|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 19:34:32   
breskvica22
ma cure moje vi ste meni super! vratile ste mi nadu vi i doc.kramaric.ali opet se bojim!
lezim,mirujem,spavala sam cijelo possljepodne od 4 do 7. svasta! neznam ja si nekako mislim da sam prevelik baksuz da bi se sta popravilo!
de mi recite: JEL 7 TJEDANA PO MOME ILI PO DOKTORSKOM?????
ja mislim da sam 4 tjedna,tj sigurna da je tek toliko(po njihovom je 6 tj)

pa ucrvat cu se!!!! ali super je sto i dalje nema nikakogh iscjedka ni krvi!  nadam se da se to moja beba namijestala i birala mjesto!
neznam kako bi podnjela da se ponovi opet zlo?user posted image user posted image ja se nadam da nece! nego da ce moja beba doc svom tati i mami!
mnogo sam mirnija ali mi je i dalje u glavi urnebes!

MOLIM VAS OBJASNITE MI TO SA TIM TJEDNIMA!???
JA SAM SKUZILA DA PLOD TREBA BITI 7TJEDANA DA SE VIDI,A NE PO NNJIHOVIM RACUNANJIMA.
OBJASNITE PLIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZ!!!

VOLIM VAS
HVALA STO VAS IMAM

MOLIM SE STALNO ZA SVOJU BEBU,SAMO DA MI ONA BUDE DOBRO

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 20:03:22   
redprincess
Razlika u tjednima nastaje jer oni računaju od zadnje menstruacije, a ti od začeća. Ali to je to - prije 7 tjedana (od zadnje m.) teško da se išta vidi. I ja sam si bila digla paniku, kad mi sa 7 tjedana dr. nije ni vrećicu vidjela, a kamoli da li ima nešto unutra! Bila sam sigurna da sam trudna jer mi nikad ne kasni duže od 3 dana i kad je rekla da se ništa ne vidi svijet mi se rušio, ali cure su me ovdje utješile... Kad sam za tjedan dana otišla ponovo s punim mjehurom - pokazalo se malo čudo od 9 mm! Držim fige!user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 20:10:25   
Anoniman
Ja sam isto jedna od onih nestrpljivih koja je odmah otrčala doktoru i nije se ništa vidjelo. Moja dr. je isto bila nestrpljiva i naručila me za 2 dana i opet ništa. Onda sam vadila betu i fulali su mi nalaz pa je ispalo da stvarno nisam trudna. Onda je dr. bila pametna i rekla mi neka dođem na još jedan uzv i srčeko je kucalo.

Moj savjet ti je da se opustiš koliko god možeš. Čitaj, surfaj, jedi, spavaj... Radi što god te veseli i bit će sve ok, vidjet ćeš. Nemoj se zamarati tjednima! Sretno!

(Odgovor članu redprincess)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 20:49:33   
martina87
a sam bila trudna 10 tj i vec je trudnoca bila utvrdena i sve ok..i onda sam krvarila i to jako.sve je lilo iz mene...i par dana lezala u bolnici i mirovala i sad imam svog malenog andela,i sve je ok na kraju bilo.nista se nesekiraj,opusti se i uzivaj.user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 21:06:42   
inesica
http://www.poliklinika-harni.hr/racunalo_poroda.asp

ovo je jedan dobar kalkulator, a osim toga, dr. ti je trebao reci u kojem si tjednu. Po ovome si u 6. ako sam dobro shvatila da ti mislis da je ovulacija bila 22.9. pa sam krenula nazad do menstruacije....
uglavnom, termin je uglavnom orijentacijski datum, normalno je i da se zeznes 2 tjedna, pa nek te to ne brine. A krvarenje se dogadja zbog "ugnjezdjenja" oplodjenog jajasca, i kod nekih zena se to bas vidi, ili osjete laganu bol. Mogao te je i dr. bas malo utjesiti...
Zato nista ne brini, ovaj put ce SVE BITI U REDU. Ne zivciraj se zbog svoje bebe, nije ti to potrebno.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 21:16:06   
mala pcelica
breskvice vjerujem da ce sve biti u najboljem redu...i ja sam u tom periodu malo prokrvarila,odnosno pojavio mi se rozikasti iscjedak koji poslije bio smedji par dana i otisla kod dr,dobila utrogestan i mirovala,poslje sve bilo super..... to se samo tvoja bebica ugnjezdila u maminoj buši user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 21:18:55   
katy mama
ja sam isla sam prijateljicom dr skroz rano i vidjela se samo vrecica,i rekla joj je da dodje tek za 2 tjedna,naravno srce se vidjelo i eno ga deckic uskoro slavi 1.rodjendanuser posted image

breskvice ne brini user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:08:13   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: inesica

http://www.poliklinika-harni.hr/racunalo_poroda.asp

ovo je jedan dobar kalkulator, a osim toga, dr. ti je trebao reci u kojem si tjednu. Po ovome si u 6. ako sam dobro shvatila da ti mislis da je ovulacija bila 22.9. pa sam krenula nazad do menstruacije....
uglavnom, termin je uglavnom orijentacijski datum, normalno je i da se zeznes 2 tjedna, pa nek te to ne brine. A krvarenje se dogadja zbog "ugnjezdjenja" oplodjenog jajasca, i kod nekih zena se to bas vidi, ili osjete laganu bol. Mogao te je i dr. bas malo utjesiti...
Zato nista ne brini, ovaj put ce SVE BITI U REDU. Ne zivciraj se zbog svoje bebe, nije ti to potrebno.



doktor kramaric me i smirio i sve detaljno objasnio.sada sam mirnija,ali opet se brinem.vi cure mi jako puno znacite i hvala vam neizmjerno na podrsci i savijetima.svaki post me veseli i daje mi snagu.
po tom kalkulatoru je srce vec trebalo kucati a kod mene nista.
datum oplodnje je tu negdje.
bojim se da na kraju moram na kiretazu i da nebude bebeuser posted image
nadam se i molim boga da bude sve ok ali neznam hoce me bog uslisiti.

nemam nikakav iscjedakuser posted image
jao sto bi voljela da zauser posted image imam svoju user posted image

BOZE USLISI MOJE MOLITVE!!!!!

CURE HVALA I PISITE MI SVE STO ZNATE

PUSA VELIKA

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:09:18   
mamacita
Ja sam imala u tako ranoj fazi sa svojima 2. i 3. trudnocom nakon sto sam se obrisala, malo pink krvi i smeckastog traga. Receno mi je nakon UZV pregleda da ni je to zaostala menstruacija. Organizam reagira, ponekad ostane malo krvi jer je umjesto menzisa tjelo dobilo trudnocu, pa malkice ostaje trag na papiru ili na gacicama. Sve dok ne krvaris non stop po malo, vjerujem da je ok. Moje su sve trudnoce bile prvi put na UZV ocitane sa 7 i pol ili 8 tjedana. Prije nisam ni ja znala da sam ostala trudna, jer nisam imala nikakvih simptoma. Drzi se. user posted image

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:14:50   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja sam imala u tako ranoj fazi sa svojima 2. i 3. trudnocom nakon sto sam se obrisala, malo pink krvi i smeckastog traga. Receno mi je nakon UZV pregleda da ni je to zaostala menstruacija. Organizam reagira, ponekad ostane malo krvi jer je umjesto menzisa tjelo dobilo trudnocu, pa malkice ostaje trag na papiru ili na gacicama. Sve dok ne krvaris non stop po malo, vjerujem da je ok. Moje su sve trudnoce bile prvi put na UZV ocitane sa 7 i pol ili 8 tjedana. Prije nisam ni ja znala da sam ostala trudna, jer nisam imala nikakvih simptoma. Drzi se. user posted image


RIJECI TI SE POZLATILE!!!!!!!! ja se nadam najboljem

kao mi znaci vasa podrska nemogu vam opisati!!!    vjerujem da cu slabije biti tu radi mirovanja.bojim se puno i sjediti.ali hvala bogu neboli me nista i nemam nikakav iscjedak ni trag.sad isla stavit vag.utrogestan i nema nista ni na prstu( sory na opisu ali tako je)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:24:00   
martina33
meni se dva puta sa 7 tjedana nije vidio plod već samo prazna žumanjčana vrećica...tek se vidio s 8 tjedana...i isto mi je doktor rekao da je to molarna,tj. lažna trudnoća...moš si mislit..danas ta "lažna " trudnoća ide u 5.razreduser posted image ..
držim figeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:30:20   
nancy
breskviceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: mozda nije u redu.....
20.10.2010 22:54:08   
anonno17
IZVORNA PORUKA: Gianna

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

i ja mislim da je jos rano da se nesto vidiuser posted image
Pricekaj jos tih 7 dana,nemoj se zivcirati i zelim ti da za 9 miseci drzis malu bebicu u narucjuuser posted image user posted image user posted image



Potpisujem pepe... Draga drži se, sigurna sam da će sve biti u redu...
Još uvik je prerano, moja ginica meni nije tila raditi uzv prije 6 tj. trudnoće, a i onda jedva jer se tek pomalo nazire... Zato pokušaj se smiriti i neka ti što prije prolete ovi dani do uzv...

user posted image user posted image user posted image user posted image



potpisujem i meni je tek rađen sa7tjedana -


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 0:45:13   
sina
ma,naravno da je u redu,samo se nemoj nervirati. misli pozitivno. ne sjećam se točno,ali znam da je i naša točkica na početku trudnoće imala neku zbrku i vidi je sad, ima svog malog fakina. sretno draga i uživaj u user posted image

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 8:56:54   
ninolina
Ja sam u trećoj imala takvu sukrvicu...primljena u bolnici , sve napravili i njihovo je bilo da je to još zaostale krvi i da nije opasno ako se ne ponovi....poslije je bilo sve ok...
Sad u petoj sam imala ugrušak koji se vidio i prije otkrivanja trudnoće, došla sam dosta rano ko i ti i ništa se nije vidjelo....Znam koji je to strah....Znaš da si trudna ali nema ničega....na sljedećem se vidla tek vrećica a o nda tek i plod...Sve bude ok micek, samo se nemoj bedirati i utriće stavljaj redovito


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 10:12:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Opusti se, biti će sve ok.

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 10:23:05   
neron
nemoj se nervirati , bice sve to ok. pokusaj sama sebi dati pozitivne vibracije.
no sikiriki lezi i uzivaj uz kakvu dobru knjigu.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 16:40:21   
breskvica22
dobro sam!!! nema iscjedka,nista me ne boli i dobro sam opcenito!!!

jupiiiiiiiiiiiiiiii

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 16:41:56   
patka
IZVORNA PORUKA: breskvica22

dobro sam!!! nema iscjedka,nista me ne boli i dobro sam opcenito!!!

jupiiiiiiiiiiiiiiii



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 17:11:05   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 17:18:33   
BruMa
IZVORNA PORUKA: breskvica22

dobro sam!!! nema iscjedka,nista me ne boli i dobro sam opcenito!!!

jupiiiiiiiiiiiiiiii


Neka tako i ostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 17:27:33   
Gianna
IZVORNA PORUKA: ikica84

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , samo neka tako bude i dalje... Čuvaj se draga user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 19:12:39   
breskvica22
jao tako bi voljela da se iduci tjedan vidi tockica!!!!

a sta ako se nebude vidila?  strah me ali nadam se najboljem..........

o boze sta li me ceka?

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 20:34:57   
martina33
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: mozda nije u redu.....
21.10.2010 21:29:51   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: breskvica22

ajoj boze dragi sta cu!? jel imao iko takva iskustva? ja cu poluditi. dalje stavljam utrogestan i pijem folic plus kao sto mi je receno i mirujem.
cure moje pomozite,dajte mi neku utjehu,nadu,neznamsta.........
tuzna,luda,svakakva sam.
dali je lazna trudnoca ili tek jako mala pa me zeza? neznam.recite mi nesta

volim vas sve!!!!!!!!!!            pusaaaaaaaaaa


Želim te utješiti: ja sam imala identično iskustvo. Prvo se spominjala vanmaterična trudnoća (koju sam već jednom imala i ostala bez lijevog jajnika)  jer su se bojali dr da mi se opet ponovilo, pa kad se vidjelo da nije vanmterična rekli su mi da je trudnoća bez ploda... Identične stvari mi rekli socijalac i privatnik(i to vrlo ugledni). Rekli su mi da je ključno biti strpljena i smirena (moš si mislit kak sam biluser posted image , ali ti mene poslušaj i smiri suser posted image ). Pričekala sam neko vrijeme i na sljedećem pregledu malo srčeko je već kucalo. Devet  mjeseci kasnije rodila sam zdravu i vrlo glasnu djevojčicu.

Dakle, breskvice 22 smiri se, popi si neki čaj, umotaj u toplu deku, sjedni pred Šeherezadu, ne paničari i čekaj!!! Ma koliko god to bilo teško, user posted image .
Sve će biti dobro samo treba vremena.





_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!