|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:44:12   
mišica 666
breskvice razumjem tvoju nervozu ali pokušaj se malo opustiti i vidjet ćeš sve će biti ok. a što se tiče mučnina neboj se doći će. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:47:13   
breskvica22
voljela bi ja i kuhati,peci,cistiti,skakati,plestai itd,ali NESMIJEM NISTA OSIM MIROVANJA!!!!!!!! zato mi je u glavi kaos sto nesmijem nista

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:48:00   
Anoniman
joooooj, ja si tak želim jednu trudnoću bez mučnina i bljuvanjaaaaa....user posted image  a da ipak bude sve u redu...

breskvice, sretno ti na pregledu, nadam se da će biti sve 5!user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:48:28   
mišica 666
smješ čitati ili gledati neku dobru komediju na to sam mislila znam da moraš mirovati ali pokušaj naći neku zanimaciju ili će ti ovo biti dugih 9 mj. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 12:53:37   
breskvica22
ma zvrki je napisala za kuhanje pa sam to napisala. a trudim se zanimati sa svim mogucim;film,serije,casopisi,drustvo itd.
al me muci malo taj pregled.ja se nadam bespotrebno! da ce sve biti ok. ja bi po svome sada bila nekih 5 tjedana trudna,a ne 7 po njihovom. 2 tjedna puno znace. jel tako?

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 13:00:15   
pakić
5 ili 7, bitno je da bude sve u redu... Lijepo razmišljaj pozitivno, kad imaš pregled??


_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 15:03:53   
breskvica22
evo zvala sam doktora i reko mi je da je odlicno sto nemam iscjedak i da dodjem u srijedu(prekosutra) izmedju 10 i 11 ujutro. joj sad me tek hvata panika

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 15:07:11   
maja
ajde izdrži još do prekosutra i nemoj se nervirati, sve će biti ok user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 15:07:32   
pepeljuga
ma breskvice bit ce to sve ok,drzi se i misli pozitivnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 15:10:50   
breskvica22
mislim pozitivno i nadam se i sve to,ali neznam zasto mi je tako.
predpostavljam zato sto mi je onaj ginekolog u bolnici rekao" nevjerujem da ce se ista promijeniti.reko bi ja da je to ta lazna trudnoca".
vjerujem da sam zato tako uplasena i skepticna i svakakva.
pa kud mi je iso tako sta reci i jos"morat cete onda na ciscenje i morate biti na taste.znate to?!"
pa di ces mi to govoriti.kao da je to gotov cin. vjerujem da se zato bojim i ici

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 20:34:07   
breskvica22
ima li koga tu?
ja mislim da nije bas normalno sto mi je tako sta sasuo u facu na foru to je to i nema pomoci. naravno da se sada bojim! jel tako? sta mislite cure?

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 20:45:05   
Anoniman
Ma koji dr. ti je to rekao i zbog čega? Sad sam se malo pogubila u cijelo priči pa ne kužim. Zašto bi ti to rekao, konj jedan bezobrazni?!

I kad ćeš/ćemo onda znati rez.? U srijedu?

(Odgovor članu breskvica22)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 20:49:14   
ELISABETH
Kako on preko telefona može govoriti takve stvari???????prasac jedan bezobrazni i to je profesionalizam user posted image

Pokušaj se opustiti draga, nadam se da ćeš u sridu na ultrazvuku viditi maleno srce kako kuca
Sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 20:56:02   
breskvica22
ma ovaj privatnik preko telefona me i smirio!!!!
vec onaj prasac u bolnici sto me hitno pregledao mi je to reko.
mozda mu nije bilo pravo sto sam ga ometala u miru njegovom. mozda je spavao pa je to tako reko. ja se nadam da nije u pravu i da ce sve biti ok.
sta vi mislite?
nemam nikakav iscjedak ni bolove ni nista lose.ono je bio prvi i zadnji iscjedak. krvi nije ni bilo.samo rozilo i smedjilo.
sta mislite sta ce biti

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 20:59:12   
breskvica22
e da jos je cak bio rekoda on mene uopce nije trebo doc pregledati jer nije ginekolog utvrdio trudnocu,da je trebo doc neki drugi.pa mu nije po volji bilo mozda!user posted image user posted image
pisite miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
luda saaaaaaaaaaaaaam

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:02:24   
Anoniman
fućkaš njega, sve bu ok, možda ti je ovulacija bila malo kasnije, pričekaj redovni pregled!

(Odgovor članu breskvica22)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:05:58   
Anoniman
Već sam ti napisala prije da je meni ovulacija kasnila. Zadnju mj. sam imala 6.12., a tek 23.1. smo vidjeli srčeko. Smiri se, ovako si možeš samo naštetit!

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:07:41   
breskvica22
pa bila je ali nije ga bas zanimalo kad sam mu ja to objasnjavala.
on racuna od zadjeg dana menstruacije(bila 5.9 zadnja m),a ja ostala trudna 22.9.  i to je velika razlika od 2 i pol tjedna. i sta sad kazete???????

ko je sada tu lud?

pomagajte

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:17:04   
tiny
draga moja,ne vrijedi se sad sekirati i nagađati sta bi moglo bit,a jos gore je sto ces samo sebi nastetiti zbog sekirancije,sta bude bit ce,sve je u bozjim rukama,i nemoj da ti zvucim grubo,ali zaista sta sve psiha uradi covjeku je nevjerojatno,sve sam to prosla 2 puta i ne zelim nikome.pokusaj se opustiti i sto manje misliti na to,znam da je to skoro pa nemoguce,ali strpi se draga do pregleda,i imaj vjere da te netko Gore cuva i nece ti dati vise nego sto mozes podnijeti,imaj vjere da ce sve bit u redu,i ja ti iz dubine srca zelim da sve bude u redu,da je taj kreten od doktora u krivu.cuvaj se draga,misli na ono sto nosis pod srcem,samo tako ce ti biti lakse.ne mogu te zagrliti,ali ti saljem veliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:23:01   
breskvica22
znam tiny draga.ja sam to prosla 3 puta i nezelim vise. samo zelim imati svoje djete.makar jedno!
ali radi se o tome kako se taj ponasao i sta mi je reko jer mu je skocio tlak sto se njega zvalo a ne nekog drugog.
pa mislim da je zbog toga bio tako grub na rijecima i tako dalje. samo da me se rijesi

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:28:15   
tiny
pa bas zbog toga ti i govorim,ne daj da te izbaci iz takta neki idiot,koji je placen da radi svoj posao,a uz to je jos i polozio zakletvu da ce mu pacijenti biti vazniji od icega,ma kreten jedan.ne daj da te on zabrinjava,potrazi drugo misljenje,istrazi sve opcije,ali nemoj sama sebi skoditi zbog isfrustriranog majmuna.ma sve najbolje ti zelim i ako ti ikako mogu pomoci,rado cu,samo javi.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:34:18   
breskvica22
hvala tiny drag! to sam htjela cuti! da je idiot itd.
a ja mislim da nije nesta kako treba da bi i dalje bio iscjedak i na koncu krv.a toga hvala bogu nema.a sise me bole za poluditi. ma neka boli sve osim stomaka sam nek bude dobro.
pa jel nije tako?! da nevalja krvarila bi?!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 21:43:50   
tiny
meni osobno nije bilo ni iscjedka ni nicega,al plod odumre,ali sam primjetila da su me sise popustile i mucnine nestale odjednom.ali vidi,koliko cura ovdje je imalo cak i menzes,a bile trudne i sve bilo ok.samo misli pozitiivno i cuvaj se.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 22:05:48   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: breskvica22

pa bila je ali nije ga bas zanimalo kad sam mu ja to objasnjavala.
on racuna od zadjeg dana menstruacije(bila 5.9 zadnja m),a ja ostala trudna 22.9.  i to je velika razlika od 2 i pol tjedna. i sta sad kazete???????

ko je sada tu lud?

pomagajte




gle nek te ne brkaju ti tjedni. trudnoća ti se računa od 1. dana zadnjeg menzesa dakle prva 2 tjedna nisi ni trudna. dakle nema veze kad si zatrudnila već 1. dan zadnjeg menzesa. a sad bebica se možda skriva i ako te je gledao preko stomka možda ju nije vidio, meni se to desilo u zadnoj trudnoći. vjerujem da će sv bit ok a kad dobiješ 1. slikicu sa uvz-a otiđi tom konjskom doktoru i kaži mu evo moje bebe konjino jedna. user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 22:24:02   
Leluška
Breskvice, držim fige da sve bude ok. Tek se sa 6 tjedana vidi srčeko, a ako je bila kasnija ovulacija, onda i toliko kasnije. Ti samo pozitivno misli i ne sekiraj se da to ne bi naštetilo bebolincu-pikulici. A ne kužim tog doktora! Očito je da nije dobar čovjek, jer tako nešto reći... ma ne kuži jer je muško, a neki muškarci ne mogu ući u naš um...misle - pa kaj, to je tek početak trudnoće i nije bitno... niti ne mogu razumijeti jer nemaju tu privilegiju...
samo polako i smireno..
javi nam!
šaljem bubice za sreću! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!