|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
28.2.2013 15:45:21   
mala pcelica
može on otići na hitnu psihijatriju i bez uputnice,ali mi smo htjeli bas kod ove moje dr da ga naručimo,a kod nje se dugo čega jbg user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Depresija u trudnoći
28.2.2013 23:01:25   
leptirica 15
nadam se da će bit sveok.. sretno..

kod nas novosti, u ponedjeljak smo dogovorili u CZSS prvi intervju u vezi posvojenja.. makar mi je jako žao zbog toga da mi trudnoće tako ispadnu na kraju, nemam jednostavno snage ni motivacije pokušat još jednom.. a dijete želimo pa smo se odlučili na posvojenje.. držite palčeve da sve prođe dobro i da dobijemo odobrenje..

pusam vas.. bit će sve nekako na kraju dobro za nas..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Depresija u trudnoći
1.3.2013 11:41:33   
mala pcelica
hej pa to je super,sigurna sam da cete dobiti odobrenje,ima toliko neželjene dječice i ne vidim razlog zasto vam nebi odobrili user posted image
juče me zvala sestra sa psihijatrije mm je naručen 11.3 , mislim da ga je ugurala ranije jer ja idem isto kod te dr i dobra sam sa tom sestrom koja naručuje user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Depresija u trudnoći
8.3.2013 0:05:26   
leptirica 15
evo novosti - na intervjuu je bilo dobro slijedi psihotest i razgovor sa psihologinjom. nadam se da dijagnoza depresije neće imati negativan utjecaj..
i da ću na ljeto biti mama..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Depresija u trudnoći
8.3.2013 19:43:06   
maminangel
Svu sreću ti želim Leptirice user posted image user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Depresija u trudnoći
8.3.2013 22:04:06   
mala pcelica
sretno leptirice,nadamo se sa tobom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Depresija u trudnoći
9.3.2013 11:09:14   
leptirica 15
hvala djevojke, hvala puno.. nadam se da će bit sve u redu.. držite palčeve u utorak imam taj sastanak..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Depresija u trudnoći
10.3.2013 19:08:55   
Tiana Weber
Neka Vam dragi Bog da snage i vjere u bolje sutra i sve će biti u redu. Uz tebe smo sve LEPTIRICE naša user posted image user posted image user posted image user posted image uz jedan ogroman user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Depresija u trudnoći
11.3.2013 10:08:11   
leptirica 15
hvala vam svima po redu.. pusa..

(Odgovor članu Tiana Weber)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Depresija u trudnoći
12.3.2013 15:15:43   
leptirica 15
drage moje, evo me sa sastanka, prošlo je odlično s obzirom da sam išla pod temperaturom, s gripom.. depresija ne smeta, rekla je psihologinja da je to normalan odgovor emocija u skladu s tim kaj mi se dogodilo..

šta ima kod vas? da samo ja ne pišem..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Depresija u trudnoći
13.3.2013 21:52:28   
marina289
Ja sam cula da su zene depresivne nakon trudnoce, ne tijekom...
Ja za sad nemam tih simptoma.. :)

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 11:15:59   
leptirica 15
draga marina, drago mi je da nemaš tih problema nije to lijepo ni lako za izdržati.. kolikko si trudna?? i zašto si na ovom forumu onda??

(Odgovor članu marina289)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 12:02:06   
maminangel
joooj moja leptirice možda ću sada ispasti zločesta,to se bodovi skupljaju user posted image ,kužiš..Već mi je pun kufer ovih errora nemožeš niti normalno pisati niti čitati teme koje te interesiraju od ovih poplavljenih tema i padobranaca,,dobro i ja sam uletila tu ali redovito vas čitam jer me ova tema zanima i jer sam u bližoj okolini sa meni dragim ljudima prolazila kroz slične epizode..Pozdrav curama i padobrancima..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 15:34:14   
marina289
Trudna sam 21 tjedan.
Oprosti ako sam rekla nesto sto te uvrijedilo.. nije mi bila namjera.
Zao mi je sto imas takvih problema i nadam se da ces to rijesiti. Drzim ti fige!
Nisam te htjela omalovazavati, uvrijediti ili nesto slicno...
Valjda zato kaj je meni s trudnocom sve u redu, sto sam zdrava i ja i beba nisam bila dovoljno obzirna..
Eto, isprike..

< Poruku je uredio marina289 -- 14.3.2013 15:45:49 >

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 17:30:50   
leptirica 15
nisam se uvrijedila nego rastužila.. i ljubomorna sam, zato sam tako napisala, ljubomorna sam na sve vas koji grlite svoju dječicu i uspavljujete ih svako veče i gledate njihova lijepa lišca a moji anđelići nisu sa mnmom, ja sam njih morala mrtve na rukama nositi i gledati im sklopljene oči i beživotna tječelešca. moja djeca nisu sa mnom, ona su mrtva i zato sam takva..

(Odgovor članu marina289)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 18:06:20   
Keekeelee
Ja sam zadnji mjesec cmoljila, sve me nerviralo... Katastrofa!

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 18:13:22   
maminangel
Draga leptirice user posted image to su sve normalni osjećaji,žao mi je što si morala to prolaziti i nemogu niti zamisliti koliko ti je teško.Želim ti svu sreću draga i da ti bude dobro ovo s poslom..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 18:16:49   
maminangel
I javi nam novosti da se i mi veselimo skupa s tobom na ljeto ako ne i prije,često nas život iznenadi i tko zna šta nas čeka sutra.Želim ti još jednom svu sreću..

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 18:29:06   
marina289

IZVORNA PORUKA: leptirica 15

nisam se uvrijedila nego rastužila.. i ljubomorna sam, zato sam tako napisala, ljubomorna sam na sve vas koji grlite svoju dječicu i uspavljujete ih svako veče i gledate njihova lijepa lišca a moji anđelići nisu sa mnmom, ja sam njih morala mrtve na rukama nositi i gledati im sklopljene oči i beživotna tječelešca. moja djeca nisu sa mnom, ona su mrtva i zato sam takva..



user posted image strasna prica.... :( za prezivjeti to treba ti nevjerojarna snaga. ne znam kak bi ja...

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 18:40:00   
leptirica 15
jako teško.. svaki dan sam ljuta, strašno ljuta na to sve jer je tako ispalo i jer neću biti mama prirodno..

ali evo, pokrenuli smo postupak za posvojenje i nadamo se da neće tako dugo trajati da dobijemo odobrenje. u roku od dva tjedna ćemo obaviti sve što trebamo pa ćemo krenuti polako dalje tražiti dijete..

nisam se predala samo sam tužna i žalosna..

što je normalno, ali voljela bih da nemam to sve na plećima..

(Odgovor članu marina289)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 19:01:08   
maminangel
Čitala sam neke tvoje postove,imala si tri spontana,neka bakterija u 20 tj?,ako sam dobro to pohvatala,zar ne postoji mogućnost da ta trudnoća ukoliko ostaneš trudna opet, opstane pa makar i mirovala do zadnjega?Znam da je teško reći ne gubi nadu,ali ona nas i tjera naprijed i dalje,toliko si se puta razočarala,a cijeli taj postupak posvajanja je ništa drugo nego opet igra živaca.Joj draga baš mi je žao što taj križ nosiš user posted image user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Depresija u trudnoći
14.3.2013 21:18:19   
mala pcelica
leptirice ne daj se i nemoj da se prepustiš ljutnji ,uz tebe sam ;)


mm je išao kod dr i dobio je antidepresive neke za koje nikad nisam ni čula,sad čekamo da počnu djelovati... meni bas i nije dobro zadnjih dana ,ali guram nekako user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 14.3.2013 21:19:17 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Depresija u trudnoći
16.3.2013 16:59:22   
leptirica 15
hvala pčelice, puno mi to znači..

odmirovala sam i zadnje dvije trudnoće i opet je isto bilo, jednostavno nemam snage ni živaca prolaziti sve ispočetka..

odeš na wc prokrvariš i onda čekaš danima tjednima da se dogodi, a liječnici isto čekaju samo nemaju srca da kažu šta je na stvari.. ne želim više, aa..

jedino da mi netko kaže da 99 posto bude trudnoća uspješna, jedino onda bi možda opet probama ali pošto od nikog nisam tako nešto čula..

šteta, ali šta mogu..

pčelice, user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Depresija u trudnoći
16.3.2013 22:57:22   
mala pcelica
a draga moja i sama znas da ti nikad niko nemoze reci da ce sve biti u redu,čak i najzdravije trudnoce mogu da zavrse tragično na zalost...mozda kad na ljeto budete imali svojeg andjelčića u rukama i kad se opustite i prodje vrijeme adaptacije,mozda se sve slozi na svoje pa i ti uspiješ ponovo ostati trudana i iznjeti trudnocu do kraja jer neces vise biti toliko oppterecena svojim problemom,psiha čuda čini vjeruj mi user posted image a i čula sam za par slučajeva gdje su ljudi poslje usvojenog djeteta dobili svoje ,a prije toga su se dosta dugo mučili...eto ja ti zelim da i kod vas to bude slučaj user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Depresija u trudnoći
16.3.2013 23:30:05   
maminangel

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

a draga moja i sama znas da ti nikad niko nemoze reci da ce sve biti u redu,čak i najzdravije trudnoce mogu da zavrse tragično na zalost...mozda kad na ljeto budete imali svojeg andjelčića u rukama i kad se opustite i prodje vrijeme adaptacije,mozda se sve slozi na svoje pa i ti uspiješ ponovo ostati trudana i iznjeti trudnocu do kraja jer neces vise biti toliko oppterecena svojim problemom,psiha čuda čini vjeruj mi user posted image a i čula sam za par slučajeva gdje su ljudi poslje usvojenog djeteta dobili svoje ,a prije toga su se dosta dugo mučili...eto ja ti zelim da i kod vas to bude slučaj user posted image

U potpunosti potpisujem user posted image

"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!