|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 10:33:00   
mamara
Curke moje natjerale ste mi suze na oči....znam da nema pravih riječi utjehe jedino vam mogu poželjet brzi fizički i psihički oporavak i poželjeti što prije da vam se dječica nasmiju u naručju!


_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 7:20:02   
emab
IZVORNA PORUKA: ribica1
...
Sad tek vidim šta se sve desilo, i sad mi tako jako fale moje ribice!!!!
Boli, jako boli al moramo dalje!!   
...


...znam da ovo nije ni malo utješno, ali ne mogu a da se malo ne izjadam. Danas bi moja curica-anđelek imala 4 godine...i svaki put si par dana prije kažem da se moram skulirati...ali jednostavno ne mogu...koliko god sam hrabra kroz cijelu godinu, na ovaj dan si ne mogu pomoći. Evo i  jutros čim sam oči otvorila, nakon i tako loše prespavane noći, ja sam se rasplakala i ne mogu se suzdržti. MM je sineka odnio iz sobe i vodi ga u vrtić, a ja sam skroz user posted image user posted image user posted image , uvijek si na taj dan razmišljam kako umjesto da pečem tortu i pripremm sve za roćkas ja samo plačem i uglavnom idem na groblje....evo ove godine ne mogu ni na groblje jer je 350 km dalje, a ja još imam koji tjedan do termina i ne mogu na put...joj danas sam baš sva jadna!

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 7:51:34   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: emab

IZVORNA PORUKA: ribica1
...
Sad tek vidim šta se sve desilo, i sad mi tako jako fale moje ribice!!!!
Boli, jako boli al moramo dalje!!   
...


...znam da ovo nije ni malo utješno, ali ne mogu a da se malo ne izjadam. Danas bi moja curica-anđelek imala 4 godine...i svaki put si par dana prije kažem da se moram skulirati...ali jednostavno ne mogu...koliko god sam hrabra kroz cijelu godinu, na ovaj dan si ne mogu pomoći. Evo i  jutros čim sam oči otvorila, nakon i tako loše prespavane noći, ja sam se rasplakala i ne mogu se suzdržti. MM je sineka odnio iz sobe i vodi ga u vrtić, a ja sam skroz user posted image user posted image user posted image , uvijek si na taj dan razmišljam kako umjesto da pečem tortu i pripremm sve za roćkas ja samo plačem i uglavnom idem na groblje....evo ove godine ne mogu ni na groblje jer je 350 km dalje, a ja još imam koji tjedan do termina i ne mogu na put...joj danas sam baš sva jadna!


Draga, znam da i nakon 4 godine boli jednako kao i tada, i sasvim je normalno da se na današnji dan osjećaš tako, ali nije dobro zbog tvoje bebice!!! Makar je nemoguće nešto pametno reći,  imaš nas na raji koje ćemo ti poslati bezbroj user posted image user posted image user posted image .....
Draga probaj gladiti bušu, i sa sjećanjem na sve divne trenutke tih prekratkih dva mjeseca pričati svojoj mrvi o anđelu koji vas čuva odozgo i koja je uvijek s vama, kao što ste vi sa njom.
Želim ti puno snage da izdržiš današnji dan kao i sve druge ovakve!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 7:53:26   
ZVRK
cure user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 8:02:46   
Tanjica Tanja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 8:04:55   
Bebys
ja isto neznam kakouser posted image

u istoj smo kozi...nazalostuser posted image


< Poruku je uredio Bebys -- 10.3.2011 8:15:58 >

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 8:11:12   
modesty blaise
ova tema stvarno tjera suze na očiuser posted image user posted image ....užasno mi je žao što ste to  sve morale proči....mislim i da je teško naći riječi koje bi ublažile vašu bol ali znajte da suosjećamo s vama ...iz dubine srca, koliko god je to moguće
draga emab i ja ti želim puno snage da izdržiš današnji danuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
10.3.2011 9:28:50   
emab
Joj curke, hvala Vam puno!!!user posted image

mayathebee  zbog bebice u bušici se stvarno i trudim što manje plakati, ali suze samo idu. Znam da ću sutra već biti puuuuno bolje, a ne bi htjela ni kad mi se sinek danas vrati iz vrtića da me gleda ovakvu, pa ću se još više potruditi da se do tada smirim. Znam da je ona naš mali anđelek, i sve nas čuva....posebno bracu i seku...ali uvijek na današnji dan se mislim joj samo kad bi je još jednom mogla zagrliti...
Sory curke...neću vas više bedirati...ma sutra ću već biti kao nova.

Puse svima i hvala vam.

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
31.3.2011 20:03:04   
alessia
user posted image Bok cure....
Prva trudnoća mi je super prosla,dobili sineka sve 5,proslo 2godine a ja i muzic da bi jos jednog bebaca.O Bože kako li sam samo gledala plodne dane taj mjesec i skakala na muza,moramo sad,sad je vrijeme...i desilo se,,plusic!!Bila sam presretna,,,,prvi pregled sve ok,,,ali jos da je rano za potvrdivanje neceg,,,a ja bi da mi odmah da trudnicku knjizicu.E nejde to tako...Za dva tjedna opet ja na pregled sva happpy,a ginekologica mi nekako sumnjiva,da je to neka malena trudnoca...mislim si ja pa narast ce.Prolazili tjedni,i jedno jutro ja se probudim a ono krv,,,znala sam,,gotovo je,,,brzo na polikliniku kod specijaliste,,,a oni 3-4 frajera non šalantno mi kazu,,a  srce bi trebalo vec kucat a plodu ne kuca,,,umrla sam iznutra,umrla,,,,,gospođo dali zelite probat jos tjedan dana uz hormone,,,PA NARAVNO AKO ŠANSA POSTOJI;;;!!!I ja optimista vjeciti otisla po dyfaston lezim jos zjedan dana,,krvarenje sve jace,,i jedno jutro ja na pipi,,i cujem ""pljus"".....znala sam otisla je moja sreca ,,,otisla...uhvatila sam ga u ruku  malo C ,tockicu od okica necu nikad zaboravit,,poljubila sam ga i rekla,,zbogom moj anđele,,voli te mama,,,user posted image user posted image user posted image .Uzrok drage moje,iako sam i sama u medicini nikad neki konkretan....tako da eto jednostavno se nije plod razvijao od samog pocetka...termin je trebao biti 25.06.2010....prosal je godina dana,,,i mi uspjeli,,,trudna sam 6,5 mj cekam jos jednog deckica,a termin mi je 26.06.2011.Eto to vam je moja prica,,,suosjećam sa svima koji su to prosli.user posted image

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
31.3.2011 21:54:29   
mayathebee
user posted image user posted image user posted image  Strašno, žao mi je što si to morala proći, al evo uskoro ćeš imati dva svoja draguljčića, želim ti sve najbolje sa user posted image  do kraja!!! Sretno!!!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
1.4.2011 0:14:35   
lilia
Baš tužno ali imaš jednog sinčića i ubrzo ćeš imati još jednog a maleni anđeo vas čuva.
Neka ti je sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
1.4.2011 7:25:41   
alessia
Hvala cureuser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 30.6.2011 14:33:32 >

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 10:58:35   
Sunshine28
vidim da je ova tema malo otisla u zaborav, ali ne znam pod kojim drugim naslovom bi se bolje izrazila...
Imala sam spontani u 7. tjednu prije 10 mjeseci. Prva trudnoca i jedina. Od tada bezuspjesno pokusavamo, ali nista user posted image Imam osjecaj da sam se svima, pa i mm, popela preko glave sa svojom tugom, sto zbog izgubljene bebe, sto zbog cinjenice da trudnoca vise ne dolazi...svaki put kada mi M kasni ja sam u panici, strah me  trudnoce, preturam po ormaru i odvajam na stranu cistu pidzamu za bolnicu, za svaki slucaj....a onda kada dobijem nastupa histericni napad i plakanje....osjecam da sam psihicki na rubu i svjesna sam da vjerojatno bez zbog toga ne uspjevam ostati trudna, ali si ne mogu pomoci user posted image
Bude tjedna-dva sve ok, ali onda se nesto dogodi i pocnem ocajavati...kao recimo jucer, bila sam prisiljena cijelo popodne provesti u drustvu tri trudnice, bliske prijateljice....one su tako sretne, pricaju o kreveticima, kolicima, mucinama....No, nije to bilo najgore. Najgore je bilo gledati kako se prema njima odnose njihovi muzevi...tako su njezni i pazljivi, stalno im nesto donose, u prolazu ih zagrle, poljube... i taj njihov izraz divljenja i srece u ocima kada ih gledaju....doslo mi je da se rasplacem....
mm je super, trudi se da se ja osjecam ok i cini sve sto moze, ali ja stalno kontam kako se on unesrecio samomom....jos mi je teze sto znam da on jako zeli dijete i da mu sigurno nece lako sjediti na kavama sa muzevima ove tri trudnice jedom kada rode (to su mu kum i dva najbolja prijatelja).....
kako da prebolim i krenem dalje? kako se vi nosite sa svom tom tugom? jesam li samo ja ovako luda i poremecena? user posted image user posted image

(Odgovor članu alessia)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 11:39:41   
subi83
IZVORNA PORUKA: Sunshine28

vidim da je ova tema malo otisla u zaborav, ali ne znam pod kojim drugim naslovom bi se bolje izrazila...
Imala sam spontani u 7. tjednu prije 10 mjeseci. Prva trudnoca i jedina. Od tada bezuspjesno pokusavamo, ali nista user posted image Imam osjecaj da sam se svima, pa i mm, popela preko glave sa svojom tugom, sto zbog izgubljene bebe, sto zbog cinjenice da trudnoca vise ne dolazi...svaki put kada mi M kasni ja sam u panici, strah me  trudnoce, preturam po ormaru i odvajam na stranu cistu pidzamu za bolnicu, za svaki slucaj....a onda kada dobijem nastupa histericni napad i plakanje....osjecam da sam psihicki na rubu i svjesna sam da vjerojatno bez zbog toga ne uspjevam ostati trudna, ali si ne mogu pomoci user posted image
Bude tjedna-dva sve ok, ali onda se nesto dogodi i pocnem ocajavati...kao recimo jucer, bila sam prisiljena cijelo popodne provesti u drustvu tri trudnice, bliske prijateljice....one su tako sretne, pricaju o kreveticima, kolicima, mucinama....No, nije to bilo najgore. Najgore je bilo gledati kako se prema njima odnose njihovi muzevi...tako su njezni i pazljivi, stalno im nesto donose, u prolazu ih zagrle, poljube... i taj njihov izraz divljenja i srece u ocima kada ih gledaju....doslo mi je da se rasplacem....
mm je super, trudi se da se ja osjecam ok i cini sve sto moze, ali ja stalno kontam kako se on unesrecio samomom....jos mi je teze sto znam da on jako zeli dijete i da mu sigurno nece lako sjediti na kavama sa muzevima ove tri trudnice jedom kada rode (to su mu kum i dva najbolja prijatelja).....
kako da prebolim i krenem dalje? kako se vi nosite sa svom tom tugom? jesam li samo ja ovako luda i poremecena? user posted image user posted image




draga moja sunshine, ja sam prošle godine u 9. mjesecu izgubila bebu u 24+5 tjednu i cijeli svijet mi se srušio... user posted image
mm i ja jedva smo čekali da krenemo ponovo u nove pobjede i trebalo nam je 8 mjeseci da ponovo ostanem trudna. bilo je teško jer su mi se mjesečnice poremetile i ovulacija nije nikada bila u isto vrijeme... mjerila sam bazalnu temperaturu i stalno bila u nekom grču jer sam svaki mjesec ponovo morala proživljavati sve ispočetka i ja i mm, dok se nismo obadvoje opustili i rekli sami sebi da će biti onda kad bude trebalo i drugi mjesec sam saznala da sam trudna user posted image sada sam u 17-om tjednu...
isto tako imam prijateljicu koja je rodila u kad sam i ja trebala i bilo mi je jako teško gledati nju s bebom i prisjećati se ushićenja kad smo se dogovarale da ćemo zajedno šetati naše bebice... uspjela sam se pomiriti s tim da je tako trebalo biti i da bi bebica vjerojatno patila da je ostala živa i sada se opet jako veselim svojoj novoj srećici!!!!

savjetujem ti da se opustiš i želim ti da što prije ostaneš trudna i da sve bude u redu!!!user posted image


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 11:41:00   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image cure

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 11:48:34   
subi83
hvala pincirotvajler user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 11:55:38   
Bebys
joj to je jako teska situacija...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zelilm vam strpljivost i srecu...

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:03:37   
Sunshine28
hvala cure user posted image
sad sam shvatila da mi je malo bolje kada samo nekome mogu reci sta mi je u glavi...


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:06:06   
lilia
Sunshine28, samo se opusti i pokušajte se ti i suprug baviti nekim hobijem ili bilo što da vam malo skrene misli sa toga.
Baš mi je žao da se tako osjećaš i bilo mi je teško čitati, kao da osjećam tvoju tugu.
Sve će doći na svoje kad se budeš najmanje nadala.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:18:42   
Sunshine28
reci cu sad ono sto si svaki put kazem kad se osjecam utjeseno - idemo dalje, 'ko zna, mozda je bas ovaj mjesec moj mjesec....hvala jos jednom na podrsci.... mislim da nisam ovo danas vama napisala i da se niste javile da bi se prepustila depresiji i cijeli dan samo cvilila...

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:20:39   
m600
cure držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image
želim vam puno sreće i da što prije dobijete svoje user posted image
ne mogu zamisliti vašu boluser posted image
meni su suze išle čitajući ovo sve
držite seuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:26:42   
sina
sunshine,mislim da je jedini lijek -relax. znam i koliko je to teško,ali jednostvno moraš. ja sam lani u ovo vrijeme izgubila bebu u 20+3 tt. podsjetnik na to mi je moja nečakinja,jer smo ja i šogorica imale približan termin.kako mala raste tako bi i moj sin bio velik,ali.... ne znam da li je to sreća ili sam malo tvrđa(bezdušna sigurno nisam),znam samo da sam to 100% preboljela. tako je jednostavno moralo biti i nisam uopće razmišljala o drugoj trudnoći koja me iznenadila prije 3 tj.(ustvari ovo je već 3. jer sam 2008 imala jedan missed ab. sa 10tj.). jedino što moram priznati da sad ne uživam 100% u trudoći,jednostavno si nedam oduška do kraja nego nekako imam dozu rezerve u sebi dok vjerujem ostale trudnice na mojem mjestu pucaju od sreće.dakle,neki trag je ostao od prijašnjih pobačaja,ali nikako očaj i tuga jer tu onda nema dalje i šanse za novu user posted image .  digni glavu i sretno,doći će i tvoje vrijeme i vrijeme kad će tebe tm maziti i paziti i gledati ovako kako frendovi gledaju tvoje frendice.


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.8.2011 12:56:54   
subi83
isto tako s dozom rezerve nosim novu trudnoću, vjerojatno u strahu da se ne ponovi ista situacija i nikako da se opustim...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
20.9.2011 12:47:47   
jana_1979
moja priča s kojom sam ovdje s vama; još sam u fazi oporavka, kiretaža je bila 30.08. , dijagnoza je bila blighted ovum. Jako smo se radovali toj trudnoći, napravila prevetivno papa, ultrazvuk, hormone štitnjače, urinokulutru i ostala trudna prvi mjesec, imala sam dva plusića jer sam test radila prije izostanka m pa sam za svaki slučaj napravila dva testa dva dana uzastopno. U gin otišla prvi put s četiri tj i dan, vidjela se gest 2,2 mm i sve ok, slijedeći pregled sa šest tj i pet dana, užasan šok, počela sam plakati već na stolu, gestacijska 24 mm, žumanjčana 7,6 (prevelika) i ploda nema jer se nije razvio. Bila sam isti dan na još jednom pregledu za svaki slučaj, te me pregledao i doktor u bolnici sutradan prije kiretaže. Sama kiretaža je užasno iskustvo (lokalna anestezija) nakon koje sm krvarila devet dana i sada isčekujem prvu m. Nalaz kiretiranog materijala nije pokazao ništa osim da je bila trudnoća. U petak idem na pregled i imam sto pitanja koja me muče iako sumnjam da ću dobiti odgovor. Puno razmišljam i od jučer sam se vratila na posao kako bi imala manje vremena za razmišljanje ali svejedno sam sinoć zaspala plačući. Strah je velik, on me najviše muči, od ova tri doktora koja su pregledala jedan je rekao da čekam tri mjeseca, drugi tri ciklusa, a treći pet mjeseci. Zanimaju me iskustva koliko ste čekale za novu bebu i nakon koliko ste dobile m. Ja sam ovih dana imala bolove u stomku nadajući se da je možda već najava m, ali vjerovatno se radilo o stiskanju maternice. Tužna sam ali se svjedeno nadam besprijekornoj trudnoći iako me istovremno i strah. Nadam se da će želja za djetetom prevladati strah što već i jest. Puno pozdrava svim curama, a žene su zaista jake i svi smo jači nego što mislimo i možemo podnijeti više nego što mislimo.

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
20.9.2011 12:49:19   
pincirotvajler
dobrodošla user posted image
žao mi je user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!