|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
29.11.2012 7:26:59   
leptirica 15
draga visibabo, dobrodošla..

slažem se sa dr. danas ppostoje lijekovi koji minimaliziraju štetnost na plod, tako da.. s te strane bez brige..

a kad ti dođu teški trenuci, onda se sjeti zlatne riječi kojima je meni moj terapeut jednom spasio život - STRPLJENJE - !!!

U puno navrata već dosad mi je ta jedna jedina riječ puno pomogla..

nevjerojatno je to kad osvijestiš da imaš mogućnost da kontroliraš sebe ako već ne možeš situaciju.. dođu bolji trenuci sami od sebe.. i onda malo bude lošije pa opet bolje ali to se naprosto zove život..

ne znam kako si bila u međuvremenu ovih šest godina ali vjerujem da je bolje da si na terapiji nego da prekidaš.. veća je šteta..

i mi smo tu za tebe i jedni za druge, ako treba..

kako, moraš mirovati ili ??

velika pusa!!!!!!!!!

i bravo za tebe, samo hrabro i puno, puno - STRPLJENJA - !!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Depresija u trudnoći
9.12.2012 20:50:17   
leptirica 15
cure, žene, gdje ste??

nema vam ni traga ni glasa, pišite nešto..

kako ste, što radite????

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Depresija u trudnoći
10.12.2012 9:31:44   
aja91
Pozdrav!Nova sam na forumu.Naime ja planiram trudnoću, ali pijem 2 tbl zolofta dnevno ( 100 mg) pa me zanima mogu li na djetetu ostati stetne posljedice zbog toga.Prije sam pila 4 tbl jer sam imala uzasno velike simptome OPK poremecaja i zato sumnjam da bih mogla izdrzati sa manjom dozom.Ako je netko imao iskustva s adntidepresivima u trudnoci bila bih mu vrlo zahvalna na odgovoru.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Depresija u trudnoći
10.12.2012 13:48:26   
lovely
ja nikako da stignem,sto je veca cerkica to vise trazi paznje pa ne stignem puno.aja91 ja ti ne mogu pomoc,al vjerujem da ce neko znati vise..kako ste cure?Ja neznam kako je vama,al meni fali izlazak,nigdje ne idem i bas mi fali,nista ne stignem :(

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Depresija u trudnoći
11.12.2012 7:56:21   
leptirica 15
draga, trebala bi pitati psihijatravi to više mišljenja, neki daju neki još ne propisuju.. bitna je suradnja ginekologa i psihijatra ida oni skupa s tobom osluče pravu dozu.. ad novije generacije namaju istraživanja koja dokazuju štetnost na plod, pa neki daju ad..

trebaš se raspitati na pravom mjestu odnosno kod stručnih osoba..

to ti je moj savjet..

ne znam gdje su guess i pčelica, dugo dugo se nisu javile..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Depresija u trudnoći
11.12.2012 15:25:11   
aja91
trenutno nemam svog psihijatra,u tome je problem ali svejedno hvala na savjetu.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Depresija u trudnoći
11.12.2012 17:38:35   
lovely
zasto ne pitas za uputnicu da ti daju za psihologa?
JA se isto pitam gdje su,bas si mislim da se pcelica nije javila vec mjesec dana,a bas sam se nekako nasla sa njom,imam osjecaj da smo u slicnoj situaciji,pa mi je bas bilo drago kad je pisala.Nadam se da ce se javiti.Javite se cure kako ste,sve,sta radite pred blagdane..?

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu aja91)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Depresija u trudnoći
11.12.2012 17:41:48   
mala pcelica
hej cure moje evo i mene nakon mjesec dana i ne znam odakle prvo da počnem...
kad sam napisal zadnji moj post da sam popila prvi zoloft i da nemam nikakvih nuspojava,to veče me uhvatile uzasna depresija pa sam opet pala u krevet izgubila 6 kg u par dana,nisam jela ni pila,bila na infuzijama i tako 2 tjedna dok zoloft nije počeo malo da djeluje tako sam se i ja počela pridizati...bilo je uzasno i ne ponovilo se vise nikada...sad mi je mjesec dana kako pijem zoloft i xanax i vratila mi se volja,ne još sasvim,panični su još tu,ali manje intenzivni i redji..isla sam u bolnicu na pegled i ta dr sto me je primila je bila super,dala mi je domaci zadatak do iduceg pregleda da zapisujem kad me uhvati panični o čemu sam prije toga razmisljala,kakav je bio panični,koliko je trajao,koja je situacija bila itd. al ja to nisam nista pisala jer ne znam sta da pišem iskreno,kad ne mogu da sastavim svoje osjecaje u jednu rečenicu user posted image i pored xanaxa i zolofta još mi je uvela i eglonyl da mi smiri nervozu u zeludcu.
u medjuvremenu smo se preselili u drugu kucu tako da ni interneta nismo imali,danas smo se prikopčali na tudji int. user posted image
uglavnom sad sam ujutro na eglonilu od 50 mg,xanaxu 0,25 i zoloftu od 50 mg,onda popodne 0,25 xanax i 50 mg zoloft i naveče 0,5 xanax ...21.12 idem ponovo u bolnicu na kontrolu pa cemo viditi sta dalje...uglavnom sto se tiče psihoterapija toga kod nas nema u bolnici i morala bi ici privatno...

eto to je ukratko to,hvala vam sto ste se brinile za mene i ja sam mislila na vas svakodnevno user posted image IDEMO DALJE!! user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Visibaba)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Depresija u trudnoći
12.12.2012 12:01:03   
mala pcelica
Visibaba tako je i kod mene bilo sa calixtom,izgubila sam 6 mjeseci uzalud na lijek koji mi je samo pogoršao stanje,da sam nastavila sa zoloftom u to vrijeme mozda bi do sad bila izlječena,a ovako sam ponovo na početku,al kao što rekoh idemo dalje .... user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Visibaba)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Depresija u trudnoći
12.12.2012 12:57:04   
leptirica 15
draga pčelice, drago mi je da si se javila, pa makar i s takvim vijestima.. čovjek uči dok je živ, vidim to na vlastitom primjeru..

svaki dan sam gledala al nigdje nije bilo tvojeg posta i drago mi je jako da si opet s nama..

i riješili ste kuću, to je super, samo vidiš kako takve stvari djeluju na čovjeka, pada sve nize i nize..

ah..

pusa cure moje..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Depresija u trudnoći
16.12.2012 12:30:23   
mala pcelica
gdje ste cure? ja kad se javim nikog nema user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Depresija u trudnoći
16.12.2012 17:48:49   
lovely
joj,sto si ti prosla,drago mi je da ide na bolje.Nisam ni primjetila da me nije bilo tako dugo,nego da sam mozda prekjucer nesto napisala,kako ide to vrijeme.Pcelice,sad sta bolje stambeno,kuca i to?

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Depresija u trudnoći
16.12.2012 20:46:46   
mala pcelica
ma kućica je stara i puna vlage,imamo jednu sobu i dnevni sa kuhinjom i kupatilo metar sa metar ,al jbg šta da radimo,moramo biti tu gdje jesmo ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Depresija u trudnoći
17.12.2012 21:35:58   
lovely
Placate tu kucicu?Mi smo podstanari.Probaj napraviti da ti bude sto manje vlage u kuci,ja sam imala iskustva sa tim,pa sam ekspert,(od sprejeva,sode bikarbone,obavezno provjetravanje...)sad kad osjetim miris vlage,brrr,dobila sam od toga sranja asmu :( ja se sve nadam da cu dobiti na lotu i da si mogu kupiti neki stan :) ali ga igram svake prjestupne god.Glavno da se ja nadam,joj,joj.Ako nista pocet cemo u Hr.raditi sami stanove,drvene sto i nije losa ideja.

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Depresija u trudnoći
17.12.2012 22:00:54   
mala pcelica
ne plaćamo to je kuca od mm tetka....uzela sam onu kutijicu sto skupla vlagu pa sam ju stavila u sobu bar tamo dda skuplja dok spavamo,a inače provjetravam stalno,kad god sam u mogucnosti,čak i kad je bio onaj veliki minus ja pootvaram sve kad idemo negdje da se izrači,ali ne vrijedi vlaga se stalno osjeti user posted image mene je strah zbog maje da nece navući nesto na pluca zbog toga iovako je osjetljiva na dišne puteve,bila je čak duze vrijeme zdrava za divno čudo i čim smo se preselili nakon par dana ona se razboli i sad stalno kašljuca i šmrca opet user posted image i ja se nadam da cu dobiti na bingu,kojeg inače ne igram user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 17.12.2012 22:02:56 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Depresija u trudnoći
20.12.2012 13:33:09   
quess
drage žene da vam se konačno javim,ja sam prošli mjesec opet imala spontani,rani doduše al opet me dotuklo,bila sam predepresivna i tužna da bi vam se javljala jer nisam željela vas opterećivat svojom boli pogotovo kad sam čitala i vidila da ste neke konačno bolje.nadam se da će vas držat pozitiva i dalje a i ja čim malo živnem pisat ću vam češće.drži te mi se drage moje,pusaaaaa

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Depresija u trudnoći
20.12.2012 18:19:51   
mala pcelica
quess bas mi je zao user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Depresija u trudnoći
21.12.2012 16:15:32   
lovely
quess bas mi je zao.
Mi smo doma imali vlagu kad sam bila mala meni je to jako smetalo,dobila sam i asmu od kaslja koji mi se kasnije povukao i bronhitise svaku god.zadnjih godina vise ne,al znam sta znaci vlaga.Mi nemamo al ja ipak provjetravam,soba je skoro cijeli dan otvorena,navecer upalim grijanje prije nego idemo spavati,imam malu bebu i moram jako paziti.Ima ti neka farba za zidove koja se stavlja ubija gljivice.To bi trebalo ako je jako vlazno jednom u godini ili dvije.Al super barem ne placate kucu..Zene ako se ne javim do Bozica,ljepo se provedite sa obitelji..

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Depresija u trudnoći
21.12.2012 19:25:10   
girlpower
quess user posted image
drzi se...

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Depresija u trudnoći
22.12.2012 8:09:54   
leptirica 15
draga guess, nema riječi kojima bih te mogla utješiti.. stvarno nema.. suosjećam s tobom i znam kako ti je..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Depresija u trudnoći
23.12.2012 13:44:08   
mala pcelica
moram se pohvaliti da sam išla sama autom do Vukovara i nazad bez ijednog napada panike i straha user posted image duuuuuugo vremena to mi je bila nemoguća misija da bilo gdje idem sama pogotovo autom...samo da tako i ostane user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 23.12.2012 13:45:09 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Depresija u trudnoći
27.12.2012 21:14:13   
leptirica 15
bravo pčelica,

jako sam ponnosna na tebe, baš si me iznenadila.. ugodno.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Depresija u trudnoći
27.12.2012 21:53:59   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Depresija u trudnoći
29.12.2012 22:17:31   
mala pcelica
moram se skiniti sa eglonyla(surpirid) jer mi se pojavilo mlijeko iz sisa....jbg user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Depresija u trudnoći
31.12.2012 7:09:26   
leptirica 15
draga pčelice, što je to?? nikad čula za taj lijek.. žao mi je ako te to unazađuje u terapiji..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!