|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:35:21   
CICKA
Grozno se osjećam i jedino to mogu sa vama drage moje podijeliti....

Naime moja draga prijateljica je opet trudna....odnosno nada se da nije (kao ne želi drugo dijete)!!

A ja sam od tog trenutka bijesna....Bože moj pa mjesecima smo radili na prvoj bebici, jedva sam iznjela trudnoću do kraja....sada i drugu bebicu želimo mjesecima i ništa...iz mjeseca u mjesec sama pusta nadanja i razočarenja, a ona tobože ne želi više djece i odjednom opsss trudna sam!
Žao mi je što se ne veselim i ne znam zašto sam takva, zašto me lupa taj osjećaj ljubomore...bijesa...ljutnje...svega najgorega!!
Čak u jednom trenutku sam poželila da ju više i neviđamuser posted image

Plače mi se.....i sada kada osjetim da me cice počinju boliti kao i svaki put pred menstruaciju...vrištala bih!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:45:07   
stars777
točno znam kako se osječaš i ja sam bila takva,prema svim trudnim ženama bih osječala ljubomoru i bijesuser posted image kada sam izgubila svoje blizanceuser posted image user posted image i prije toga nisam shvačala da netko tj žena ne želi dijete a toliko njih ima koji nemogu pa koliko se got trudili

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:45:26   
pincirotvajler
user posted image user posted image
uh žao mi je,kaj si tak tužna,a ona uopće ne razmišlja kaj ti priča??? user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:46:40   
bubaMaja
prije svega smiri se i raduje se tuđoj sreći pa će i tebi doći tvoja...
neki ljudi lako zatrudne neki ne.. ako si ti među ovim drugima, žao mi je i nadam se da ćeš uspjeti opet, ali čak i ako ne svoje zlato jedno već imaš za razliku od mnogih obitelji koje nemaju ni jedno!!!
osjećaji poput bijesa, srdžbe i ljubomore zapravo su donekle i normalni, ali moraš ih iskontrolirati jer loše utječu na tvoje tijelo, a da bi ostala trudna tijelo mora biti opušteno... nasmij se i iskreno joj čestitaj, brzo će i ona tebi čestitati!!!

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:47:34   
bubaMaja
i da sjedi i isplači to iz sebe

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 13:56:55   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo hrabro...tu zenu zaobilazi ako ti cini bol...tako bih bar ja napravila..jer ocito TEBI STETI druzenje s njom....

sretno i cuvaj se i samo HRABRO

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 14:00:01   
CICKA
Rado bih se isplakala, ali na poslu sam...a kad dođem kući ondje je mm koji to nikako ne može shvatiti user posted image !

Sa prvom bebicom ona je ostala trudna nekoliko mjeseci prije mene i znala je da duže radimo na user posted image pa mi je jednom prilikom rekla "ja ću ti roditi dijete kad ti već ne možeš..." user posted image

Ali nije ona ništa kriva, ja jednostavno ne mogu prestati biti tužna....a želja za drugim djetetom je ista kao i za prvim, dok nisam imala djece to nisam vjerovala.

Hvala vam svima na lijepim riječima utjehe...user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 14:13:46   
ZVRK
cicka znam kako se osječaš.
ja kada sam izgubila bebu i morala na kiretažu....došla doma poslije zahvata i drugi dan mi je šogi rodila curicu...
bila sam sretna a isto tako luda ,,ljubomorna i jako zavidna
prošlo je skoro mjesec dana dok sam je ja uzela u ruke a do onda sam ''gnječila''jastuk dok sam je gledala.(možda se neki i sječaju da sam pisala)
kasnije se emocije smirile i sve bilo ok tako da će se i tebi sve''smiriti'' ali moraš izbsaciti sve iz sebe.
pokušaj ako možeš sama otići ''negdje u šumu''i izviči se i isplači....moraju se emocije pokazivati a ne ih skrivati jer onda buknu kada i gdje ne trebaju

tebi želim da ubrzo ugledaš očekivani plusić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 14:35:56   
Zvonki
user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
15.11.2011 22:53:53   
mamacita
Nepoznat mi je taj osjecaj koji tebe proganja. Ja spadam u onu drugu krajnost. Uistinu, izbjegavaj ju, jer njezine izjave nisu pozitivne, i ohrabrujuce. Negu su sa odredjenom dozom potsmijeha i negativnosti. Mozda to ona ne radi svjesno, no ako ona ne zeli to dijete, i nije ga planirala, onda ju razumijem zasto se tako osjeca. No eto... trazi drustvo koje ti donosi mir i potporu, a sve druge makni od sebe.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 8:47:34   
Riza
Razumijem tvoj osjećaj ljubomore pomješan sa bjesom...ali tako samo sebe mučiš...svoje tijelo.... i nemirna si. Misli pozitivno i budi sa ljudima koji dobro na tebe utječu i sa kojima ti je ugodno....
Miči se od ljudi koji te uznemiruju i zbog kojih se osjećaš kako se i sada osjećaš.... Shvaćam sve jer se i ja tako često osjećam iako ne želim...neki put ne možemo protiv sebe.... No....uz Dragog Boga idemo naprijed snažnije i naoružane nadom u bolje sutra!
Želim ti puno sreće......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 9:14:50   
CICKA
Hvala vam još jednom drage moje na podršci i riječima ohrabrenja....user posted image

Danas se osjećam još gore. Naime, jučer je moja prijateljica napravila test koji je pokazao trudnoću te me je pozvala k sebi kako bi mi rekla da želi pobaciti i da idem slijedeći tjedan u obližnji grad s njom da "to odradi"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molila sam ju, plakala i preklinjala da to ne radi, da će zažaliti, da ubija jedno nedužno ljudsko biće, rekla sam joj koliko mi je teško što ne mogu toliko dugo ostati trudna i da ću joj pomoći koliko god budem mogla i više, da ću uzeti godišnji kad bude rodila i da ću biti stalno uz nju, ali ona je toliko odlučna da mi se i sada plače još tim gore što sam jučer otvorila ovu temu. Nisam cijelu noć mogla spavati,grizla sam se,kako da ju odgovorim.Traži me da o tome nikom ne govorim čak ni njenom mm.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 10:04:05   
PinkyFunkyBirdy
Ajme Cicka user posted image
Voljela bi da te mogu nekako utješiti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim da nije uredu to što tvoja prijateljica radi prema tebi (to nikako nije prijateljsko ponašanje), a prestrašno je što planira napraviti i to svom mm iza leđa. Smatram da njezin mm treba znati, a možda ju on i spriječi da napravi takvu glupost, ali nije na meni.
Stvarno mi je žao što to proživljavaš. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 10:27:48   
Riza
slažem se sa Pinky...ovo je prestrašno i ne znam kaj bi ti rekla da te utješim. Ti kao prijateljica njoj i dalje ustraj u tome da ju odgovoriš od tog odvratnog čina...barem ćeš znati da si učinila sve što si mogla... Ja ću se pomoliti Bogu za cijelu ovu situaciju a najviše za malog nedužnog anđela čije srce možda već kuca da nastavi živjeti...
Uz tebe sam....user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 10:27:52   
lillyfee
znam kako se osjecas, vjeruj mi, ali nije tvoja prijateljica problem. niti njezina trudnoca. mislim da i sama to znas. zelim ti puno srece i da se i tebi uskoro pokaze user posted image iliuser posted image !usredotoci se na sve pozitivno u svom zivotu, a beba ce vec doci.

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 10:59:23   
andydea
Cicka u potpunosti te razumijem....ja sam se tako osjećala prije tri god.moja prijateljica je ostala trudna,a ja sam pokušavala i nisam mogla zbog hormona,pa smo morali pauzirati...zvala me da s njom napravim test,idem na preglede,u nabavu...pospremala sam joj kuću,peglala veš...išlo je iz krajnosti u krajnost...čak sam se vađala s mm zbog toga....jer ja sam živjela tu njenu trudnoću više od nje....a ona umjesto da mi olakša ubijala me s tim....shvatila sam da se moram maknuti od takvih ljudi,jer mi ne žele dobro..user posted image sada odemo tu i tamo na kavu i podignute glave joj kažem čvrsto...da radim na bebi i imat ću ih još dvoje...iskreno briga me više za njezino mišljenje...samo hrabro...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 20:35:50   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
16.11.2011 22:58:31   
mamacita
To sto te ona trazi je nemoralno i neeticno! To nerodjeno dijete ima i oca. Taj otac ima 50% pravo na to dijete vec sada. Ubiti to dijete bez njegovog saznanja je ravno ludilu! Zato, ne daj se uvuci u tu pricu "Prijateljstva" jer je ocito koliko te to trga. Da sam ja na tvome mjestu, ja bih rekla njezinom muzu o njenoj namjeri, a njoj bi rekla da je to njegovo pravo. Sta nakon toga bude, i da li ce i dalje ustrajati na abortusu to je njihov problem, a ne tvoj. Uistinu ima toliko skrtih i samoljubivih ljudi.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
17.11.2011 12:45:12   
JASNA33

IZVORNA PORUKA: mamacita

To sto te ona trazi je nemoralno i neeticno! To nerodjeno dijete ima i oca. Taj otac ima 50% pravo na to dijete vec sada. Ubiti to dijete bez njegovog saznanja je ravno ludilu! Zato, ne daj se uvuci u tu pricu "Prijateljstva" jer je ocito koliko te to trga. Da sam ja na tvome mjestu, ja bih rekla njezinom muzu o njenoj namjeri, a njoj bi rekla da je to njegovo pravo. Sta nakon toga bude, i da li ce i dalje ustrajati na abortusu to je njihov problem, a ne tvoj. Uistinu ima toliko skrtih i samoljubivih ljudi.

ta žena nije sva svojauser posted image user posted image user posted image
to je prestrašnouser posted image user posted image user posted image
ja s tom ženom nebi nikad mogla biti prijateljica...
to što je ona naumila i što od tebe traži nije nikako normalno...
zato draga moja pod hitno se makni od nje...i obavezno sve njene strašne naume reci njenom mužu...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 9:15:04   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: CICKA

Hvala vam još jednom drage moje na podršci i riječima ohrabrenja....user posted image

Danas se osjećam još gore. Naime, jučer je moja prijateljica napravila test koji je pokazao trudnoću te me je pozvala k sebi kako bi mi rekla da želi pobaciti i da idem slijedeći tjedan u obližnji grad s njom da "to odradi"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molila sam ju, plakala i preklinjala da to ne radi, da će zažaliti, da ubija jedno nedužno ljudsko biće, rekla sam joj koliko mi je teško što ne mogu toliko dugo ostati trudna i da ću joj pomoći koliko god budem mogla i više, da ću uzeti godišnji kad bude rodila i da ću biti stalno uz nju, ali ona je toliko odlučna da mi se i sada plače još tim gore što sam jučer otvorila ovu temu. Nisam cijelu noć mogla spavati,grizla sam se,kako da ju odgovorim.Traži me da o tome nikom ne govorim čak ni njenom mm.user posted image user posted image user posted image user posted image



malo me zacudilo da ti ona govori kako ce ti roditi bebu? kao da te zeza ili kao da je osjetila tvoju ljubomoru?
neosjecajna je i vrlo egoisticna osoba jer te zove s njom da ides i da napravi abort...¨
s druge strane mislim da i ti ne trebas joj govoriti sta ona treba da uradi..to je njena odluka,njen zivot...
mislim da treba da se odmoris od nje jer ti i ona se nalazite na razlicitim putevima u zivotu...i mozete jedna drugu vrlo lako povrijediti...
budi sa ljudima sa kojim se osjecas dobro i ne uplici se u njene igre ..

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 21.11.2011 9:16:55 >

(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 9:27:34   
duck
S muške strane gledajući, dat ću ti jedan dobronamjeran savjet. Ne petljaj se gdje ti nije mjesto, odnosno ne govori ništa njenom mužu, jer ćeš samo ti na kraju pojesti govno. To što ona želi abortirati je njen problem i nitko je nema pravo osuđivati, a najmanje vi ovdje. Ako ti ta osoba smeta odmakni se od nje i to je to!

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 9:29:40   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: lillyfee

znam kako se osjecas, vjeruj mi, ali nije tvoja prijateljica problem. niti njezina trudnoca. mislim da i sama to znas. zelim ti puno srece i da se i tebi uskoro pokaze user posted image iliuser posted image !usredotoci se na sve pozitivno u svom zivotu, a beba ce vec doci.


ja bi ovo potpisala....user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 9:32:55   
Tanjica Tanja
IZVORNA PORUKA: duck

S muške strane gledajući, dat ću ti jedan dobronamjeran savjet. Ne petljaj se gdje ti nije mjesto, odnosno ne govori ništa njenom mužu, jer ćeš samo ti na kraju pojesti govno. To što ona želi abortirati je njen problem i nitko je nema pravo osuđivati, a najmanje vi ovdje. Ako ti ta osoba smeta odmakni se od nje i to je to!


Slažem se s ovim.


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu duck)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 9:45:05   
kanader

IZVORNA PORUKA: duck

S muške strane gledajući, dat ću ti jedan dobronamjeran savjet. Ne petljaj se gdje ti nije mjesto, odnosno ne govori ništa njenom mužu, jer ćeš samo ti na kraju pojesti govno. To što ona želi abortirati je njen problem i nitko je nema pravo osuđivati, a najmanje vi ovdje. Ako ti ta osoba smeta odmakni se od nje i to je to!


...možda i oni imaju neke svoje probleme koje ti i ne znaš..dakle ako te to sve opterećuje, makni se od nje, a da li će ona reči svome mužu to je ipak njen izbor.ne petljaj se u to.znaš, nekad su ubijali donosioce loših vijestiuser posted image , tak da bolje da se odmakneš od toga svega.a njoj iskreno reci da se ne slažeš s tom pričom i da ćeš se distanciratiuser posted image .....

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu duck)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljubomora, tuga, očaj, bijes.....
21.11.2011 10:01:01   
CICKA
Teško mi je o tomu šutit i samo tako se distancirati, ali to sam  napravila. Rekla sam joj da me njena odluka jako boli i da ne mogu u tome sudjelovati niti je podržavati, a ona sama neka odluči kako će i šta će. Znam da joj je teško što suprug nije uopće angažiran u odgoju njihovog prvog djeteta što ga nikad nema kod kuće, ali o tome je trebala razmišljati prije i zato je ne mogu podržati i biti više uz nju...user posted image

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

1. tromjesečje. (0%)

2. tromjesečje. (0%)

3. tromjesečje. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!