|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depresija u trudnoći
5.7.2012 23:36:56   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: quess

user posted image razumim te u potpunosti,ja nigdje ne idem bez vode,nečega za prigrist i xanaxauser posted image uglavnom,uvijek sve u torbi spremno za napad i ako izađem slučajno vanka bez nečega od toga stalno imam osjećaj da ću imat napaduser posted image

isti slučaj user posted image user posted image ja xanax nosim samo kad idem na putovanje duže od pola sata user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Depresija u trudnoći
5.7.2012 23:41:51   
quess
ti si još dobra ženo dragauser posted image user posted image user posted image ja ti uvijek imam jedan xanax u grudnjaku,za svaki slučajuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 7:55:39   
leptirica 15
dobro jutro drage forumašice, moje je počelo tako da me probudio neki ......, zami slite što sam htjela reći, koji ide u pola sedam kositi travu ispred kuće.. znam da je vruće kasnije,ali neki kućni red se mora znati, ne?

draga mara, bit će sve ok, ti ćeš biti primjer svima ako i mnoge druge prije tebe, da trudnice koje pate od depresije i anksioznosti smiju uzimati terapiju koja im je potrebna a ne se bespotrebno patiti..

mala pčelice, kuma vjerujem dolazi radi tebe a ne radi kuće i prašine i ako ste tako dobre, jednostavno nađite neki kompromis kojim ćete obje biti relativno zadovoljne.. priznaj istinu sama sebi i njoj i reci da ti se ne ide, pa ostanite kući i radite nešto.. ako ništa drugo brišite prašinu.. :-)

klaudija, svaka čast!! treba imati karaktera, volje i snage za izdržati. čestitam tebi i tvom malom heroju!! dobro da su pozitivni osjećaji prevladali, pa ga nisi izgubila..

guess, nas dvije smo nekako slične, ja isto dignem paniku, a bezveze.. onda se sva uznemirim i sve oko sebe.. pa onda od te mke počnem plakati i takao u krug.. grozan osjećaj..

suosjećam sa svim a na ovom forumu.. onaj tko ne poznaje takav osjećaj , a bolje da ga ne poznaje, taj ima sreće..

pozdrav drage moje forumašice..


(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 8:39:57   
brighton
pozdrav, forumasice user posted image

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 11:52:40   
mara6_99
drage moje curke,
evo, cim rodim, odmah cu vam napisati kako je proslo i jel beba uredu. ja sam duboko u sebi uvjerena da je moj mali anđeo dobro i da mi ne "zamjera" moj Fevarin i Misar. doze koje uzimam zaista nisu velike i tjesim se time, no uvijek valja biti na oprezu i vjerujte da sam u vjecnoj borbi sama sa sobom i pitanjem - šta ako sam mu nastetila... morat cu zivjet s time. no ja nekako "drzim glavu gore" i molim Boga da je sve ok. inace, pocetkom 2011 god kada smo odlucili imati dijete, ja sam pocela "skidanje" s ljekova. to su bile .xls tablice u kojima je tocno po danima pisalo koliko miligrama pijem i tako sam ja uspjesno ukidala lijek od 1 mj 2011 do 6 mj 2011... i onda kada se organizam ispraznio, meni je pozliko na poslu (kao jaki panični napad, vrtoglavica, lupanje srca i sve sto ide uz paniku) i znala sam sto mi se dogadja - depresija se vratila nakon tog panicnog napada, to kod mene tako ide - prvo jaka anksioznost, onda prerate u paniku i na kraju depresija.....otisla sam kod psihijatra i rekao mi neka se vratim na svoje doze odmah, pitala sam ga i za trudnocu i kako s tim ako sam na lijekovima... rekao je da ta terapija ne moze skoditi i neka samo pijem lijek. tako sam ja zatrudnila u 10 mj 2011 i eto nas pred terminomuser posted image
i uz terapiju, moje psihicko stanje je dosta lose, znatno losije nego inace, no to pripisumem hormonima i trudnoci kao takvoj sa svim "nuspojavama" koje ona nosi, a meni hipohondru odmah navre hrpa crnih misli ako mi se malo zavrti, ako mi je malo slabo, ako sam zadihana, ako je puls visok... a sve je u trudnoci normalno, a ja se svega uplasim i napravim samo stetu takvim razmisljanjem... tako da jedva cekam da rodim i da se stvari posloze na svoje mjesto i da mirne duse mogu piti lijek i u vecim dozama ako ce biti potrebno.
drzite se curke moje...@klaudija - nadam se da cemo uskoro ugledati nase anđele, ja sam danas 38+2

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 12:49:39   
quess
Ja bi volila da nas je svaki dan sve manje na ovom forumu i da nema novih članica,da što manje žena doživi ovo kroz šta mi prolazimouser posted image Meni je lakše kad podijelim sa vama svoje probleme jer jedino vi ih razumite,svaka čast mojim bližnjima jer su doista potpora mi u svakom pogledu al ovaj osjećaj je teško razumiti ako ga ne proživljavaš,stalni strah bez razloga pa ti sad nekom do kraja objasni zašto je to takouser posted image .Nadam se da će nam svima biti bolje, da ćemo mi trudilice ugledat očekivaneuser posted image i uživat u user posted image pa makar i uz terapiju a da ćete vi sretne trudnice što prije imati u naručju svoju malu,zdravuuser posted image

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 14:46:38   
brighton
eh i ja sam koristila misar, lexilium i seroxat, kad sam saznala da sam u drugom stanju, odmah sam ostavila lijekove, ne bi mogla biti spokojna da koristim to i dalje, ipak trpim zivce ...user posted image

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 14:55:17   
quess
brighton čestitam na trudnoći i na tome što uspjevaš bez lijekova,divim se svim ženama koje su uspijele. ja sam kad sam saznala da sam trudna isto ostavila tablete i trudnoću pokušala izgurat bez AD i završila je spontanim a sve radi napetosti i panike tako da sam odlučila da ako uspijem opet ostat trudna sigurno ovaj put neću ostavit tablete jer u mene očito veću štetu pravim ja bez tableta nego same tableteuser posted image još jedan spontani bi me dotukaouser posted image

(Odgovor članu brighton)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 15:08:50   
quess

IZVORNA PORUKA: mara6_99

drage moje curke,
evo, cim rodim, odmah cu vam napisati kako je proslo i jel beba uredu. ja sam duboko u sebi uvjerena da je moj mali anđeo dobro i da mi ne "zamjera" moj Fevarin i Misar. doze koje uzimam zaista nisu velike i tjesim se time, no uvijek valja biti na oprezu i vjerujte da sam u vjecnoj borbi sama sa sobom i pitanjem - šta ako sam mu nastetila... morat cu zivjet s time. no ja nekako "drzim glavu gore" i molim Boga da je sve ok. inace, pocetkom 2011 god kada smo odlucili imati dijete, ja sam pocela "skidanje" s ljekova. to su bile .xls tablice u kojima je tocno po danima pisalo koliko miligrama pijem i tako sam ja uspjesno ukidala lijek od 1 mj 2011 do 6 mj 2011... i onda kada se organizam ispraznio, meni je pozliko na poslu (kao jaki panični napad, vrtoglavica, lupanje srca i sve sto ide uz paniku) i znala sam sto mi se dogadja - depresija se vratila nakon tog panicnog napada, to kod mene tako ide - prvo jaka anksioznost, onda prerate u paniku i na kraju depresija.....otisla sam kod psihijatra i rekao mi neka se vratim na svoje doze odmah, pitala sam ga i za trudnocu i kako s tim ako sam na lijekovima... rekao je da ta terapija ne moze skoditi i neka samo pijem lijek. tako sam ja zatrudnila u 10 mj 2011 i eto nas pred terminomuser posted image
i uz terapiju, moje psihicko stanje je dosta lose, znatno losije nego inace, no to pripisumem hormonima i trudnoci kao takvoj sa svim "nuspojavama" koje ona nosi, a meni hipohondru odmah navre hrpa crnih misli ako mi se malo zavrti, ako mi je malo slabo, ako sam zadihana, ako je puls visok... a sve je u trudnoci normalno, a ja se svega uplasim i napravim samo stetu takvim razmisljanjem... tako da jedva cekam da rodim i da se stvari posloze na svoje mjesto i da mirne duse mogu piti lijek i u vecim dozama ako ce biti potrebno.
drzite se curke moje...@klaudija - nadam se da cemo uskoro ugledati nase anđele, ja sam danas 38+2


mare,tebi se pravo primaklouser posted image user posted image user posted image držim fige da to što prije prođe i da nam pričaš o svojojuser posted image .obavezno nam se javljaj sa informacijamauser posted image

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 17:20:48   
mara6_99
hvala guess... a ja sam stvarno isla na trudnocu potpuno planirano, pripremela se cijelu 2011 jer sam htjela ocistiti tijelo od ljekova, no eto, nisam uspjela. nazalost!!! isla sam od psihijatra do psihijatra i trazila misljenje, preko bratica koji je dr molekularne bilogije pretrazivala baze podataka o stetnosti lijeka, razbijala glavu i maltretirala samu sebe, slali su me kod klinickog farmakologa koji ti odredi najbolji i najmanje stetan lijek.. itd, itd. bez lijeka sam se mogla zatvorit u stan i bit nesposobna za radit, jest, mislit, spavat.. nije bilo druge nego uzet nazad lijek! kazem, da ni dan danas nisam na cisto, dok god ne rodim, da vidim jel sve ok.... strah me, naravnouser posted image , ali sam u jednoj fazi trudnoce rekla sama sebi- nisi ti kriva i ovako je bolje za bebu i za mene.... preostaje mi pricekati do termina (18.7.).... sam Bog zna kako mi je i kako se osjecam. bravo za sve koji se nisu ovako zesce navukli kao ja! a s druge strane moji trudnicki hormoni su mi napravii dupli pakao... zelim svima da im trudnicki hormoni donesu srecu i spokoj, kod nekih cura je to stvarno blazeno stanje, a ja sam luuuuda!
pusa svima

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 23:20:49   
leptirica 15
bit će sve u redu, vidjet ćete..od lijekova.. anravno mogu stvari poći po zlu, al ne nužno od lijekova..

depresija i anksioznost su stanja koja treba liječiti. isto ko i visoki tlak i dijabetes kod trudnica, veća je šteta ako se ne liječe i ne drže pod kontrolom.. ko što moj gin. kaže malo je toga što se u današnje vrijeme ne može liječiti i držati pod kontrolom, uz svu dostupnu medikamentaciju..

moj je stav takav u to su me uvjerili vrhunski stručnjaci svaki u svom području, a oni koji ne prate istraživanja i ne idu u korak s vremenom ne bi trebali kontrolirati trudnoće ili dijeliti krive informacije samo zato jer se nisu potrudili saznati novosti u svom području rada..

sretno vama koje uskoro trebate nunati, držim palčeve vama koje tek planirate, a što se tiče ovog foruma meni je drago da sam naišla na njega jer osjećam da nisam usamljena u svojoj patnji, jer nemam u blizini nikog s kim bih mogla razgovarati o tome a da me razumije.. kad sam pokušala s članovima obitelji ili prijateljima, samo su me u čudu gledali..

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Depresija u trudnoći
6.7.2012 23:32:29   
mala pcelica
leptirice potpuno se slazem sa tvojim postom i da,na zalost, okolina nam nije bas naklonjena,bila to porodica, neko iz komsiluka il neko sasvim deset_i niko ne razumije kako nam je i kroz sta prolazimo i svi nas prozivaju "ludima" ...ne zelim nikome da se to desi i da osjeti na svojoj kozi pakao u kojem mi zivimo ,al pojedincima bi volila da im se malo uzdrma psiha kao sto je i nama čisto da malo osjete kako je to mozda bi na nas gledali drugacije ,a ne kao na ludjake user posted image takav stav me ponekad ljuti i tolika "zatucanost" da se na ljude koji koriste AD ili druge slične medikamente gleda sa čudjenjem kao da smo sa neke druge pplanete.... mene nije sramota ni reci da imam taj problem niti pričati nekome o tome,pogotovo ako znam da je neko imao sličan problem,volim da cujem svacija misljenja,ali ne volim zgrazanje nad nama i ne volim kad me neko sazaljeva zbog toga user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 6.7.2012 23:33:18 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Depresija u trudnoći
7.7.2012 21:55:00   
leptirica 15
istina, kod nas je korištenje AD I ANTIKSIOLITIKA JOŠ UVIJEK STIGMATIZIRANO DOK U ZAPADNOM, USUĐUJEM SE REĆI CIVILIZIRANIJEM SVIJETU JE KORIŠTENJE TIH LIJEKOVA UOBIČAJENA PRAKSA. XANAX SE PROPISUJE NPR. NAKON PROMETNIH NEZGODA S MANJM ŠTETOM ILI KOD NERVOZE PRIJE VJENČANJA, ONDA ZNATE KOLIKO JE RASPROSTRANJENO UZIMANJE TOG LIJEKA.. A MI SE BORIMO SA STVARNIM PROBLEMIMA I STRAHOVIMA, KOJI SU PROIZAŠLI IZ NEKIH STVARNIH DOGAĐAJA I TRAUMA, KOD MENE BAREM. JA NE SMATRAM NE+RVOZU PRIJE VJENČANJA RAZLOGOM ZA UZIMANJE XANAXA, ALI VEĆINA LIJEČNIKA NA ZAPADU ĆE GA PROPISATI I ZA MANJE PROBLEME OD TAKVIH.. ETO TOLIKO O TOME..

A ŠTO SE TIČE OKOLINE, KAD SAM PILA FEVARIN I MISAR SVI SU REKLI OSTAVI TABLETE, TO SU GLUPOSTI, A UOPĆE NE ZNAJU ŠTO TO JE I ZA ŠTO SLUŽI.. I DEFINITIVNO SU MI POMOGLE.. JEDINO MI JE DRAGO DA NISAM POČELA PITI SANVAL ZA SPAVANJE JER BI SE UVALILA U GADNE PROBLEME.. TO JE NEŠTO ODURNO.. BOG MI JE PROSVIJETLIO PAMET PA NISAM POPILA NIJEDNU.. TO JE GADAN LIJEK.. KOJEG MI JE OPET PROPISAO LIJEČNIK PSIHIJATAR TOTALNO NEZAINTERESIRAN ZA SVOJ POSAO.. TREBALO MI JE VREMENA I NAŽALOST PUNO NOVACA DA DOĐEM DO RELEVANTNIH PODATAKA I RENOMIRANIH STRUČNJAKA KOJI SU SE IZJASNILI DA TRUDNICE S DIJAGNOSTICIRANOM DEPRSIJOM I ANKSIOZNOŠĆU TREBAJU UZIMATI TERAPIJU, JER SE MORA LIJEČITI A NE TRPJETI SIMPTOMI..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Depresija u trudnoći
7.7.2012 23:33:33   
Kony
POzdrav curke. Ja nemam takvih velikih problema kao vi ali vas redovito citam. Makar su qmi doktori vec prepisivali normabele u par slucajeva pogotovo u trudnoci nisam ih bas pila jer se uzasavam tih tableta. Ja sam imala problema s stitnjacom pa su mi ih zbog tog ih davali. Inace sam dosta nervoznat osoba. Evo npr.sada su dijeca u krevetu a ja lezim i citam forum i srce mi urnebesno lupa i tako je uvijek kada legnem i kao ''smirim se'' jel znate mozda zasto je to tako????

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Depresija u trudnoći
8.7.2012 16:58:56   
mara6_99
@leptirica... apsolutno se slazem sa svim sto si napisala, to je zaista tako "na zapadu" i uvijek sam za farmakoterapiju ukoliko postoji opravdan razlog za to. no medjutim, da se sada mogu vratiti u vrijeme kada nisam pila tablete, sigurno bih postupila drugacije u zivotu, promijenila bih posao, malo "stala na loptu", usporila, dala si vremena, bavila se sama sa sobom itd. ne kazem da bih uspjela, ali nacin zivota ima puno veze s mojim psihickim padovima, prije svega mislim preambiciozan stav prema poslu, teznja perfekciji i savrsensstvu. kod mene je to bio okidac. a i nije da sam imala lijepo djetinjstvo, previse smrti oko mene, moja sestra, moj tata kada sam imala 3 god, moj djed kada sam bila 10 god i moja obozavana bakica kada sam bila 16 god. ostale smo mama, starija sestra i ja...sigurno je to sve skupa ostavilo traga na nama, a najvise na mojoj mami....
@Kony - draga, ja bih rekla da si dosta osjetljiva duša... "tankih" živaca i zato se cuvaj stresa sto vise mozes... lupanje srca kada se smiris je tipican simptom anksioznosti (da je neki stvaran problem sa srcem, tegobe bi se javljale pri nekom opterecenju, a ne onda kada se smiris i krenes spavati) ... i sama sam imala problema sa srcem i preskakanjem srca, tzv. ekstrasistole koje su verificirane na ekg-u, ali kod mene sve na psihickoj bazi i isto u vecernjim satima kada se opustim... jednostavno previse stresa i taj stres nekud "hoce van"... netko dobije gastritis, netko glavobolje, netko visok tlak, netko depresiju.... nisam doktor pa je ovo samo moja sugestija zbog cega ti se eventualno to dogadja... ali cim imas neku "povijest" pa cak i s obicnim normabelom, ocito je da je kod tebe vec prepoznata blaza anksioznost... cuvaj se i nedaj se!!!!
pozzz svima

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Depresija u trudnoći
8.7.2012 17:59:01   
mala pcelica
ja bi svakome preporučila da ako osjeti bilo kakav znak aknsioznosti da počne sa lječenjem sto prije jer se lakse izljeciti u početnom stadijumu nego kad to vec uznapreduje...da je barem bog dao da sam se na vrijeme počela ljeciti izbjegla bi sad ovaj pakao u kojem se vrtim i nemogu izaci niti se izlječiti user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Depresija u trudnoći
8.7.2012 23:30:07   
lilia
Cure želim vam svima da se što prije oslobodite tih loših misli i osjećaja.
I podržavam vas što pišete o tome jer time potičete druge koji imaju sličnih problema da se otvore i podijele svoju bolest sa drugima jer samim time što priznaju da problem postoji su riješili pola tog problema, ostalo će liječnik i lijekovi. I pozitivno razmišljanje (koliko se može).
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 9:31:25   
leptirica 15
drage moje forumašice,

moram vam reći da se osjećam izuzetno tužno i jako, jako anksiozno.. otkriven mi je beta hemolitički streptokok u urinu, kojeg treba liječiti a opasan je jako za bebu. moram napraviti i cervikalne briseve, da vidim da li je i tamo prisutna kojapatogena bakterija. zbog bakterije sam izgubila prošli put bebu i prestravljena sam, doslovce. ne mogu vjerovati da mi se to opet događa. dobro da sam tražila testiranje urinoklture jer me malo peckalo kod mokrenja i nadam se stvarno da će biti sve ok. ali ova je bakterija jako opasna u trudnoći. osjećam se užasnuto, najblaže rečeno.

inače sutra idem ginekologu na vaginalne briseve i na redovitu kontrolui nadam se stvarno se nadam da se neće pojaviti u vaginalnim brisevima.. bili su sterilni na početku trudnoće zbog čega uopće nisam razmišljala o tome do sada.. jako me strah i samo mi se plače sad..

počela sam osjećati pokrete djeteta u sebi i povezala se s njim.. ne znam.. bojim se za svoje dijete..

oprostite na ovom jako negativnom postu ali ako ne izbacim barem malo to iz sebe imam osjećaj da ću izgubiti razum..

< Poruku je uredio anaxx -- 9.7.2012 10:51:43 >

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 9:55:42   
mala pcelica
draga bice sve u redu,vjerujem da ces odgovarajucom terapijom unistiti bakteriju i da ces do termina izdrzati sa svojom bebom user posted image user posted image imas podrsku svih nas na forumu koji cemo se moliti da sve prodje u najboljem redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam da te strah i da sad imas milion stvari koji ti se vrte po glavi,ali znas i sama da to lose utječe na bebu i tebe ,opusti se koliko mozes user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 9.7.2012 10:52:07 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 10:31:39   
quess
pozdrav moje drageuser posted image
Leptirice,znam da je sad glupo govorit opusti se i nemoj se puno sekirat jer znam da je to neizvedivo al ipak to je najbolje što sad možeš uradit za sebe i svoju bebu,molimo se svi i držimo fige,bit će dobrouser posted image
Pčelice kako si ti?jesi imalo odmorila za vikend i opustila se?
Ja sam imala katastrofa vikend,najprije sam išla na jedan sprovod koji me jako pogodio a onda sam i dobila,kasnila mi 2 dana i baš sam razmišljala da odem si kupit test kad ono user posted image došlauser posted image
Al novi ciklus,nova nada

< Poruku je uredio anaxx -- 9.7.2012 10:52:24 >

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 11:24:56   
mara6_99
draga leptirice, sve ce biti uredu, dat ce ti turu antibiotika i rijesit ces BHSB... on se cesto aktivira u trudnoci, ali brisevi su ti sigurno uredu! ZNAM :) glava gore, 5x poslusaj najdrazu pjesmu, 3 kockice cokolde i mazi trbuh, bebi je jaaaako lijepo kod tebe

aaaa curke moje, ja sam toliko nervozna, termin mi je za 9 dana, ali moze svaki cas... to iscekivanje mi je koma, sva sam umorna, zadihana, jedva stojim, koma mi je... bas sad kazem mami - najradje bih popila 5 tableta i prespavala 3 dana, a ne smijem, jao samo da sve bude uredu s njim, ja cu vec nekako....

(Odgovor članu leptirica 15)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 11:45:14   
leptirica 15
hvala vam na podršci, puno mi to znači.. svaka od nas nosi svoj križ..

tako ja reagiram na strah i anksioznost, samo mi se plače, cijelo jutro mi suze cure od straha.. ma..


i ja kažem sebi, ja ću već nekako, samo da se dijete rodi na vrijeme i da u redu bude s njim sve..

pogodilo me to, baš BHSB, da dobijem, i to u urinu,koji je dosad uvijek bio sterilan, ali sve nade polažem u to da će cervikalni brisevi biti u redu, makar sumnjam nekako..

vidjet ćemo kroz tjedan dana i te nalaze, a sutra uglavnom počinjem sa antibioticima, a sa njima ću dobit i gljivice, jer ih uvijek dobijem, ali ok. one nisu opasne.. pa ću i njih liječiti.. i brdo novaca potrošiti na to sve jer sve moram kupiti.. ali neka, i to ćće proći..

od straha se ne usudim maknuti iz stana sad.. grozno..

vidjet ću sve upute točno sutra..

guess, sprovodi sami po sebi su jako emotivno teški za podnijeti, pogotovo ako se radi o nekom tebi bliskom.. tako da te razumijem.. ja njih i bolnice max. izbjegavam koliko mogu, jeza me lovi od njih.. koma sam kasnije jedno vrijeme mi treba da se oporavim od toga..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 11:45:42   
mara6_99
draga guess,
ti navali na muza cim M zavrsi... svaki 2-3 dana i ne moras se opterecivat kad su plodni dani, ovako sigurno "pokrijes" sve... dakle puno mazenja i romantike ti zelimuser posted image ... ugodi i sebi i dragom, a navodno sjemenke lana cine cudo pa si kupi u dm-u i onako ubaci zlicu u kornfleks ili jogurt i uzivaj....bit ce to sve 5 user posted image

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 12:23:58   
quess
mareuser posted image sjemenke lana? prvi put čujem! pričaj?user posted image

(Odgovor članu mara6_99)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Depresija u trudnoći
9.7.2012 12:30:20   
quess
Umro mi je psihoterapeut,tko ne prolazi što mi prolazimo mislit će da sam luda jer šta mene ima pogađat smrt tamo nekog doktora,al ja sam kod njega išla redovito zadnje 3-4 godine i čovjek mi je stvarno pomogao i razumio me al ne sad zato što sam mu plaćala,nego se čovjek stvarno potrudio da mi pomogne,ganjao mi uputnice,terapije i kroz toliko vremena on i supruga su postali i prijatelji mojoj obitelji i imam osjećaj da sam izgubila nekog svog. Sad opet bitka sa samom sobom,opet tražit nekog kome se mogu otvorit jer moram imat nekog radi terapije pogotovo ako Bog dadne pa ostanem trudnauser posted image

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!