|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mozda nije u redu.....
25.10.2010 22:25:21   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 11:36:38   
breskvica22
gledao me vaginalno. a vidjelo se da je nekako hladan i pomalo ljut sto ga se zvalo.
ja se nadam da ce sve biti ok. a ja sam po njihovome bila prosli tjedan 6 tjedana a nije se vidjelo nista osim te vrecice.kaze da je prazna. i da se moze nesta promijeniti,ali da nevjeruje da ce se promijeniti.
zato se i sekiram toliko jer se bojim za svoju bebu

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 11:44:57   
maja
a da promjeniš doktora, jer nakon svega što si prošla mislim da ti treba neki optimist, a ne neki nabrundani koji će ti pokvariti dan

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 11:49:34   
breskvica22
ma neeeeee,nije to moj ginekolog! to je onaj prasac sto me u pola noci pregledavo na ginekologiji u osijeku. sve se izgleda pobrkalo u prici. sutra idem kod svog ginekologa koji je privatnik.on me smirio i utjesio.pa cemo viditi sutra.

sve to ruzno mi je rekao taj topolovec koji je tu noc bio dezurni doktor  na ginekologiji kad mi se pojavilo to rozilo pa sam brze isla na uzv u bolnicu. s njim nemam apsolutno nista!
i to rozilo je bilo i prvo i zadnje sto mi se pojavilo.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 11:56:24   
maja
pokvareni telefonuser posted image
onda izdrži do sutra i želim ti svu sreću


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 12:13:10   
breskvica22
ajoooooooooojjjjjjj. treba izdrzati!!! stalno molim boga da se pokaze barem mali pozitivni pomak!!!
sta vi mislite jel taj topolovec u krivu? ja se nadam da je u krivu. mislim da nije u redu da bi pocela ici krv i da nebi stalo krvarenje. a uostalom sise me jako bole i mislim da je to pozitivan znam. a nemam pojma vise! sto mi se vise blizi pregled veci mi je kaos u glavi.sto god radim te mi se misli motaju po glavi!
stalno se molim da sve bude dobro.
jao cure pomozite mi! neznam kako ali recite mi svoje iskreno misljenje

hvala unaprijed i za sve sto ste dosada napisale

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 12:25:27   
ninich
draga Breskvice, navijam da je sve u redu i iskreno mislim da je jer imas pravo da bi vec pocela krvariti,imam frendicu koja je tako izgubila bebu ali je jako krvarila, kod tebe toga nema, cuvaj se odmaraj i samo pozitivno misli, izdrzi do sutra i javi nam, mislim na tebe i VJERUJEM da je sve ok saljem ti punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzi se!!!!!

_____________________________

želim još jednom biti mama

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 13:01:35   
breskvica22
hvala ninich! ali kako mi je mogao tako sta reci?! a zna sta mi se dogodilo vec 3 puta jer sam mu rekla!
pokusavam se smiriti ali mi neide. sici cu sa pameti!!!
prosli puta sam izgubila bebu sa  4 i pol tjedna i to  krenilo mi smedjilo ,pa sukrvica,pa krv i bolilo me i gotovo. a toga sada nije bilo i nema hvala bogu.
joj pa udavila bi tog topoloveca sada. trebo je ostati na tome da cemo vidit za tjedan dana sta ce biti i gotovo,a ne poceti mi pricati o ciscenju da cu trebati ici opet na to i da on misli da je to to i da se nece nista poboljsati. ma prasac jedan stari !!!
ali kao moze se poboljsati ali nevjeruje on u to! ufffffffffff

(Odgovor članu ninich)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 13:03:11   
leilany
peachesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 13:05:10   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: leilany

peachesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 13:05:55   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 13:07:53   
livona
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: mozda nije u redu.....
26.10.2010 14:16:43   
sabina z.
Breskvice moja nemoj se brinuti,slušaj svoje tijelo,itekako si ti trudna,da je lažno znala bi ti to...molim se za tebe i user posted image .

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: mozda nije u redu.....
27.10.2010 11:07:09   
sabina z.
Ajde breskvice javi nase sa dobrim vjestimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: mozda nije u redu.....
27.10.2010 11:10:00   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: mozda nije u redu.....
27.10.2010 11:26:53   
ninolina
micek sve bude ok....javi nam se svakako...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: mozda nije u redu.....
27.10.2010 11:28:06   
ejmama
Javi se čim prije

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: mozda nije u redu.....
27.10.2010 11:28:18   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

micek sve bude ok....javi nam se svakako...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: mozda nije u redu.....
29.10.2010 10:09:48   
pakić
Breskvice,kako si? Kako je prošao pregled?

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: mozda nije u redu.....
29.10.2010 12:36:49   
sabina z.
Moram ići na posao a cijelo vrijeme se pitam kako si breskvice,kakav je nalaz bete...lijep pozdrav iz Siska

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!