|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
9.11.2012 22:10:08   
mala pcelica
evo ja bila danas privatno kod psihijatra vrati me je na 1 zoloft ujutro i 3 xanaxa dnevno i tako 2 tjedna,dao mi je broj mobitela da ga nazovem poslje 2 tjedna i kazem mu kako se osjecam,ako se stanje bitnije ne popravi da ce mi onda uvesti 2 zolofta dnevno + 3 xanaxa

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Depresija u trudnoći
10.11.2012 11:03:54   
leptirica 15
draga pčelice,

koliko si platila pregled??

mislim si na tebe puno, puno..

žao mi je da ne možeš obaviti psihoterapiju..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Depresija u trudnoći
10.11.2012 11:47:10   
mala pcelica
pregled sam platila 200 kn,a 23.11 idem u bolnicu kd psihijatra on bi me trebao uputiti na psihoterapije,mada mi je ovaj juče rekao da mi psihoterapije nece pomoci u otklanjanu paničnih napada,ali mi moze pomoci da se suočim i prigvatim situaciju takva kakva jeste...zoloft lječi panične u kombinciji sa xanaxom...popila sam prvi zoloft jutros i za sad nemam još nikakvih nuspojava osim sto me xanax malo ruši user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 10.11.2012 11:48:22 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Depresija u trudnoći
11.11.2012 9:17:17   
leptirica 15
draga pčelice, a možda se pronađe skriveni uzrok paničnih napada pa ih niti nećeš imati..

kod mene je svašta isplivalo na površinu, a da to uopće nisam bila svjesna..

tako da.. a i naučiti kako se nositi sa stvarima koje nam se događaju u životu je jako bitno za nas, čak i da se ništa ne promijeni..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Depresija u trudnoći
11.11.2012 21:00:41   
hElma
Divna teta neka, zakazala mi je opet za cetvrtak, ustanovila dijagnozu- normalna depresija ! Razgovarale smo nekih sat vremena, trebala bih ici 3x sedmicno za pocetak, pa cemo vidjeti... od lijekova mi nista ne moze propisati, jedino u slucaju da mi ginekolog propise bosaurin to je kao u redu piti u trudnoci radi kontrakcija, pa mi malo moglo biti i bolje. Valjda ce biti sve ok =)

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Depresija u trudnoći
12.11.2012 10:42:43   
leptirica 15
dobro je draga helma da imaš pomoć od stručne osobe.. ići će to na dobro.. drago mi je .....

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Depresija u trudnoći
13.11.2012 22:21:17   
lovely
evo ja imala iskljucen internet do danas user posted image
anonimna,mislim da ga trebas sokirat sa necim,da te pocne dozivljavati,trebala bi razmisliti sto bi ga moglo rastrjezniti,najgora je ljudima kad su sa nekim ko ih ne dozivljava,to samo moza lose utjecat na tebe,nije neka sreca...nastavit cu pocela mi plakat curica...

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Depresija u trudnoći
16.11.2012 8:43:33   
leptirica 15
pusa curem oje sve forumašice!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Depresija u trudnoći
16.11.2012 13:45:28   
lovely
htjela sam ti nesto napisati,al vidim da ide na bolje,odlicno.Vidjet ces da ce biti sve dobro,polako user posted image .
Leptirice pozdrav,sve ok.kod tebe?
Mala pcelica?
user posted image evo mi idemo u setnju.ljepo vrjeme,pozdrav svima user posted image

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Depresija u trudnoći
16.11.2012 14:46:23   
girlpower
Hej leptirice!ti to nama dobre volje?bas mi dragouser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Depresija u trudnoći
17.11.2012 8:11:08   
leptirica 15
jesam, bolje sam volje ovih dana. riješila sam veliku stavku s tim pretragama koja me opterećivala i sad sam ok.. još da mi je prestati pušiti.. milina.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Depresija u trudnoći
17.11.2012 10:35:06   
girlpower
Uf leptirice,ako nadjes nacin kako se tog zla manut...javi mi jer ja sam svast probala al neuspjeh...mogu se odrec slatkisa,hrane...al ovog smrdljivog zla nikakouser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Depresija u trudnoći
17.11.2012 16:53:23   
leptirica 15
bit će i to, samo treba puno volje i jako dobar motiv.. prestajala sam puno puta, barem tri, pa nisam pušila pa onda kad se neko s..... dogodi, onda sam opet počela.. ah!!

ma..

još sam mlada imam vremena..

ovim putem čestitam našim generalima na oslobađajućoj presudi.. moram priznati da nisam očekivala, ali super!!!

pusa svim forumašicama..!!!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Depresija u trudnoći
17.11.2012 22:37:58   
lovely
ja nisam nikad pokusavala prestati al mi je u trudnoci na pocetku bila tolika mucnina od cigara i kave da sam jednostavno prestala i ne pada mi na pamet da pocnem,evo vec godinu dana ne pusim user posted image kavu opet pijem.Super sto ste dobre volje user posted image
evo opet place moja,jos ne spava user posted image sad cemo je uspavati..

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Depresija u trudnoći
23.11.2012 22:00:37   
girlpower
Cure?gdje ste?kako ste?dugo vas nema vamo...

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Depresija u trudnoći
24.11.2012 7:41:11   
leptirica 15
zdravo, dobro jutro!!

navratim svako malo ali mi se ne da uvijek počinjat temu prva..

kako si ti??

user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Depresija u trudnoći
24.11.2012 22:03:46   
lovely
stvarno nema nigdje nikoga :) pa kako ste cure?Mala pcelica se nije dugo javila...Ima sta novo u vasim zivotima? Ja sad rjede stignem,nesto me moja sreca zeza,place,tesko je uspavam navecer,kasno zaspi.Sad spava ali koliko neznam..kiss svima i user posted image

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Depresija u trudnoći
25.11.2012 12:00:21   
girlpower
Evo ja zadnjih pet dana s knedlom u grlu...stalno nesto cekam izludih vec...al nedam se zivot i jest cekanje...inace ok,ide nekako...kako sve ostale cure?valjd ce se pojavit vamo s nekim ljepim vjestima

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Depresija u trudnoći
25.11.2012 23:27:09   
lovely
eto danas je zaspala ranije,da ne ureknem,pa sad na miru pisem :) zasto knedlom u grlu? ajde zene javite se! Sta radite,ima sta novo? Evo meni mm donio pivu da popijem,odmorim od danasnjeg dana :) zabrinuta za m pcelicu,neznam da sam vidjeli u zadnje vrijeme(doduse malo sam tu al ipak) njen koji post,mozda je ostala bez interneta kao ja :) dolazi zima koja je vecini teza i financiski...Pisite kako prezivljavate..

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Depresija u trudnoći
26.11.2012 13:57:21   
leptirica 15
drage moje ovo jest takav forum da se nažalostrijetko tko javi s nekim lijepim vijestima.. pčelice stvarno nema, a mi guess već dugo niš nije napisala..

jedno pitanje za vas sve, jeste li ikada bile na komisiji za odobravanje bolovanja? mene čeka tridesetog komisija i nadam se da će mi barem par dana još produžit bar da izvadim spiralu i da mi daju očitanje nalaza koje sam radila..

da li je itko prošao tu komisiju s depresijom?

kako inače izgleda tamo??

stalno sam nervozna radi toga..

ma..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Depresija u trudnoći
26.11.2012 17:26:35   
girlpower
Mah,toliko toga se nakupi u par dana...svake godine od 18-24-og ovog mjeseca se sjecam svog tate...21 god. ga nema a jos mi nedostaje...moram da se selim,nemam gdje...prodah komadic zemlje da dovrsim radove na kuci koju gradimo vec 7.god.ona nam je jedina nada...toliko sam se napatila da je podignem a nikad da zavrsim...sada MORAM a sve visi u zraku...svaki dan cekam da mi se javi sto?kako?...ubije me neizvjesnost jer cjela buducnost nam visi o samo ovih tjedan dana...kako ce se sta dogadjati...drezdim svaki dan!fuj...kako vi danas?
Leptirice ja nemam iskustva s komisijama(osim onih za djecje invaliditete)samo neka ti sve bude kako si prizeljkujes.xxx

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Depresija u trudnoći
26.11.2012 20:31:34   
leptirica 15
draga girlpower, voljela bih stvarno da imam tu sposobnost da pomognem ljudima.. iako te ne poznajem osim preko foruma suosjećam s tobom..

znam da je teško, a gdje ste vi doma?? ima moj tata kod varaždina imanje na kojem nitko ne živi a koje zjapi prazno.. iako je kuća dosta loša ali boljei šta nego ništa.. evo u nedostatku drugog mogu ti ponuditi da useliš, bar privremeno.. iakoje kuća na prodaju ne može je prodati već tri ipol godine, ne vjerujem da če uspjeti tako brzo da ju proda.. ako želiš, javi se. trebaš samo režije da plaćaš..

ah.. i to će se riješiti kao i mali milijun stvari do sada ali nažalost sve to ostavlja traga na nama, svaki put kad se nešto desi loše mi se rušimo dolje malo po malo..

i ja se nadam da će mi komisija odobriti daljnje bolovanje, makar i par dana samo da ove stvari porješavam koje imam u vezi tih nalaza,,

pusa svima...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Depresija u trudnoći
27.11.2012 17:54:27   
girlpower
Hvala ti na ponudi...ja se trudim i molim svaki dan da uspijem...necu odustati lako...nebih htjela otici daleko odavde jer bi djeca izgubila jedinu obitelj koju imaju i znaju,a i ja jedinu "mamu"koju imam...nebih voljela ostati sama...
Nadam se samo da me dovoljno sve iznjakalo i da ce ovaj put biti kraj tome...vrijeme je da se smiri sve...hvala vam na podrsci puno mi znaci razumjevanje i svaka lijepa rjec xxx

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Depresija u trudnoći
27.11.2012 21:06:25   
leptirica 15
zato smo tu da podupiremo se međusobno... pusa.. a bit će doobro, prebrodit ćemo sve, pa tako i ove situacije..

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Depresija u trudnoći
28.11.2012 22:22:38   
Visibaba
Pozdrav svima,
Čitam vas već neko vrijeme i riješila sam da sa vama podijelim svoje iskustvo Trudna sam 4,5 mjeseca.
Anksioznost, odnosno opsesivne misli sam imala prije 6 godina. Uspješno sam se oporavila odlaskom psihijatru i terapijom od 2mg Xanaxa i 100mg Fevarina. Terapiju sam postepeno smanjivala, dok nisam došla na 0,2 Xanaxa i 0,25 Fevarina, koji su mi stvarali samo placebo efekt. Kad sam ostala trudna psihijatar je rekao da meni ni to malo lijekova ne treba i prepisao mi Calixtu od 15mg čisto za spavanje. Nju sam pila skoro tri mjeseca, previše se udebljala , tako da sam morala na dijetu. Prije 10ak dana sam išla kod moje dr. opće prakse da mi vrati Fevarin, pošto od Calixte nisam imala nikakvog učinka. Postajala sam sve više tjeskobna, puna straha i imala sam osjećaj da mi se sve ono vraća što me bilo snašlo prije nekoliko godina.
Jučer na ginekološkoj kontroli razgovaram sa mojom ginekologinjom i ona mi kaže da bi najbolje bilo da se obratim psihijatrici (moj stari psihijatar je odselio) da mi ona kaže kako ću dalje sa terapijom. Naručila sam se i večeras bila kod nje. Uz njeno dopuštenje i preporuku da se ne bih našla u stanju u kom sam bila dobila sam dopuštenje za korištenje terapije od 0,5mg MISARA i 100mg FEVARINA. Kaže žena da danas lijekovi nisu štetni u kao prije i da dođu isto kao kad žena puši. Nabrajala mi je puno slučajeva žena sa istim poremećajima kao mi što su sa puno većim dozama iznosile trudnoću i da je puno bolje da ih pijem nego da patim sebe i dijete.
Ne znam više šta sam zaboravila napisati, ali ako vas nešto zanima slobodno pitajte, odgovorim vam. :)

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!