|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 15:05:39   
ribica1
IZVORNA PORUKA: njanja

već sam se jednom izjasnila da su za mene seljaci osobe uskih pogleda na svijet, ne nužno oni koji žive na selu....na žalost tu ni dr mr sc ne pomaže.

Pakić, odgovor na tvoje pitanje o antibioticima je da se osim savijetom iskusne, cijenjene i tražene pedijatrice iz Ri, vodim i zdravim razumom, što ne bi rekla za mamu koja misli da će dijete od 3 mj dobivati na kilaži ako joj stavi keksa u mlijeko.
Amen i bok!!!!


mislim da su moji pogledi dovoljno široki jer prihvaćam svačije mišljenje i stavove!
pa ću sad i ja reć amen i bok!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 15:18:00   
Anoniman
Uopće se nisam htjela upuštati u debatu al ne mogu izdržati da ne kažem kako se prepirete bezveze. Neka svatko kaže što misli al na majci je da odluči. Tražila je savjet. Nisam farmaceut, al znam kako je kravlje čisto prejako za bebu, moju je tetu dojila neka žena koja je imala puno mlijeka. Ni AD nije bajan, ali opet ne razumijem da joj ni jedno mlijeko ne odgovara..user posted image Danas je i skoro sve što jedemo nezdravo i nekako treba od zla izabrat ono manje...Neki su ko bebe konzumirali kravlje mlijeko (pomješano s vodom) i nije im ništa bilo..danas zato imamo izbor.Mislim da se slažete kako je trebala potražiti drugo mišljenje. Osobno sam i ja potražila drugo mišljenje i dodane kontrole, te sam našla ono što najbolje odgovara mom djetetu. To je zadaća svake majke.Želim curici sreću da počne papati ono što joj paše...nemojte se cure svađati..peace..user posted image

(Odgovor članu ribica1)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 15:59:46   
mišica 666
evo nek svatko radi što hoće i hrani svoje dijete kako hoće ali jedno ne razumim taj argument i mi smo nekad davno tako jeli i šta ja znam.
nekad davno se djeca nisu vozila u autosjedalici danas smo pametniji pa ih vozimo.
nekad su se bolesti liječile pijavicama, danas to ne prakticiramo jer imamo druge i bolje lijekove.
nekad se žene nisu prale za vrijeme menzesa jer su mislile da će se razbolit i umrit, danas znamo da to nije tako (mada  sigurno postoji još koja žena današnjice koja prakticira ovo praznovjerje)
nekad su mame davale svojim bebama kravlje mlijeko jer nisu imali bolju opciju, danas ju imamo.

svak svom djetetu želi najbolje i radi kako misli da je najbolje ali nekad je potrebno 2. 3. ili ne znam ni ja koje mišljenje. pokušaj s još kojim pedijatrom možda nađeš boljeriješenje.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 17:45:52   
modesty blaise
još se na jedno želim osvrnuti...a to je mišljenje
to kaj svako ima svoje mišljenje i nije neki argument...
i moj S ima svoje mišljenje, i moja M ima svoje mišljenje i Hitler je imal svoje mišljenje.....
halo? kaj je vama? to kaj imate svoje mišljenje ne znači da je ono dobro i ispravno...

kak ste ono rekle - Amen ?

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 11:46:40   
modesty blaise
Ajme....koja izmišljotina !!!!! Nije obrisan svaki komentar van ove teme neg samo oni koji tebe živciraju !
toliko o objektivnosti!
Ovaj forum bu uskoro postao tvoj privatni kak si krenula....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 11:51:25   
lavica81
potpisujem
IZVORNA PORUKA: lilia

Evo ovako, kratko i jasno:
sve vi koje bi htjele davati svojoj bebici kravlje mlijeko (pa bilo i domaće) nemojte dok ne probate više adaptiranih mlijeka koja svakako imaju sve vitamine i minerale koje su bebici u to doba potrebne.

Naravno kao prvo dojite
kao drugo: adaptirano, probate dvije,tri vrste jer više se i ne smije. Kažite ljekarniku koji problem ste imali sa kojim mlijekom i naći će sigurno odgovarajuće.

Kao treće: ako baš ne ide i ne ide, onda poslušajte savjet pedijatra ali iz dječje bolnice. Oni se češće susreću sa takvim situacijama pa sigurno znaju kako postupiti.

Nitko ovdje ne pametuje i nitko se ne mora ljutiti ali i ptice na grani pjevaju da ako ne ide dojenje, nadohranjuje se adaptiranim a ne kravljim mlijekom.

Lira oprosti što upadam ovako ali ako si ti ako si sve napravila za svoje dijete i ne preostaje ti ništa drugo onda valjda radiš najbolje za njega a ostalim mamama dajem savjet: ne kravlje mlijeko barem do osam mjeseci.user posted image

Peace



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 12:03:15   
seraphyme
Novalac za bljuckanje toplo preporučam. ja ću ko baba stara(poučena svojim iskustvom) reći: blaga rižina sluz. ali blaga tek da izgura još mj dana do početaka dohrane. kravlje mlijeko je nesretan odabir bilo ono domaće ili kupovno.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 12:58:57   
njanja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Ajme....koja izmišljotina !!!!! Nije obrisan svaki komentar van ove teme neg samo oni koji tebe živciraju !




CEnzura na RR...
Da li ima smisla uopće išta pametno sugerirati ili ćemo početi slati HUGIĆE I PLJESKIĆE mamama koje puše u trudnoći, dok doje, mamama koje uopće pomisle da bi dijete od 3 mj moglo napredovati od KEKSIĆA???

Manimo sve što smo o kravljem mlijeku napisali, ali vi moderatori i administratori trebali biste zauzeti slušbeni stav Ringeraje i reći JASNO I GLASNO: DIJETE OD 3 MJESECA NE MOŽE SE HRANITI SOKIĆIMA I KEKSIMA. I TREBALI BISTE VI NAĆI STRUČNE ČLANKE ZAŠTO NE I OBRAZLOŽITI.

Do ove teme će kad tad doći joj jedna mama kojoj će možda AD mlijeko biti preskupo pa će reći: ah vidi ova mama hrani s kravljim mlijekom pa mogu možda i ja....

Sramite se vlastite pristranosti i ne hrabrošću da zauzmete stav.

Anja-Njanja

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:12:53   
Ira_
Njanja zaista si mi draga, ali molim te ne lupetaj gluposti, kakav RR službeni stav. Šta pičaš ti!!!
Ovo je FORUM kao i svaki dugi na koje smo došle svojom voljom i na njega dolazimo po razna mišljenja. S' toga molim VAS SVE ne pišite gluposti. Nismo u komunizmu da se nešto cenzurira i da se volja većine nameće.
SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:15:05   
mala99
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Ajme....koja izmišljotina !!!!! Nije obrisan svaki komentar van ove teme neg samo oni koji tebe živciraju !




CEnzura na RR...
Da li ima smisla uopće išta pametno sugerirati ili ćemo početi slati HUGIĆE I PLJESKIĆE mamama koje puše u trudnoći, dok doje, mamama koje uopće pomisle da bi dijete od 3 mj moglo napredovati od KEKSIĆA???

Manimo sve što smo o kravljem mlijeku napisali, ali vi moderatori i administratori trebali biste zauzeti slušbeni stav Ringeraje i reći JASNO I GLASNO: DIJETE OD 3 MJESECA NE MOŽE SE HRANITI SOKIĆIMA I KEKSIMA. I TREBALI BISTE VI NAĆI STRUČNE ČLANKE ZAŠTO NE I OBRAZLOŽITI.

Do ove teme će kad tad doći joj jedna mama kojoj će možda AD mlijeko biti preskupo pa će reći: ah vidi ova mama hrani s kravljim mlijekom pa mogu možda i ja....

Sramite se vlastite pristranosti i ne hrabrošću da zauzmete stav.

Anja-Njanja



U potpunosti se slažem..

Tako si me Zvonki opominjala na jednoj prethodnoj temi, a cura je pričala bezveze i vrijeđala. Možda bi bilo dobro da zauzmete stav, a ne da prekidate razgovore i brišete postove.

Moram priznat dosta neprofesionalno....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:16:47   
mala99
IZVORNA PORUKA: Ira_

Njanja zaista si mi draga, ali molim te ne lupetaj gluposti, kakav RR službeni stav. Šta pičaš ti!!!
Ovo je FORUM kao i svaki dugi na koje smo došle svojom voljom i na njega dolazimo po razna mišljenja. S' toga molim VAS SVE ne pišite gluposti. Nismo u komunizmu da se nešto cenzurira i da se volja većine nameće.
SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE!!!



Posjeti draga druge forume, pa češ vidjeti kako to funkcionira,... mislim da si i ti malo zabrijala

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:23:46   
modesty blaise
Ira ako je tako kako ti predpostavljaš da bi trebalo biti, da se ovdje iznose mišljenja, kako to da onda Zvonki briše ta ista mišljenja koja nikoga ne vređaju i nisu nikakva rasna , sexualna ili vjerska diskriminacija...neg su kao fulali temu
zakaj onda zvonki briše tuđe postove???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:24:21   
Ira_
Mala99 kakav stav?!??!??!??!??
Na forumu bilo kojem, pišu osobe koje su u nečemu stručne ( u ovom slučaju pedijatri itd. ) To što oni pišu nije mišljenje apsolutno svih stručnjaka u tome polju. Mene ne zanima kako je na drugim forumima. Ja posjećujem RR kao jedini forum s ovom tematikom. Nisam jedna od nekih ( ovdje ) koje na drugim forumima s istom tematikom kao i ovdje pišu onako kako većina svira. Ja imam svoje mišljenje i možeš me mrziti, ti i svi ovdje, ali ja ga ne mjenjam niti zbog koga.
Šta kako funkiconira? Molim te objasni mi šta si time htjela reći!

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:25:30   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ira_

Njanja zaista si mi draga, ali molim te ne lupetaj gluposti, kakav RR službeni stav. Šta pičaš ti!!!
Ovo je FORUM kao i svaki dugi na koje smo došle svojom voljom i na njega dolazimo po razna mišljenja.



Ira

naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali ja govorim o profesionalnosti IZVORA, odnosno u ovom slučaju foruma...
Npr časopis Mama i beba koji sam čitala uvijek je imao teme tipo: odabir BOČICA ili AD ili slično, ali bi napisali nešto u stilu: "moramo napomenuti da je majčino mlijeko najbolja hrana za dijete, ali ako ne možete dojiti na izbor imate bla bla bla".
Tako smatram da bi se i moderator na ovim konfliktnim temama trebao javiti i naći par članaka i staviti linkove (hvala Bogu na RR ih sada ima) u kojima stoji ZBOG ČEGA dijete od 3 mj ne smije koristiti sokove i kekse....Nije sad stvar ove mame Lire, stvar je da će na ovu temu PONOVNO KAD TAD netko navratiti...

Ovo sa službenim stavom govorim jer smo pred cca 1,5 god imali svađu oko pušenja za vrijeme trudnoće i dojenja i gdje smo mi koje smo zagovarale stav TO NIJE U REDU, zbog većine koja je imala svakakve razloge ZAŠTO IPAK pušiti bile na kraju popljuvane jer smo se borile za ispravan stav.... Dakle, mene briga tko će pušiti i dojiti i tko će svoje dijete hraniti kravljim mlijekom u dobi od 3 mj, ali mora postojati neko službeno načelo kojim se vodimo jer na kraju krajeva i u životu pratimo neke zadane norme....



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:26:58   
Ira_

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Ira ako je tako kako ti predpostavljaš da bi trebalo biti, da se ovdje iznose mišljenja, kako to da onda Zvonki briše ta ista mišljenja koja nikoga ne vređaju i nisu nikakva rasna , sexualna ili vjerska diskriminacija...neg su kao fulali temu
zakaj onda zvonki briše tuđe postove???user posted image user posted image user posted image


Sorry ali ja zaista nisam zapamtila koliko je postova bilo, niti sam pregledavala što je ona to brisala. Za cenzuru jesam, ako je vrijeđanje na osnovi vjere, sexa ili rase. Definitivno cenzure ne smije biti osim u već navedenim slučajevima!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:31:07   
modesty blaise
I stvarno stoji ovo kaj Njanja veli....službeni stav bi trebao stajati i bit potkrepljen vjerodostojnom činjenicom (u ovom slučaju preporukom struke)
a onda mi "priproste žene" možemo iznositi svoja mišljenja do mile volje i o njima raspredati bez dodatne neobjektivne cenzure
jer teme se i kasnije iščitavaju i neko će možda po nekom naputku i postupiti





_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:33:02   
mala99
Evo , cure su sve lijepo objasnile. Mislim da se ne trebamo svađati, tu smo da razmijenimo iskustva i pomognemo jedna drugoj savjetom ili sl.

Ni ja ne posjećujem druge forume, ali znam da na rodinom forumu moderatori iznose svoje stavove za koje smatraju da su ispravni i za koje postoje dokazi i stručna mišljenja.


(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:34:03   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Svaki komentar koji nije u skladu s temom je obrisan i u budućnosti će biti isto ukoliko se ode od teme.




toliko o tuđim mišljenjima....
i daj mi molim te nađi temu na kojoj nema odstupanja i iskakanja od zadane


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:34:29   
njanja

IZVORNA PORUKA: mala99


Ni ja ne posjećujem druge forume, ali znam da na rodinom forumu moderatori iznose svoje stavove za koje smatraju da su ispravni i za koje postoje dokazi i stručna mišljenja.




Eto na to sam mislila, iako ne posjećujem rodine stranice.
Ali točno to.


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:34:37   
Ira_

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: Ira_

Njanja zaista si mi draga, ali molim te ne lupetaj gluposti, kakav RR službeni stav. Šta pičaš ti!!!
Ovo je FORUM kao i svaki dugi na koje smo došle svojom voljom i na njega dolazimo po razna mišljenja.



Ira

naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali ja govorim o profesionalnosti IZVORA, odnosno u ovom slučaju foruma...
Npr časopis Mama i beba koji sam čitala uvijek je imao teme tipo: odabir BOČICA ili AD ili slično, ali bi napisali nešto u stilu: "moramo napomenuti da je majčino mlijeko najbolja hrana za dijete, ali ako ne možete dojiti na izbor imate bla bla bla".
Tako smatram da bi se i moderator na ovim konfliktnim temama trebao javiti i naći par članaka i staviti linkove (hvala Bogu na RR ih sada ima) u kojima stoji ZBOG ČEGA dijete od 3 mj ne smije koristiti sokove i kekse....Nije sad stvar ove mame Lire, stvar je da će na ovu temu PONOVNO KAD TAD netko navratiti...

Ovo sa službenim stavom govorim jer smo pred cca 1,5 god imali svađu oko pušenja za vrijeme trudnoće i dojenja i gdje smo mi koje smo zagovarale stav TO NIJE U REDU, zbog većine koja je imala svakakve razloge ZAŠTO IPAK pušiti bile na kraju popljuvane jer smo se borile za ispravan stav.... Dakle, mene briga tko će pušiti i dojiti i tko će svoje dijete hraniti kravljim mlijekom u dobi od 3 mj, ali mora postojati neko službeno načelo kojim se vodimo jer na kraju krajeva i u životu pratimo neke zadane norme....




Ne znam više što da kažem na sve ovo,
Svi iz svega napisanog izvlači ono što njemu paše. I kada više nemate argumenata, onda se pozivate na službeni stav RR. To je isto kao da i ja pokrenem neku stranicu, nabacim par savjeta stručnjaka i onda se od mene traži da zauzmem neki službeni stav. Kakav službeni stav? Ja mogu imati svoje mišljenje i stav kao pojedinac, ali ponavljam ja ne mogu niti bih si htjela dopustiti takav snobizam pa na svojoj stranici prosipati neke "službene stavove" jer ja baš smatram da je to jedini ispravni put.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:36:44   
modesty blaise
i kaj se tiče SARME , još uvijek mislim da bi ju trebala probati.....user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:36:45   
Ira_
Savjeti struke, da ali zaista mislite da ti savjeti struke su 100% mišljenje svih iz te struke?
Iskreno, što mislite?

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:37:29   
mala99
Ajmo moderatori, brzo brisanje izašli smo skroz van teme!!

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:38:43   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ira_

Savjeti struke, da ali zaista mislite da ti savjeti struke su 100% mišljenje svih iz te struke?
Iskreno, što mislite?



DA
mislim iskreno od sveg srca da dijete od 3 mjeseca ne smije konzumirati sokove i kekse i da je to van svake pameti.
mislim iz sveg srca da treba se sudržati od pušenja za vrijeme dojenja i u trudnoći
mislim od sveg srca i zdravog razuma da dijete treba sjediti u auto sjedalici i biti vezano.

Tako mi Bog pomogao!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 13:39:59   
Ira_

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

i kaj se tiče SARME , još uvijek mislim da bi ju trebala probati.....user posted image user posted image


A što se tiče takvih komentara, nije uredu. Žena je došla po savjet za dodavanje kesića u mlijeko. Usput rečeno pedijatrica joj je preporučila krav.mlijeko, ali ne i keks, to je bilo čisto njena ideja. I zašto sada praviti toliku sprdačinu od njenog pitanja? Zar ne bi bilo normalnije da si ostala na svome prvobitnom savjetu i tu stala, nego kada si vidjela što drugi pišu, nisi mogla ne prikloniti im se!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!