|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
3.11.2012 23:31:45   
lovely
bilo bi ljepo kad bi dosao i taj dan barem jedan svakih toliko da je bijel user posted image ali nije ni lose da je sivo,samo da nije uvjek crno.uhvatit se za ono malo user posted image srece i ne pustati user posted image user posted image

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Depresija u trudnoći
3.11.2012 23:32:23   
mala pcelica
nekad imam osjećaj da bi mi bilo lakše kad nebi bila svjesna svoga stanja onda se nebi sikirala ni strahovala i trpila sve šta proživljavam user posted image
šalu na stranu,svjesna sam svega samo ne znam odakle i kako da počnem rješavati stvari,mislim da nas ima dosta koji smo zarobljeni u svom "bolesnom" umu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 0:00:46   
Anoniman
draga moja čitala sam da je depresija nasljedna ' stvarno?
ja sam zbunjena jer neznam vise sto cinit a kamoli razpoznat sta je normaolno ,prije pola godine sam od mm otisla i vratila se ,u dogovoru da cemo ic kod terapeuta za bracne probleme ,sad je proslo neko vvrijeme i on ne spminje vise terapeuta i sve je kao prije ja zelim ic ,a on veli sza ce on nama pomoc ,ja znam i sebi sam rekla ako nebudemo isli ja cu dat rastavu .kako bi reagirale na mojoj situaciji sve sta mi je obecavoao sve zgazija,kako da budem pozitivna mogu citat knjige i knige ja smatram da ja nisam tu krivac ....
sto vi mislite na to ..............

(Odgovor članu leptirica 15)
  Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 9:07:04   
mala pcelica
čuj ono što ti muško obeća u startu odvadi pola jer ces se kasnije razočarati sto nije ispunio sve sta je obecao (što ti se i desilo)
a njemu objasni da ako ne probate kod bračnog savjetnika da necete ni znati dal vam moze pomoci ili ne...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 11:42:53   
girlpower
Uh,anoniman kako gadna situacija...ali ja smatram da osoba koja te dovoljno voli promjenit ce se.prosla sam probleme u braku bili smo u krizi nakon sto smo se napatili s bolescu djeteta i shvatili da tu nema pomoci...ali mm nakon soka sto sam otisla je promijenio sve sto mi je smetalo...to je ljubav prema nekome...kad se voli dovoljno nista nije tesko.puno godina je proslo odonda i sad uzivamo bas jedan lijep i stabilan brak.imamo i dalje svoje musice,znamo se podjogati...ali to je zanemarivo.drzi se i pokusaj popraviti,dobro razmisli isplati li se zivjeti tako...
Leptirice ti si danas u bolnici?


_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 14:04:32   
leptirica 15
ima bome dana koji su itekako crni i tužni, mračni..

problem je u tome da masa ljudi od cijele šume ne vidi drvo, kak bi se reklo..

meni psihoterapija pomaže da se usredotočim na problem i vidim ga i da ga onda polako rješavam... već mi je dosad puno puno pomogla.. nadam se da bude i dalje tak, išlo na bolje i bolje..

evo u bolnici sam, smjestila sam se, sutra me čeka operacija.. ako bude krvna slika u redu..

kako ste mi vi danas??

pčelice, izoliraj problem, i onda ga rješavaj polako..

makar znam da je lakše reći nego učiniti, ali stvarno djeluje..

jedno po jedno..

pusa iz hladnog i kišnog zagreba..

user posted image user posted image

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 15:58:57   
girlpower
Leptirice sretno ti bilo.ja sam danas kao vrijeme,navukli se oblaci na nebu a i u meni...kako ste vi ostale?

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 17:28:01   
leptirica 15
aj, hvala ti.. sura idem na operaciju.. a kaj te muči???

mene treutno to da nemrem pušiti, al još budem jednu prije spavanja negde vani..

prošla sam klistir, fuj, odurno""""!!!!

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 21:04:05   
lovely
reci mu: moramo razgovarati ozbiljno.Da se pripremi i shvati da je vrag odnio salu.e sad dal si ti spremna njemu dati ultimatum,jer ako mu je stalo ce ici sa tobom,jer ti nisi sretna u braku.ako ne,to je taj ultimatum,ces opet otici ili napraviti sto mislis da je dobro u tom trenutku i sto bi promjenilo situaciju.ja osobno sam za to da radije biti sam nego nesretan u dvoje a da se nista ne mjenja.Njih ako nesto ne sokira oni se ne trude...Popricaj sa njim otvoreno,uzmite si vremena..
Leptirice sretno! Neka sve prodje najbolje...
user posted image

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 21:36:27   
hElma
Imam 22 godine i ovo mi je prva trudnoca. U 16 sam sedmici. Trudnoca je bila neplanirana, ali sam svakako imala podrsku momka (s kojim sada i zivim), pa mi je koliko toliko bilo lakse. Da napomenem na trecoj sam godini fakulteta, jos nekoliko ispita imam i diplomski. Prvih mjesec dana trudnoce sam bila svojoj kuci, jer su njegovi renovirali stan u kojem nas dvoje trenutno zivimo. Prije trudnoce nismo imali nikakvih problema, super smo se slagali. Dok sam kuci bila isto tako nismo imali nekih vecih problema, neke sitne svadje vjerovatno zbog nervoze i svega. Otkako sam dosla ovamo jako mi je lose. Ne prestajem plakati, lose se osjecam skroz. Na pocetku sam dobijala na tezini i jela (s povremenim napadima povracanja), ali kako je vrijeme odmicalo gubila sam apetit a i povracanja su ucestalija. Do prije 3-4 dana cak i ako popijem casu cedevide morala sam povracati. Odrasla sam samo s mamom kao jedinica i sve mi se u zivotu ugadjalo, sve sam imala, a dosla sam u kucu tako reci punu kucu. Ne zivimo skupa sa njegovim roditeljima i sestrom (sprat ispod smo) i nikakvih problema s njima nemam ali sam jako losa. MM se trudi koliko god moze oko mene, da mi bude bolje, da se nekako izvucem ali meni i dalje nikako nije dobro, padaju mi na pamet svakakve stvari od samoubistva pa nadalje. Razgovarala sam s mamomi njim cak da posjetim doktora jer ne znam kako ce se sve ovo zavrsiti ako ovako nastavim. Nemam volje ni za cim. Puno spavam i to je cini mi se jedino sto i mogu da radim. Nisam u stanju da odem na kafu, da ucim iako su mi sad ispiti, jednostavno gubim volju za svim mogucim. Prije nekoliko sedmica sam imala uzasne bolove u stomaku nisam mogla na noge da stanem ali me srecom brzo proslo. Sinoc sam pala, ujutru smo zakazali termin kod ginekologa da vidimo da li je sve u redu jer me bolio stomak poslije toga. Strah me da zbog tolike brige i sikiranja ne bude neki problem sa bebom, a svjesna sam da ce doci do toga ne bude li mi uskoro bolje. Na sve moguce nacine sam pokusavala da se izvucem iz ovoga, ali nikako ne ide...

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Depresija u trudnoći
5.11.2012 22:14:00   
mala pcelica
najbolje ti je da posjetiš psihijatra ili psihologa pa da u dogovoru s njim probaš rijesiti problem...mozda su ti hormoni potakli depresiju i nakon porodjaja ti bude dobro user posted image ali ipak odi kod dr jer si trudna

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 8:02:55   
girlpower
Joj leptirice i meni je to uvjek najgori dio bolnice...nemozes zapalit kad hoces...ma ja sam upala u govance...rjesit ce se vjerojatno na ovaj ili onaj nacin...mora,samo me ubija vise ta borba,gadi mi se.netko sve dobije na dlanu a ja zidove moram rusiti...svjetove...umorna sam vec.a to je valjda tako.ja sam kao pčelica slicna situacija financije me ubijaju nemam kud da se okrenem..posla nema vise sezona gotova i sad jedva disem.pa se pitam zasto meni tako,jel me vec nije dosta sve izje....


_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 9:15:58   
mala pcelica
girlpower tako i kod nas dok traje sezona (bavimo se proizvodnjom povrća i idemo na pijacu) donekle je u redu,mada i tada krparimo,ali manje,al zato preko zime nemamo nikakvih primanja i tad nam je preteško...od 11 do kraja 3 mjesca ja koma,onda već polako počinje rasada da ide,pa poslje opet povrće...zima mi je najgori period user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 15:26:41   
girlpower
Upravo to,mi smo ovisnici od vinograda...nije neka zarada s obzirom da dusu izgubimo ljeti vani radeci al je ipak nesto,a ovako...ubije me i sjedenje kuci,radila bih a nemam gdje,dane gubim,lupam glavom kako sve poplaćati...ih katastrofa...svaka zima mi je pokora

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 15:55:31   
mala pcelica
šta da ti kazem više, kad smo račune u dve godine samo ljetos u 8 mjescu uspjeli platiti na vrijeme,svaki mjesec kasnimo,nekad i po dva,pa kad se nagomila onda obadvoje sjedno pa se isplačemo pa pitamo nekoga da nam posudi user posted image sramota nas je više da zicamo pare za racune il od mojih il od njegovih ,a ni oni nemaju

< Poruku je uredio mala pcelica -- 6.11.2012 15:57:04 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 16:24:59   
girlpower
Ma znam,al kad nemas izbora...mm i ja nemamo nikoga,ja nemam svojih a on samo mamu koja je u jos gorem govancetu...uf,da mi klisnut iz ove drzave...dok nisam pozvecala do kraja pa se pocela sam ljuljat i tulit.da nije djece vjerojatno bi vec pukla dokraja...oni su moja snaga jer znam da osim nas dvoje nemaju nikoga pa izdrzavam sve...nije lijepo ostati sam

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 18:43:00   
mala pcelica
ma jeben je život nas "umjetnika" user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 19:18:21   
leptirica 15
točno tako kako kažeš girlpower, nije lako biti sam..

evo mene u bolnici, obavila operaciju i sad slijedi oporavak..

po pprvi put da ne trebam nikoga, toliko sam ojačala na psihoterapiji.. jednostavno nemam potrebu za nikim, sama sam sebi dovoljna.. neobično je to ugodan jedan osjećaj.. he, he..


pčelice, treba znati biti tako kompliciran, ne može to svatko biti..user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 19:21:34   
leptirica 15
helma, jedan savjet za tebe.. potraži pomoć stručnjaka, ako ti je tako loše,, ja sam se godinama patila i ništa nisam pstigla samo sam se još više uništila, dok nisam konačno krenula na psihoterapiju.. ne kažem da je ona za svakoga ali mani je definitivno od velike pomoći.. sad ću ići svaka dva tjedna a onda jednom mjesečno ionda ć prestati hodati k njemu..

tako da potrudi se saznati razlog svojeg nezadovoljstva pa da onda možeš raditi na tome da ti bude bolje..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Depresija u trudnoći
6.11.2012 19:38:58   
mala pcelica
leptirice nek si ti nama obavila operaciju i nek si nam dobro,jednu brigu manje imaš user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Depresija u trudnoći
7.11.2012 13:10:18   
Anoniman
havala lovely ja isto tako mislim bolje bit sam nego skupa , istina je kad ih šokiraš snečim onda tek reagiraju ,zato sam bila otišla popričali i vratila se ,ja brobam snjim popričat ozbiljno ali to
neide nikako on mene ne doživljava ???????''''

(Odgovor članu lovely)
  Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Depresija u trudnoći
7.11.2012 14:01:49   
leptirica 15
jes pčelice, barem jedna briga manje.. a znaš i doktorica je fenomenalna..

treba ih prestrašiti te muške, ja sam svojem dala ultimatum ili me poslušaj ili odoh ja.. usral se od straha!!

sad imamo finu komunikaciju.. bar zasad.. žena ima tu moć nad muškarcem i ako je ne iskoristi u svoju korist k vragu sve.

ne??

nemamo svi sreću da imamo muževe koji su osjećajni..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Depresija u trudnoći
7.11.2012 17:25:28   
hElma
Mama me narucila za petak psihologu, valjda cu nesto postici jer ovako ne ide nikako. Ne mogu da se pomaknem s mrtve tacke vec danima... ali eto, bice valjda bolje user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Depresija u trudnoći
7.11.2012 19:22:20   
leptirica 15
bitć bit će, vidjet ćeš.. samo hrabro polako naprijed..!!!!!!!

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Depresija u trudnoći
9.11.2012 14:56:35   
leptirica 15
helma, kako je kod psihologa bilo??? kako si?? ostale žene gdje ste?? šta ima kod vas??

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!