|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hoću bebu
4.10.2011 13:17:46   
PinkyFunkyBirdy
Ne znam još user posted image
Meni su ciklusi dosta neredoviti tako da nikad ne znam. Najčešće dobim mengu nakon 2 mjeseca, ali varira od 1,5 mjeseca pa najdulje kad sam čekala 6 mjeseci.
Ali zato ovulaciju osjetim u prsima. user posted image Počnu me boliti kojih 16 dana prije dolaska user posted image .
Ovim travama, kapima i sl. pokušavam potaknut ovulaciju pa da barem imam neke šanse za user posted image .
Hvala za fige! user posted image Držim i ja tebi da se ulovilo prošli vikend. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: hoću bebu
4.10.2011 13:53:17   
Pilić
Mislim da će ti pomoći ti pripravci, barem meni jesu. Imam redovite kakti menge ali jako oskudne, kratke i smeđe, tek prošlu mengu, nakon što sam dva mjeseca pila te kapi, napokon je bilo crvene krvi. Vjerujem da ćeš i ti vidjeti pomak u pozitivnom smislu. Samo nemoj piti previše toga od jednom. Ako uzimaš te kapi, pij čaj od marulje ili vrkute ali nikako sve odjednom. Ipak to djeluje na hormone pa da ne bude kontra efekt.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: hoću bebu
4.10.2011 14:05:05   
PinkyFunkyBirdy
Hvala! user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: hoću bebu
7.10.2011 9:39:18   
Pilić
Morala sam se ja raspitati vezano za te kapi pa sam poslala mail u Subanovo savjetovalište i žena mi je odgovorila sljedeće:
"u istraživanjima koja se navode u stručnoj literaturi vezano uz
konopljiku, navode se primjeri uspješnih zatrudnjivanja u toku
istraživanja, no nigdje nisam naišla na podatak da se konopljika uzima
samo pola ciklusa. Možete uzimati cijeli ciklus, a ukoliko ustanovite
trudnoću, tada ćete prekinuti terapiju konopljikom.
Marulju možete također koristiti čitav ciklus."
Tako da ću ja to nastaviti uzimati cijeli ciklus da se napokon izregulira.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: hoću bebu
7.10.2011 9:54:37   
PinkyFunkyBirdy
Pa to je dobra vijest! user posted image
Da, poprilično je bitno izregulirati cikluse nama koje smo "neredovite" user posted image pa da možemo onda praviti user posted image .
Hvala što si se raspitala detaljnije o kapima. user posted image
Sigurno će ove informacije još nekome koristiti.


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: hoću bebu
7.10.2011 10:13:43   
Pilić
Nema na čemuuser posted image  

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: hoću bebu
11.10.2011 19:52:27   
123beba
bok svima... eto još jedan skroz novi član na vašem forumu...
Naime, moj dragi i ja već 9 mjesci pokušavamo dobiti bebu, no još nam se nije ostvarila želja...user posted image
a sada bih trebala bih vaš savjet vezano uz vježbanje prije i za vrijeme trudnoće...
inače ja nisam baš neka osoba koja puno pazi kada i što jede, a isto tako sam po čitave dane na poslu u sjedećem položaju (sportom se ne bavim)... no uglavnom, u čitavom tom razdoblju od kada pokušavamo zatrudnjeti ja sam dobila nekoliko dodatnih kg i sad mi to smeta, a još više me smeta to što uopće nemam kondicije!
na dijetu ne želim jer strah da ako ostanem trudna ne bude nešto "falilo" u organizmu jer sam možda baš prije toga jela samo određene namirnice,a i sa dijetom neću postići željenu kondiciju... :(
razmišljala sam o tome da krenem vježbati, no kako nemam kondicije nisam sigurna jel to pametna ideja u trenutku kada želim ostati trudna. Stvarno se nadam da ću uskoro ostati trudna i ne znam što sada da radim... Opet, može se dogoditi da ne ostanem trudna još dugo pa mi je opet glupo samo se dodatno utromiti... Također, mislim da je i u trudnoći bolje da buduća mama ima dobru kondiciju.

osim toga, znate li gdje se mogu kupiti ovulacijske trakice i koja je otprilike cijena? Ja imam maybe babe no baš mi nije pomogao. user posted image

hvala unaprijed na savjetima!!!!!!!!!! 

(Odgovor članu Pilić)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: hoću bebu
11.10.2011 19:55:07   
pincirotvajler
dobrodošla user posted image
neznam ti za ovulacijske trakice,budu cure pisale user posted image
a što se vježbanja tiče mislim da nemre škoditi user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: hoću bebu
11.10.2011 20:02:33   
123beba
Hvala & hvala! user posted image

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: hoću bebu
11.10.2011 21:53:59   
beba_B
Pozdrav!
Ne zelim ti puno pametovati, i ne znam koliko imas i imas li uopce kila "viska". Ja imam, i uvik sam imala, sitno ali meni bitno. user posted image Ali uvik sam se bavila sportom, rekreativno.
Uglavnom, nisu mi bili ni redoviti ciklusi. Jednom mi je jedna osoba koja se malo razumi (ajde, doktor iz familije), da je vazno imat manju koncentraciju masti u organizmu ukoliko zena pokusava zatrudnit, a ima potencijalno problema sa zatrudnjivanjem (policisticni jajnici kod mene).

Ja sam igrom slucaja bila u inozemstvu nekoliko mjeseci, radila, i vjezbala u firmi u teretani, vozila bicikle, puno setala vikendima... i smrsavila 6-7 kila u 3 mjeseca.
Dosla doma i ostala nakon 15 dana trudna user posted image user posted image user posted image

U trudnoci sam nastavila vjezbat u Klubu trudnica, skakala do termina, rodila normalno i sad nakon 6 mjeseci se vratila opet na moj uobicajeni trening 3x tjedno u kasnim vecernjim terminima kad bejbi spava vec.

Poanta: NECE TI BIT NISTA OD VJEZBANJA, DAPACE! user posted image
Radije upisi nekakvi aerobik, pilates ili slicno i prisili se ic RADI SEBE. Ako se bojis da ce ti nesto falit u organizmu (a nece) kupi si lipo Solgarove ili Twinlabove vitamine, i vjezbaj bez straha.
Na kraju krajeva, nisi Blanka Vlašić i ne bi vježbala 24-7 nego lagano, rekreativno nekoliko puta na tjedan. Vjeruj mi...

P.S. I moj posao je sjedilacki, i taj trening me spasava i psihicki i fizicki. user posted image

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: hoću bebu
11.10.2011 21:57:27   
beba_B

IZVORNA PORUKA: 123beba

razmišljala sam o tome da krenem vježbati, no kako nemam kondicije nisam sigurna jel to pametna ideja u trenutku kada želim ostati trudna.



Je, to je odlicna ideja, kreni i uzivaj! I bez obzira na umor nakon treninga, osjecat ces se PUNO bolje i bit ces zadovoljnija sobom i imat ces i vise volje za sve... pa i za radit na bebici... user posted image user posted image

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: hoću bebu
11.10.2011 22:35:54   
ribica1
slažem se da ti vježbanje ili bavljenje nekim sportom ne može škodit!
i ja sam imala sličnu priču, pokušavali pokušavali pa ništa pa smo na kraju ipak krenuli na pretrage i onda mi je jednom prilikom moj IVF dr. reko da bi trebalo malo smršavit iako to nije neka zapreka!a bavljenje sportom je poželjno!
a za ove trakice ti ne znam, nisam to nikad koristila, bude se javio netko tko zna sigurno!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: hoću bebu
12.10.2011 9:46:08   
PinkyFunkyBirdy
123beba dobrodošla! user posted image
Mislim da trakice možeš kupiti u svakoj ljekarni, ali ne znam koja je cijena.
No imaš i na Njuškalu po 100 kn nekih 30 kom.
Držim fige da ubrzo postaneš user posted image .    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: hoću bebu
12.10.2011 21:12:54   
123beba
ma u zadnjih par dana u koju god ljekarnu sam ušla nitko nema... samo mi nude nekakvih 5 trakica za cca 230 kn...
pokušat ću još ovaj mjesec sa maybe baby...

nadam se da će uskoro upaliti pa da bude malih user posted image ... i tako barem 3 user posted image  user posted image  user posted image  


_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: hoću bebu
12.10.2011 21:28:47   
tanja83
Imam pitanjce cure ,posto mjerim bazalnu temperaturu od ovulacije je non-stop od 36.9-37.1 dal to moze biti neki pozitivan znak? user posted image  treba stici za 3 dana,nadam se da nece.

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: hoću bebu
13.10.2011 10:55:32   
ivana st
Koliko ciklusa već mjeriš bazalnu? Možda ti je to uobičajena temperatura za drugi dio ciklusa. Ova metoda ti može pokazat trudnoću, kad već i testić može pokazati user posted image , ali je odlična za upratit pl. dane i to posebno kod onih čiji su ciklusi nestalni i duži kao što je to kod mene bio slučaj. Svakako želim ti user posted image !

(Odgovor članu tanja83)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: hoću bebu
13.10.2011 23:51:52   
tanja83
ivana hvala ti:) mi smo na poćetku,tek prosli mjesec smo se poceli truditiuser posted image . Silno zelimo jos jednuuser posted image ,al ja sam po prirodi jedno nestrpljivo bice pa se sad lovim na svaki moguci simptom,uglavnom trudit cemo se pa cemo vidjeti. Uh da sam te srece da iz prve ugledamuser posted image . Vi cure ste mi tolika inspiracija da vam ne mogu opisati,presretna sam samo kad vidim da su trudilice ovdje objavile nakon iscekivanja da su user posted image ,nadam se da cu i ja uskorouser posted image

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: hoću bebu
14.10.2011 12:35:52   
ivana st
Ma bit će uskoro jedan veliki user posted image kod tebe, sigurna sam user posted image ! Samo opušteno i ne bih ti preporučila da se opterećuješ mjerenjem bazalne jer ćeš se samo odveć okupirati plodnim i nepl. danima, a vidim iz tvoje poruke da već imaš bebaća i nema potrebe za ičim osim uživanjem sa svojim mužem.  I javi nam čim bude kakvih novosti user posted image .

(Odgovor članu tanja83)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: hoću bebu
14.10.2011 20:46:15   
tanja83
Joj ivana pozlatile ti se rijeci,imas pravo necu se opterecivati,polako pa kako bude,iako molim Boga da bude sto prije kao i sve trudilice ovdje,želim  nam svima punouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: hoću bebu
23.10.2011 23:22:40   
andydea
Curke,ja sam trenutno u plodnim danima i svaki dan radimo na user posted image nekad i dva puta...stvarno sam velika trudilica....tko je još u plodnim danima neka se javi....da zajedno iščekujemo početkom mjeseca user posted image .....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tanja83)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: hoću bebu
24.10.2011 9:54:59   
PinkyFunkyBirdy
Držim fige svim trudilicama! user posted image  user posted image  user posted image
Dal ima koja da joj user posted image kasni?
Tanja83, dal ima kakvih novosti?


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: hoću bebu
24.10.2011 20:46:12   
andydea
Pinky,koliko ti kasni???

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: hoću bebu
25.10.2011 9:40:12   
PinkyFunkyBirdy
Andydea, nisam ja te sreće. user posted image
Ja još uvijek čekam plodne dane koji nikako da dođu.
Zadnju user posted image sam dobila 21.09. i od onda čekam da se desi ovulacija, ali još ništa...
Ja sam ti 'neredovita' user posted image , a htjela bi user posted image .
Pijem neke čajeve koji bi mi trebali pomoći da budem redovitija, ali treba vremena.
I tako dok ja čekam navijam za sve vas! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: hoću bebu
25.10.2011 18:26:18   
andydea
Ajoj....Pinky od srca ti želim to što prije...i mi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: hoću bebu
26.10.2011 8:59:59   
PinkyFunkyBirdy
Hvala! user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!