|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
10.5.2012 11:18:48   
andydea
winkice mi smo uz tebe i volimo teuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nema predaje!!!

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
10.5.2012 11:24:41   
Riza
Winkice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
nema predaje...idemo dalje u novi mjesec. Nemoj biti tužna..... bit ćeš i ti uskoro prekrasna user posted image .
I ti...i ja i sve ove divne cure ovdje koje se trude, nadaju i ne odustaju!! user posted image user posted image user posted image
Nećemo odustati!!!! user posted image user posted image user posted image
Šaljem malo vibrica za ostatak mjeseca i za sve koje su u iščekivanju...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
10.5.2012 11:41:49   
Sunshine28
winkice user posted image user posted image user posted image
draga nema predaje!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
10.5.2012 14:43:42   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: Sunshine28

winkice user posted image user posted image user posted image
draga nema predaje!



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
11.5.2012 7:57:45   
Papalina
curke moje... moje user posted image nema..al doć će sigurno nemam ni simptome trudnoće ni simptome user posted image
nije mi niti redovita tako da nemogu ni reć dal kasni ili ne... stavila sam 5.5 kao datum jer mi je svakih 30 dana dolazila... no već je prošlo i 35...user posted image
još se osjećam i glupo jer se bilo čemu nadam... ali naravno moji nemirni prstići su učinili svoje...digla sam se u 6 ujutro, uzela test u ruke i rekla sta bude bit ce...ali eto kao i svaki put test je negativan...tako da pridruzujem se odbrojavanju u 6.mjesecu...user posted image
još moja šogorica stalno priča o tome i sve... još idem i na pir u 6.mj... ma grozno...stalno svi pričaju o bebi neznajući kako se ja osjećam...eto cure moje najdraže...vani pravo ljeto, sunce i bla bla... a ja ko tužna vrba user posted image user posted image
kako bešlić kaže: " u meni jesen je, mada kažu svi da sad je proljeće..." user posted image user posted image
Čestitam iskreno svima na uspjehu... user posted image user posted image i šaljem jedan veliki broj zagrljaja i poljubaca...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se nadam da ću bar jednom u životu osjetit kako je to biti ponosna user posted image i biti MAMA! pozdrav curke, uživajte, budite vesele... user posted image
volim vas neizmjerno puno...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
11.5.2012 11:25:19   
winkica
ljubice moje ja vas sve volim...i pošto se ne javljam često nemojte mi zamjeriti jer i teško mi je malo javljati se zbog okolnosti a i napokon radim pa malo pokušavam maknuti misli od svega...nemojte se ljutiti na mene ako se ne javljam često ali mislim na vas svaki dan tako da nemojte misliti da sma vas zaboravila...to nikada!!!
evo mm je krenuo u drugi mjesec terapije sa koktelom tabletica....i rekao je da se osijeća ko stari djed jer pije 5 vrsta...heheheh pije E vitamine, c vitamine, selen, cink, l- karnitin..to smo našli na forumima gdje su curke pisale o dijagnozama spermiograma...ja se iskreno nadam da ćemo to popraviti i da ćemo krenuti u sve to bez problema...jedino što sam otkrila da moja lutealna faza malo kratko traje..svega 11 dana...pa možda je to malo premalo da bi se plod uhvatio pa ću i ja morati piti b6 vitamine da ju produžim...iskreno što više kopam po internetu informacije to više nepravilnosti otkrivam koje bi trebalo ispraviti...ma užas..heheheh
evo malo sam se pojadala...znam da ova tema nema veze sa trudilicama....nadam se da mi mariola neće zamjeriti jer ipak samo vas poznajem pa mi je lakše to vama reći nego na nekom drugom forumu....puno vas ljubim i želim pounooooooo velikih trbušćića ove godine....i ovih mjeseci.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
11.5.2012 15:44:36   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, mislim na vas stalno, ali sam u ogromnoj gužvi koja će potrajati nekih tjedan dana. user posted image
Javim se koliko stignem, ali ću i dalje navijati za vaše plusiće. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 8:30:05   
bebica77
Jutreko curice moje.. Evo da se i ja javim malo i da vam javim da se biljezim za drugi mjesec;(.... Uzivajte mi i pusa

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 10:32:20   
Hladna
ej curke moje, jel me se sjecate ???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
da znate da va povremeno pogledam i cesto vas se sjetim...
znate cesto mislim kako nusam smjela odustati id bebice samo zato sto sam nasla posao, a opet ndm se d cu dobit posao za stalno pa budemo onda opet krenuli u pravljenje bebice iako bi moj dragi htio odmah... joj bas sam jdna sto se tice toga...

Pratila sam prosla dva mjeseca koliko je cura trudnih ostalo i vidim da dosta malo pa da vam cure moje kazem da mi je zao ali nadaj te se i trudite i dalje- pozitivno mislite , zaokupite misli necim drugim i nemojte se seksati samo zbog pravljenja bebica i bit ce...

cure moje a ja vam imam jedan problem... evo meni je ovo prvi mjesec nakon rjesene terapije tj prvi mjesec bez duphastona , no sve mi cudno..
ovako je : moj dragi i ja seksamo se skoro svaki dan iako ne pravimo bebicu i pazimo ali on je zeznuo ovaj mjesec ( sad dal namjerno il slucajno - mislim da vise namjerno nego slucajno) :ja sam imala roskasti iscjedak na 13 i 14 dan ciklusa - na 13 dan ciklusa svrsio je vani po plahti da ja nisam ni skuzila i odma ga stavio natrag u nutra- sto koliko znam je 100 posto moguce da je i u nutra uslo, a na 14 dan ciklusa nije ga ni vadio vec je u nutra svrsio, to roskasto krvarenje je proslo i bnije ga bilo 15 i 16  i 17 dan ciklusa i evo jucer 18 dan ciklusa i danas 19 dan ciklusa opet rozkasti iscjedak....  s tim da vec deset dana imam obilan iscjedak bio on rozni ili normalni...
sad upomoc jel  bilo kojoj tako ????ne znam od cega ni nista- gljivicna infekcija nije sigurno kad sam uzimal canesten vaginalete 3 dana odma po prestnku menge a dragi se mazao kremicom...

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 13:37:18   
Sunshine28
Hladna nam se vratila!user posted image user posted image user posted image
bas mi je drago da si se malo javila, pitala sam se gdje si, sta si....
sto se iscjedka tice - meni ti je sredinom ciklusa znao biti roza do krvavo crveni isjedak, koji je obicno bio potaknut sexom u to vrijeme - meni je gin rekla kako je to predovulacijsko krvaranje i kako ono znaci da ce ovulacija biti za 3-4 dana...također kod mene se i na sam dan ovulacije - 3-4 dana poslje - znalo pojaviti malo krvi...tako da, po svemu sudeći mislim da ti je muzek "zeznuo" u dobro vrijeme za pravljenje bebica....e sada, da li je uspio vidjet cemo! ja bi zbog vas obaje voljela da je jer jedna je bebica a poslova ces naci u zivotu jos sto!!!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 14:15:23   
Hladna
Sunshine ej pa kako si ti user posted image user posted image ?? Sta ima kod tebe???

Evo meni proso taj roskasti iscjedak i opet je normalne boje ...
Hvala ti na zeljama samo iskreno ne znam zelim li to sad.. Sva sam zbunjena- odgovara mi sto sam zaposlena i primam placu a opet stalno cu odgadati- imam jedno djete iz razvedenog braka pa stalno mislim da opet nebude isto a opet ... Ma ne znam .

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 20:02:39   
BUMBI
bebica žao mi jeuser posted image user posted image
Hladna naravno da te se sječamouser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 20:44:31   
zvončica1
Ej evo opet mene sa jadikovanjem, moram vam ovo ispričati inače ću puknuti. Dakle menga došla 7.5 kako sam je i (ne)očekivala, prvih sat-dva normalno bol u trbuhu, ali šta ta "menga" je trajala 3 dana s tim da 1 i 2 kao nešto curkalo (ništa previše, za 2 uloška dnevno), a treći dan smeđe iii gotovo, 4 dana nije niti bilo a 5 da ne spominjem, inače mi uvijek traje 5 dana tj. taj zadnji dan posmeđi i slabo je, skoro ništa. sad kad je to prestalo, mučnine svaki dan i to eto upravo sada, nije jako ni za povračanje nego baš onako da me zaje... da ne mogu ništa pojest jer mi se gadi, a gladna sam...znam užasna samuser posted image , ali tako je. cicke me malo svrbe i bole ali ništa posebno, eee sad, KOJI MI JE VRAG?????!!!!! mislila sam možda da ipak napravim test pa da znam jel je to to ili sam samo jedna blesava i očajna žena koja želi dijeteuser posted image . i to baš sada kad sam rekla da odustajemo, bar na neko vrijeme. ne želim u odbrojavanje u lipnju, mislim da ćemo na jesen pokušati opet, a do tada se dobro pregledati, sad bi i trebala na papa test pa ću obaviti i sve ostalo....e da jedino kod cica što sam primjetila je vodenast iscjedak kad stisnem bradavicu, stuskala sam jer me bolilo? javite mi se s nečim, molim vas, fakat sam lluda već od svega!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 20:46:41   
BUMBI
A neznam šta da ti kažem.Najbolje da napraviš test pa češ vidjeti?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 21:38:19   
bebica77
Eee cure moje ovak ak neko moze pomoc... Dakle kao sto rekoh dobila vjesticu al cudno mi da sad kad sam se istusirala ispao mi sa krvlju komadicak velicine malog nokta(zgriženog), a do sad svaku m je bilo mozda tak tockica dveal doslovce tockica dve.... Pitam je je moja sogorica tak imala komade i mengu prije nego je saznala da je trudna... Jel imala koja tak? I cudno mi da su mene cicke boljele dva tjrdna prije m i opako svrbile.... Sad mi dragi pacao ribu i tako mi zasmrdila da sam se skoro ispovracala..... Help

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 22:43:36   
splicanka
evo i meneeeeeeeeeeeeee

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
12.5.2012 22:46:23   
splicanka
pratim vas cesto al eto nemam sta pisat, menga svakih 28 dana, proslo je vec 3 ipo mj od kiretaze , svi nalazi u najboljem redu i jos cekao taj od trombofilije jos menga ovaj mj i 6 mj i idemo na bebicu, vise se ne opterecujem s nicim i tako je najbolje, imam osjecaj da ce ovaj put bit sve 5 a osjecaj me nikad ne vara... ka sta znate posvetila sam se sebi nakon svega sta sam prosla i super se osjecam... cestitam novim trudnicama user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 10:44:34   
sarah_zg

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Pozitivan je test kod meneuser posted image user posted image user posted image
Sarah gdje si ti?Kkao je kod tebe?

Čestitam od srca!!!! Jeeeeeeeeeee


Krenula sam s ove stranice čitat da vidim šta je s tobom kad ono stvarno! Baš mi je drago.

Moja je došla, naravno. Na vrijeme!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 10:45:37   
BUMBI
Hej draga baš mi je žao što je tvoja stiglauser posted image
Baš sam se nadala da ćemo zajedno odbrojavati.Signemo mi još barem jedan dio zajedno

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 10:59:58   
Sunshine28
Hladna mislim da u tom slucaju trebas popricati sa muzem ozbiljno i reci mu da dok ti ne rascistis sama sa sobom da ne bi bilo dobro da mu se tako cesto "slucajno" omakne...
a ti razmisli dobro....user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 13.5.2012 11:00:26 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 12:05:07   
sarah_zg

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Hej draga baš mi je žao što je tvoja stiglauser posted image
Baš sam se nadala da ćemo zajedno odbrojavati.Signemo mi još barem jedan dio zajedno


Ma naravno da stignemo! Ne dam se ja depresiji. Idem dalje hrabro!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 20:18:51   
inesica
Pisite me na sljedecoj temi za 25.06. ozbiljno krecemo user posted image user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 20:23:04   
unna
Moja menga stigla prije sat vremena bez imalo iznenađenja. Znala sam da nista ovaj put jer smo jako slabo bili u akciji. Zvoncice ne znam sta da ti kazem,najbolje ti napravi test pa ces bar biti mirna. Cudno mi je zbog tog iscjetka iz bradavice. Bebica tebi isto savjetujem,napravi test pa ces bit sigurna. Splicanka puno srece onda iduci mjesec,da odmah uspije.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
13.5.2012 22:15:19   
splicanka
unna hvala ti draga nadam se da oce iz prve kao i do sad ali da se ovaj put zavrsi kako treba user posted image user posted image  i ja tebi zelim sricu

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
14.5.2012 8:59:50   
Riza
Hladna draga! Naravno da te se sjećamo...svaki put se zapitam gdje si nam nestala...... kako ide kod tebe?! Jel se sad sve izreguliralo?! Daj mi plz reci jel ti išta pomogao ovaj Duphaston? Ja sam sad na njemu već drugi ciklus......(iako sam zaboravila da sam morala jučer početi piti...valjda nije to neki problemuser posted image user posted image ).....i jesi li primjetila promjene na bolje??? evo i ja se dalje trudim i ne odustajem...... baš mi je drago da si se malo javila.. nemoj sada opet nestati!! user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!