|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:44:13   
liraa

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: mala99

Mi ovdje svi samo naklapamo i pretpostavljamo najbolje bi bilo potražiti stručno mišljenje.



pa to govorim od 1. posta
jedna lasta ne čini proljeće, a niti jedno mišljenje pedijatra u ovako osjetljivoj stvari nije amen.
za svoju djecu MORAMO stalno tražiti najbolje koliko god teško to bilo...

Zato savijet mami liraa da se mani foruma u ovako osjetljivoj temi i neka ju pedijatrica uputi na daljnje istraživanje.....


ja sma probala sa 3 ili 4 vrste AD i nije islo....sada mi vi mame koje se tolko protivite kr.mlijeku recite zar je bolje da dijetu svaki dan dajem drugo mlijeko jer je dijete gladno ne moze bez mlijeka ili da joj dam kravlje mlijeko koje joj odgovara????


_____________________________

moje malo zlato ILMA 23.6.2011

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:44:36   
pakić

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: liraa


IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: mala99

Mi ovdje svi samo naklapamo i pretpostavljamo najbolje bi bilo potražiti stručno mišljenje.



pa to govorim od 1. posta
jedna lasta ne čini proljeće, a niti jedno mišljenje pedijatra u ovako osjetljivoj stvari nije amen.
za svoju djecu MORAMO stalno tražiti najbolje koliko god teško to bilo...

Zato savijet mami liraa da se mani foruma u ovako osjetljivoj temi i neka ju pedijatrica uputi na daljnje istraživanje.....


zar je neki grijeh traziti savjet od mame koja ima iskustvo,fakat vas ne kontam al hajd..



ali čemu onda ljutnja kada dobiješ savijet koji se kosi s tvojim načelima, ali ide u dobrobit tvoga djeteta????


Kako ti znaš što je najbolje za nečije dijete???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:45:37   
njanja

IZVORNA PORUKA: pakić
Ali njanja, kako ti znaš da je tvoj pedijatar najbolji, a moj ili liriin najgoriuser posted image .



pakić, neda mi se više natezati...
Nisu svi pedjatri dobri, kao ni svi doktori, smetlari, računovođe i blagajnice.

Jedino što znam da bi nas naša pedjatrica poslala na daljnja ispitivanja (dala sam ti već primjer sa uhom i otorino, ne znam što više želiš, ali imam ih još), što nisam shvatila da je lirina pedijatrica napravila. Eto...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:49:40   
pakić
Slažem se, nisu. I danas smo više manje svi mi njima brojevi, slučajevi, ide sve po traci. Zato i moramo ovako tražiti pomoć i druga mišljenja, na žalost

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:54:35   
liraa

IZVORNA PORUKA: mala99

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

i kaj se tiče SARME , još uvijek mislim da bi ju trebala probati.....user posted image user posted image



može i malo janjetine i čevapa, možda onda dobije na težiniuser posted image

o boze sacuvaj od koga sam ja nasla traziti savjet....ali necu pristajati na provokacije to nije moj nivo kao kod nekih....

_____________________________

moje malo zlato ILMA 23.6.2011

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:56:06   
Zvonki
Evo, sve poruke su vraćene iz smeća iako mislim da tamo spadaju. Neka administrator RR odluči što će sa ovim. Ovim postom službeno dajem ostavku jer očito ne obavljam posao kako se spada. Hvala svima!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu liraa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 14:56:29   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ruža


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

I stvarno stoji ovo kaj Njanja veli....službeni stav bi trebao stajati i bit potkrepljen vjerodostojnom činjenicom (u ovom slučaju preporukom struke)
a onda mi "priproste žene" možemo iznositi svoja mišljenja do mile volje i o njima raspredati bez dodatne neobjektivne cenzure
jer teme se i kasnije iščitavaju i neko će možda po nekom naputku i postupiti





Kakav službeni stav? Tko je službena ringeraja? user posted image
Ringeraja smo mi, sve članice, one s manje i više postova, one s duljim ili kraćim stažom ovdje, isto tako i moderatorice. Ja sam ista ona trudnica pa mama Ruža bilo prije ili poslje moderatorstva, bilo u ono vrijeme kad sam stalno visila ovdje ili sad kad zavirim koliko stignem.
Niti jedan moderator nije pristran, no ono na što će svaki reagirati je vrijeđanje na forumu ili udaljavanje od teme.




Ružo, oprosti, ali MOJE MIŠLJENJE ( o kojem se stalno piše da ga smijemo imati, zar ne???)je da nisi u pravu.
mama Ruža može svašta pisati, ali Ruža moderator bi trebala biti nepristrana i kada dođu ovakve konfliktne situacije bi trebala napisati nešto u stilu: Znam da vi mame želite najbolje za svoje dijete, ali stručnjaci kažu.....bla bla i onda navesti stručne članke...Eto to je bila moja ideja, sjetit ćeš se, i prije 18 mj kada je bilo pitanje pušenja u trudnoći ili autosjedalica....

Jer činjenica je da onda na forumu 40 mama može imati mišljenje da se, karikiram navodeći ovaj primjer, djetetu od 3 mj SMIJE dati keks, a 3 članice imaju suprotno i tada će "POBIJEDITI" mišljenje većine.

Molim i tebe i Zvonki da o mojoj kritici gledaju sa očima moderatora, a ne mame...

I želim izraziti svoje poštovanje Nini moderatorici koja se uvijek vrlo realno javi na svakoj raspravi bez obzira slagala se s njom ili ne u datom trenutku.

Njanja

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 15:00:32   
Ira_
Eto vidiš u čemu je problem Njanja TI svoje mišljene možeš imati i naravno uvijek je najispravnije od svih. A mi koji imamo drugačije mišljenje, odmah se traži "službeni stav" RR!
Oh i da ne zaboravim napisati, ne ponosim se time, gadim se sama sebi, ali ja sam obje trudnoće pušila, DA PUŠILA, ajmo cure sada počnite pljuvati!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 15:03:53   
liraa

IZVORNA PORUKA: Zvonki

U svakom slučaju hvala svima koji su me izvrijeđali.

takodje se i ja zahvaljujem svima koji su me popljuvali i izvrijedjali ali i onima koji su mi daali odgovoror koji sam trazila...

_____________________________

moje malo zlato ILMA 23.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 15:10:42   
Ruža

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: Ruža


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

I stvarno stoji ovo kaj Njanja veli....službeni stav bi trebao stajati i bit potkrepljen vjerodostojnom činjenicom (u ovom slučaju preporukom struke)
a onda mi "priproste žene" možemo iznositi svoja mišljenja do mile volje i o njima raspredati bez dodatne neobjektivne cenzure
jer teme se i kasnije iščitavaju i neko će možda po nekom naputku i postupiti





Kakav službeni stav? Tko je službena ringeraja? user posted image
Ringeraja smo mi, sve članice, one s manje i više postova, one s duljim ili kraćim stažom ovdje, isto tako i moderatorice. Ja sam ista ona trudnica pa mama Ruža bilo prije ili poslje moderatorstva, bilo u ono vrijeme kad sam stalno visila ovdje ili sad kad zavirim koliko stignem.
Niti jedan moderator nije pristran, no ono na što će svaki reagirati je vrijeđanje na forumu ili udaljavanje od teme.




Ružo, oprosti, ali MOJE MIŠLJENJE ( o kojem se stalno piše da ga smijemo imati, zar ne???)je da nisi u pravu.
O.k. i dalje stojim iza toga da svi imamo pravo na svoje mišljenje sve dok nije uvredljivo ili sprdanje s nečijim tuđim.

mama Ruža može svašta pisati, ali Ruža moderator bi trebala biti nepristrana i kada dođu ovakve konfliktne situacije bi trebala napisati nešto u stilu: Znam da vi mame želite najbolje za svoje dijete, ali stručnjaci kažu.....bla bla i onda navesti stručne članke...Eto to je bila moja ideja, sjetit ćeš se, i prije 18 mj kada je bilo pitanje pušenja u trudnoći ili autosjedalica....
Ruža moderator je nepristrana, ali je apsolutno protiv ne uvažavanja postojanja drugačijeg mišljenja, vrijeđanja i inog..

Jer činjenica je da onda na forumu 40 mama može imati mišljenje da se, karikiram navodeći ovaj primjer, djetetu od 3 mj SMIJE dati keks, a 3 članice imaju suprotno i tada će "POBIJEDITI" mišljenje većine.
Njanja oprosti, ali ovo nije rat da je pitanje pobjede ili izgubljenje bitke. Malo fleksibilnosti, tolerancije i dijaloga ne bi škodilo. Pobogu tragično bi bilo kad bi se slijepo držali ičega? Iz svega navedenog svaka od nas će uzeti ono što njoj odgovara.
Ni meni se osobno ne sviđa dosta toga, iznjeti ću svoj stav, dati savjet ako ga netko zatraži, no ne pada mi na pamet sprdati se ili omalovažavati ikoga tko ima drugačije mišljenje od moga.


Molim i tebe i Zvonki da o mojoj kritici gledaju sa očima moderatora, a ne mame...

I želim izraziti svoje poštovanje Nini moderatorici koja se uvijek vrlo realno javi na svakoj raspravi bez obzira slagala se s njom ili ne u datom trenutku.

Njanja

Ponavljam opet ovo je forum na kojem se dijele iskustva i mišljenja, stoga ne vidim razloga zahuktavanja pojedinih tema jer imam osjećaj da neki jedva dočekaju dobar fajt...

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 15:18:06   
njanja
Dakle sad sam ja uvrijeđena kao Zvonki....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 15:20:00   
anaxx
ajme meni još uvijek i ponovo rasprava o kravljem mlijeku....

ma nema kravljeg mlijeka do godine dana, a do 4 mjeseca (još bolje 6 mjeseci) nema ništa drugo osim mljieka, majčinog ili AD i to je to!!!!

kravlje mlijeko je teško za bubrege, opasno za alergije... zato se prerađuje i stvaraju formule prilagođene bebama...

nisu više ni krave što su nekad bile... čime se one hrane? pune su hormona da bi umjesto par litara mlijeka dnevno dale 10-15l ili više... to je neprirodno, a ti hormoni su kasnije i u mlijeku pa onda i u bebama... zašto nam djeca sve ranije ulaze u pubertet... hormoni!

može se naći rješenje i bez kravljeg mlijeka i bez keksa... moj G nije uopće podnosio ništa mliječno kao beba pa do god. i pol... pio je sojino, zobeno, rižino,  u početku adaptirano za bebe, kasnije od god. dana ono iz trgovine, dojila sam ga i bio je samo na mojem mlijeku 6 mjeseci, ali ja nisam 12 mjeseci okusila ništa mliječno (do kraja dojenja)...

uz savijet pedijatra svakako bi potražila adekvatno riješenje prije nego dala nešto što nije primjereno...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ishrana bebe od 3 mj
30.9.2011 16:14:32   
troubled
...a samo sam otišla po dijete u vrtić....user posted image

tema je i nakon upozorenja otišla "krivim" putem i stoga je zaključavam...a i liraa je dobila mnogo različitih odgovora na svoje pitanje...



_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!