|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
10.7.2012 16:04:18   
brighton
potpisujem ovo dobro, kako ti user posted image bas tako

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Depresija u trudnoći
10.7.2012 16:04:40   
mala pcelica
stvar je u tome sto mm nije kuci po cjeli dan ili je na njivi ili u bašči stalno radi oko te poljoprivrede i na tom suncu,juce ga recimo uopste nisam vidila ustao je u 5 ujutro vratio se kuci u 10 ,a mi smo dat vec bile u gradu i kad smo se vratile on je spavao,tako da sam po cjele dane sama sa malom...i ja se "izdrkavam " na svog isto bio kriv ili ne vecinu puta prešuti,a nekad i on na mne zagrmi jer mu dodje sve preko glave i razumijem ga u potpunosti ,zaboga pa nije od čelika da trpi sve moje ispade ,nervozu,bjesnoću vec čovjek od krvi i mesa...jednom me je od drugarice pekinezer ugrizao za nos i nakon par dana pas je crko pa se mi salimo kako je dobio bjesnocu od mene i uginio user posted image user posted image

i u potpunosti se slazem da i okolina igra veliku ulogu u ozdravljenju kao i sve druge zivotne okolnosti,meni bas i nisu naklonjene tako da mi otezava oporavak....

počeću ja da grizem kerove po selu mozda izbacim sav bjes iz sebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 10.7.2012 16:07:49 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Depresija u trudnoći
10.7.2012 16:39:51   
brighton
mala pcelice, nije ni njima lako sa nama, svi nesto trpimo zbog nekog, samo te stvari treba znati prihvatit, user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Depresija u trudnoći
10.7.2012 22:08:39   
quess
pčelice aj dođi malo kod mene,ugrizi koju od ovih žena oko mene koje nemaju pametnijeg posla nego petljat se meni u život i pitat šta ih ne bi trebalo zanimatuser posted image pa ne bi li bar nakratko nestale iz mog životauser posted image

(Odgovor članu brighton)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Depresija u trudnoći
10.7.2012 23:05:42   
mala pcelica
rado ,počeću da grizem sve redom user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Depresija u trudnoći
11.7.2012 9:28:10   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

rado ,počeću da grizem sve redom user posted image


pčelice ova poruka mi se više sviđa od prethodnih... samo naprijed, grizi i nedaj se!!!user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Depresija u trudnoći
11.7.2012 13:16:15   
quess
Slažem se sa anaxx,samo glavu gore,bit će boljeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Depresija u trudnoći
11.7.2012 18:49:23   
leptirica 15
drage forumašice,

moram vam napisati jako lošu vijest.. zbog one bakterije sam završila na hitnoj i u bolnici, sad sam na mirovanju imam tešku infekciju i život mojeg nerođenog djeteta je u pitanju.. rekla je dr. da se vodenjak zasad drži, ja očajnički molim da mi Bog ne oduzme to dijete..

očajna sam.. da barem mogu infekciju riješiti, ali to jako teško ide nakak..

molim se i onda se nakratko bolje osjećam ali me ubrzo spopadne osječaj bespomoćnosti i straha da čće mi dijete umrijeti.

razočarana sam u svoje tijelo i u svoj organizam, nagradit ću ga s ne znam čim već samo ako uspije izgurati trudnoću do nekih prstojnih tjedana za normalan porod..

jako sam žalosna..

samo mi nemojte govoriti da će sve biti u redu, da ste sigurne u to, jer nitko nije u to siguran, pa ni liječnici, to su mi sami rekli..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Depresija u trudnoći
11.7.2012 21:57:56   
mala pcelica
draga vjerujem da ti je preteško nesmijem ni da pomislim kako se osjecas user posted image
nazalost kao sto si i sama rekla niko sa sigurnoscu nemoze tvrditi da ce biti dobro,ali molićemo sa tobom da sve prodje doro i da se cim prije riješiš te infekcije user posted image user posted image user posted image user posted image

koliko tjedana si trudna sad?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Depresija u trudnoći
12.7.2012 8:06:08   
leptirica 15
devetnaest tjedana samo-- jako me je strah jer i doktori vele da je jako kritično.. nemrem se pomiriti s tim da bum možda izgubila bebu.. danas su mi opet izvadili krv pa bumo vidli dal ima poboljšanja.. jer je infekt i na cerviksu a otvorena sam, znači jako je oziljno stanje.. da bi mi bar organizam izdržal to i odreagiral na lijekove, ostatak bum preležala..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Depresija u trudnoći
12.7.2012 8:26:02   
anne
Ja sam zbog bakterije izgubila bebu u 9 tjednu tako da znam koliko si očajna samo u tu mogućnost.
Nitko nije mogao reči ništa da bi me utješio.
Moliti ću za tebe i tvoju bebu...

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Depresija u trudnoći
12.7.2012 12:11:42   
quess
leptirice u mojim si mislima i molitvamauser posted image ,nadam se da će sve bit dobro.javljaj nam se sa novostima

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Depresija u trudnoći
12.7.2012 23:06:56   
brighton
leptirice, molim se za tebe!!! Zelim od srca sve najbolje!

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 10:57:37   
mara6_99
leptirice,
budi hrabra .. mislim na tebe...user posted image

(Odgovor članu brighton)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 17:27:38   
leptirica 15
još je beba sa mnom, u trbuhu. svaki dan je borba. jako je teško nositi se s tim.

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 17:29:25   
leptirica 15
ne znam kak sam, neizmjerno tužna, razočarana u svoje tijelo da me izdaje. teško mi je. srce mi je puno tuge.

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 18:53:36   
mala pcelica
još nista nije izgubljeno ,jos se sve stigne okreniti na bolje i sve dok je tako misli pozitivno,mislimo na tebe i bebu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 21:51:45   
quess
leptirice drži se i misli pozitivno,znam da nije lako al to je najbolje što trenutno možeš uradit za bebu i sebeuser posted image

pčelice,kako ti?jel kuma sluša?user posted image jesi uspijela malo izać vanka?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Depresija u trudnoći
13.7.2012 23:04:58   
mala pcelica
pa mogu ti reci da slabo izlazim,vise ona sama lunja okolo,valjda je shvatila user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Depresija u trudnoći
16.7.2012 18:46:10   
mala pcelica
Leptirice kako si? ima li kakvih novosti?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Depresija u trudnoći
16.7.2012 18:49:06   
mala pcelica
ja sam u subotu izasla sa kumom i bilo nam je super,ne sjecam se kad sam se tako dobro provela,stvarno sam se iznenadila,jest da sam popila pola xanaxa prije izlaska,pa vjerujem da je to doprinjelo da se opustim i nijednom nisam imala napad panike niti sam razmisljala o tome...pjavale smo karaoke sto mi je oduvijek bila zelja da se derem u mikrofon kao magarac user posted image poslje smo otisle u neko disko i plesale do iznemoglosti user posted image al zato mi je sutradan tata uspio pokvariti cjelo raspolozenje pa sam opet u ku*cu user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 16.7.2012 18:50:29 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Depresija u trudnoći
17.7.2012 15:36:16   
quess
gdje ste drage moje?kakvo je stanje kod vas? ja se ne mogu žalit,valjda ovo sunce osim što izluđuje vrućinom radi i nešto dobro za moj mozak pa sam poprilično dobro raspoloženauser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Depresija u trudnoći
19.7.2012 19:50:57   
mala pcelica
ja sam odlučila da se skinem sa ad ,vec par veceri pijem po pola tablete,jednostavno vise ne mogu dopi user posted image mi, a nikakvog učinka od njih ,samo sam nabujala kao buhtla...ako budem mogla bez njih super,ako ne vraticu se opet ,al na neke druge jer ova calixta mi ne odgovara,zatupljuju me i nemam racionalnu sliku o stvarima oko sebe .... trebala bi ovih dana do psihica da se posavjetujem sa njim o regulaciji doze .....

< Poruku je uredio mala pcelica -- 19.7.2012 19:52:12 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Depresija u trudnoći
20.7.2012 9:41:33   
leptirica 15
kritično je, jučer sam imala krvarenje,danas je prestalo. mirujem. drugih novosti nemam. ne daju mi u bolnici piti normabel,stslno vodim rat s njima. i to mi smeta. ali se nadam.

(Odgovor članu brighton)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Depresija u trudnoći
20.7.2012 13:24:36   
mala pcelica
a bakterija dal je još prisutna,beba je u redu?

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!