|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TRUDNOĆA?????
27.11.2011 14:18:56   
lucija1
Drage moje evo nova sam u ovome i koliko vidim ima dosta korisnih savjeta,a ja bih trebala vaše mišljenje o jednoj mojoj situaciji i iskustvima..Naime zadnju Msam imala 02.11.trajala je nekih 3 danai od tada imam mučnine,vrtoglavice,idem često na wc i mučnine i naravno sve upučuje na trudnoču,no test sam radila prije 4 dana i negativan je,pa me zanima ako i jesam trudna dali je moguće tako rano osjetiti simptome,iako imam 2 dečka i ni s jednim nisam imala ovakvih tegoba.Stvarno bi mi puno značilo vaše mišljenje i iskustva.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: TRUDNOĆA?????
27.11.2011 14:21:25   
pepeljuga
Ja mislim da je malo prerano za sve simptome a i za to da testic pokazeuser posted image .

Dobro doslauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lucija1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TRUDNOĆA?????
27.11.2011 15:14:08   
Anni_
Dobro došla Lucijauser posted image
Ipak pričekaj još koji dan pa ponovi s nekim jako osjetljivim testom. Ne znam kolika ti je duljina ciklusa, ali imaš onaj koji možeš koristiti 4 dana prije očekivane user posted image   samo ga napravi s prvim jutarnjim urinom. Sretno!

(Odgovor članu lucija1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TRUDNOĆA?????
27.11.2011 16:01:23   
Hladna
a koliki su ti ciklusi?

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!