|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:04:33   
breskvica22
.........moja trudnoca!nocas u pola noci su me vozili u bolnicu za osijek. isla piskit,obrisem se i ono roza trag! uplasila sam se ko niko. nista ne boli ni slicno ali jako se bojim!user posted image user posted image user posted image
dosla tamo i prosla sam u biti prvi pregled i doktor topolovec mi kaze da se vidi ta vrecica koja odgovara velicini ali je PRAZNA! svijet mi se srusio!!!user posted image user posted image user posted image
odmah sam na najgore pomislila! reko mi je da idem kuci,mirujem i da se uzv ponovi za 7 dana i da ce se onda viditi jel se sta desava ili ne. na onoj sondi za pregled nije bilo krvi vec samo vrlo malo smedjila i kad sam se obrisala isto tako,ali ko da je tockasto samo i to je to.od tada do sada nema nistauser posted image user posted image user posted image user posted image
ja neznam ni di sam,ni sta ,ni kako,ni zasto........ocajna sam i luda!!!
zovem kramarica danas i on mi sve ponovo objasni.kazem ja njemu da sam ja sigurno ostala trudna 22.9. i da je to danas tocno 4 tjedna onda.i on mi kaze da se onda ni nemoze viditi nista. da cemo za tjedan dana ponoviti uzv i viditi,ali ni to nije zadnja stanica.cekati cemo sve dok nekrvarim izd.ako pocne krvariti moram odma tamo.reko mi je da se smirim i da mirujem i cekam............ ajoj boze dragi sta cu!? jel imao iko takva iskustva? ja cu poluditi. dalje stavljam utrogestan i pijem folic plus kao sto mi je receno i mirujem.
cure moje pomozite,dajte mi neku utjehu,nadu,neznamsta.........
tuzna,luda,svakakva sam.
dali je lazna trudnoca ili tek jako mala pa me zeza? neznam.recite mi nesta

volim vas sve!!!!!!!!!!            pusaaaaaaaaaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:11:39   
ribica1
Draga znam da je teško ne brinut se al plizzz nemoj se previše sekirat i mučit lezi i opusti se, bit će sve ok!!!

Čuj, 4 tjedna ti je definitivno pre rano da bi se išta vidlo na uzv, ako se vidi vrećica to je to, a srce će se najranije vidjet negdje sa 6-7 tjedana, tako je i meni bilo, ja sam isto dosta rano išla na uzv pa se u jednoj vrećici vidjelo srce u drugoj ne, to je bilo sa 5-6 tjedana, tek nakon 2 tjedna od tada su se vidjela oba dva!!

Zato plizzz ne razbijaj svoju glavicu i pokušaj se opustit i bit će sve ok!!!
Znam da je teško, sve sam to prošla al vjeruj i drž se!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Puse!!!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:12:13   
natalijax
joj breskvice,leži i odmaraj,neznam što bi ti savjetovala,od srca ti želim da tvoja trudnoća bude u najboljem redu,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znam da se sekiraš i da ti nije svejedno,veliko sretno od meneuser posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:12:53   
danery
čuj,smiri se svakako...i ja sam išla na pregled sa 5 tjedana jer sam znala da sam trudna,test je bio negativan,ali meni nikad ne kasni user posted image tako da...
dr isto vidio samo vrećicu,rekao mi ili je cista ili beba al se još ne vidi dobro...
miruj,troši terapiju,i akose i pojavi opet iscjedak,ne brini...ako počne jače krvarenje i čista krv,odmah u bolnicu...dotada čekaj  i koliko možeš primiri se...
što se dr.kramarića tiče,super je i pomoći će ti koliko može i savjetom i pregledima...i dr.roso je odličan,ja sam kod njega na uzv išla...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:12:59   
pepeljuga
i ja mislim da je jos rano da se nesto vidiuser posted image
Pricekaj jos tih 7 dana,nemoj se zivcirati i zelim ti da za 9 miseci drzis malu bebicu u narucjuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:13:40   
leilany
peachesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:17:42   
JASNA33
mislim da se tek sa 7 tjedana može viditi na UZV...draga savjetujem ti da se smiriš, čuvaj se odmaraj...biće sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:18:36   
Gianna
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

i ja mislim da je jos rano da se nesto vidiuser posted image
Pricekaj jos tih 7 dana,nemoj se zivcirati i zelim ti da za 9 miseci drzis malu bebicu u narucjuuser posted image user posted image user posted image



Potpisujem pepe... Draga drži se, sigurna sam da će sve biti u redu...
Još uvik je prerano, moja ginica meni nije tila raditi uzv prije 6 tj. trudnoće, a i onda jedva jer se tek pomalo nazire... Zato pokušaj se smiriti i neka ti što prije prolete ovi dani do uzv...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:18:41   
maja
i meni se sa 5 tjedana nije vidio plod, sa 8 tjedana sam imala taj neki smeđi iscjedak, bila sam u bolnici ali nikada mi nisu rekli šta je to bilo...na kraju sam rodila svog dječačića

želim ti svu srećuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:19:05   
cuba
breskvice 4 tjedna su zbilja prerano da bi se nešto vidilo...ja sam bila trudna 4 tjedna kad mi je test pokazao trudnoću a tek sa 7 tjedana mi je ginić potvrdio trudnoću...
Znam da si u panici ali pokušaj pozitivno razmišljati i odmarati šta više do idućeg pregleda...znaš da ništa ne možeš napraviti osim toga...
Ja ti držim fige i nadam se da nije ništa i da je tvoja bebica tu ~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:21:15   
BruMa
I ja kad sam bila na prvom pregledu nije se još ništa vidjelo samo gest. vrečica.Ali sljedeći put kad sam došla već se vidjelo.to je bio Mateo!Nadam se da je i kod tebe tako.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:21:36   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga nasa opusti se i misli kako ce sve biti ok!!
mislim da je jos rano da se vidi... uz tebe smoo!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:23:50   
CallamityJane
Breskvice miruj samo, pokusaj se smiriti i miruj jos dva tri tjedna dok se ne bude moglo vidjeti je li gestacijska vrecica prazna ili ipak ima bebaca unutra. Ja svim srcem navijam za to, ali ti se moras probati opustiti jer tako samo mozes naskoditi maloj bebi. Za krvarenje i nije tako strasno, ja sam krvarila tako strasno da je i sam dr. ostao u cudu kako je plod se odrzao, samo miruj,ok?
Saljem ti puno vibrica i zagrljaja da se smiris a biti ce sve ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:28:34   
mama mery

IZVORNA PORUKA: natalijax

joj breskvice,leži i odmaraj,neznam što bi ti savjetovala,od srca ti želim da tvoja trudnoća bude u najboljem redu,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znam da se sekiraš i da ti nije svejedno,veliko sretno od meneuser posted image

user posted image user posted image
user posted image

_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:36:58   
mlada mama
Meni se to desilo u prvoj trudnoći,objasnili su mi da je to vjerojatno posljedica gnježdjenja bebe u maternicu.
I na kraju sve je zavrsilo dobro imam sina od skoro 4guser posted image . Isto mi prvi put ništa nisu vidjeli,drugi put sam išla s 10 tjedana i onda se vidjelo user posted image



(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 14:43:31   
njanja
ja ću sada biti kao oštra učiteljica pa ti reći da sam ti i pisala u tvojoj 1. temi da se ni ne može niš vidjeti, premala je to trudnoća (sijećaš se i ja sam 2007 zatrudnila 23.09.)...Dobro ti je ginekolog rekao da će za 7 dana nešto vidjeti jer do tada praktički plod je star 5 tj (tvoja trudnoća 7)....Moja preporuka je da se smiriš i ne paničariš jer ništa dobroga ti to ne može donjeti....Šaljem ti puno user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 15:21:23   
ama
user posted image user posted image user posted image user posted image samo polako i mirno bit ce sve to dobro cure su ti rekle sve prerano je da se bilo sta kaze....odmaraj user posted image user posted image user posted image tu smo mi za tebeuser posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 15:26:59   
ejmama

IZVORNA PORUKA: njanja

ja ću sada biti kao oštra učiteljica pa ti reći da sam ti i pisala u tvojoj 1. temi da se ni ne može niš vidjeti, premala je to trudnoća (sijećaš se i ja sam 2007 zatrudnila 23.09.)...Dobro ti je ginekolog rekao da će za 7 dana nešto vidjeti jer do tada praktički plod je star 5 tj (tvoja trudnoća 7)....Moja preporuka je da se smiriš i ne paničariš jer ništa dobroga ti to ne može donjeti....Šaljem ti puno user posted image user posted image


Opet se slažem s Njanjom. još dodajem da je meni bilo smećkasto krvarenje, a to je česti znak da se beba ugnježđuje. Isto tako imamo primjer od nedavno od naše Barby koja skoro uzavršila na čišćenju, a bebica se lijepo ulovila, sva sreća sve je dobro prošlo. Znam da nije lako,ali pokušaj se smiriti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 15:41:18   
nemirna mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slušaj doktora i miruj...bit će sve ok....još je rano da se išta vidi na uzv...koliko znam tek od 7 tj je moguće vidjeti plod

sretno i čuvaj se


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 15:48:05   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: JASNA33

mislim da se tek sa 7 tjedana može viditi na UZV...draga savjetujem ti da se smiriš, čuvaj se odmaraj...biće sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 17:39:24   
mamika
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

     

slušaj doktora i miruj...bit će sve ok....još je rano da se išta vidi na uzv...koliko znam tek od 7 tj je moguće vidjeti plod

sretno i čuvaj se




potpisujem sve. draga samo mirno


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 17:45:41   
lilia
Sve smo mi bile nestrpljive od trenutka kad smo saznale da smo trudne do 7 tjedna kad srce prokuca. Hoće li prokucati ili neće, meni se stalno taj film motao po glavi, zvala sam tri različita doktora koji me nisu htjeli pregledati dok se nešto konkretno ne vidi i čuje.
Mislila sam da ću poludit i jedva izdržala ali to je tako.
Tvoj je zadatak da se smiriš i misliš pozitivno inače ćeš se izludit.
Bit će sve u redu, vidjet ćeš.user posted image


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 18:17:42   
Ninaa
Draga pokušaj se smiriti i koristi terapiju, prije 7 tjedana se ne vidi plod i ne kuca srce, tak je i kod mene bilo, kod sestre i frendice, svi smo bili nestrpljivi i zabrinuti ali to je tak. Drži se i misli pozitinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 18:19:52   
sabina z.
Ne brini breskvice bit će sve u redu,ja sam trudna 7 tjedana,sa 6 plus 3 sam bila na vag.uzv i rekli su mi da srčeko kuca i da je beba velika 6mm no i dalje moram piti utrogestane 3x1 iako je hematom nestao,moram dalje mirovati..svaka trudnoća je drugačija,meni je ovo treća i mogu ti reći skroz drugačija.Svakim danom ti se čuda u tijelu dogadjaju,vidjet ćeš kako će ti trudnoća lijepo napredovati i na idućem uzv ćeš vidjet pravu ljudinuuser posted image  

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 18:37:02   
Tratina
IZVORNA PORUKA: mlada mama

Meni se to desilo u prvoj trudnoći,objasnili su mi da je to vjerojatno posljedica gnježdjenja bebe u maternicu.






eto, jednostavno objašnjenje. no sikiriki.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!