|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.10.2009 9:49:20   
buduća mamica
28 tj +8 kg, skupilo se skupilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.11.2009 19:47:25   
Mishek
23 tjedan - 0 kg

Nije mi uopće jasno. Na čuvanju sam, jedem normalno, al ništa mi se ne prima. Pošto sam s velikim +kg ušla u trudnoću, rekla mi je doktorica da je to normalno, al da bi kao u petom mjesecu ipak trebala nešto dobiti, a ja ništa. user posted image   vidjet ću u četvrtak kaj će mi reći.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
2.12.2009 21:49:47   
marijasara
hej curke,
evo da se javim 4mj nakon poroda. Dobila u trudnoći 18 kg, oduvijek se borim sa kilama, i dan danas imam mali višak, ali kile od trudnoće skinula u 3 mj. Nikakva posebna hrana, samo šetnje i gibanje sa mojim zlatom i to je to. Tako da ne brinite lagano uživajte u trudnoći i poslije nje i ovo će otići sami vjerujte mi...


(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.12.2009 12:13:23   
joszde
19+4 i dobila 4kg,nešto mi se sada apetit otvara osjećam se kao da sam dobila 20kg,sa većim brojem sam ušla u trudnoću doktorica mi još nije ništa rekla.

(Odgovor članu marijasara)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.12.2009 15:38:57   
micka
ja sam u 11 nedelji trudnoce i izgubila sam dva kilograma,doktor kaze da je sve ok ali ja ipak mislim da je sve to od velikix stresova jer moj muz me ostavio i podnio tuzbu za razvod brakauser posted image .Medjutim ne moze je dobiti sve dok beba ne navrsi godinu dana.Plasim se i za mene i za bebu i ne mogu da podnesem sve ovo user posted image neutjesna sam.Pomognite miuser posted image .

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
3.12.2009 15:42:20   
Una
30 tj. +9kg user posted image

(Odgovor članu micka)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
5.12.2009 12:15:39   
Mishek
Mene malo frka, iako mi nitko od doktora nije ništa rekao. Naime, prije mjesec i pol sam konačno dobila 2 kg user posted image , rekoh, ajde da i ja nešto dobijem. Iako sam sa stvarno puno kila krenula u trudnoću. Nakon što su mi otkrili gestacijski dijabetes i prepisali mi dijabetičku trudnoću, sada sam u minusu, odnosno imam 1kg manje nego na početku trudnoće. Beba se razvija super, sve ok.
Jel netko rodio u minusu? (ovo tak glupo zvuči, al fakat ne znam kako bih se drugačije izrazila)


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu nela12345)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
14.12.2009 8:31:42   
lidac0605
Evo,da vam se i ja pridružim kao nova članica i iskusna trudnica user posted image .Sad sam trudna sa četvrtim djetetom,trenutno 14 tj.-+3kg,s tim da sam do 12 tj. mirovala pa se to tad i skupilo.
U prvoj trudnoći,katastrofa+30 kg,ko slonicauser posted image ,druga 18kg s tim da sam pazila kaj jedem,u trećoj 26 kg...
Svaki put sve skinula(još i više) u nekih 9 mj nakon poroda user posted image !
Nek vas kile ne brinu,ni višak ni manjak,dok je sve ok s trudnoćom-to je sve normalno!
Ne mogu sve trudnoće bit iste...mada su me uvijek fascinirale trudnice koje imaju samo trbuh user posted image user posted image jer sam se ja uvijek širila na sve strane i u svim pogledima user posted image ...
Bitno da su bebice dobro i da rastu..user posted image

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
14.12.2009 8:34:13   
Bebys
lindac user posted image user posted image svaka cast..

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
14.12.2009 8:34:16   
Nika 24052006
Dobrodošla,lidac,i čestitam ti na 4.bebiciuser posted image user posted image user posted image .Ja sam u 20.tjednu i u plusu pola kilograma.U prvoj trudnoći sam dobila 15.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
14.12.2009 12:59:46   
Wukovarka
Pa dobro žene....vi ništa ne dobivate na kilaži...ja sam tek 11 tjedan i imam već +2kg

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:36:27   
joszde
ja bila danas kod doktora kao što je poznato imam problema sa kilama sada sam u27tj.i dobila 10kg,ali sestra mi je danas napisala 3kile više vidjela sam tek kada sam došla kući kada god dođem tamo ja najbrže uđem i izađem uvijek im se žuri ona sestra je toliko smotana jedva mi je tlak danas izmjerila ,ali mene muči to što mi je krivo napisala kile kud ih imam pa nemoj mi još nadodati.

(Odgovor članu nela12345)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:48:16   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: joszde

ja bila danas kod doktora kao što je poznato imam problema sa kilama sada sam u27tj.i dobila 10kg,ali sestra mi je danas napisala 3kile više vidjela sam tek kada sam došla kući kada god dođem tamo ja najbrže uđem i izađem uvijek im se žuri ona sestra je toliko smotana jedva mi je tlak danas izmjerila ,ali mene muči to što mi je krivo napisala kile kud ih imam pa nemoj mi još nadodati.


ma daj, pa to ti je normalno, meni odpočetka pribraja kile user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:50:45   
joszde
ma meni ti je što za dva tj.moram u vinogradsku na ultrazvuk i sigurno će galamiti na mene da sam se puno udebljala

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:53:26   
MILLA
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: joszde

ja bila danas kod doktora kao što je poznato imam problema sa kilama sada sam u27tj.i dobila 10kg,ali sestra mi je danas napisala 3kile više vidjela sam tek kada sam došla kući kada god dođem tamo ja najbrže uđem i izađem uvijek im se žuri ona sestra je toliko smotana jedva mi je tlak danas izmjerila ,ali mene muči to što mi je krivo napisala kile kud ih imam pa nemoj mi još nadodati.


ma daj, pa to ti je normalno, meni odpočetka pribraja kile user posted image



ma da...i meni isto....ma,svejedno. dobila 32....skinula 35....ko da nisam rodila. a ova galamila ko ludauser posted image user posted image ....nabrijana uvijek,kad god sam došla. poslije me mazila jer sam dobra sa njenim sinomuser posted image user posted image ...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:55:05   
njunja
meni je bitnije da ne ispucam svuda (stomak, noge, ruke, grudi) od toga sam strahovala u obje trudnoće, a za kilice i ne baš to se može skinuti, ali strije NIKAD!

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:55:55   
joszde
meni još doktorica nije ništa rekla jer prije mjeseca dana kada sam bila imala sam 8+ i sada sam sv abila sretna što sam dobila 1-2kg varira mi stalno i ona koza od sestre još na sve to doda tri poludila sam frendica mi kaže da si to prepravim šta vi kažete

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 13:59:35   
MILLA
sve ti to na kraju neče ništa značiti....nakon što rodiš,pomalo skineš...svejedno. ja se nikad ne sjetim kila koje sam dobila. niti sam dobila strija ni ništa. ko da nisam bila trudna a dobila 32. ako se osječaš dobro,sve okuser posted image ....a ako ti šta aže gin...lijepo mu kažeš da te nije dobro izvagala i gotovo...okreneš temu...user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 14:11:27   
pincirotvajler
ma i mene je sram svojih kila al već navikla da mi na svakom pregledu i kod moje ginekologice i u merkuru stalno prigovaraju user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 14:12:34   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: joszde

meni još doktorica nije ništa rekla jer prije mjeseca dana kada sam bila imala sam 8+ i sada sam sv abila sretna što sam dobila 1-2kg varira mi stalno i ona koza od sestre još na sve to doda tri poludila sam frendica mi kaže da si to prepravim šta vi kažete


da, tak i meni variraju jako kg, kad se važem i ujutro i navečer, ujutro imam bar 4kg manje user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 18:05:20   
zozo1
Ja mislim da nitko od svih vas nije natukao kila ko ja user posted image . Ja ušla u 37 tj. sa 26 kila u pllusu, doktorica se svaki puta zgraža nad menom koliko sam dobila kila .... slala me na ogtt već nekoliko puta, misli da imam visokii tlak, a meni svi nalazi ok. Nikako je ne mogu uvjeriti da sam i u prvoj trudnoći dobila 25 i 30 kila skinula.
Nije baš to sve povezano sa hranom, jedem normalno, bez ikakvih pretjerivanja, al sve se ljepi, doktorica mi kaže da imam uspavani metabolizam. Ja non stop aktivna, stalno u pogonu, spremam, kuham, vozikam se okolo, obavljam sve i svašta, krećem se , imam brigu i oko sina koji je full zahtjevan, al sve se ljepi user posted image .
Nema veće sramote kad mi medicinska sestra drži bukvicu da ne jedem po noći ........... ma koje jelo po noći, najrađe bi ju zveknula user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 18:19:40   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: zozo1

Ja mislim da nitko od svih vas nije natukao kila ko ja user posted image . Ja ušla u 37 tj. sa 26 kila u pllusu, doktorica se svaki puta zgraža nad menom koliko sam dobila kila .... slala me na ogtt već nekoliko puta, misli da imam visokii tlak, a meni svi nalazi ok. Nikako je ne mogu uvjeriti da sam i u prvoj trudnoći dobila 25 i 30 kila skinula.
Nije baš to sve povezano sa hranom, jedem normalno, bez ikakvih pretjerivanja, al sve se ljepi, doktorica mi kaže da imam uspavani metabolizam. Ja non stop aktivna, stalno u pogonu, spremam, kuham, vozikam se okolo, obavljam sve i svašta, krećem se , imam brigu i oko sina koji je full zahtjevan, al sve se ljepi user posted image .
Nema veće sramote kad mi medicinska sestra drži bukvicu da ne jedem po noći ........... ma koje jelo po noći, najrađe bi ju zveknula user posted image user posted image user posted image



da, koje jelo po noći, pa da još i po noći jedem valjda bi imala 150kg, nejedem iza 21h nikako,,ja dobila 17 sad sam u 36om tj..i isto mi medicinska priča priče i plaši me da bum još 10 dobila user posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.1.2010 21:43:43   
adryosijek
meni je sestra rekla da imam previse kila majke ti sta da radim kad se ljepi ko magnetuser posted image ma bit ce bolje kaad rodimm al od kad me upozorila izbacila sam nezdrave stvari za jest manje masne i sve kuhano i dosta voca umjesto slatkisa stvarno pazim sta jedem sad imam 27 tjedan i nekih 15 kg viskauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
28.1.2010 11:34:04   
Wukovarka
18 tjedana, a kilice +6

Uspjeli smo skinuti 2 user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
28.1.2010 12:06:09   
mišica 666
evo 21. tj i + 1,5 kg. nadam se da ću uspjet to kontrolirati i dalje.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!