|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebivita ad mlijeko
18.9.2011 12:12:06   
zara13
jel ko isprobao dal je ok? mi ćemo uskoro na dvojku pa razmišljam da to uzmem.i jel trebam se posavjetovati sa ped dal mogu promijeniti mlijeko il ne?pošto mi sad pijemo zeleni bebimil a dvojka je sam plava znači da se i to mjenja?!?user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 19.9.2011 8:21:17 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bebivita ad mlijeko
18.9.2011 14:13:15   
Ira_
Bebivita ti i je zapravo Bebimil, samo što je rađeno za njemačko tržište. Iva je prvo papala Bebimil, da bih nakon mjesec i pol prešla na Bebivitu, jer je duplo jeftinija a ista stvar!

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bebivita ad mlijeko
18.9.2011 20:19:40   
zara13
pa vidla sam danas zato i pitam jer mi više pobacamo neg popijemo pa mi ovo onda malo ipak jeftinije za kupit,jer od kad smo na kašicama muku mučimo sa flašicom

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bebivita ad mlijeko
22.9.2011 8:43:16   
zara13
a koja je razlika između plave i žute kutije?

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bebivita ad mlijeko
6.10.2011 8:06:36   
Jelicaizjelica
Ako pitas za bebivita mlijeko koja je razlika u plavoj i bijeloj/žutoj kutiji, evo:
plava kutija kod bebivite ima samo od 6 mj a to ti mlijeko s dodanim rižinim pahuljicama i pahuljicama od heljde, kao večernji zasitniji obrok. Mi koristimo to vec 6 mjeseci kao bočicu prije spavanja i moj maleni obožava to. Šira dudica naravno mora ic za to jer će zapinjat.
A žute, bebivita ima do četvorke. jedinica je do 6 mj, dvojka do navršenih 10.mj, onda trojka do navršenih 12.mj i onda četvorka preko godine dana.
Mi smo jako zadovoljni s bebivita adaptiranim mlijekom. Koristimo ga od bebinog 4. mjeseca zivota. Sad mu je 13.
eto ,  nadam se da sam pomogla :)


(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!