|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hoću bebu
11.10.2007 22:36:03   
k2203985
bokić svima, eto ja sam malo nova i malo znam ali jedno znam sto posto: želimo bebu! 5 mjeseci ništa...sexa ko u priči ali bebe nema, jako me pere i u nekoj glupoj fazi sam kad vidim sve bebe na cesti a kad muža vidim kak slatko promatra neku bebu odmah se raspekmezim...a ja baš nisam pekmezast tip osobe. čudna sam sama sebi i fakat bi htjela bebu čim prije. znam da je rano za paniku da nebum ostala trudna ali...imate li koji savjet?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hoću bebu
11.10.2007 22:41:11   
Mačka
user posted image 1.) nemoj se sekirati
2.)relax
3.)beba  dođe

_____________________________

Voli vas MAČKA!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hoću bebu
13.10.2007 13:47:16   
Mirela
user posted image
Samo da ti kažem da nisi sama. Ja sam tu zbog istog razloga, nikako da mi se desi. Možda se ne bih ni upola brinula da nema presinga sa strane, svi mi bulje put stomaka i pitaju jel ima šta novoga. Imam veliku želju za trudnoćom i sad sam krenula u potragu za svim živim informacijama o plodnim danima, izračunima...itd....
Javim ti ako saznam nešto mudro.
Baš je koma kad svako malo čujemo vijesti kako je netko trudan, najčešće neplanski, a mi se ubijamo od želje za bebom.
user posted image  

(Odgovor članu Mačka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hoću bebu
13.10.2007 14:47:50   
mirna
Moj savjet: nemojte forsirati trudnoču!!! kada se dogodi se dogodi..samo vi uživajte u user posted image pa ćete prije ili kasnije zatrudnjiti. ako stalno misliš na bebu možeš  blokirati svoje tijelo. onda nisi opušten pa je teže zatrudnjiti..

Sretno!user posted image

(Odgovor članu Mirela)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hoću bebu
13.10.2007 20:24:36   
maja
Drage žene, evo jednog savjeta! Mi smo u crkvi na zaručničkom tečaju dobili knjižice "Billingsova prirodna metoda i neki drugi savjeti za život" i vidim da na internetu dosta piše o tome. Čim sam se udala počela sam po tome raditi i mogu reći jako uspješno i evo bebać je već 4 mj. u trbuhu! Želim vam puno sreće i nadam se da će i vama uspjeti!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hoću bebu
14.10.2007 18:22:13   
k2203985
kužim, svi u društvu oko mene su trudni, ili su rodili. ja nisam tip koji hoće bebu radi društva, jednostavno me čopilo ALI kad njih svih gledam i slušam (jedine teme su bebe, trudnoća, porod) dođe mi da plačem, a sve do jedne nisu radile na bebi nego im se desilo!!!!
najgore od svega mi je kaj me tako puca ta neka bebi faza da sam postala totalno cmizdrava, čim vidim malu bebu meni je to toliko slatko da mi od dragosti dođu susze na oči.  A JA NISAM TAKAV TIP UOPĆE, PLAĆEM NA SPROVODIMA. I onda samu sebe još više zbediram jer se ne prepoznajem takvu cmizdravu

(Odgovor članu Mirela)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hoću bebu
16.10.2007 20:55:00   
Tata
Manje stresa pa ces lakse zatrudnjeti, valjda... Definitivno samo cool i uzivaj u procesu pravljena bebe. ovako ste obadva pod pritiskom.

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hoću bebu
17.10.2007 21:09:32   
k2203985
hvala! user posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hoću bebu
26.10.2007 21:41:02   
zrinska
Bokić...evo i mene na Vašim stranicama. Već dulje vrijeme čitam forum i sviđaju mi se Vaša razmišljanja. Ovdje sam jer hoću pružiti potporu svima koji čekeju bebu, a i jer bih htjela čuti Vaša razmišljanja. user posted image Naime ja sam jakooo zbunjena. user posted image Ne znam dal sam spremna za bebu ili ne?? ?user posted image Kako ste Vi znali da to želite. Koje je pravo vrijeme? S koliko godina???user posted image

(Odgovor članu k2203985)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hoću bebu
5.11.2007 12:05:04   
maja
teško je reći sa koliko godina, ovisi od osobe do osobe. Ja sam uvijek htjela dijete (samo sam se molila da mi se baš ne dogodi prije 20). Kad sam se udala (26 god.) , onda sam se pa molila da što prije zatrudnim i hvala Bogu jesam! I stvarno osjećam da sam spremna za bebu i velika mi je podrška moj muž koji isto tako jedva čeka da malo stvorenje dođe na svijet! A opet moja prijateljica vršnjakinja kaže da nema teorije da bi htjela bebu još 10 godina, znači da ti jedina možeš osjetiti kada je pravo vrijeme za bebu!

(Odgovor članu zrinska)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hoću bebu
15.11.2007 18:09:49   
uciteljica
Bok svima,
i ja bih htjela svoju bebicu. Ovo ljeto sam izgubila prvu trudnoću(vanmaterična je bila)user posted image i od tada se bojim uopće početi raditi na projektu dijete. Lakše je kad vidim da nisam sama i da Vas ima još sa istim željama, da nisam sama kao Pale.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hoću bebu
22.11.2007 14:25:24   
ina
BOK,NOVA SAM I PRIKLJUČUJEM SE VAŠIM ŽELJAMA.ISTO KAO I VI ŽELIM OSTATI TRUDNA.POKUŠAVAM VEĆ 7 MJESECI I NIŠTA.AKO SAZNATE ZA NEKI NOVI RECEPT,JAVITE.HVALA

(Odgovor članu Mirela)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hoću bebu
12.1.2008 1:38:10   
firefox
Pozdrav svima!Moja prijateljica je pokusavala zatrudnjeti 4 godine,alii bilo je bezuspjesno.Ona i muz su isli na pretrage..sve u redu i s njom i s njim.Prevelik pritisak i zelja za bebom moze blokirati tijelo-kako je vec netko naveo.Ja mislim da bi prvo trebali otici provjeriti da li postoji neki fizicki razlog,a ako ne postoji,da se covjek rastereti u tom pogledu,a ne da sumnja da li je mozda do mene ili do njega itd.Moja prijateljica i njen muz su otisli na odmor,malo su se oslobodili stresa(...i rodila se bebica)Sretno!!!user posted image

(Odgovor članu ina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: hoću bebu
15.1.2008 14:23:16   
tikica_69
Mit: “Problem je u tvojoj glavi – ako se opustiš i ne misliš na to zatrudnijet ćeš!”
Činjenica: Neplodnost uzrokuje stres – stres ne uzrokuje neplodnost. Neplodnost je medicinsko stanje, poremećaj reproduktivnog sustava. Istina, opuštanje može pomoći hvatanju u koštac s problemima i cjelokupnoj kvaliteti života, ali stres i tjeskoba su posljedica neplodnosti, a ne njezin uzrok.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu firefox)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hoću bebu
15.1.2008 20:26:24   
nikolina25
dok sam razmišljala o trudnoći, plodnim i ne plodnim danima nije bilo ništa. Prvi mjesec kada sam bila okupirana s drugim stvarima i nisam razmišljala o plodnim danima odjednom sam shvatila da mi kasni 10 dana. Kupila test i dvije crticeuser posted image . Sada sam trudna 20 tjedana. Ako je s medicinske strane sve uredu, tada je stvar samo u glavi, a to je najjače kontracepcijsko sredstvo.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: hoću bebu
15.1.2008 20:42:57   
Mamica
tikica_69, stresna situacija ti može također povisiti nivo prolaktina.. "opusti se i biće beba" je naravno relevantno ako je medicinski sve uredu. ali danas postoje mnogobrojne mogućnosti za zatrudnjivanje i ako nije sve ok.

Želim ti puno sreće!user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: hoću bebu
16.1.2008 8:31:40   
tikica_69
hvala mamica user posted image  22.01. idem na kontrolu pa cemo cuti sto ce doktor Bauman reci ..btw, prekjucer sam dobila user posted image user posted image user posted image ..pa sam jos u laganoj depresiji...a cut cemo uskoro kako stvari stoje i hocu li dobiti kakvu terapiju za pocetak

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: hoću bebu
16.1.2008 9:30:01   
anne
Drage moje! Totalno suosjećam sa vama.
Ja sam trudna evo drugi put. Za stariju kćerkicu smo se trudili 6 mjeseci i onda mi je mama rekla stari recept. Nakon odnosa dignuti noge, guzu na jastuk i ne ići se prati do jutra jer u tom položaju većina spermića iscuri. Probali smo to i sljedeći mjesec sam bila trudna. Također se slažem da se oboje treba opustiti.
Sada kad smo odlučili da idemo na drugo ostala sam trudna prvi mjesec.
Pokušajte. Higijenski nije baš idealno rješenje, ali meni je dvaput upalilo.
Sretno!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: hoću bebu
16.1.2008 11:17:29   
tikica_69
meni to nije upalilo vec 16 mjeseci user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: hoću bebu
19.1.2008 17:25:39   
Geisha
Bok,Anne!Meni takodjer vec 15mj nikakva metoda jastuka,dizanja nogu iostalih akrobacija ne pomaze...ipak je stvar srece..user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: hoću bebu
23.1.2008 19:52:52   
tikica_69
meni je jedna lijecnica rekla da je prevelika zelja najbolja/najgora kontracepcija...da se moramo opustiti i voditi ljubav a ne praviti bebu...i da je sve u glavi user posted image ..nije da se slazem, ali eto, mozda nekoj od nas pomogne da dobijemo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Geisha)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: hoću bebu
26.1.2008 11:10:10   
ZVRK
ZIVOT PONEKAD TRAZI OD NAS VIŠE NO ŠTO MISLIMO DA MOŠEMO PODNIJETI.                                                 IPAK,user posted image user posted image user posted image user posted image VRIJEDI SE POTRUDITIuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: hoću bebu
2.6.2008 10:47:51   
Wukovarka
Vidim da nisam jedina s tim problemom! Dvije godine pokusavam ostati trudna, ali nikako ne uspjeva!user posted image Sad mi je doktorica dala savjet da prestanem raditi,jer sam previse narvozna i napeta!
Ne znam, pitala sam ju da mi napravi test na plodnost, ali nece ni da cuje za touser posted image ...ali mislim da su 2 godine ipak malo previse!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: hoću bebu
2.6.2008 10:49:28   
ZVRK
ja sam čula da nakon 1-1,5god tek rade ''testove''prije moraš sam pokušavati.ali glavu gore i na ''posao''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: hoću bebu
2.6.2008 10:55:49   
Wukovarka
Ehh.. muz mi se osusi od pokusaja user posted image !
Pricekat cu jos koji mjesec,jer sam vidjela dosta korisnih savjeta, ako ne ide,trazim testiranja! Zelim biti mlada mamauser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!