|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 9:59:21   
ribica1
Ma sve je to ok al nisu ni sve bebe po ps-u i po knjigama, a šta da ta žena da djetetu ako joj ne prihvaća AD mlijeko, s nečim ga mora hranit!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:02:52   
ribica1
A i čuj njanja forumi postoje da ljudi kažu svoja mišljenja, ne možemo svi isto mislit a najlakše je reć idem ča s ove teme zato jer ti se nečije mišljenje ne sviđa!
meni bez obzira slažem se ja s nečim ili ne, prihvaćam tuđa mišljenja, pročitam ih i to je to!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:25:38   
ivana st
Ako je žena tražila savjet onda očekuje savjet a ne prodike i napade. Nismo na pazaru.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:30:38   
ribica1
IZVORNA PORUKA: ivana st

Ako je žena tražila savjet onda očekuje savjet a ne prodike i napade. Nismo na pazaru.


To sam i ja u svom prvom komentaru napisala, jer uopće nije pitala za mlijeko al eto vidiš uvijek te naše rasprave krenu u krivom smijeru...



_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:33:38   
Tanjica Tanja
Osobno sam protiv davanja kravljeg mlijeka djetetu jer je to mlijeko po sastavu i kaloričnosti namjenjeno održavanju potpuno druge vrste (telićimauser posted image ). Ali, da mi dijete iz bilo kojeg razloga neće jesti AD ili sisati, pa Bože, dala bih, ne bih sigurno pustila da bude gladno.....

Ovdje je pitanje dohrane...Lirra, ako možeš, pričekaj još mjesec dana, do nekih 4 ili 4,5 mjeseca bar, pa uvedi rižine pahuljice u mlijeko. Do tada možeš djetetu ponuditi češće obroke. To je moj savjet.user posted image


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:36:56   
njanja

IZVORNA PORUKA: ribica1

A i čuj njanja forumi postoje da ljudi kažu svoja mišljenja, ne možemo svi isto mislit a najlakše je reć idem ča s ove teme zato jer ti se nečije mišljenje ne sviđa!
meni bez obzira slažem se ja s nečim ili ne, prihvaćam tuđa mišljenja, pročitam ih i to je to!




IZVORNA PORUKA: ivana st

Ako je žena tražila savjet onda očekuje savjet a ne prodike i napade. Nismo na pazaru.



Upravo to ŽENA JE TRAŽILA SAVIJET
I većina nas JOJ GA JE DALA
Dijete od 3 mj nema šta piti kravlje mlijeko
ako je alergična na AD onda je dijete za daljnju proceduru u bolnici i otkrivanje uzroka. U takvim slučajevima RIJEČ I MIŠLJENJE JEDNOG PEDIJATRA je APOSOLUTNO NEDOVOLJNO.

Jan kada je pao u vrtiću na uho i nateklo mu je, naša pedijatrica je rekla, mislim da nije ništa koliko ja vidim, ali evo vam uputnica pa odite isti čas na OTORINOLARINGOLOGIJU što smo i napravili....Tamo se utvrdilo da je nastao hematom i sljedeća 3 dana smo išli svaki dan na kontrolu, da je rastao, morali bi ga kirurški probušiti.
Nekad se ne smijemo raditi dobrobiti djeteta zaustaviti na samo 1 mišljenju, pogotovo ako je tako da literatura i struka kaže jedno, a majke rade drugo....

Mene osobno boli briga, imam dovoljno muka i s vlastitim djetetom da bi se brinula o tuđem. Ovom djetetu želim svu sreću sa kravljim mlijekom i da izraste u veliku i zdravu curu i želim sreću mami u njenom neznanju. Međutim, ovaj forum čitaju i druge mame i druge trudnice, kao što si ribice i ti i tim mamama želim otvoriti oči kada dođu na ovu temu da se raspitaju BOLJE i da ŽELE I POTRUDE SE NAPRAVITI BOLJE!!!!

Toliko od mene
i ne odlazim zato jer imam suprotno mišljenje, kao što kažeš (iako je moje mišljenje, ruku na srce, jednako većini), nego zato jer ne mogu slijepima pokazati da je trava zelena, oni to ne vide.....


SRETNO!!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:42:17   
ribica1
njanja sori al neću dalje komentirat jer nema smisla a i tema nije radi toga otvorena, ti si rekla svoje mišljenje, mi druge svoje i svatko ima pravo na svoje, al ja sigurno ne bi pustila dijete gladno!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:44:07   
njanja
IZVORNA PORUKA: ribica1

ja sigurno ne bi pustila dijete gladno!



NITI BI GA JA PUSTILA

ali bi zato potrošila i novaca na razne vrste AD da isprobam i dođem do najboljeg i na kraju bi išla u bolnicu tj pitala pedijatricu gdje dalje na obradu....

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.9.2011 7:16:56 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:47:41   
ribica1

Iiraa draga nadam se da će ti bebica počet dobivat na težini i da će bit sve ok!!

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.9.2011 7:17:09 >


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:52:07   
njanja

IZVORNA PORUKA: ribica1

sori al morala sam ti to napisat jer očito ne možeš prihvatit tuđe mišljenje i misliš da je jedino tvoje ispravno!




u ovom slučaju jest

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 10:54:44   
ribica1
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: ribica1

sori al morala sam ti to napisat jer očito ne možeš prihvatit tuđe mišljenje i misliš da je jedino tvoje ispravno!




u ovom slučaju jest


user posted image user posted image user posted image user posted image
ničije nije 100 % u pravu
zato smo tu da damo različita mišljenja!




_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 11:12:34   
mala99
Evo, ja ću vam napisati moje iskustvo. Njanja znam da si u pravu ali vjerojatno nisi probala agoniju vezano za hranjenje djeteta. Ja na neki način razumijem tu mamu.

Dakle, moj mali je sa 6mj, počeo odbijati svako mlijeko, ali doslovno svako. Imala sam čak i mog zamrznutog mlijeka i nije htio. Nalazi su pokazali da je zdrav i nije alergičan i sve drugo bilo je ok.  Ja sam potrošila brdo novaca i kupila sam mu ama baš svako mlijeko AD koje je bilo na tržištu i na kraju sam mu dala i kravlje mlijeko, no nije htio ni to. A da je htio davala bi mu ga.  Znala sam da to nije baš najbolje, ali vjeruj mi bila bi jako sretna da je prihvatio.

Ako beba neće ništa drugo, mora uzimati neko mlijeko, posebno jer ima tek 3 mj.
A možda bi bilo dobro napraviti preglede pa vidjelti zašto povraća od Ad mlijeko, to je istina malo čudnouser posted image

A još vezano za rižine pahuljice.., mislim da one neće baš pomoći jer to i nisu neke kalorije. Ja sam probala dati mom malom te rižine pahuljice sa4 mju. jer sam već bila luda od tih noćnih buđenje . Toliko je imamo grčeve i bolove u trbuhu da nismo cijelu noć spavali!
Tako da ne znam kako će to prihvatiti, ako povraća od običnog AD  mlijeka. >Možda dijete ima problema s probavom pa bude još gore.

Mi ovdje svi samo naklapamo i pretpostavljamo najbolje bi bilo potražiti stručno mišljenje.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 11:22:23   
njanja

IZVORNA PORUKA: mala99

Mi ovdje svi samo naklapamo i pretpostavljamo najbolje bi bilo potražiti stručno mišljenje.



pa to govorim od 1. posta
jedna lasta ne čini proljeće, a niti jedno mišljenje pedijatra u ovako osjetljivoj stvari nije amen.
za svoju djecu MORAMO stalno tražiti najbolje koliko god teško to bilo...

Zato savijet mami liraa da se mani foruma u ovako osjetljivoj temi i neka ju pedijatrica uputi na daljnje istraživanje.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 11:32:35   
modesty blaise
a da ipak probaš sa sarmom?.....
domaćom...naravno

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 11:38:42   
modesty blaise
volim "vruće krumpire" pa tak i ovaj...mmmmmm

i ja sam dijete iz 70ih i nisam othranjena na kravljem mlijeku ...toliko o tome da su svi koji datiraju odprije 30-40 godina time hranjeni...mama mi je rekla da me dojila i nakon toga davala AD jer ga je i onda bilo....

pustimo sve na stranu , ali zar iz samog toga kaj ti dijete ne dobiva dovoljno na kravljem mlijeku ne vidiš da ipak nekaj fali u ishrani? zakaj bi sada u to famozno prirodno kravlje mlijeko metnula neke umjetne rižine pahuljice industrijski sprešane i time upropastila netaknutu prirodu... pa skuhaj radije rižu iz eko uzgoja susjede Marice , zmiksaj i podebljaj klopu...
ili what ever....

uf! nekad me stvarno zaboli glava za bez veze....pih!


< Poruku je uredio modesty blaise -- 29.9.2011 11:40:51 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 12:29:08   
pakić
Ja sam seljanka, koja je od 15-og dana svog života bila na kravljem mlijeku... kao i većina nas iz 80-tih pa čak i 90'ih. Od tada, farmaceutska i prehrambena industrija rastu brzinom munje, i to na uštrb svega onoga što je prirodno. ja se slažem- MAJČINO MLIJEKO JE JEDINA PRIRODNA HRANA ZA DOJENČE. Ja sam dojila što sam dulje mogla. Ali kad sam vidjela da mojoj djeci to nije dosta, dala sam im KRAVLJE MLIJEKO.... I opet bih. I NITKO, nikakav dr mr sc user posted image user posted image mi ne može reći da je AD dobro.
Vjerojatno ćemo za koju godinu čitati studije o dugoročnoj štetnosti tih pripravaka na organizam. Kao što su prije 30 godina svi pušili jer nisu znali da pušenje izaziva rak, kao što se i danas svi mažemo raznim kremicama, losionima, vitaminčićima- za koje je dokazano da dugotrajnom aplikacijom na kožu izazivaju rak i neplodnost.
Njanja, ako ti dr mr sc prof i ne znam koji prefiks još im ne stoji u imenu kažu da janu treba svaki tjedan antibiotik- kao što većina doktora radi, jer dobivaju provizije prema kooličini prodanih ljekova, TI MU DAJEŠ???
Tko bi svjesno trovao svoju djecuuser posted image - ti ovdje prozivaš nas svih seljacima, neznalicama? Svi mi djelujemo i radimo kako mislimo da je najbolje.

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 12:34:30   
pakić




Zato savijet mami liraa da se mani foruma u ovako osjetljivoj temi i neka ju pedijatrica uputi na daljnje istraživanje.....


Nije kriva osjetljiva tema od mame liraa već SARMAuser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 12:37:36   
lilia
Evo ovako, kratko i jasno:
sve vi koje bi htjele davati svojoj bebici kravlje mlijeko (pa bilo i domaće) nemojte dok ne probate više adaptiranih mlijeka koja svakako imaju sve vitamine i minerale koje su bebici u to doba potrebne.

Naravno kao prvo dojite
kao drugo: adaptirano, probate dvije,tri vrste jer više se i ne smije. Kažite ljekarniku koji problem ste imali sa kojim mlijekom i naći će sigurno odgovarajuće.

Kao treće: ako baš ne ide i ne ide, onda poslušajte savjet pedijatra ali iz dječje bolnice. Oni se češće susreću sa takvim situacijama pa sigurno znaju kako postupiti.

Nitko ovdje ne pametuje i nitko se ne mora ljutiti ali i ptice na grani pjevaju da ako ne ide dojenje, nadohranjuje se adaptiranim a ne kravljim mlijekom.

Lira oprosti što upadam ovako ali ako si ti ako si sve napravila za svoje dijete i ne preostaje ti ništa drugo onda valjda radiš najbolje za njega a ostalim mamama dajem savjet: ne kravlje mlijeko barem do osam mjeseci.user posted image

Peace


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 12:45:43   
skorodolazi beba
malo spekeca,sunkice,kulena...dolazi zima i hrpu susenog mesa...

morala sam... a za ostalo no comment...

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu liraa)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisani korisnik]
29.9.2011 13:20:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu skorodolazi beba)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 14:12:21   
Nika 24052006
Ja isto nisam za davanje kravljeg tako maloj bebi,iako donekle razumijem mame koje imaju problem sa hranjenjem.I ja sam ga imala,moja I nikada do kraja nije prihvatila niti jedno AD,a probali smo ih valjda sve...Ili bi povraćala,ili imala još jače grčeve nego obično,ili ga jednostavno nije htjela okusiti...Tako smo se borili i patili do 10 mj(na kraju je koliko toliko prihvatila Aptamil),i onda smo prešli na kravlje...Uranili smo malo,ali nije bilo druge...Naravno,sve sam radila po savjetu pedijatra.Napravili smo i pretrage zbog povraćanja(sumnja na refluks),ali sve je bilo ok.Nadam se da ćeš pokušati bebi dati još poneku vrstu AD,možda prihvati nešto...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 14:14:50   
Ira_
Svježe mlijeko iz trgovine nema dodanog ništa u sebe, prerađeno je postupkom Homogenizacijom, što znači da je to postupak usitnjavanja i izjednačavanja veličine globula mliječne masti pod utjecajem visokog tlaka i obrađeno na temperaturi od 65 stupnjeva i to je sve što se s svježe pomuženim kravljim mlijekom radi da bi postalo konzumno svježe kada dođe u jednu mljekaru. Naravno prije nego što uopće dođe do tankova, mlijeko se ispituje u labaratoriju, zbog bakterija. Ovo Vam pišem jer imam desetogodišnje iskustvo rada u mljekari, od toga 18 mjeseci sam provela u pogonu. Od toga mlijeka sam i ja rasla kao i većina drugih moga godišta. U tome mlijeku naravno da nema vitamina koji su jednoj bebi potrebni, ali isto tako morate biti svjesni da AD mlijeko u sebi ima dodane vitamine i sve ostalo u obliku kemije. Koliko god Vi svježe mlijeko htjeli prikazati kao nešto najgora na svijetu što se bebama može dati, malo razmislite šta sve roditelji daju svojoj malo većoj djeci ( a i dosta Vas je tu ) papati!!!
Ja ne osporavam činjenicu da je najbolje dojiti svoju bebu, zatim AD, tek onda svježe mlijeko. Ali ako prve dvije opcije iz bilo kojih razloga NE MOGU čemu onda toliko drame oko svj. mlijeka?! Zar zaista mislite da ta majka svome djetetu ne želi najbolje? Ako je svj. ml. to, onda samo naprijed!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 14:24:53   
ribica1
IZVORNA PORUKA: Ira_

Svježe mlijeko iz trgovine nema dodanog ništa u sebe, prerađeno je postupkom Homogenizacijom, što znači da je to postupak usitnjavanja i izjednačavanja veličine globula mliječne masti pod utjecajem visokog tlaka i obrađeno na temperaturi od 65 stupnjeva i to je sve što se s svježe pomuženim kravljim mlijekom radi da bi postalo konzumno svježe kada dođe u jednu mljekaru. Naravno prije nego što uopće dođe do tankova, mlijeko se ispituje u labaratoriju, zbog bakterija. Ovo Vam pišem jer imam desetogodišnje iskustvo rada u mljekari, od toga 18 mjeseci sam provela u pogonu. Od toga mlijeka sam i ja rasla kao i većina drugih moga godišta. U tome mlijeku naravno da nema vitamina koji su jednoj bebi potrebni, ali isto tako morate biti svjesni da AD mlijeko u sebi ima dodane vitamine i sve ostalo u obliku kemije. Koliko god Vi svježe mlijeko htjeli prikazati kao nešto najgora na svijetu što se bebama može dati, malo razmislite šta sve roditelji daju svojoj malo većoj djeci ( a i dosta Vas je tu ) papati!!!
Ja ne osporavam činjenicu da je najbolje dojiti svoju bebu, zatim AD, tek onda svježe mlijeko. Ali ako prve dvije opcije iz bilo kojih razloga NE MOGU čemu onda toliko drame oko svj. mlijeka?! Zar zaista mislite da ta majka svome djetetu ne želi najbolje? Ako je svj. ml. to, onda samo naprijed!!!


Potpisujem!!
Al naglašavam liraa nije pitala da li kravlje mlijeko ili ne, već da li smije počet još nešto stavljat u mlijeko da bi bebica počela dobivat na kilaži!
No mi smo skrenule s teme al nema veze!!

btw i ja i pakić imamo dr-mr-fr ispred imena al je očito već problem šta smo sa sela pa još uvijek imamo privilegiju probat i pit pravo kravlje mlijeko od susjede!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 14:49:12   
njanja
već sam se jednom izjasnila da su za mene seljaci osobe uskih pogleda na svijet, ne nužno oni koji žive na selu....na žalost tu ni dr mr sc ne pomaže.

Pakić, odgovor na tvoje pitanje o antibioticima je da se osim savijetom iskusne, cijenjene i tražene pedijatrice iz Ri, vodim i zdravim razumom, što ne bi rekla za mamu koja misli da će dijete od 3 mj dobivati na kilaži ako joj stavi keksa u mlijeko.
Amen i bok!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ishrana bebe od 3 mj
29.9.2011 14:49:40   
mirna
IZVORNA PORUKA: liraa

moja user posted image ima 3 mjeseca,da li bih joj mogla davati petitt keks ili plazma sa mlijekom ili neke sokice??prosli mjesec nije dobila dovoljno na kilazi,da li je to mozda zbog toga sto prespava cijelu noc bez hranjenja...

P.S. na kravljem je mlijeku jer je od adaptiranog mlijeka povracala pa mi je ped preporucio kravlje 2/1


Promijeni pedijatra! Pročitaj koji stručni članak... s 3 mjeseca nije beba spremna ni za žvakanje, ni za sjedenje...

Jedino što se slažem je da je domaće kravlje mlijeko bolja opcija od onog u tetrapaku, ako ga prokuhaš... Ali kada je u pitanju beba od 3 mjeseca...user posted image user posted image user posted image

U debatu se neću ni upuštati.. 

< Poruku je uredio mirna -- 29.9.2011 14:53:37 >

(Odgovor članu liraa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!