|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
20.9.2011 13:16:44   
subi83
jako mi je žao zbog tvoje situacije user posted image
kako sam već pisala u prijašnjim postovima, ja sam ponovo zatrudnila nakon 8 mjeseci, isto su mi rekli da mogu već nakon 3 mj. ali jednostavno nije išlo user posted image
M sam dobila otprilike nakon mjesec dana, ali mi se kasnije poremetila... jedan mj. 42 dana, drugi 34, tako da sam mjerila bazalnu da bi znala kad su mi plodni dani...
Evo sada sam već 5 mj. trudna i sve je u redu za sada. Želim i tebi puno sreće u novoj trudnoći i da dođe što prije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
20.9.2011 13:20:44   
mariola
Jana dobrodošla i jako mi je žao što si morala proć to grozno iskustvo.
Meni su rekli 2-3 ciklusa, mi smo čekali malo više i točno nakon 6 mjeseci od kiretaže sam ostala trudna. Danas sam 18 tjedana, beba zdrava, raste, uredna trudnoća.Tako je jednostavno moralo biti, isplakali smo se i iztugovali a sad s nestrpljenjem čekamo bebu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
20.9.2011 14:22:55   
mala99
Vidim da si nova, želim ti dobrodošlicu.user posted image  Znam da ti jako teško, ali eto to je život i dešava se. Pročitaj malo, puno cure je slično prošlo i nedugo nakon toga imale su urednu trudnoću i zdrave bebice. Sretno i tebi!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
21.9.2011 8:53:27   
jana_1979
Hvala svima na porukama user posted image nadam se da ću uskoro dobiti m i imati uredne cikluse kao što je bilo i do sada. Bebica je moja velika želja i neću odustati. Sada još tugujem i imam veliku želju da se oporavim što prije. Ovo me iskustvo dosta promijenilo, drugačije gledam na život i shvaćam da sam se živicirala oko puno nepotrebnih stvari, sada radim i na mijenjanju odnosa prema poslu koji mi je dosta stresan i ne želim da više tako bude.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
21.9.2011 8:57:57   
BUMBI
Dobrodošlauser posted image user posted image
Drži se,bit će sve ok..ja sam to isto prošla prije 2 mjeseca i još malo ponovo u akciju,samo da sad dobijem ovu 2 mengu,nikako da dođe


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
28.9.2011 23:12:54   
monyy
Chiao željela bi sa vama podijelit svoje tužno iskustvo prije mjesec dana imala sam spontani pobačaj 9tj+4.Moja sreča odjednom se pretvorila u bol tugu i oćaj.ostala je samo praznina i pitanje zaštouser posted image .toliko sam željela tu bebicu da nemogu opisati riječima.još osječam tugu i prazninu ali tješi me samo pomisao da ču jednog dana postati mama i primit svog anđela u naručje.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 0:54:04   
lilia
Dobrodošla i žao mi je što si izgubila bebicu.
Nadam se da ćeš nas što prije razveseliti sretnom viješću.user posted image user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 7:57:01   
pincirotvajler
user posted image dobrodošla.žao mi je

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 8:37:57   
jana_1979
monyy dobrodošla, user posted image , ja sam također imala spontani prije mjesec dana, prvi dani su užasno teški, ali život mora ići dalje. I sama si napisala da te tješi pomisao da ćeš jednog dan biti mama, i kod mene je tako i time se i trebamo voditi. Želim ti svu sreću i puno snage da kreneš dalje i da svi ovdje imamo sretne krajeve, odnosno puno sretnih početka s malim bebicama. Nedavno sam bila kod gin, točno prije odlaska sm dobila m (24 dana nakon kiretaže) i svejedno sam pošla jer sam imala tako puno pitanja. Sve poslušao, odgovorio na što je mogao međutim rekao mi je da se trebam prestati toliko pitati i da trebam stvoriti psihičke preduvjete za novu trudnoću, misli i na to. Na žalost ima nas puno s takvim iskustvom ali zato možemo biti međusobna potporauser posted image

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 9:46:41   
PinkyFunkyBirdy
Monyy, stvarno mi je žao! user posted image
Ne mogu si niti zamisliti kako je to ...
Pokušaj razmišljati o budućnosti i pripremiti se za sljedeću bebicu.
Želim ti puno sreće.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 10:52:04   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Monyy, stvarno mi je žao! user posted image
Ne mogu si niti zamisliti kako je to ...
Pokušaj razmišljati o budućnosti i pripremiti se za sljedeću bebicu.
Želim ti puno sreće.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 13:13:18   
BUMBI
Dobrodošla i žao mi jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 14:55:38   
monyy
Pozdrav svimauser posted image .hvala vam puno na rijećima utjehe.svakoj od vas kojoj se to desilo vjerujte da znam kako vam je i samo mi znamo kakav je to osjećaj i koja je to tuga i bol.držite se sve.moramo biti jake i imati vjeru u bolje sutra i da čemo jednog dana imati priliku biti mame.znam da će kod mene ostati taj strah i strepnja u ponovnoj trudnoći ali moram biti jaka i imati vjere.jel taj dan kada sam izgubila svoju bebicu neću nikada zaboraviti pamtim svaku minutu toga dana kao najgoru noćnu moru.user posted image .i sada kada ćitam vašu tugu vjerujte da suosjećam sa vamai da mi je žao zbog svake bebice koja nije imala priliku doći na ovaj svijet držite se.

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
29.9.2011 15:06:42   
monyy
ej janauser posted image .puno ti hvala na rijećima utjehe.i meni je žao zbog tvoje situacije i što si to morala proživit.znam da moram psihićki se pripremit ali ponekad mi nejde ćesto padnem u depresijiu.onda počnem samo plakati,,raspoloženje mi se mjenja iz sata u sat malo sam tužna pa bjesna na sebe  i sve oko sebe znam da se moram trgnut i doć sebi.da mogu bistre glave planirat iduću bebicu i trudnoću.user posted image uspjet ču ja moram bit jaka,,sve moramo biti jake

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
30.9.2011 7:58:36   
jana_1979
pozdrav monyy, vjeruj mi s vremenom će biti lakše, ja sam znala imati po dva "dobra dana", a onda bih se ujutro probudila i cijeli dan bila na rubu suza i samo čekala kada će krenuti. Navečer prije nego zaspim mi je bilo posebno osjetljivo vrijeme pa bih otplakala i tek onda u suzama zaspala, onda su prestale te navale suza pa samo znam razmišljati, okretati se u krevetu, poteknu dvije suze i onda zaspim. Drugačije je i sada kada radim pa se ipak treba i ujutro rano dizati, htjeli ne htjeli ta dnevna rutina i okupiranost drugim stvarima ipak malo pomogne. Puno sam i previše iznova i iznova proživljavala svaki trenutak od saznanja da se trudnoća mora prekinuti do kiretaže i dolaska doma taj prvi dan. Sada se trudim više to ne raditi jer zaista nema svrhe. Znam da boli i da se misli stalno vraćaju tome ali treba ih nekeko prevladati. Meni je nekako prijelomni trenutak bio kada sam dobila prvu m i pošla u gin i istresla svoju hrpu pitanja. Od tada se nastojim usmjeriti samo na budućnost, počela sam piti prenatal, juče sam bila izvaditi krv za kontrolu hormona, a nastojim i drugačije živjeti svaki dan, ne opterećivati se stvarima koje nisu toliko bitne, smanjiti stres na poslu jer nije vrijedno mog zdravlja. Šaljem ti veliki poljubac i pozdrav i drži se, mora biti bolje i biti će bolje, svima nama user posted image

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
30.9.2011 13:10:27   
monyy
Hvala ti jana na rijećima utjehe,imaš pravo sa vremenom če biti bolje.Daj mi molim te odg kada bi trebala na idući pregled kada si ti išla šta si obavljala sve.10 dana poslije kiretraže sam bila na kontroli napravili su mi samo ultrazvuk prvu menstruaciju sam dobila nakon 30 dana,,pitam te to jel dokt ništa nisu objasnili sva pitanja sam morala sama sastavljat ispitivat šta i kako.Pa me zanima tvoje iskustvo.jer u iduću trudnoću planiram sa oprezom željela bi obavit pregled prije toga pa me zanima šta bi trebala.Hvala ti unaprijeduser posted image

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
30.9.2011 13:13:55   
monyy
I vi ostale cure slobodno mi možete odg zanimaju me vaša mišljena i šta ste vi sve obavljale vezano za to.pozdrav budite jake user posted image

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
30.9.2011 13:16:23   
monyy
slobodno i vi ostale možete odg na pitanja zanimaju me vaša mišljenja pozdrav svima držite seuser posted image

(Odgovor članu subi83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
3.10.2011 9:43:02   
jana_1979
pozdrav monyy, meni ti je doktor u bolnici nakon kiretaže rekao da dođem za sedam dana na kontrolu i po phd nalaz. Došla sam nakon točno sedam dana i pitala ga što dalje, rekao je da je uobičajen postupak samo napraviti briseve i nakon tri ciklusa ponovno zatrudniti, a da se javim svom ginekologu i odnesem mu taj nalaz. Nisam imala pojma kada bih trebala na prvi pregled pa sam zvala svog gin odmah nakno phd nalaza, a naručili su me za otprilike dva-dva i pol tjedna, čisto gužve radi, nevezano za moje stanje. Kasnije sam po forumima vidjela da je dosta cura išlo tek nakon prve m. Ja sam je dobila pola sata prije odlaska ginu i rekla mu tako ali da sam isto došla popričati s njime. Rekao mi je sada kada je došla prva m možemo krenuti s pretragama i naručio me za 10 dana (brisevi) i dao mi uputnicu da izvadim krv radi kontrole hormona. Ovih dana moram poći do doktorice opće prakse po uputnicu za urinokulturu i i neznam hoće li mi ona dati i za ogtt. Kada pođem u njega pitat ću ga i za prenatal jer sam to uzela na svoju ruku. U međuvremenu se nastojim zdravo hraniti, fitness, što manje stresa, a ako se što nađe u ovom pretragama (što se nadam da neće) onda ću u borbu s time. I p.s planiram ti zaruke jer iako smo planirano išli na bebicu mislili smo vjenčanje odraditi "putem" pa da malo pokrenemo i te točkiće :)

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
3.10.2011 16:47:52   
monyy
Ej Jana hvala ti na odg.mislim da će biti najbolje da se narućim kod svoje gin pa ćemo vidjet šta dalje da mi uzme te briseve i taj papa.nadam se da će bit sve u redu pa ču sa njom još popričat o svemu.ja sam se zarućila u 8mj isto smo planirali svadbu napravit usput bila nam je najvažnija bebica.nadam se da će iduća trudnoća proči ok to i želim tebi i puno sreče,i da ne odustaneš od svog plana neću ni ja,isplati se borit a nagrada će nam biti jednog dana naša bebica u naručju.user posted image ,jedino mi to daje snagu za dalje i nravno moja ljubav koja mi je potpora bez njega bi još teže izrdržala sve ovo.šaljem ti veliki pozdravuser posted image

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
3.10.2011 16:50:10   
monyy
I da ako se ubrzo desi javi sretnu vjest,i ja ćuuser posted image nadam se da će biti uskoro kroz par mj,

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
4.10.2011 8:05:51   
jana_1979
Naravno monyy da ću ti javiti ali nećemo ništa pokušavati prije nego prođu tri ciklusa, ako sve bude ok, što se jako nadam da hoće, krajem 11-og. Javi što ti je rekla gin, ja sam papu, uzv, hormone štitanjače i urinokulturu bila napravila preventivno u šestom da budem sigurna da je sve ok, a vidiš, nema nikakve garancije. Nadam se da će svi nalazi biti dobri, šaljem ti također veliki pozdrav i drži se user posted image

(Odgovor članu monyy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2011 0:05:07   
jana_1979
ja sam ponovno tu user posted image user posted image , nova trudnoća, tri mjeseca nkon spontanog, jutro kada je bilo 5 tj i kada sam trebala ići na prvi pregled prokrvarila, hitno u bolnicu, na uzv se ništa nije vidjelo, krvarenje se pojačalo i eto, sada sam kod kuće, kontroliram betu koja pada, nadam se da će sve proći bez kiretaže. Nisam tužna kao prvi put kada mi je bio ogromni šok ali stalno se pitam zašto, ili nešto što mije promaknulo, jesam li mogla kako to spriječiti, radila sam krvnu sliku, urinokulturu, hormone, papu,uzv, ogtt, jesam mogla još nešto? Neki mi govore da ne kopam dalje, da se ne mučim, da to pustim, a neki da treba još provjeriti ako se može naći uzrok, ipak dva puta?
Ima li netko kakav savjet ili slično iskustvo?

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2011 8:53:14   
tiny
ajme draga,zao mi je,ali eto moralo se dogoditi.i ja imam 2 spontana iza sebe i radila sam pretrage i ustanovilo se da imam trombofiliju maternice sto znaci kad zatrudnim grusa mi se krv u maternici i beba nema ni kisika ni hrane i ne moze preziviti,ali i za to ima rjesenje.preporucila bih ti da napravis  i tu pretragu jer nikad se ne zna.eto ja imam jedno dijete,to mi je bila prva trudnoca i cijela trudnoca je bila uredna i rodilo se dijete bez ikakvih problema,ali eto nakon toga problemi.trazi sve moguce pretrage za uraditi da znas na cemu si i s cim se boris.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu jana_1979)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2011 13:33:46   
monyy
Ej jana draga evo išla sam malo na forum i sve molim boga da nema tužnih vijesti,i onda vidim tvoju porukuuser posted image jako mi je žao baš sam se rastužila,jer sjetila sam se kad smo se dopisivale i tješile i ti na žalost opet to doživiš,neznam šta bi ti rekla nego da budeš jaka i da se držiš,šaljem ti puno pusaa

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!