|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
29.5.2012 13:44:13   
tayanna
Pinky ideja ti je super i naravno da me treba po prstima,hehe ali još uvijek nada postoji! ja u 6. mjesecu dvaput piškimuser posted image 1.6 ili 29.6
svima nam sretno

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
29.5.2012 22:41:08   
bebica77
Vecer drage moje dame))))... Evo danas opet taj prokleti iscjedak al ovaj put kisel!!!! Fuj!!! Tak kisel da moš limunadu napravit))))), aj jos on al cjeli dan kad god da turnula toplimjer u usta on se ne spusta ispod 37 stupnjeva.... I danas nkj posebno , odspavala 4 sata popodne!!!!!

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
30.5.2012 16:10:38   
splicanka
cure moje evo lipo vrime pa sam i ja nikad bolje, sutra zadnji ultrazvuk i pripreme za trudnocu, do 7 mj cu diplomirat i za 10 dana polazem vozacki , napokon kad to sredim nema vise stresa, nadam se da cu dogodine u ovo vrime imat u kreveticu jednu malu bebu i vama to isto zelim od srca, sve vas volim i hvala sta ste bile tu kad mi je bilo najteze u zivotu....  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
30.5.2012 21:24:22   
Papalina
cure moje bilježim se za 6.mj ali neznam koji datum da stavim kad je ovaj put došla tek za 42 dana user posted image user posted image user posted image
ali ionako ni ni bitno...kad ishod bude isti ko i svaki put... bebiiiiceeee 77 sretnooo...čekam vijestiiii :))) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 8:23:44   
tayanna
Dobro jutro curiceuser posted image , sutra je danuser posted image ili user posted image , kaj vi velite da se tucem po prstima ili da napravim test??

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 9:13:01   
PinkyFunkyBirdy
Tayanna, kako se osjećaš? Dal imaš inače neke simptome da user posted image dolazi?
Mene obično ulove grčevi dan ili dva ranije pa znam da je na vratima. Ako nemaš nikakvih simptoma (ili pak imaš neke nespecifične) napravi test, ali obavezno s prvim jutarnjim urinom. Držim fige da vidiš ogromni plus user posted image ili dvije deeeeeebeeeeele crte user posted image !

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 9:23:13   
tayanna
Inace mi se cice poduplaju a sad nisu i obicno osjetim da cu procurit, a sad ne! A nespecificno je po meni da imam iscjedak bijeli bez mirisa i rastezljiv i to sto me leda (dolje) bole vec desetak dana! Ali ne bi li trebale cicke bujat i ako sam t??

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 9:25:20   
BUMBI
I ja kažem da napraviš s prvim urinom ako češ odmah sutra raditi...sretnooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 9:36:46   
Riza
Tayanna.....slažem se sa Pinky..napravi testić ujutro i držim fige da ugledaš veeeliki deeebeli plus! Ne brini za simptome....neke žene nemaju nikakvih simptoma...niti ih cice bole niti ništa kad su trudne....tako da ne brineš uopće oko toga. Ja se nadam da se kod tebe maja mrvica primilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 9:57:51   
tayanna
A da ja ne piskim od sad so negdje 13 sati pa da test napravim?? user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 10:37:45   
PinkyFunkyBirdy
NE piškiti sad, niti oko 13h niti danas popodne!!! Po prstima! user posted image user posted image user posted image
Sutra ujutro piški!
Namoj da ti moram doći tamo i sakriti testić do sutra ujutro! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 11:10:13   
tayanna
Aaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image probat cu ali nista ne obecajemuser posted image user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
31.5.2012 11:16:39   
tinyka
nemoj piskit danas....cekaj do sutra ujutro......iskreno, ja sam testove radila prije očekivane i ne sa jutarnjim urinom, jednostavno nisam mogla izdrzati user posted image

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 263
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!