|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 17:36:00   
mariola
Dajte me utješite. user posted image
Nalaz kaže ureaplazma 10 na 5.
Pijem sumamed. Nemam nikakve bolove, ni pritisak, super se osjećam a nalaz lošuser posted image
Ima li ko iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 17:47:25   
tikica_69
Moja frendica koja je ostala trudna nakon 19 IVF-ova, u 4 mj. trudnoce dijagnoza ureaplazma - rodila prekrasnu Niku

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 17:52:18   
mariola
ma ja se isto nadam da nije ništa strašno, moj mali je svakom pregledu normalan,zdrav, lijepo napreduje, ja se super osjećam. A možda ću i ja roditi Niku...user posted image
Thanks, TIKI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 17:54:53   
tikica_69
Samo ti uzimaj propisanu terapiju i sve ce biti ok user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:10:06   
natalijax
idem na briseve iduci mjesec i strah me isto bakterija nit me pece nit svrbi a imam osjecaj da imam nekaj

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:14:22   
mariola
Ne zamaraj se natlaija, nema smisla. Meni ginekolog kaže da nije ništa strašno a sad sam na netu svašta pročitala pa sam se izbedirala. Al ne dam se ja. ZNAM da ću rodit zdravog i snažnog dječaka, neću više čitat ništa o tome nego ću slušat doktora.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:16:27   
seljo
pozdrav nemoj se sekirati zaova mi prije 3 dana rodila zdravu curicu bez brige budi

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:25:03   
natalijax
rekla mi je ako bude sta da cu dobit injekciju da neprede na djete

(Odgovor članu seljo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:25:41   
Ruža
Draga pij lijekove i slušaj svog ginića i sve će biti o.k.user posted image
Vjeruj u sebe i svog dečkića.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu seljo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 18:38:06   
Florijan Jakov
ima kod na na RR cura (zna da je trouby sigurno jedna od) koje su isto imale u trudnoći i sve je bilo ok... vjerujem da će biti sve ok, jer ti si već dosta trudna, mislim da je "najopasnija" u početku trudnoće.... samo uzimaj propisanu terapiju, ponovi briseve i bit će sve ok user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 19:26:11   
m600
ja uopće nisam vadila briseveuser posted image ne brini se mariola sve bu okuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ureaplazma u trudnoći
4.8.2009 20:39:21   
BUMBIKA
Draga ne brini se,sve će biti uredu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ureaplazma u trudnoći
5.8.2009 12:58:17   
mariola
Hvala cure.user posted image user posted image user posted image
Da, FJ i ja sam čitala da je najopasnije u prvom tromjesječju pa se nadam da će biti sve ok. Imam terapiju od samo tri dana pa valjda nije tak strašno.user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ureaplazma u trudnoći
16.8.2009 23:53:22   
nancy
i ja sam imala 10 na 5 zadnja 4 mjeseca trudnoce .
radi nje sam se malo i otvorila tako da sam ta zadnja 4 mj prelezala,sta u bolnici sta u kuci.

pila sam dvi terapije za ureaplasmu ali se nije uspila spustit al eto ,do kraja sam izvukla i bilo je sve u redu.



_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ureaplazma u trudnoći
19.8.2009 11:57:02   
maja
IZVORNA PORUKA: mariola

Dajte me utješite. user posted image
Nalaz kaže ureaplazma 10 na 5.
Pijem sumamed. Nemam nikakve bolove, ni pritisak, super se osjećam a nalaz lošuser posted image
Ima li ko iskustva?



Upravo mi sestra koja leži u bolnici javi da ima tu user posted image  ureplazmu 10 na 5, samo što je ona trudna 8 tj. i prokrvarila je prije 2 tjedna, ne jako, ali ipak je. Dao joj je sumamed zbog krvarenja mada on ide tek nakon 12 tjednauser posted image

Stvar je gora što je prije 8 mj. imala spontani pobačaj, pa se nadamo da će sada biti sve u redu.


Da vas ne uplašim nije pobacila zbog ureaplasme.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ureaplazma u trudnoći
19.8.2009 12:06:45   
LUNA4
meni je otkrivena ureoplazma u 7 tj. i isto sam pila sumamed ali sam bila doma i evo do kraja sam izgurala trudnocu i sad cekam svoju curu koja treba stic za 9 dana!!!
i u prvoj trudnoci sam je imala i stalno se vracala ali je sve opet proslo bez problema i rodila sam zdravu i jaku curu koja ima 5 god..


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ureaplazma u trudnoći
19.8.2009 12:08:09   
maja
hvala Luna i sretno !

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ureaplazma u trudnoći
10.11.2009 9:30:11   
pufna*
kako sam zavrsila u bolnici zbog krvarenja, uzeti su mi brisevi, u 8 tj mi je dijagnosticirana ta beštija izolirana ureaplasma u.
dal sam zbog nje krvarila, neznam.

dobila sam 2x500 mg sumameda za popit odjednom, stim da je i muz morao primit jednaku terapiju, inace ukoliko imate odnose, opet ju prenese.




_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ureaplazma u trudnoći
20.3.2010 12:23:20   
Ellenora
Evo i mene sa istom tegobom, juce mi stigli nalazi briseva i doktorica me pitala da li sam za lijecenje sumamedom? ja sam pristala pa sam sinoc opet razmisljala i evo sad vidim da ima jos trudnica koje su pile sumamed i proslo je dobro. Posla sam piti terapiju jutros. Inace kod mene je ureaplsma izazvala krvarenje u maternici u 8 tj i tek sam se prosli tjedan rijesila hematoma. Mislim pozitivno user posted image

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ureaplazma u trudnoći
20.3.2010 12:26:26   
adryosijek
ja sam na pocetku vadila krv i briseve urin i jos neke .. sve je bilo u redu samo malo krvi u urinu i opet isla vadit urin i bilo sve ok..stvarno kad citam vas neke ja mogu biti sretna sto nemam hvala bogu problema sto se tice tih stvariuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ureaplazma u trudnoći
20.3.2010 13:32:13   
anja979
i ja sam saznala da je imam prosli tjedan, tako da je porod u vodi otpao. sad sam 35+4, tako da sam bez th. na pocetku je bilo sve ok, svi nalazi. ali sad smo ponavljali sve nalaze radi vode, pa sam saznala da je imam. jedina th mi je podizanje imuniteta. sretno

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ureaplazma u trudnoći
20.3.2010 21:05:48   
zozo1
Ja imala ureoplasmu i u prvoj trudnoći i u drugoj i to cijelu trudnoću. Ni tri kure antibiotika nisu pomogle. Ne brini se, doktori u bolnici rekli mi da to nije tako opasno kako se to prije mislilo. 

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ureaplazma u trudnoći
22.3.2010 10:30:43   
Tsmee
Sorry, ja sad upadam ko padobranac... Kaj ste vi išle na briseve u trudnoći, to je nešto redovno ili...? Mene ginekolog nije slao na bris niti u prvoj trudnoći ni sad. user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ureaplazma u trudnoći
22.3.2010 10:37:50   
Domy

IZVORNA PORUKA: Tsmee

Sorry, ja sad upadam ko padobranac... Kaj ste vi išle na briseve u trudnoći, to je nešto redovno ili...? Mene ginekolog nije slao na bris niti u prvoj trudnoći ni sad. user posted image

ako tebe nije slao znači nije bilo potreno..
ja sam par puta išla na briseve..

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ureaplazma u trudnoći
22.3.2010 10:42:01   
mariola
IZVORNA PORUKA: Tsmee

Sorry, ja sad upadam ko padobranac... Kaj ste vi išle na briseve u trudnoći, to je nešto redovno ili...? Mene ginekolog nije slao na bris niti u prvoj trudnoći ni sad. user posted image


nije me nigdje slao, sam je to napravio.

Uglavnom, nikakve posljedice nismo imali, znate već, ali da napišem kad smo već kod ove teme.
Veliki, snažni dečko se rodio bez problemauser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!