|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
19.10.2010 12:49:51   
Dudix
Jučer sam bila na prvom pregledu nakon kiretaže i ginić je rekao da je sve ok (barem fizički) i da sam nakon 3. mjeseca spremna pokušati ponovno. Malo sam mirnija... U drugoj trudnoći će mi dati isti tren doznake da odem na bolovanje (ako ja to želim) tako da se od početka odmaram i mislim "samo na sebe". Što onda pobija moju ideju da nikome ne kažem, jer će ljudi morat znati zašto više ne idem na posao. Ali baš me briga, neka dođe user posted image  i ja sve 4 u zrak.
PHD nalazi mi još nisu došli (nakon 3,5 tjedana), a kiretažu sam radila kod privatnika i to masno platila. Sad čekam da mi stignu na kućnu adresu pa faxiram mom ginekologu da potvrdi da je sve ok i onda stvarno mogu dalje.
Breskvice kako ti? Odmaraš?
Klarita hvala ti...malo kasnim sa čitanjem svega ali koliko sam skužila ti si imala puno goru situaciju od mene i divim ti se.

_____________________________

...da sam prazan list, potpuno čist koristila bi puno, puno deblji kist. I samo jarke i šarene boje da napišem ime tvoje i moje...

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
19.10.2010 16:40:36   
breskvica22
draga dudix sta kog briga zasto si ti kod kuce i zasto neradis.ako neko pita dobila si odkaz ili neznam ni ja. uostalom ko ce te viditi ako ces sve 4 u zrak i biti doma?! nemoj da te to nervira! imas nas,svoje najmilije i dosta ti je! kao i ja sada. nekadasnja jako dobra prijateljica(nismo sad bas vise take) zivi preko puta mene i nema pojma,nedolazi niti me zove.pa nepada mi napamet da ja nju opet zivkam.ko ju sisa! zasto bi joj rekla a nepokazuje zanimanje za mene.kad sam sina luku izgubila rekla mi je; a sta ces nepravde nam se dogadjaju ali mlade smo pa cemo zaboraviti!user posted image user posted image user posted image bila sam ko furje ljuta i pomislila ma mamicu ti tvoju sta bi bilo da si na mome mjestu(nedaj boze nikome)!
ja nikome negovorim ali zato moj muz svima koga god sretne.to mi se bas nesvidja,ali on kaze;pa sta hoces,sretan sam!

samo ti mila nemoj da te to zivcira i sve odtepi ko god ti sta kaze!
kako sam ja onda!poslala sam svoju i njegovu tetu u rodni kraj jer mi je puko film.
bome niko mi vise nista nesmije reci.pa kom krivo,kom pravo.necu ja sebe zivcirati radi idiota i svoju bebu ugrozavati.aaaaaaaa ne ne ne ne
nisam ja budala
pa tako i ti ako hoces
zelim ti srecu i mislim da taj nalaz nece nista pokazati kao ni meni ni vecini jer oni skoro pa nikada nenadju uzrok(tako su mi rekli doktori).kao eto cisto radi reda to rade,preventivno.tako da sigurno nece nista naci i bez brige.ali napravi ti briseve prije trudnoce i trazi da ti dobro pogledaju polozaj maternice i duzinu cerviksa.mene je moj bivsi ginekolog pregledavo 6 god i nije coro coravi glupi vidio da imam zabacenu maternicu i skracen cerviks=2.26,a treba biti4.5cm
toliko o ginekologu! nadji dobrog gina i sve ce biti ok. mozda da izvadis spolne hormone za svaki slucaj

(Odgovor članu Dudix)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 18:23:35   
just_me_85
Nažalost, moram se i ja priključiti na ovu temu. nova sam na forumu, tek sam ga nedavno otkrila i oduševila se jer je bilo stvarno puno savjeta koji su me vodili kroz prve dane trudnoće. a sve je bilo savršeno. Bez mučnina, problema ikakvih. Na pregledu sve super, srce kuca. I onda šok.. Počelo krvarenje, a moja mi doktorica kaže samo miruj. Budući da krvarenje nije stalo 2 dana, otišla sam na hitnu, oni me poslali odmah u bolnicu. strogo mirovanje, terapija, ali sve je u redu jer je srce i dalje kucalo. Ali nakon 5 dana u bolnici u noći su me uhvatili grčevi (kasnije su mi rekli da su to bili trudovi), otišla sam na wc, a ono krvi posvuda. Čak su i nekakvi grumenčići ispali,mislim da je to bila moja srećica jer je doktorica na pregledu rekl da je sve samo otišlo. Svejedno sam morala na kiretažu, koju nisam ni osjetila, valjda od tog šoka.. Prošlo je tek par dana, jako sam žalosna. Doktor kaže da je tako moralo biti, da se plod nije dobro razvijao i da ga je tijelo jednostavno odbacilo. Ali to mi nije utjeha, stalno mislim da sam možda ipak ja nešto kriva...user posted image


(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 21:07:13   
lilia
Dobrodošla, nisi ti sigurno ništa kriva, tako je moralo biti. Nemoj se opterećivati drugi put će biti ok.
Sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu just_me_85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 21:10:55   
anuska08
just me žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Teško je naći riječi utjehe za takav gubitak. Želim ti da što prije budeš ponovnouser posted image !
Sretnoooooouser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 21:21:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anuska08

just me žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Teško je naći riječi utjehe za takav gubitak. Želim ti da što prije budeš ponovnouser posted image !
Sretnoooooouser posted image

neces nikad zaboravit al s vremenom ce biti lakseuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 21:38:41   
drugasrecica
just me stvarno mi je žao, nije to lako podnit, ali ono šta kažu vrime liječi rane, a uskoro ćeš se oporavit pa ić na novu bebicu koja će zaokupit tvoje misli, isplači se i kreni dalje

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
28.12.2010 22:30:24   
JASNA33
IZVORNA PORUKA: anuska08

just me žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Teško je naći riječi utjehe za takav gubitak. Želim ti da što prije budeš ponovnouser posted image !
Sretnoooooouser posted image


_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
29.12.2010 17:54:54   
klarita
just me žao mi je što si morala doći baš na ovaj forum.Nadam se da će ti vrijeme i Bog izliječiti rane.
Kažete, divite mi se, ali nažalost imam ja još svojih loših trenutaka, posebno ovi božićni dani bili su teški.U pet idem na groblje mojoj Mariji i jedva čekam.Kako nam groblej nije blizu nismo u mogućnosti otići kad želimo.Sad samo čekam da odemo.
Klarica mi daje snage iz dana u dan ali osjećam i da je moja anđelica kraj mene cijelo vrijeme. Strah od slij pokušaja je još prevelik pa ne razmišljam o slij trudnoći.Svima želim da imate snage za dalje i budete hrabre!

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
29.12.2010 21:05:55   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: anuska08

just me žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image Teško je naći riječi utjehe za takav gubitak. Želim ti da što prije budeš ponovnouser posted image !
Sretnoooooouser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
31.12.2010 17:33:57   
just_me_85
hvala cure na lijepim riječima.. i muž me stalno tješi da ćemo uskoro ponovno pokušati i da ćemo ubrzo imati našu srećicu. najgore mi je što mi još ljudi šalju poruke i pitaju kako beba, kako podnosim trudnoću.. i onda stalno istu priču pričati i slušati iste odgovore. ja nisam ni htjela odmah svima govoriti da sam trudna, ali moj dragi nije mogao izdržati, svima se hvalio.. a sad svima treba reći da bebe više nema.. al ja vjerujem da ćemo se uskoro opet imati zašto hvaliti!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
31.12.2010 17:39:51   
drugasrecica
just me,dobro ti muž govori user posted image   a na poruke nemoj odgovarat jer ti još sve friško, ljudi će ionako doznat sami

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu just_me_85)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
27.1.2011 17:28:24   
andela1
samo glavu gore! i ja sam dozivjela spontani,znam kako je to.....i kad sam se fizicki oporavila( za mj.dana) odmah sam radila na drugom i za dva mj. ostala trudna! Zdravo i veselo dijete!

glavu gore i bit ce djece!!!user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:31:14   
L4AURA
Evo drage moje da Vam se i ja pridružim.Teška tema je ,ali netreba bježati od nje već je pogledati u oči.Moj slučaj prva trudnoća prekrasnih 9 mjeseci i iznenadni porod carskim rezom ne puno prije termina zbog visokog tlaka.Rodila curicu mog malog anđela sve ok. a onda u roku od 24 sata sve krenilo po zlu i beba umire drugi dan.user posted image Suze , strah , ostave me SAMU u sobi sa 2-3 inekcije za smirenje i još me upitaju dali želim spavati kod rodilja i njihovoh beba.( rodilište Split )
To je bilo prije 3,5 godine u međuvremenu sam rodila svoju ljepoticu i sada sam trudna po 3. put sva 5 za sada. Htjela sam reći da se oporavit nemože i zaboraviti nikada ali se mora ići naprijed i vjerujte meni je punooooooo pomogla druga beba iako je bilo 9 mjeseci straha i plača i apaurina ali isplatilo se .
Glavu gore i ne dajte se.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu andela1)
Neposredna veza do poruke: 39
   [Obrisani korisnik]
24.2.2011 15:34:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu L4AURA)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:37:58   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image držite se cure...user posted image user posted image user posted image user posted image
ne mogu ni zamisliti vašu boluser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:39:08   
L4AURA
Hvala cvrčak!

Meni je možda sada lakše govoriti o tome ,ni ja prije nisam mogla pričati o tome ali sam shvatila da imam malog anđela user posted image koji me gleda i sluša i neželim ga kriti.
Vrijeme zbilja ublaži bol ili mi postanemo imuni sve u svemu život je borba.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:46:03   
ribica1
Nažalost i ja spadam u ovu temu pa da se javima.
Kao šta znate ja sam u 24.tj. rodila i mojih ribica nažalost više nema.
Luka je preminuo sa 7 dana a Eni nakon 17!
Tih prvih mjesec dana (dok je još Eni bila s nama i par dana nakon) nisam ništa osjećaja, bila sam nekako prazna i dani su mi se svodili na trku i zbrku, a sada mi je iz dana u dan sve teže i koliko onda nisam plakala sada to nadoknađujem.
Sad tek vidim šta se sve desilo, i sad mi tako jako fale moje ribice!!!!
Boli, jako boli al moramo dalje!!
Neka nitko nikada ne prođe kroz slično!
Cure moje koje ste prošle slično, drž te seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu L4AURA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:52:47   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image
žao mi je radi svih koji su prošli ovaj pakao user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
24.2.2011 15:55:09   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 8:45:03   
L4AURA
Ribice1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znam da ti sada svaka riječ potpore i utjehe prođe kao vjetar kroz glavu na kojeg se ne osvrćeš, barem sam ja to osjećala , užasavala sam se svih ljudi i njihova nastojanja da me shvate, možda zvuči oholo onome tko to nije prošao ali ljudi moji bol nema granice.Neznam kakva ti je situacija , ali kad je moj anđel sklopio okice mislila sam to je kraj života za mene i tako se činilo a onda  sam neplanski ostala trudna samo nakon 4 mjeseca i onda šok i nevjerica ....Stah pomješan sa srećom i sve hvala Bogu prošlo ok.Dijete te zbilja izvuče iz stanja zombija .

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 8:48:52   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: ribica1

Nažalost i ja spadam u ovu temu pa da se javima.
Kao šta znate ja sam u 24.tj. rodila i mojih ribica nažalost više nema.
Luka je preminuo sa 7 dana a Eni nakon 17!
Tih prvih mjesec dana (dok je još Eni bila s nama i par dana nakon) nisam ništa osjećaja, bila sam nekako prazna i dani su mi se svodili na trku i zbrku, a sada mi je iz dana u dan sve teže i koliko onda nisam plakala sada to nadoknađujem.
Sad tek vidim šta se sve desilo, i sad mi tako jako fale moje ribice!!!!
Boli, jako boli al moramo dalje!!
Neka nitko nikada ne prođe kroz slično!
Cure moje koje ste prošle slično, drž te seuser posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem ovo sto si rekla da si prvo osjetila prazninu,a onda stize ona neizdrziva bol! nedaj boze nikome

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 9:23:50   
emab
..i ja imam svog malog anđela koja me je uveseljavala 2 mjeseca i onda otišla na nebo čuvati nas. Sve razumijem i strah i ljutnju i nevjericu...ono što je meni pomoglo u svemu tome je bio moj muž a i u meni se nešto prelomilo i skroz me izmijenilo. Ne dam više nikome da me živcira, dosta sam zahladila odnose sa nekim ljudima koji su mi "obitelj" jer me u trudnoći nisu šljivili ni 5%, a kad sam to sve prošla umjesto podrške s njihove strane kad smo išli svakih 2-3 tjedna na groblje (obiteljska grobnica) 350 km dalje, ja bi dobila komentar "pa ti opet ideš dolje...guzica se zaželila puta", e onda sam pukla sterala ih sve gdje im je mjesto, a slijedeću trudnoću sam prošla ko u oblacima, svi oni su me izbjegavali, a meni bilo baš superuser posted image  user posted image user posted image
Zato drage moje, sve koji vam izazivaju stres isključite iz svog života, jer stres je strašna stvar i sigurno utječe na bebu i imunitet trudnice. Evo moja priča ima happy end, rodila sam sineka koji će sad u 4. mj imati 2 godine i za kojih 3-5 tjedana će dobiti seku. Samo neka se ona rodi, a ja više nikada neću dopustiti da bilo tko utječe na život moje obitelji i stvara mi dodatne probleme, kome se ne sviđam neka me zaobiđe. A vama drage moje želim puuuuuuuno sreće i neka vam se ostvare vaše želje, samo budite hrabre.

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 9:46:07   
L4AURA
Draga emab !

Hvala što si podjelila svoje iskustvo sa nama , za svaku od nas to je ipak hrabrost ,samo pričati o tome je korak naprijed .
A tebi i tvojoj obitelji želim punooooooooo sreće, ljubavi i zdravlja i da na svijet dođe živa i zdrava mala prinzeza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kako preboljeti i krenuti dalje
25.2.2011 10:02:31   
emab
Hvala ti L4AURA!

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu L4AURA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!