|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pušenje u trudnoći
20.7.2009 19:45:35   
kitty007


Evo i na ovom sam forumu...trudna sam nekih 5 tjedana,kod ginekologa idem idući petak je jw još prerano...pušila sam po kutiju,kutiju i pol...sada sam na mukama...odbaciti skroz ili postepeno jer sam čitala o apst.šoku,a i znam za primjere iz okoline...sada zapalim 5-6 cigareta na dan kad mi dođe...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pušenje u trudnoći
20.7.2009 21:22:08   
dominik
samo polakouser posted image ...ja sam u obje pusila i ispalo sve ok za sada...ako mozes prestani a ak e tih 5-6 nebu naskodilo

(Odgovor članu kitty007)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pušenje u trudnoći
20.7.2009 21:27:50   
inna
ne pušim, ali moja frendica je pušila u obje trudnoće i znam da je htjela u prvoj prestati, ali doktor joj je rekao da nesmije naglo nego neka za početak smanji. Ona smanjila pa kad rodila opet po starom user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 78
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 23:09:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pušenje u trudnoći
24.7.2009 9:53:06   
Lola88
Bok drage moje! Odmah da napomenem da sam protiv pušenja u trudnoći. Ali ću vam ipak napomenuti 4 slučaja. Moja je šogorica u obje trudnoće pušila kao da nije trudna-nije ništa smanjila i koliko se mi svi ljutili zbog toga, rodila je oba dječaka u terminu sa preko 3500gr. Susjeda je nepušač i rodila djevojčicu, sičušnu sa 2600gr. A prijateljica (čiji je svekar ginekolog), savjetovao joj neka ne prestane naglo nego neka postepeno smanji na 4 cigarete dnevno. I ona je rodila dvije djevojčice-najnormalnije. Pa sad ti budi pametna! 

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pušenje u trudnoći
24.7.2009 11:25:50   
korina 9
I ja sam potegnula do prije par dana po 3-4 na dan dok mi nisu rekli da imam manje plodne vode i da mi je mala manja nego bi trebala bit za 31 tj.  Jednostavno me sad strah zapalit.... Naravno nije da navijam za pušenje u trudnoči (inače užasno mi je vidjet na kavi trudnicu ca cigaretom u ustima a viđala sam ih i sa cigaretom i pivom) al znam dosta cura koje su pušile u trudnoči i više od 3-4 na dan pa im je sve super prošlo i imaju super bebeče user posted image

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pušenje u trudnoći
24.7.2009 16:51:00   
Lola88
Korina drži se! I ne brini, znaju pogriješiti kad je u pitanju izračun težine dijeteta. Bravo da si u potpunosti odustala od cigareta. 

(Odgovor članu korina 9)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pušenje u trudnoći
24.7.2009 17:09:39   
kitty007

Bok,ja sam pušila po kutiju i više...sad sam trudna 5 tjedana i upravo zato što nisam znala što učiniti odlučila sam da ću zapaliti kad mi dođe,dakle između 3-5 na dan..danas sam bila kod ginekologice i kaže da posptetepeno prestanem...ne fali mi cigareta,ali kad mi dođe zapalim...vjerujem da ću uskoro i prestati...

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:06:09   
dani13
U prvoj trudnoći nisam prestala pušiti ,(iako sam željela ,ali priznajem nisam karakter glede toga),dodatni razlog je bio i taj jer su uglavnom sve trudnice u bolnici pušile(a bila sam dosta u bolnici)-no vratimo se na temu bebu sam rodila 10-ak dana prije 3300 g i 51 cm. Sad sam trudna 2 put 7,5 mj i dalje pušim -ne zalažem se za to i tko god može neka prestane .Sinčić mi je dosta podložan alergijama i uvijek nekako mislim da je to zbog pušenja u trudnoći(INAČE NE PUŠIM U BLIZINI DJETETA)

(Odgovor članu kitty007)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:09:42   
dominik
IZVORNA PORUKA: korina 9

I ja sam potegnula do prije par dana po 3-4 na dan dok mi nisu rekli da imam manje plodne vode i da mi je mala manja nego bi trebala bit za 31 tj.  Jednostavno me sad strah zapalit.... Naravno nije da navijam za pušenje u trudnoči (inače užasno mi je vidjet na kavi trudnicu ca cigaretom u ustima a viđala sam ih i sa cigaretom i pivom) al znam dosta cura koje su pušile u trudnoči i više od 3-4 na dan pa im je sve super prošlo i imaju super bebeče user posted image


to ti na mene mislisuser posted image ...ja sam dimila ko parna lokomotiva (ali doma i bez pive) i obje bebe su bile 50 cm i sin 3380 a kcer 3360 tako da....ako mozete prestanite a ako ne ...

(Odgovor članu korina 9)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:12:19   
natalijax
ja sam jos uvijek na smanjenom,cak zapalim povucem dim i onda muzu dam cigaretu,svega 5-10cigareta popusim

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:16:22   
nancy
ajoj i ja sam pusila.prvih 5,6 mjeseci sam bila na 4,5 il 6 cigara a onda nakon toga sam pojacala dozu
bila sam po bolnici pa lezala kuci....satare te to sve.ja sam znala pusit i plakat.gadila sam se sama sebi! cak sam pomisljala kako ja nisam za majku.user posted image
i bilo mi je grozno al prestat nisam mogla.
sva sreca bebica mi je dobro za sada,nadam se da ce tako i ostat.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:18:23   
natalijax
ja sam kraj trudnoce i vjeruj 5-10 cigareta,nekako smanjila jesam al pojacat nemislim,ali sam dimila sam 2 i pol kutije

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:22:03   
nancy
ma znas sta.ima zena koje su dimile ko turcini u trudnoci pa im djeci nista

a neke nesto malo pa .......Ma ko ce to znat.

a ti se drzi,znam da je tesko,bila sam i ja oko 10-ke,pa nekad i malo vise ,
ovisilo mi je o danu


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:22:36   
dominik
IZVORNA PORUKA: natalijax

ja sam kraj trudnoce i vjeruj 5-10 cigareta,nekako smanjila jesam al pojacat nemislim,ali sam dimila sam 2 i pol kutije


he he nadaj se nadaj...mozda i uspijes...al kad bus budna po noci jedino te to drzi normalnomuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 0:25:14   
natalijax
ne nisam mislila sad da nikad necu vratit na staro,al sad sva sreca nekako sam razumna skoro 9 mjeseci ja na desetak cigareta,a ja okorjeli pusacuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:25:38   
m600
ja sam prestala čim sam saznala da sam trudna (5tjedan)
i evo beba mi je manja nego što bi trebala bitiuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:31:59   
Nika 24052006
Jooooj,moja bolna tema....Ja sam pušila u trudnoći oko 5 cigareta dnevno,ali.....Reći ćete da sam idiot,toliko sam se borila,na sat sam gledala kad smijem zapaliti,doslovno buljila u kazaljke,a one se tako sporo miču....Ma bilo mi je grozno,iskreno.Ali uspjela sam se održati a tih 5.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:34:15   
Lola88
Ja sam več spomenula primjer svoje šogorice. Pušila ko turčin, a rodila oba dečka normalno. Pušenje nije zdravo i kad nismo trudne, ali vražja je navika (oprostite na izrazu). I meni nekad dođe da zapalim, ali smrdi mi, pa odustanem. mm sav sretan zbog toga, jer je on okorjeli nepušač i po svim pušačima pljuje, a kamoli kad vidi da trudnica puši.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:35:13   
Lola88
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Jooooj,moja bolna tema....Ja sam pušila u trudnoći oko 5 cigareta dnevno,ali.....Reći ćete da sam idiot,toliko sam se borila,na sat sam gledala kad smijem zapaliti,doslovno buljila u kazaljke,a one se tako sporo miču....Ma bilo mi je grozno,iskreno.Ali uspjela sam se održati a tih 5.


Ovo shvačam u potpunosti. Doslovce!

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:37:18   
Ruža
IZVORNA PORUKA: m600

ja sam prestala čim sam saznala da sam trudna (5tjedan)
i evo beba mi je manja nego što bi trebala bitiuser posted image



Ma sigurno nije zbog toga? Nije da branim i opravdavam pušenje, ali te teorije mi ne drže vodu. I ja sam pušač, beba je o.k. , mlijeka je bilo kao u priči ( ima ga i sad ), Đurac je na svu sreću zdrav i napredan.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:41:05   
Lola88
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ma sigurno nije zbog toga? Nije da branim i opravdavam pušenje, ali te teorije mi ne drže vodu. I ja sam pušač, beba je o.k. , mlijeka je bilo kao u priči ( ima ga i sad ), Đurac je na svu sreću zdrav i napredan.



A koliko cigareta si pušila u trudnoči?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:41:07   
Nika 24052006
Da,zaboravih napisati da se Nika rodila sa 3450 kg i 52 cm.Ne shvatiti me pogrešno,naravno da je bolje ne pušiti,ali mislim da da je sve individualno,možeš živjeti zdravim životom 100%,pa roditi sitnu imalenu bebicu..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:41:33   
m600
a ruška ne kažem ja da je to od cigareta nego kažem da sam prestala pušiti a da je ipak beba mala... shvaćaš?user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pušenje u trudnoći
19.8.2009 9:41:36   
ejmama
Ja sam nažalost pušila u obje trudnoće i sad opet pušim po starom. Obje curice su se rodile zdrave i nrmalne težine, čak je ova sad bila veća i teža, a znala sam zapaliti više puta nego u prvoj trudnoći. Tko može najbolje da prestane, ja još nisam jer mi nije proradio taj klik u glavi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!