg bzw... U slucaju da nebude ok e onda mislim u zg krenut.... E kad to dvoje rijesimo i ako je sve ok onda ja moram ic na snimanje maternice da se vidi prohodnost, e ako je i to ok tek onda onda tek idemo na inseminaciju...ispricavam se na ovak dugom post i znam da nije mjesto za tu al morala sam podjelit to s vama... Ako ima ttko neki savjet u svezi bilo cega vezano za zg bolnice dobro bi dosao bilo kakav savjet... Kisic

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!