|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje svibanj 2012.
20.4.2012 10:32:11   
mariola
Drage moje nastavljamo vas bodriti i ovaj  mjesec.

Trudilice:

user posted image Sarah_zg - 03.05.

user posted image BUMBI - 04.05.

user posted image Papalina - 05.05.

user posted image zvončica1 - 07.05.

user posted image bebica77 - 16.05.

user posted image inesica - 20.05.

user posted image Riza - 25.05.

user posted image tascha- 30.05.


Navijačice:

Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek,
,cuba,vlatkam,leptir5,Lee,anonno17,AntonijaV, gogule,lidac0605,graško,pakić,breskvica22,gianna,točkica28, fever, pincirotvajler,mariola, sarah_zg,amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica
user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio mariola -- 27.4.2012 9:56:53 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
20.4.2012 10:52:32   
PinkyFunkyBirdy
Mariola, molim te dodaj i cure koje su se još javile u odbrojavanju za travanj:
IZVORNA PORUKA: bebica77

Jutro curke moje..
Ima li ista novoga? Kakav pomak na pozitivu kod vas?
Pinki mene briši s popisa,ovo je vjestica, doduše opet neka cudna (vec navikla na to) jer prva dva dana slabo, treci ujutro jaki izljevi uz jake bolove (popodne slabo) i danas cetvrti dan recimo normalno, tako da me biljezis za 16.5 ponovo....

i
IZVORNA PORUKA: Papalina

user posted image user posted image user posted image user posted image Curiičkee mojee...molia bi vas za jednu uslugu ;)
Ja bi opet na popis...posto mi je zadnji ciklus trajao 28 dana...onda cu ovaj zaokruzit na 30...pa me stqavite na popis da 5.5 ne trebam dobiit :)))) user posted image moze?? Hvala user posted image


Hvala! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
20.4.2012 11:27:22   
inesica
Nemojte mene zaboraviti 20.05. iako jos nije sigurno zbog pretraga i mozda terapije...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
20.4.2012 11:58:14   
cuba
Cure navijam i držim fige da nas ovaj mjesec sve od reda iznenadite sa plusićima user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
22.4.2012 17:46:23   
bebica77
PinkY hvala na prijavi;););)
Zelim srecu svim trudilicama ovaj mjesec.. Kissiiccc

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 10:58:30   
PinkyFunkyBirdy
Mariola, mislim da se još par cura prijavilo za svibanj, ali na temi od travnja (Riza i zvončica1 sigurno, a možda mi je još netko promakao) pa te molim da baciš pogled na zadnje 2, 3 strane od odbrojavanja za travanj pa da i njih dodaš na listu (da ne citiram nepotrebno). Hvala puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 12:50:54   
sarah_zg
Opet ja otvaram mjesec, ha?

Pa evo... neka bude onda pozitivan mjesec za sve nas. Moja treba stići 3.5. Moram li reći da se nadam da neće doći?

Ne moram.

Pa eto, neka nam ne dođu!


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 13:03:42   
Candy_90
Zene drage citala sam po forumu...I odlucila da se prijavim...Sad nemam pojma odakle da pocnem..Naime Zivim u australiji sto znaci da jeponedjeljak ovdje vec na izmaku..Trebala sam da dobijem juce ali nisam bla sam u marketu i kupim pakovanje od dva testica..Kad sam dosla kuci nisam mogla cekati jutro da uradim..Konatam ionako nisam piskila 5 sati pa valjda ce biti uradu..Uradim kad one user posted image user posted image ..Dosta bledje crtica ali opet se jasno vidi...Sad bi zelela u neku trudnicku temu da pricam i dase sa savjetujem sa zenama.Inace pokusavamo vec dve godine i nikad nista radii od nalaza sve zio i utvrdjeno da moji hormoni nisu kako treba ti da nemam Ovulaciju zatrudnilu pomoc IVF postupka..prvih 14 dc primala injekcije za proizvodnju jajeta..na dan O da se jaje spusti i da krene O i eto uspjeli iz prvog puta u cetvrtak imam zakazano kod doktorauser posted image

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 13:17:32   
sarah_zg
dobrodošla, draga prekooceanska prijateljice

drago mi je da ste uspjeli. Imaš na trudnoći puuuno tema u kojima ćemo te rado savjetovati i podržati. Konkretno, na ovoj temi odbrojavamo mi koje ne želimo u svibnju dobiti menstruaciju. Drago mi je da ti nisi među nama!user posted image user posted image user posted image
Kako je u Australiji? U kojem si gradu?


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Candy_90)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 13:23:23   
Candy_90
Hvala draga...ja budem u Melburnu inace prosle godine sam imal operaciju tu u Zagrebu imala sam cistu na hipofizi...user posted image

Skontala sam da je ovo teme u iscekivanju ali ipak nisam znala gdje da pisem pa reko bilo gdje da se javim da me upute..Evo ovdje kisa danima jesen u velikom mahu dolazi..user posted image

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 13:32:42   
sarah_zg
Ma svugdje si dobrodošlauser posted image

i u Zg je jesen.


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Candy_90)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 13:35:33   
Candy_90
Po Oblacima verujem da je Jesen...jao kako ja volim Zagreb a inace sam iz Bosne..

_____________________________

Ako neko lose govori o vama, ne uzimajte to k srcu - jer i pcele bodu, uvijek najljepse cvijetove....;)))

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 18:55:59   
tascha
MENE PIŠITE ZA 30.05user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Candy_90)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 19:31:17   
daisyboo
Evo i nas termin je 18.5 cekamo user posted image Luciju user posted image

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu tascha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 21:37:02   
Andy_bec
Pozdrav zene evo da se i ja prijavim mada travanjska jos nije ni stigla . 25.5.12 nece doc...
Nova sam na forumu ali znam kako funkcionira jer sam vec 6 mj aktivna na ringeraji.ba i iste teme ima i tamo.
Inace sam trudilica 6 mj . Nadam se da ce mo brzo zabebiti :-)
Zelim svim zenicama uspjesni 5 mj i da sve ostanu trudne :-)user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
23.4.2012 21:39:06   
inesica

IZVORNA PORUKA: daisyboo

Evo i nas termin je 18.5 cekamo user posted image Luciju user posted image

Postoji posebna tema za trudnice, ova tema je za one koje tek trebaju zatrudnjeti...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 8:20:44   
PinkyFunkyBirdy
Candy_90 i Andy_bec dobrodošle! user posted image user posted image user posted image

Candy, iskrene čestitke na user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Andy, najiskrenije ti želim da postaneš ponosna okrugla trudnica user posted image čim prije. user posted image user posted image user posted image

Ostalim trudilicama šaljem puuuuno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 8:21:44   
mariola
Candy dobrodošla i čestitke na bebici. Uživaj s nama na pdf Trudnoćauser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 14:33:40   
Sunshine28
cure sretno svima u svibnju!!!
drzima fige i saljem pozitivne vibrice da se male user posted image uhvate!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 16:44:14   
olivija
I ja nvijam !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 18:16:11   
Andy_bec
Evo ja netrebam na svibanjsku listu jer sam trudna :-)))))user posted image user posted image user posted image

Svima koji ocekuju zelim puno srece :-)))

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
24.4.2012 19:11:20   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: Andy_bec

Evo ja netrebam na svibanjsku listu jer sam trudna :-)))))user posted image user posted image user posted image

Svima koji ocekuju zelim puno srece :-)))



Čestitamuser posted image user posted image user posted image
Mene danas cijeli dan probada dole u stomaku,čak sam i nešta malo sukrvice imalauser posted image ,a imam još 2 tjedan dok trebam dobiti....sve me strah da mi se cista pojavila i da nije bilo ovulacijeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Andy_bec)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
25.4.2012 10:20:17   
PinkyFunkyBirdy
Andy_bec, pa to je bilo ekspresno! user posted image Iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image
Sada samo opušteno i uživaj u user posted image . user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
25.4.2012 23:17:45   
Papalina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Curkee :)) jos jednom da cestitam svima koju su uspjeli user posted image
Eto,ja sam dosta bolje iako jos imam nalete vrtoglavice i nogge odjednom ne osjecam...tako sam umorna zadnjih dana...ujutroo predavanja popodne na pisao... Ufuser posted image
Ali,kako got se okrene ful se cudno osjecam a tek oko 5.5 trebam dobit tj ne trebam pa mi sve cudno...jao danas se nisam mogla suzdrzat... Prolazim ja kod ljekarne,hodam ja dalhe,malo stanem,vratim se i udem u lhekarnu i kupim si test...tako da vec sam pripremljena user posted image
E,da, jos me tu i tamo zaboli na poslu oko jajnika.. Joj cure,neznam sta da jos kazem...osim SREEETNOOO SVIMAAA!!!! user posted image
Ljubim vassss user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje svibanj 2012.
26.4.2012 21:00:13   
BUMBI
Mene već par dana zna malo boliti stomak i probadati u jajniku,a i cice mi rasturaju,bole i dok hodamuser posted image .Pa si nekako mislim da opet imam cistu i da nije bilo ništa od ovulacije,a i da će mi opet user posted image uraniti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!