|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
3.5.2012 16:44:18   
madeline
drage trudilice, evo ja se samo javljam da vam poželim sriću u ovome misecu i da budete iste sriće kao i ja u prošlom misecu,šaljem dobre vibracijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
3.5.2012 18:55:05   
anamarijapupek
Curke drage, i ja vam se javljam da vam dam podršku, iz sveg srca vam želim da ugledate taj plusić user posted image Mi smo već 10+1, za točno dva tjedna idemo vidjeti koliko je bebica narasla. Moram priznati da sam postala navijačica svojoj šogorici jer sam joj otkrila da postoje lh trakice i da proba sa njima požuriti bebicu. Ona je inače ponosna mama malog nećaka koji je na svijet došao umjetnom oplodnjom. Sada bi htjeli ponovno bebicu i ja joj držim fige da uspije prirodnim putem. Pusa svima!! Držite se.

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu madeline)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
3.5.2012 21:06:20   
winkica
drage moje ja sam sigurna da ću je dobiti...užasna sam proteklih dana...plačem i plačem i bjesna sam ko ris i svađam se stalno i najradije bi si samoj podijelila šamare...sve me živcxira...radio i sunce i krvi pogled... i sama sebe ne trpim....i još sam k tome saznala vijest na koju sam suze lila ko kišna godina...nisam zavidna i drago mi je ali me ubilo...MOJA ŠOGI OPET TRUDNA...usred west gatea sam se rasplakala ko da me svi vragovi gone...koma sam i ne mogu se smiriti nikako i luda sam... evo ja pronašla posao i sretna i tužna u isto vrijeme..pomiješani su mi osjećaji i više ne znam što ću sa samom sobom......u kratko HOROR...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
3.5.2012 23:03:57   
andydea
Winkica draga moja,jako mi je žao da prolaziš ovako nešto...meni se tako događalo prije dvije godine...da znam ja već imam dvije curice...sve znam...da kaj ja hoću tako su mi govorili...a ja sam samo htjela još jednom osjetiti gurkanje u trbuhu...onaj neopisivi osjećaj...i poslje toga imati i ugledati još jedno stvorenje bez kojeg neću zamisliti život....sve prijateljice jedna za drugom i koje su željele i koje nisu ostajale su trudne...a ja...shvačam te u potpunosti...ali pogledaj me sada...isplatilo se...sve te godine čekanja i pravog trenutka...jedostavno stani i reci sama sebi...ne želim se ovako osjećati,plakati i moliti...posveti se sebi,mužu..poslu,nađi hoby...diši punim plućima...i onda kad se najmanje nadaš...kad će ti sve biti savršeno posloženo...kad ćeš biti smirena umom i tijelom tada će se primiti maliuser posted image ...ja ti želim puno sreće i da što prije uspiješ u tome...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
4.5.2012 8:24:26   
BUMBI
winkice drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
4.5.2012 9:23:09   
PinkyFunkyBirdy
Winkice, da si mi barem blizu da te zagrlim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Žao mi je da se tako osjećaš user posted image ... imam osjećaj da nas sve u nekom trenutku pogodi ta negativna vibra. user posted image Nemoj dati da te savlada. Samo se sjeti da će to proći. Pokušaj gledati pozitivne stvari u svom životu: dobila si posao (čestitam! user posted image ), zdrava si i ti i tm, još ste mladi, volite se, .... A bebica će doći, bez brige! user posted image Već radite na tome da se spermiogram popravi, a ako vam ne uspije prirodno (a USPIJET ĆE!), pa imamo doktore i dobre bolnice koje će vam pomoći (treba malo i tog državnog novca potrošiti user posted image ). Pa vidi samo listu trudilica kolika je! Sve se trudimo i patimo i nerviramo i žalostimo kad user posted image dođe, ali uspjet ćemo jednog dana! Sigurno! user posted image
Tu smo za tebe ako se trebaš "ispuhati". user posted image user posted image user posted image
Mislim na tebe i šaljem ti puno pusa i zagrljaja!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
4.5.2012 12:31:49   
Sunshine28
winkice user posted image user posted image user posted image
sve je to normalno, tako sam i ja oplakala 5-6 trudnoca cura koje su mi bliske...cak sam neke od njih toliko izbjegavala da nam je to trajno izmjenilo odnos....drzi se....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 8:10:59   
BUMBI
Moje još nema,a nadam se da ni neće doći
Sarah kakvo je stanje kod tebe?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 10:16:02   
bomboncic02
Sretno drage moje..
Navijam da ne dođe user posted image ....
Uz vas smo user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 10:59:33   
zvončica1
Bumbi pa to je divno, nadam se da češ uskoro vidjeti user posted image  na testu, kada piškiš? kod mene još ništa, cice su malo čudne, jučer se idem tuširat i kad sam se skinula bradavice su me iznenadile, ogromne su, al me ne boli ništa nego svrbi, od ostalog ništa, niti me trbuh boli, ni križa koja su me inače rasturala prije menge, možda malo, malo ali pošto radim u vrtu zadnjih dana i po dvorištu, vjerujem da je zbog tih napora! kao što sam i rekla ovo je zadnji mjesec da se trudimo, ako sada niije ništa, idem na kontrolu prolaktina, jer bi on mogao opet stvarati probleme! Sarah-Zg ništa se ne javljaš, šta ima kod tebe?

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 16:22:17   
winkica
drage moje cure...pinky,sunči,bumbi,andy hvala vam na podršci...puno vas ljubim...i BUMBI ovaj mjesec želim da ti se ostvari najveća želja...user posted image

danas sam totalno u komi...plačem cijeli dan i gledam na youtube-u svašta što me još više rastužuje...jučer i danas nije moj dan....i još sutra moram prijateljici na krštenje njezine 1 mjesečne bebice....ma sve me ovo totalno pokopalo i trenutno sam tako deprimirana i nervozna da vam to ne mogu opisati...ništa nije kako bi trebalo biti i ništa mi se ne da raditi...ne ustajem iz kreveta i ne odvajam se od svoje dekice...mužića mi nema...otišao na put i sad sam sama...u totalnoj sam banani....ovo mi se još nije do sada dogodilo..oči su mi ko dva jaja velika od plača i jecanja...stvarno sam dotaknula dno...ali evo veselim se prvom radnom danu i nadam se da će me ovo proći...i da ću i ja dobiti svog malog anđelčića....a naravno i sve trudilice...drage moje puno vas pozdravljam i šaljem vibrice za plusiće...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 17:50:00   
Sunshine28
bumbi drzim fige user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image
winkice draga bit ce bolje, ne daj se tugi! probaj se veseliti novom poslu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Brisano sporočilo]
5.5.2012 19:04:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Sunshine28)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
5.5.2012 20:37:38   
BUMBI
winkice draga drži se i isplači se ako će ti biti lakše.Mi smo ovdje da te saslušamouser posted image user posted image
Katarina sretno i nadam se da se nećete dugo truditiuser posted image user posted image user posted image
Moje još nema,a nadam se da neće ni sutra doći.Danas mi je 33 dan,inače mi je dolazila 33 a,prošli mjesec 31,tako da sam ju najkasnije danas očekivala..Čekamo još sutra da vidimo šta će biti....

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
6.5.2012 22:16:51   
andydea
ajmo bumbi user posted image user posted image user posted image  pridruži nam se....šaljem vibre i mislim nauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 8:22:52   
Riza
Winki draga! user posted image ...znam da se sada čini kao da ti se sve ruši ali budi jaka kao uvijek...znaš da poslije kiše dolazi sunce...glavu gore i nema odustajanja. Uvijek si bila sunce našega foruma.....znam da si to i daljeuser posted image user posted image ....vjerujem da ćeš se i ti kao i ja i sve mi ovdje koje se trudimo uskoro ugledati naše plusiće i biti najsretnije na svijetu... puno zagrljaja ti šaljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Katarina.....drago mi je da vidim još jednu novu trudilicu....želim ti da što manje vremena provedeš na ovom forumu i brzo se prebaciš na user posted image forumuser posted image user posted image user posted image user posted image .....samo opušteno!!!!!
Svim mojim trudilicama sretno ovaj mjesec!! BUMBI.....navijam da je to touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 8:34:58   
BUMBI
Pozitivan je test kod meneuser posted image user posted image user posted image
Sarah gdje si ti?Kkao je kod tebe?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 9:14:33   
PinkyFunkyBirdy
BUMBI, čestitam!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, tako mi je drago da bi najrađe skakala od sreće tu u uredu, ali mislim da bi me čudno gledali! user posted image user posted image user posted image
Želim ti prekrasnih 9 mjeseci i školsku trudnoću! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 9:18:23   
Riza
BUMBI.....aaaaaaa.čestitaaaaaaaaaam!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... evo..uljepšala si nam ovaj tmuran dan... preksrasna vijest za početak dana i tjedna... sada se opusti.....mozak na pašu...misli samo lijepo i pozitivno. Želim ti urednu i školsku user posted image .....

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 9:22:36   
PinkyFunkyBirdy
Katarina dobrodošla među trudilice! user posted image Kad (ne)očekuješ (pa da te dodamo na listu)?
Sarah_zg, Papalina i zvončica1, nadam se da imate lijepe vijesti kao i naša BUMBI. user posted image

Trudilice:
user posted image Sarah_zg - 03.05.
user posted image BUMBI - 04.05. ponosna user posted image
user posted image Papalina - 05.05.
user posted image zvončica1 - 07.05.
user posted image winkica - 13.05.
user posted image bebica77 - 16.05.
user posted image Anni_ - 19.05.
user posted image inesica - 20.05.
user posted image tinyka - 20.05.
user posted image Riza - 25.05.
user posted image emmi - 26.05.
user posted image tascha- 30.05.

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 7.5.2012 9:23:23 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 9:23:40   
BUMBI
Hvala vam cureuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 10:22:38   
zvončica1
Bumbi čestitam, moje još nema na vidiku, nema nikakvih bolova kao pred mengu, baš ništa, s obzirom da je danas dan D pričekat ću do sutra pa onda piškim!!!! možda se baš ulovilo sad kad smo mislili odustati i krenuti na pretrage!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 10:27:21   
BUMBI
Držim fige da ni tvoja ne dođeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 10:34:27   
PinkyFunkyBirdy

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Držim fige da ni tvoja ne dođeuser posted image user posted image user posted image user posted image


I ja držim fige!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
7.5.2012 10:36:21   
Riza
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NAVIJAMOOOOOO

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!