|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 7:35:41   
INES88
breskvice22 ja sam takodjer ostala trudna 22.09 i meni se na uvz vidi isto ko i tebi jer je još prerano za ista drugo!a u prošloj trudnoći sam krvarila 2 dana čak mi je i doktor reko da nema ništa od user posted image i da se vidimo za 7dana a da u bolnicu idem ako se krvarenje poveća,krvarenje je stalo nakon 2dana ja nakon 7dana pošla na pregled da vidim trebam li na čišćenje ili je sve pošlo samo od sebe kad ono šok mom sinu već srce počelo kucat. 

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 8:14:14   
Bebys
molim te polako
nista se nemoze viditi jer je to jako malo jos
a ja sam tri mjeseca malo tako isla krv na papir...i sve bilo ok
kazu svi da prva tri mjeseca nema nista opasno ako vidis tragove na papiru
ali ne vise samo tragove....
sretno i neka bude sve ok

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 8:14:46   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: INES88

breskvice22 ja sam takodjer ostala trudna 22.09 i meni se na uvz vidi isto ko i tebi jer je još prerano za ista drugo!a u prošloj trudnoći sam krvarila 2 dana čak mi je i doktor reko da nema ništa od user posted image i da se vidimo za 7dana a da u bolnicu idem ako se krvarenje poveća,krvarenje je stalo nakon 2dana ja nakon 7dana pošla na pregled da vidim trebam li na čišćenje ili je sve pošlo samo od sebe kad ono šok mom sinu već srce počelo kucat. 

(Odgovor članu INES88)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 8:22:52   
mariola
Drži se breskice, bit će sve u redu.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 13:46:11   
sabina z.
Breskvice,kako si? Kako se osjećaš?user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 14:35:12   
novamama
breskvice, i meni se čini da je prerano, nemoj biti pod stresom nego miluj svoje malo biće da naraste još malkice da ga vidiš....

bit će sve ok ovaj put!!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 14:40:05   
breskvica22
pa mogu reci da sam smirena,milkim pupu i pricam mu,mm ljubi i tepa mom pupi da raste i raste da sve bude ok!
ma joj da mi nije vas sisla bi s pameti. molim boga i djevicu svaki dan da se pojavi uskoro mala tockica! jesam smirena ali se ipak pitam sta ce li biti.......
cure neizmjerno sam vam zahvalna sto vas imamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i valjda cu za 9mj imati svoju user posted image

svima zelimuser posted image i user posted image koje to zele!!!

HVALA VAM OD user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 14:41:26   
Anoniman
držim fige da se na idućem uzv vidi sve što treba!user posted image

i meni je s Elenom bilo tako, dr je rekao da on ne može garantirati da će to biti ok, ali evo, curka je tu user posted image  - zm je bila 3.2. a tek 18.3. je test bio pozitivan! tad se vidjela samo minijaturna točkica na uzv. vadila sam betu par puta i uredno je rasla user posted image  i onda isto krvarenje, pa mirovanje... i na kraju sve 5!
želim ti da kod tebe bude isto sve 5 i da beba dođe živa zdrava i u terminu!user posted image

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 18:08:37   
breskvica22
i ja se nadan da ce sve biti 5user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: mozda nije u redu.....
22.10.2010 19:56:08   
sabina z.
I ja sam kao Mariachi morala vaditi betu više puta da vide duplanje i tok trudnoće,možda si i ti breskvice trebala ponoviti vadjenje bete da se umiriš jer znam da tjedan dana se čini kao vječnost...Bit će sve u redu važno je da si sada dobro i da nema krvarenjauser posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: mozda nije u redu.....
23.10.2010 19:24:53   
breskvica22
komplicirano mi je ici vaditi betu jer moram ici u osijek.nije mi bas nesta blizu,a moram strogo mirovati tako da smo se ja i gin dogovorili da cekamo  iduci tjedan za uzv. prije sam to isla vaditi svaki 2.dan pa svasta i grozni su mi bili.sve nesta bezveze su se ponasali itd.
u glavnom danas mi se dogodilo 3 puta da sam dobila iz cista mira nagon za povracanje.mislim da je bila pomisao na neku hranu u pitanju,neki miris.....
strasno sam se iznenadila?!user posted image ali sam se bas obradovalauser posted image

cure jel mislite da to mojauser posted image raste? pojavljuje se ili nesta  slicno?

jooooooooojjjjjjj!!!!
a recite mi nesta!!!   sta kazete na to?

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: mozda nije u redu.....
23.10.2010 19:31:12   
mala pcelica
ja mislim da raste bebe user posted image no sikiriki !!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: mozda nije u redu.....
23.10.2010 19:34:28   
breskvica22
citam po netu to sto kod mene se vidi samo ta vrecica.po njima se vec treba viditi beba,tj.embrij......... sada sam opet u bedu i pocinjem se sekiratiuser posted image

jao pa poluditi cuuuuuuuuu

sigurno vam vec idem na zivce,ali sta cu luda sam od brige!?!
hoce li narasti beba ili.......sta ce biti itd???!!!
ajme majko

pomagajte

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: mozda nije u redu.....
23.10.2010 19:38:08   
mala pcelica
ma ne citaj nista po netu samo ces se jos vise baciti u bed ,misli pozitivno i bice pozitivno user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: mozda nije u redu.....
23.10.2010 23:33:08   
m600

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ma ne citaj nista po netu samo ces se jos vise baciti u bed ,misli pozitivno i bice pozitivno user posted image

potpisujem
ja kad sam bila trudna isto se vidjela samo vrečica i za tjedan dana se čulo srceuser posted image
ne brini,opusti se i čekaj do uzv-a
sretnooouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 10:40:07   
Fever
breskvice meni se isto tako vidila samo gestacijska bez žumanjčane i nakon 2 tjedna se vidila točkica koji udaa ali tako sitno da je doc jedva vidija i reka je da nema tako dobre uređaju u ordinaciji da nebi uspija vidit još 10 dana, prema tome, opusti seeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 11:13:36   
breskvica22
cure jutros za dorucak pojela vocni jogurt i zamislite.........bio je
u meni 10 min i van u skoljku!!!
bas sam si sretna!!!
jelda da je to dobar znak?!

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 11:26:53   
BIT
Draga breskvica,
čitam tvoje postove i vidim da si jako zabrinuta. To što ti spominješ malo krvi kad si se obrisala, da ne odgovaraju tjedni trudnuće, itd., se dogodilo mojoj kumi i sve je na kraju ispalo baš kako je trebalo. Nemoj se zamarati što pročitaš na netu. Problemi su individualni! Nadam se da ćeš se uspijeti opustiti. Meni je u obadvije trudnoće jako pomogla molitva. Znala sam da sam sigurna. Ako se ne moliš, nađi nešto što te smiruje i sa užitkom čekaj svoju bebu.
P.S. Prema mome doktoru, bio je poprilično star, mučnine u trudnoći znače da je sve sa plodom dobro. Nadam se da je tako i u tvome slučaju draga breskvice user posted image

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 11:38:51   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: BIT

Draga breskvica,
čitam tvoje postove i vidim da si jako zabrinuta. To što ti spominješ malo krvi kad si se obrisala, da ne odgovaraju tjedni trudnuće, itd., se dogodilo mojoj kumi i sve je na kraju ispalo baš kako je trebalo. Nemoj se zamarati što pročitaš na netu. Problemi su individualni! Nadam se da ćeš se uspijeti opustiti. Meni je u obadvije trudnoće jako pomogla molitva. Znala sam da sam sigurna. Ako se ne moliš, nađi nešto što te smiruje i sa užitkom čekaj svoju bebu.
P.S. Prema mome doktoru, bio je poprilično star, mučnine u trudnoći znače da je sve sa plodom dobro. Nadam se da je tako i u tvome slučaju draga breskvice user posted image

vjerovali ili ne ali meni je stalno u glavi jedna molitva.i ona mi se vrti od 0-24 u glavi.molim se obavezno ujutro i navecer.pogotovo odkad sam trudna. i istina je da mi to daje snagu i smirenje.ali dodje mi trenutak da se pocnem bojati i slicno.
nemozes protiv toga jednostavno.
vi mi jako puno pomognete sa svojim savijetima i iskustvima i jako sam vam na tome zahvalna.

bit hvala ti na jos jednom ohrabrenju koje si mi dala.
molim se bogu ,djevici mariji i svojoj zastitnici svetoj ani u prvom redu. kad se njima molim budem jako sretna i smirena. neznam,sv.ana mi je nekako posebna i u meni izaziva srecu i spokoj.kao da osjetim njenu blizinu i da me cuva(drugi sveci isto),ali ona mi je nesta posebno

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 13:10:06   
cuba
IZVORNA PORUKA: breskvica22

cure jutros za dorucak pojela vocni jogurt i zamislite.........bio je
u meni 10 min i van u skoljku!!!
bas sam si sretna!!!
jelda da je to dobar znak?!


breskvice, ma sve će to biti u redu, neka jutarnjih mučninauser posted image  one su dobar znak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 14:18:24   
Gianna
Draga bit će sve u redu bez ili sa jutarnjim mučninama...

Ja osobno  u prvoj trudnoći nisam imala problema s mučninama, a rodila zdravog, prekrasnog dječačića.... U drugoj su me mučnine malo zezale, ali nisam povraćala, a trudnoća ona prava školska, sa user posted image sve pet... Zato opusti se i misli pozitivno...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: mozda nije u redu.....
24.10.2010 14:25:11   
ELISABETH
ma biti će sve ok draga moja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:38:41   
breskvica22
cure moje hvata me nervoza pred pregled! sta ce biti,kako ce biti,ko ce me voziti itd.neznam ni sama.......
znam  da vam vec polako idem na zivce ali imam vas da se pojadam.ako kazem muzu on ce reci de nemoj se djabe zivcirati i sekirati,i mene skupa s tobom.
moram ga kasnije nazvati i viditi kada da dodjem.sutra ili prekosutra. srec mi lupa ko luda samo kad se sjetim.a ko za ...... nema ni mucnine ni nista.samo me sike bole da ih nesmijem taknuti i strasno mi se jede giros( slicno kebabu,ali to je grcki i 100 puta bolji od kebaba)
jel moze malo podrske? nesta i pricajte!
volim vas puno cure!

eee da mm je rekao da je presretan sto imam vas na rr. kaze da se vidi da mi puno pomazete i znacite. citiram;" bas sam sretan sto si na toj ringeraji! barem ja nemoram toliko oko tebe. nemoj krivo shvatiti,nego sto se tice tih savijeta i podrske.to kako si razmjenjujete bas pomaze,a ja to tako neznam. "
koji biser kad je reko nemoram ja toliko oko tebe!ali sve je onda objasnio.nezna se on bas izraziti u nekim situacijama pa izvali tako nesta.
malo malo me pita hocu ici na rr

mislim da ce mi ove dvije explodirati! nesmijem ih taknuti.kad ih pogledam me bole,a di sta drugo

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:40:50   
ejmama
Bravo za TMuser posted image user posted image user posted image
Moraš čekati, a ja ti mogu samo malo vibrica i bubamarica poslati za sreću ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:42:43   
ZVRK
draga pokušaj se ''primiriti''malo iako je teško ali je izvedivo.
razmišljaj samo pozitivnooooooooo,radi neštouser posted image kuhaj,peci,čisti ...
znači biti će sve okuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!