|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 7:03:46   
mamino zlateko
ja procurila...user posted image


_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 8:16:33   
dad@
MZ žao mi je što ti je user posted image ipak došla....

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:14:29   
PinkyFunkyBirdy
IZVORNA PORUKA: dad@

MZ žao mi je što ti je user posted image ipak došla....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:23:23   
andydea
Žao mi je za sve curke koje ste dobileuser posted image ...ali ne odustajte....sljedeći mjesec biti će boljeuser posted image ...Pinky obečajem neću više kukati....user posted image user posted image  i da draga kad bu vrijeme,bu vrijeme...ali istina je da jedva čekam ugledati svog malog anđela....kao što želim da sve vi postanete ponosne user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:24:26   
PinkyFunkyBirdy
Draga Cmok, nemoj se žalostiti prerano. Čitala sam da svaka žena povremeno zna imati cikluse bez ovulacije i to je najnormalnija stvar. Bitno je utvrditi da to nije stalno, a ako je onda najčešće žene imaju ciste na jajnicima. Ako to kod tebe nije slučaj, moguće da je ovo bio samo jedan takav ciklus kojeg si slučajno potrefila. A na kraju krajeva, niti to nije smak svijeta: barem danas imaš tableta za poticanje ovulacije tako da nema mjesta za tugu. Čak i da postoji problem (a to još niste sigurni) postoji način da se riješi. Samo pozitivno i sve će biti ok. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:40:58   
dad@
draga pinky ti nisi na popisu trudilica? user posted image i moram priznati da me ti od svih ovdje najviše fasciniraš,uvijek si vjerna podrška svima nama... od sveg user posted image ti želim da postaneš što prije jedna lijepa i okruglauser posted image ... i svim drugim curama također...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:46:29   
PinkyFunkyBirdy
Draga Dad@, hvala ti puno! user posted image user posted image user posted image
Ja sam imala O i zatim user posted image prošli mjesec i sad tko zna kad ću ih vidjeti sljedeći put. user posted image user posted image user posted image
Još preko ljeta pokušat ćemo "uloviti" plodne dane ako ih uopće bude, a na jesen krećemo po bolnicama na pretrage (na žalost).
Vi, drage moje trudilice ste mi snaga i to mi jako puno znači! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image S vama odbrojavam i smijem se i plačem. user posted image Inače bi poludila od čekanja.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:53:39   
dad@
draga pinky divim se tvojoj hrabrosti zbilja ne postoji snaga kakvu samo žena može imati.... nisam vam spomenula ali svaki slučaj ovdje na RR proživljavam osobno jer sam prije tri godine imala jedan spontani i znam kako je nadati se,a onda izgubiti tu malu mrvicu u sebi....i prošli mjesec mi je bilo teško i suze su tekle same od sebe,ali što te ne ubije ojača te ... tako će mene ovo nadam se ojačat,a sada na mužev nagovor nećemo gledati ni plodne dane ni ništa,nego kad nam se bude keksalo keksat ćemo se možda se tako user posted image prije uhvati....
Drage moje sve vas puno volim iako sam kratko sa vama....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 9:57:28   
BUMBI
Mz žao mi je što si dobilauser posted image user posted image
Dosta ranije si procurila

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 10:11:17   
andydea
Pinky ti si najjača žena na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image ..pusa

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 10:23:49   
dad@

IZVORNA PORUKA: andydea

Pinky ti si najjača žena na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image ..pusa


potpisujem Andydeu... i slažem se sa njom.... user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 10:32:23   
mamino zlateko

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Mz žao mi je što si dobilauser posted image user posted image
Dosta ranije si procurila



to je kod mene sve normalno,uvijek ju dobijem maloprije,tako da nista me ne cudi..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 10:36:15   
PinkyFunkyBirdy
Joj, drage moje, nisam ni približno jaka. user posted image Ja sam veliki pesimist (kad sam ja u pitanju) i previše razmišljam što bi bilo kad bi bilo. Još nisam niti trudna, a već razmišljam kako ću preživjeti porod, dal ću biti sposobna normalno funkcionirati prvih par tjedana (jer inače ne funkcioniram ako se ne naspavam), u koji će vrtić, dal će pasti pod razne loše utjecaje, kad ću provoditi vrijeme s njim (pošto radim od 9 do 17), ... i hrpa drugih gluposti. user posted image
Sve si mislim da sam trebala imati djecu davno prije dok nisam imala toliko odgovornosti i dok nisam razmišljala o posljedicama. Ako ništa drugo bila bi puno opuštenija. user posted image
Sad sam vas zagnjavila s hrpom gluposti koje mi se motaju po glavi. user posted image Admini sorry za offtopic.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 10:50:34   
dad@
draga moja to nije ništa novo ni neobično i ja sam ti takva,a što se boli tiče ne mogu je uopće trpiti tako da se i ja pitam kako ću preživjeti porod i kolika će biti bol... mi smo žene takve...ali od svih tih pitanja na koja nemaš odgovor sada sve ćeš zaboraviti onog trenutka kad osjetiš malu mrvicu u sebi... a osjetiti ćeš je sigurna sam i biti ćeš najbolja mama na svijetu... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Brisano sporočilo]
4.7.2012 11:51:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu dad@)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 14:33:57   
unna
Winkice draga zao mi je sto je ipak tako zavrsilo,drzi se i hrabro dalje. Bebice,mamino zlasteko,dad@ i ostale cure kojima je ipak dosla glupa user posted image zelim puno srece u ovom odbrojavanju i puno plusica. Zvoncice ja ipak drzim fige da je user posted image . Splicanka kakve si simptome u prvoj trudnoci imala? Ja mislim da ce kod tebe biti plus,sretno. Ja sam maloprije imala grceve i probadanja s lijeve strane,lijevi jajnik. Trajalo je nekih 5 min. To bi mozda mogla biti ovulacija. Sta vi mislite? Danas mi i je 14 dan ciklusa ali menge su mi uzasne pa bi bilo cudno da mi je na tocan dan ovulacija. Pinky nadfam se da ce i tvoja ovulacija ipak biti i ovaj mj da mozes s nama odbrojavati.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 17:32:53   
Riza
svim curkama dragim koje dosadna vještica nije zaobišla šaljem jedan veliki zagrljajuser posted image ...nema odustajanja!
Katarina draga...baš mi je žao da nije bebica u pitanju ali barem si zdrava i sve je u redu tako da ubrzo ćeš bit ponosna user posted image
puse velike svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
4.7.2012 20:39:12   
cmok
katarina žao mi je, potpisujem sve šta su cure rekle, najbitnije je da si zdrava... evo ja polako dolazim u normalo, malo sam bila šokirana kad sam se vratila iz gin, al sad je o.k
Pinky famozna si user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
5.7.2012 12:59:19   
PinkyFunkyBirdy
Cure, di ste danas?
Splićanka, kakvo je stanje kod tebe? Danas je tvoj dan D. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Brisano sporočilo]
5.7.2012 14:04:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
5.7.2012 14:13:45   
Riza
Cure moje drage...svima želim puno sreće u ovom mjesecu...neka to bude mjesec pun novih prekrasnih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
kao što je možda netko i primjetio ja se ovaj mjesec nakon punih 9 mjeseci nisam upisala na listu čekalica/trudilica jer jednostavno sam se malo umorila od odbrojavanja....naravno i dalje ćemo pokušavati samo što ću ovdje biti samo kao Vaša moralna podrška i navijačica....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Puno Vas volim user posted image user posted image user posted image
a evo i malo vibrica za puuunOOOooo plusića u Srpnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 11:29:32   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje trudilice, gdje ste sve nestale danas?
Nadam se da ste zauzete akcijom među plahtama i da se bebači prave na veliko. user posted image user posted image user posted image
Drage Riza i Katarina, samo opušteno i smireno i sve će sjesti na svoje mjesto. Drago nam je da ste tu s nama bez obzira dal ste na listi ili ne. user posted image user posted image user posted image Znam ja da ste već razradile taktiku da se samo prebacite na trudnički dio, ali nećemo vam zamjeriti. user posted image user posted image user posted image
Puno pusa i zagrljaja svima od moje malenkosti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 11:37:39   
Riza
Pinky...ti si zakon!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
............tvoja pozitiva i humor me oraspolože u trenuuser posted image
Nadam se da ćemo uskoro maziti svoje buše.....user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 14:30:02   
winkica
Draga "Pinkče" da barem među plahte...heheheh ne među plahte nego pod tušem i u kadi...nije baš vrijeme za plahte...od ove vručine ni spermićima se ne da ništa...heheheh
ako i njih hvata spavanac ko mene svaki dan.............
dragičke držte se ne dajte se....moji plodni počinju u utorak...nadam se da će barem malo zahladiti...u sri idem ginkaču...od kad sam vidjela onaj poz test svaki dan me bocka dolje od kad je menga počela...pa se nadam da će mi ginkač otkriti tajnu što se događa...i da mi ne povjerujete jedva čekam da obavim taj pregled..zadnji put bila prošle god u 10 mj.

Katarina kakvo je stanje??Riza i Pinky ja navijam za te plodne dane da...Dao Bog da svaki dan bile plodne jer to ste zaslužile...pusice za obje...

Dragi Bože molim te da se kod svih nas ovaj mjesec ništa ne crveni nego da se plaviuser posted image !!!!

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje srpanj 2012.
6.7.2012 14:40:46   
andydea
drage moje čula sam da je danas dan poljubaca ili međunarodni dan ljubljenja,pa evo ja vas sve puno ljubim s željom da što prije uspijete postati user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!