|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cao...
25.5.2012 12:25:32   
Sanchy...
Cao...nova sam ovdje i imala bih par pitanaja za

vas iskusnije... :) ovako kasni mi vec tj. dana i imam neki zickasti iscjedak i boli me u ledima i grudi me bole...posto je mi je uvijek tocna u dan cak i sat... :) i naravno radimo na bebi...ali sam radila test i pokazalo mi je negativno... :( kakve su sanse da jesam trudna..???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cao...
25.5.2012 12:41:46   
Riza
Sanchy...dobro došlauser posted image ...
možda je ovulacija bila kasnije pa da pričekaš za testić još koji dan?! Samo se nemoj opterećivati s tim. Ako ti je inače točna ko vurica držim fige da ovo kašnjenje znači user posted image no predlažem da se opustiš..pričekaš još koji dan pa ponoviš testić. Ako si jaako nestrpljiva izvadi betu i odmah ćeš znati sto posto da li si trudna ili ne. Sretno i držim fige da je u pitanju maja mrvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cao...
25.5.2012 12:48:32   
Sanchy...
Hvala... i ja se nadam...user posted image samo me je test zabrinio...a radila sam ga prije dva dana...i ja se nadam da ce biti pozitivan... :) jel nemam mi nikakve naznake da cu dobiti...i sad sam vec malo zabrinuta odkad je test pokazao negativno...user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cao...
25.5.2012 13:05:51   
tayanna
dobrodošla nam Sanchy, ako ti toliko kasni ponovi sutra ujutro testić, Riza dobro kaže mozda je bilo još uvijek prerano,sutra bi mogo biti jedan veeeliki plusićuser posted image ...javi u svakom slučaju,puno sreće želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cao...
25.5.2012 17:22:06   
Sanchy...
...Jucer kada sam peglala nesto me je probolu u krizima i osjetila sam kako mi pulsira sto mi se nikada nije desilo...i imam osjecaj da spavam po cijeli dan i noc da se nebi naspavala...user posted image user posted image

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cao...
25.5.2012 18:29:21   
tayanna
I mene ti kriza bole vec par dana neznam od cega nikad me ne bole!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cao...
25.5.2012 18:37:05   
Sanchy...
znam...kako je...ne mogu dugo ni sjedit da me ne bole...samo se nadam da nisam previse opterecena time i da si nisam vec pocela umisljati...user posted image

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cao...
26.5.2012 0:25:48   
tayanna
ma nisi pa bol je boluser posted image eto mene sad i neki lagani grčevi muče,ali samo neka muče ako je user posted image u pitanju!!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cao...
26.5.2012 11:56:51   
Indy

IZVORNA PORUKA: tayanna

I mene ti kriza bole vec par dana neznam od cega nikad me ne bole!!

i mene su križa jako boljela u početku druge trudnoće. želim puno sreće i user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cao...
26.5.2012 12:29:36   
wana
tako je i meni bilo prvih tjedana trudnoće. boljela su me prsa, probadalo me kao da ću dobiti mengu i stalno, ali stalnooo sam bila umorna. da nisam imama obaveze nebi se ni dizala iz kreveta. samo što sam ja te simptome pripisivala stresu, a ne trudnoći user posted image user posted image

držim fige, nadam se da je beba ..
i kao što su već cure rekle, nemoj se s tim opterećivati, bit će ti samo gore. user posted image


_____________________________

Lena 1.10.2011. :)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cao...
26.5.2012 13:33:48   
Sanchy...
ja ni nemam osjecaj koda cu dobiti..svako toliko me probode i to je to sad zadnja dva dana me grudi jako bole i glava...i samo mi spavala...ko zna mozda i dobijem ipak...ako zanemarimo da mi danas vec 8 dan kasni...user posted image

(Odgovor članu wana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cao...
26.5.2012 14:50:28   
modesty blaise
ak ti je test bio negativan čisto sumnjam da si trudna....naravno ponovi ga već danasuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cao...
26.5.2012 17:55:35   
Sanchy...
sve to stoji i ja sam pesimisticna sto se toga tice...ali problem je sto mi nikada ne kasni...i sto sam 100% sigurna da nije upala...niti stres jer bilo je situacija kad sam bas bila pod stresom i to onako posteno i opet sam dobila...user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: cao...
26.5.2012 18:11:13   
Indy
sumnje možeš otkloniti samo ako ponoviš test, pričekaj da prođe barem 10dana, ja sam radila test nakon 10d i bio je pozitivan, sretnouser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: cao...
26.5.2012 18:16:13   
Sanchy...
ili cu najednostavije otici kod ginekologa...jeftinije i sigurnije..user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: cao...
26.5.2012 23:23:29   
splicanka
to su bili simptomi i kod moje trudnoce, ili ponovi  test ili ginekologa posjeti sritnooooooooooooo user posted image user posted image  nadam se da je user posted image  u pitanju

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: cao...
27.5.2012 7:11:48   
Amy77
Zelim ti svu srecu, i ja sam imala te simpuser posted image tome i bila sam trudna

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: cao...
27.5.2012 8:17:01   
tayanna
Indy hvala ti user posted image
Sanchy napravi test, dosta ti kasni i trebale bi se vidjetuser posted image , drzim fige!!! Javi...

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Amy77)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: cao...
28.5.2012 13:18:30   
Sanchy...
...Ipak je dosla user posted image user posted image ...ali ne odustajemo...user posted image

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: cao...
28.5.2012 13:34:51   
tayanna
zao mi je user posted image ,ne odustaj držim fige da u lipnju budu user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!