|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:12:37   
Hladna
Sad sam citala malo i svugdje pise da kad boli jedna strana trbuha i taj jajnik s te strane moze znacit vanmatericnu trudnocu .. To su zapravo simptomi user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:13:05   
Riza
I mi uz tebe Andydea.... kaj počinje tvoje 'odbrojavanje' ?! user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:18:27   
andydea
Hladna pusti sve ,ne brini se...ne muči se više...samo čekaj...doći će tvoje vrijeme...Riza ja sam na odbrojavanju za 12mj..čekam da Mariola otvori temu...user posted image ,a ne trebam ju dobiti 8.12...,plodni dani počinju od 22.11user posted image user posted image user posted image pripreme su u tijeku...haha...a kaj je s tobom??

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:22:04   
Riza
Hladna draga! Nemoj se unaprijed živcirati i paničariti...sigurno je sve u najboljem redu...a moguće da te čeka jedna lijepa user posted image
Ako te jako puno sad to brine...ako možeš posjeti ginića...pa ćeš sve znati....user posted image user posted image user posted image .
Veliki user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:25:14   
Riza
ajde super! samo opušteno i user posted image user posted image i ja tvom user posted image .
Ma ja i dalje nemam user posted image . Danas evo kasni 9.dan.... tu i tamo osjetim probadanja u jajnicima...pa stane...pa me škakljaju..pa opet nikaj...pa dobijem napadaje gladi, pa mi se od svega povraća i tako. A ona dva minusa su me malo dotukli pa sad više ne znam kaj bi...user posted image .
ne shvaćam više svoje tijelo. Teško da ga mogu više pratit...user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:34:17   
Hladna
Moram priznat da sam se bas uspanicila, brine me sad to jako user posted image , gdje je sad Pilic sa kontrole ??
Pilic cekam teuser posted image user posted image
Procitala sam to i sad sam u brigi , nadam se da ce prestat boljetuser posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: hoću bebu
17.11.2011 14:39:51   
Riza
samo bez brige Hladna...pokušaj se smiriti iako je to sad lako reći a teško napraviti.... meni je recimo tako pred svaku mengu.... da jajnici bole ko blesavi...ali kak ti kažeš da tebi nije nikad bilo pa se možda nešto događa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image
Bez brige...sve će biti dobro. samo opušteno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: hoću bebu
17.11.2011 17:52:50   
sax52341
Ja uglavnom samo citam, rijetko komentiram ali Hladna vidim da si zabrinuta paa..
Ja sam nazalost imala iskustvo vanmatericne trudnoce, tako rano kako je tebi sad nije bolilo; nego tek kasnije - kada je trudnoca vec bila potvrdjena.
I bol je bila neopisiva; takva da ni uspravno stajat nisam mogla; to nije boluckanje.
A ovi simptomi koje ti spominjes su cesto najava M ili trudnoce... Nadam se da je ovo drugo! user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: hoću bebu
17.11.2011 18:24:12   
Hladna
Sax zao mi je zbog tvoje situacije, gubitka ..user posted image
Nadam se da si sad u redu i da imas svoju user posted image , tesko je to kad tolko zelis bebicu i onda ti se sve srusi u trenu, al ocito to sve mora biti tako, Bog zna zasto .
Sax nemam takve bolove kakve opisujes, mene kad skroz mirujem bas i ne boli nesto strasno al kad se krecem i sjednem il ustanem , napravim nagli pokret tad me zaboli, a da budem iskrena uplasila sam se jer meni su takvi bolovi strani, nikad mene nisu boljeli jajnici, znala sam osjetit malo al samo na minutu i to kad bi bila ovulacija al ovo je drugacije i traje od jucer na vecer, popila sam tabletu protiv bolova i bol se smanila al ne i nestala, jos uvjek me sve boli ko i jucer samo je bol mrvu presla i na srdinu i desnu stranu al osim bola ljevog jajnika jos me i opcenito donji dio trbuha boli i pomalo donji dio leda user posted image ..nisam navikla na takve bolove pa sam se uspanicila

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: hoću bebu
17.11.2011 19:43:00   
jess
Djevojke, ja sam uz sve vas i držim vam fige da čim prije ugledate te željene user posted image ili user posted image .
Ja sam imala vanmaterničnu trudnoću, a simptomi su mi bili strašan umor, zaspala bih sjedečki i imala sam 7 dana točkasto krvarenje (mislila sam user posted image mi kasni jer nikada nije redovita i priprema se da stigne) i onda odjednom je počela bol u desnom jajniku i probadanje. Ujutro sam napravila test i bio je pozitivan, nisam ni pomišljala da bi mogla biti trudna, bilo je to prije točno dvije godine, pa sam mislila da sam tako jako umorna od tog vremena. Otišla sam ginekologu i pogledao me i vidio da je u jajniku. Odmah me poslao na odjel u bolnicu i tek tamo su mi rekli da je bila blizanačka trudnoća sa jednim propalim plodom u maternici i jednim koji je zaglavio u jajniku. Ja sam tada bila trudna 7 tjedana.
Hladna, nemoj se brinuti još je rano i nemoj pomišljati na najgore, opusti se i smiri. Svi simptomi user posted image mogu značiti i trudnoću, zato draga ne predaj se i čekaj još par dana samo smireno i opušteno i biti će sve u redu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: hoću bebu
17.11.2011 20:52:29   
Pilić
Mene ti je isto tako bolilo, samo više desna strana, to je počelo već negdje 6 dana od ovulacije i trajalo je 12tak a onda se počelo smirivati. Danas sam bila na pregledu, no kaže da je sve još malo pa da mi nema šta reći a UZV nema tak da sam dobila uputnicu. Sutra ću zvati da se naručim a ak mi spiče neki datum za mj dana, odoh ja kod privatnika. Čim šta saznam, javim. Zašto ne zovneš ginekologa i umiriš se, on će ti najbolje znati reći. Ja sam zvala jer su mi ti bolovi bili strani i znala sam da se nešto događa. Nadam se da je kod tebe isto kao kod meneuser posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: hoću bebu
17.11.2011 20:58:36   
Hladna
Pilic pa kojem ti to ginekologu ides da nema ultrazvuk ?? Sutra kod privatnika , platis al bar ces biti mirna, barem bi ja tako napravila jer bi se bojala ako sto nebi bilo u redu znas kako kazu :"trebali ste prije doci " , ljepo ti kod privatnika i bez brige si

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: hoću bebu
17.11.2011 21:05:05   
Hladna
Pilic samo da te pitam, nisam dobro shvatila - znaci i tebe je neko vrijeme boljela samo jedna strana trbuha- ko mene dosad samo ljevi jajnik i samo ta strana trbuha ?? Znam da sam vec dosadna ali znate same kakve smo sveuser posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: hoću bebu
18.11.2011 7:41:21   
Pilić
A čuj, idem kod te žene već 15 godina i jako je draga i pristupačna a meni je to jako važno tako da to što nema UZV do sada i nije bilo bitno. Ma nije da ne bi išla kod privatnika ali sad sam tek 5 tj i 1 dan pa mislim, nakon iscrpnog čitanja po netu, da se još ionako ništa ne bi vidjelo a ja bih voljela čuti srce, tako da sam odlučila biti strpljiva i čekati još deset dana do UZV. Što se tiče boli, bila je većinom samo desna strana, baš me znalo bolit kao da mi je neko nož zabio na tu stranu. Sad ti je ionako kasno da ti ginekologica da uputnicu da vadiš betu jer je vikend, jedino da vadiš odmah u pon ujutro, a pošto u pon trebaš dobiti, kupi test i u pon ga napravi. Iskreno se nadam i to ti želim, da si ugledaš user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: hoću bebu
18.11.2011 7:53:30   
Hladna
Hvala ti pilic, evo mene prestalo bolit, malo ali to je 0 naprama onom jucer i prekjucer user posted image , bradavice su mi malo osjetljive ..
U utorak trebam dobit a ne ponedjeljak, ja prekjucer kupila 2 testa i vrag mi nije dao mira , prekjucer napravila jedan i negativan a znam prerano je user posted image , nestrpljiva samuser posted image

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: hoću bebu
18.11.2011 9:00:00   
Pilić
Ja sam isto ranije napravila test, kak me ona poslala vadit krv a trebala sam čekati drugo jutro, išla sam kupit test pa kaj bude i 3 dana prije nego sam trebala dobiti pokazao je jako slabu crticu za trudnoću, test se zove Helmtest i ima nisku osjetljivost pa ak već radiš ranije, možda bi ti on bolje pokazao. Ali mislim da ti je sad još rano. Pričekaj bar do nedjelje. U svakom slučaju, sretno!!!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: hoću bebu
18.11.2011 21:32:52   
Hladna
Zdravo drage moje, javlja vam se Hladna da je vruca user posted image
Evo ja svaki dan pratim temperaturu, onu bazalnu upisujem u grafikon a na vecer mjerim iz radoznalosti da vidim hoce li se povisit posto kazu da je i povisena temperatura simptom i ovako ovih dana mi je maksimalna meperatura kroz dan 36,4 a sad mi je 37,2 - danas mi je 12 dan poslje ovulacije - za 4 dana trebam dobit a naravno ne zelim- jel imala koja slicnu situaciju??? user posted image
Cure upomoc ??? Svaki komentar i odgovor je dobrodosao . Ljubim vas sve user posted image

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: hoću bebu
22.11.2011 13:53:31   
Riza
Hladna...ništa se ne javljaš... Pa jel ima kaj novoga????!!!! Šaljem vibrica puno puno.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: hoću bebu
23.11.2011 9:46:34   
Hladna
Riza nema nista novog .
22 trebala dobit a ja dan ranije 21 radila test i to onaj najjeftiniki 1 step za 15 kn i polazao mi minus , a user posted image jos nema tak da sumnjam da bude sta ovaj mjesec od plusa . Za sad jos ni nema znakova user posted image , uvjek me trbuh boli i donji dio leda a za sad jos nista tako da cekam user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: hoću bebu
23.11.2011 9:58:09   
PinkyFunkyBirdy
Hladna, dal ti inače zna user posted image kasniti ili je ovo poseban slučaj?
Možda je 21. bilo još prerano, a i pitanje koliko je osjetljiv taj test.
U svakom slučaju ponovi test za koji dan ako vještica ne dođe.
Držim fige da bude pozitivan!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: hoću bebu
23.11.2011 9:59:40   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Hladna, dal ti inače zna user posted image kasniti ili je ovo poseban slučaj?
Možda je 21. bilo još prerano, a i pitanje koliko je osjetljiv taj test.
U svakom slučaju ponovi test za koji dan ako vještica ne dođe.
Držim fige da bude pozitivan!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: hoću bebu
23.11.2011 10:16:06   
Hladna
Dan dva mi varira uvjek sto se tice menge - ali upisujem na fertility friend bazalnu temperaturu pa mi i tamo pokazalo po temperaturi da moram dobit 22.11. mada sam tako i sama izracunala . A sad gdje je zapelo ne znam . Za test ne znam dal je fulao , isto taj za 15 kn sam radila i kod prve trudnoce prije 8 godina ali tek kad mi je 5 dana kasnila i pokazao se tocnim , a sad sam jedan dan ranije napravila . Joj ne znam opce kaj bi mislila

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: hoću bebu
23.11.2011 12:01:09   
Riza
hm..... vrlo je moguće da ti i test pokaže krivo..ako je bila ovulacija kasnije..nikad ne znaš....pa si ga možda prerano i napravila!
Ma, probaj se opustiti i vidjet ćeš već kak će se stvar razvijati. Možda se baš mala mrvica ugnježđuje.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja ti želim svu sreću i mislim na tebe. I baš bi mogao biti jedan veeeliki user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: hoću bebu
23.11.2011 12:23:34   
Hladna
Da moguce je da je ovulacija bila kasnije, bas sam gledala grafikone ostalih cura koje su upisivale bazalnu temperaturu i svima je ovulacija na 14 dan ciklusa- sto znaci da odma tako odrede svima kao pravilo na 14 dan a ne po temperaturi .. Ja se jos uvjek nadam i mislim da cu ponovit test u ponedjeljak ak ne dode user posted image .. Sto vi mislite?? S tim da sam imala smedkasti iscjedak 7.11. - moguce da je to ovulacijsko krvarenje??? Citala sam da je to znak da je ovulacija tu i da pocinju plodni dani znaci da su tek bili od 7.11 do 11.11. user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: hoću bebu
23.11.2011 13:00:19   
Riza
Ma najbolje da se sad do kraja tjedna malo opustiš i onda napraviš testić kak si i rekla u ponedjeljak...i navijam da bude user posted imageuser posted image user posted image .
Smečkasti iscjedak stvarno može značiti ovulaciju....pa je i vrlo moguće da si tada imala plodne danE.
Imaš li kakvih simptoma??!
Držim fige da je user posted image u pitanju... user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!