|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 15:40:59   
MareM
Jupiter, kad sam radila TORCH test u prvoj trudnoci pri preuzimanju rezultata jedan ljubazni (i zgodni user posted image ) mladi laborant (ilikojalimujevectitula) mi je objasnio da je u slucaju pozitivnih nalaza najbolje ponovit test, a i da vecina toga bude zato sto se prije prebolila neka od tih "buba" i stvorio se imunitet. To sto ti pise da si pozitivna je sigurno da si prebolila prije i ostala su ti antitijela, tako da nema plakanja.user posted image Meni je bila pozitiva na rubeolu (iako te cjepivo stiti samo 5-10 godina (ako se dobro sjecam da sam negdje procitala ili mi je netko rekao... ne sjecam se, bilo je to davno)). Ustrtala sam se, a eto bilo je bez razloga. Sto se tice toksoplamoze, ako si imala mace i jos su izlazile vani, sigurno si i to prebolila. Osim ako nisi sada u trudnoci mjesecarila vani i uhvatila kojeg zarazenog glodavca i pojela njegovo meso... sirovo. Za trecu stvar koju ti je sestra spomenula (bytheway - lapaca ako se tako ponila i nije ti objasnila nista user posted image , to bi najvjerovatnije mogao biti herpes.
Lipo se sad pokusaj smirit koliko mozes, user posted image a sutra ce ti doktorica sve objasnit (a sestru izlemaj u hodniku... ili neka je D'Artagnan sredi).
U krajnjem slucaju mozes sutra nazvati doktoricu cim joj pocne smjena...

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 16:21:18   
faustina
Draga JUPITER ,nadam se da nije nista strasno i da ce sve zavrsiti dobro.💞💞💞

Drzi mi se 💞🌞

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 18:26:08   
Lisica Mica
Draga Jupiter, drži se, mogu zamisliti kako ti je teško izdržati do sutra, al i ja mislim da se radi o tome da si preboljela neke bolesti i imaš antitijela, a ta med.sestra je baš neodgovorna šta te tako nazvala, a nije ti znala detaljnije objasniti.user posted image
Ja sam radila TORCH nakon prošle izgubljene trudnoće i imala sam antitijela na citomegalovirus i još nešto (ne mogu se sad sjetit, a tražila sam sad nalaz i ne mogu ga nać, čini mi se za rubeolu, pretpostavljam radi cijepljenja) pa su mi rekli da je to sve ok. Citomegalovirus sam vjerovatno prebolila a da ni ne znam kad.
Držim fige da je sve ok, javi nam sutra.

faustina nek si se ti nama javila, drago mi je da se osjećaš dobro i poletno.

mmamita vidim na Face-u da vam je lijepo i da vas je vrijeme poslužilo, baš dobro, uživajte i dalje!!! Nemoj se preforsirati.

O povećanom apetitu ne trebam ni govoriti, to je meni od početka. Danas sam još dobra. Nekidan pojela skoro cijelu sirnicu (pincu, pogaču ili kako se to sve zove u RH user posted image ) sama, sladoled mi je stalno na pameti, ma sve bi jela i to stalno!!!
Imam i stalno neke opsesije, uz tunjevinu koja me drži od početka (a nije baš dobra za trudnice), zadnjih dana imam opsesiju cherry rajčicama, sušenim rajčicama, mozzarelom, a mliječne proizvode tamanim na tone (sirevi, svježi sir, jogurt, mlijeko, vrhnje...).
I meni je palo na pamet da na balkonu posijem cherry rajčice i jagode npr. U stanu ne možemo imati ništa jer mačka sve uništi, ali na balkonu bi možda i mogli, tu rjeđe gospođa izlazi. Samo me strah da mi se ne popiški u urod. user posted image .
Totalni sam antitalenat za biljke uz to, meni sve propadne...mačka i ja, loša kombinacija.
Otkrila sam da u većim dućanima Tommy ima bio cherry rajčica i sad ih jedem svaki dan!!!
Vene su mi svakim danom sve užasnije, trudim se da me to ne smeta ali šta ću kad ih stalno vidim...trudim se ne držati prekrižene noge, ali baš mi tako noge nekako same idu.user posted image

E da, prijavljujem da u dućanima Mana ima lijepih tajica za trudnice (oko 60,00kn) i dugih majica kratkih rukava sa fora slikama i natpisima (oko 100,00 kn), ja kupila tajice i fora plavu majicu sa slikom dječjih stopala (navodno svijetle u mraku ahahaha).
Toliko od mene, mozak mi je postao pravi trudnički, ono malo glup glup user posted image , pozdrav i čuvajte se!!user posted image





_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Ljetne bebe 2016
7.3.2016 23:20:12   
di.sak
jupiter, držim fige sutra, vjerujem da je sve ok i da si preboljela to pa imaš antitijela..bit će sve ok user posted image
ja sam radila TORCH nekad u 9. mj prošle godine prije ulaska u postupak MPO-a i bila sam pozitivna na antitijela hepatitisa B..us*ala sam se, pa mi je dr rekao da je sve oke jer sam cijepljena još u OŠ i da sam vjerojatno za života došla u dodir sa žuticom user posted image , ali nisam oboljela od nje..

mmamita baš mi je drago kaj vam je tak lijepo user posted image uživaj do kraja odmora! user posted image

ja sam prije dva tjedna kod svoje pesice user posted image primijetila zadebljanje na jednoj cici i popipala sam joj to, bilo je tvrdo, ali ona nije reagirala, pa smo odlučili pričekati veterinara da ju dođe cijepiti i pitati ga usput kaj joj je to...i tako veterinar došao danas i rekao da naša Luna ima početni stadij raka dojke user posted image i da je to česta pojava kod kuja u njezinim godinama (ima skoro 9 godina) i da će ona poživjeti još godina prije nego to postane bolno za nju...tak da sam cijeli dan u banani user posted image i odlučila sam provesti još više vremena s njom, a što njoj i najviše treba jer je labrador i jako voli društvo...

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 7:32:39   
Lisica Mica
Ajoj di.sak user posted image jadna pasica. Može li joj se ta kvržica ili šta je već kirurški odstraniti? Još dok je u početnom stadiju. Možda joj to produži život?

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 8.3.2016 7:33:00 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 8:59:51   
Lisica Mica
Drage moje, sretan vam Dan žena!!!!!!

http://i67.tinypic.com/21e80h1.jpg

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 8.3.2016 9:00:43 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 10:30:46   
faustina
Takodjer drage zenice, SRETAN DAN ŽENA 🎆user posted image

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 10:53:34   
di.sak
prvo, svima vama, curke, želim sretan DAN ŽENA! user posted image user posted image

Lisica, rekao je vet da se kvržica može odstraniti, ali da će se tumor vrlo vjerojatno vratiti..tak da mislim da ju nećemo dati operirati..

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 11:14:47   
Hannah27
Aaa joj user posted image vas sam osjetljiva na životinje . Moj ima 5 godina ali vec mi je stres, jer im je kratak životni vijek, nekidan sam vidjela sijede brkove i user posted image user posted image user posted image , di.sak ja bi mozda ipak pokušala operirati, a da potražiš jos neko mišljenje ?

Sretan vam dan zena .

Jupiter , Maree čekamo ....

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 18:08:46   
mmamita
user posted image Zene sretan Dan zena . Nadam se da se osjecate ko kraljice, kao i svaki dan...naravno :)

di.sak uzasno mi je zao pasice tvoje user posted image , Mozda ipak da je operiras, pa i da se vrati odgodit ces joj svu bol i duze ce zivjet. Uff bas mi je zao user posted image user posted image

Jupiter draga, toplo se nadam da je sve u redu i sto prije nam se javi s dobrim vijestima!!!Nisam se nikad susrel s tim nalazom, tako da nisam od neke pomoci...

Mare ce vjerojatno bit zadnja na pregled danas i javit nam se tek sutra. A mi nestrpljive da nestrpljivije ne mozemo bit user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 18:11:25   
mmamita


user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image tihicka - 06.07.
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08.
user posted image saki84 - 09.09.


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 18:11:26   
Hannah27
Jupiter ???? user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 18:28:33   
Jupiter
Ovako. Pozitivna sam na Igg a ne na Igm. Super vijesti! I to na cmv, herpex tip 1 i rubeolu. Moja gin isto misli da je nalaz ok, ali da nece biti mirna dok ga netko tko se razumije u to ne prokomentira, tj. potvrdi ono sto znamo..
Taki da sam svejedno isla do bolnice ali nije bilo te dokt koju mi je preporucila da trazim pa su me narucili sutra ujutro. U 9:20.
Pregled mi danas nije radjen ali cu se ja poslije bolnice sutra zaletit i di gin pa nek i to obavimo.
Ono sto me skroz iznenadilo je da sam negativna na toxo, na antitjela, jer sam macaka i macaka sa ulice znala nosit doma....a neopranog voca, ko dijete jela bez da trepnem. I tamo, vidis, stoji napomena, da ako je trudnica neg kod antitjela onda je potrebna kontrola 1 mj na to. Ugl sutra slijedi nastavak ali danas spavam mirnije..
Hvala na podrsci svakoj! Puno je pomoglo.

Di.sak, i mi smo imali pudlu sa takvim tumorom. Operirali smo je i pozivila je jos 3 god sa nama. Ali sljedeci kad je dosao, veterinar je rekao sam da je vec prestara da bi prezivila operaciju pa smo je morali uspavati. Bila je u 16toj godini... Operacija nas je tada dosla oko 800 kn...ali ona je bila clan obitelji i nista nam nije bilo skupo..
Sad opet imamo pudlu, isto se zove Luna :)
Sveki je alergicna na dlake a ona se ne linja. Ako i padne..to je ko kod ovce...u nekom grumenu...ugl ne leti po svukud. Pa je to super kod alergicnih.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 18:55:07   
mmamita
Jupiter super vijesti user posted image user posted image
A ima toliko toga na sta bi trebale pazit tokom trudnoce... Ko ce to sve pohvatat. Ali hvala Bogu da nije nista!
Onda sutra cekamo izvjestaj s pregleda user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 19:45:55   
Hannah27
Super ! user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 21:00:01   
di.sak
Jupiter znala sam da će sve biti u redu! user posted image baš sam sretna user posted image javi sutra kako je pregled prošao...

kaj se moje Lunice tiče, razmislit ćemo još o operaciji..inače, moja se user posted image jako linja i dlaka ima posvuda, ali kak imamo veliko dvorište, ona je vani, nikad nije bila vezana ni u boksu..jednostavno joj ne treba nikakav zatvor..tak je dobra prema svima, pa čak bi mi i lopova pustila u dvorište samo da ju pomazi malo hahahuser posted image ali s obzirom na ogramnu količinu dlaka, ona ne ide u kuću..

e pričale ste o križanju nogu..ja ih stalno križam i niš mi još ne smeta...sama mi noga ide preko noge..nemrem si pomoć user posted image

danas bila kod zubarke user posted image i popravila je jedan zub i baš sam ponosna na sebe kaj sam izdržala to hahaahhauser posted image user posted image pa za dva tjedna opet, pa opet....koma...al bolje sad to porješavat, jer poslije poroda sigurno neću ići neko vrijeme..to 100 %

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 21:43:01   
faustina
JUPITER - baš mi je drago user posted image , sad možeš lakse disati user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Ljetne bebe 2016
8.3.2016 22:42:26   
nymeria
Jupiter eto vec je lakse a sutra jos kad ti sve objasne bit ce sve super...

Kad smo kod tog i ja to idem vadit sutra uz kg i rh...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 6:27:15   
Snjeguljica_83
Jupiter, user posted image Hvala Bogu što je sve u redu....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 14:22:01   
MareM
Nika otisla u skolu, pa se sad mogu javit. user posted image Da se prvo osvrnem na neke od vasih postova:

di.sak, zao mi je u vezi pasonjice user posted image , mozda bi ipak mogla otici po drugo misljenje. Prosla sam dosta veterinara sa proslom pasonjicom koju smo imali i vjeruj mi nemaju svi veterinari iskustva/znanja u vezi svih boljki koje muce nase ljubimce. A ima ih i bezosjecajnih kojima je sve to "pa sta ima veze, to je samo zivotinja..." user posted image Mozes pokusat i nazvati Vet. zavod ili se raspitat po netu o problemu, jer je mozda cak i dijagnoza netocna. Tko zna...

Jupiter, bas mi je drago da je sve u redu i da sve funkcionira kao i u tvom potpisu user posted image user posted image user posted image Nemoj se ljutit (previse user posted image ) ali kada vidim neki tvoj post prvo procitam potpis, pa tek onda sta si napisala user posted image Nekako mi ulijeva dobre vibre...
P.S. Sta je rekla dr. u bolnici?

faustina, lijepo je sto si nam se vratila user posted image

mmamita, nesto ne osjecam da mi stizu tvoje putnicke vibre! Malo vise gustanja proslijedit u nasem smijeru! user posted image

saki, moram zapamtit foru s jugom; mozda mi zatreba na jednom od sljedecih pregleda user posted image

hannah, u zadnjem videu sta je poslala nasa Jupiter vidi se da su onoj trudnici dali nekakav kolac ili sl. kad je navukla pojas. Jel' to stvarno beba pocne bit aktivnija kada se nesto pojede? Pisala si da se tvoj malac tada uzlupa, jel' kad pojedes neki veci obrok ili ne ovisi o velicini obroka?

Imam jedno pitanjce: pricate o krizanju nogu. Na sto tocno mislite? Ono klasicno sjednes i prekrizis noge ili neka trudnicka verzija? user posted image I vi to jos mozete??? user posted image

I za kraj o pregledu:
seka se za ovaj pregled okrenula glavom prema dolje, a gospon pisulinac nam je okrenuo guzu; oboje i dalje jednako rastu (i opseg glave i duljina natkoljenice su se povecali za po 1cm - po kalkulatoru, iz cini mi se mmamitinog linka, ispada da su sada 31cm dugi... ali gin. nisam pitala). U zadnje vrime seka mlati bracu, pa ga zna tako lupit da ga gurne prema suprotnoj strani stomaka - girl power! Jadnicak :( Dobila sam uputnicu za OGTT i "veselim se". Kile sam i ovaj put morala lazirat user posted image , al' ne puno zahvaljujuci onom slaji od 2 kila user posted image Na predjelu ispod pupka sam izgubila osjet, ali kaze gin. da je to sve u rok sluzbe. Malo me trta kolika cu bit jer sam jucer citala postove s nekog americkog foruma gdje su trudnice pisale da im je pravo povecanje stomaka pocelo od 24.tt... Nemojte me krivo shvatit - nije me opcenito trta, nego da necu moci uci u tus kabinu jer sam vec sada skoro na knap user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 16:45:25   
Jupiter
Hej girls!!

Mare kako ti to lijepo, svakoj uputis koju dobru user posted image user posted image . A nemam se sta ja ljutiti...pa taj potpis je podsjetnik, prvenstveno meni...ali ne pali uvijek user posted image
Koliko sam ja skuzila pricamo o klasicnom, zenskom krizanju noge preko noge..i morem prebacit ali mi nije ugodno.. Ti me bas znas nasmijati ali ja ti nista ne vjerujem user posted image ... Jedino ako imas preko 100 onda ok. Ovako, sve ispod mi je normalno. Ja sam opasno blizu 80...a prosle godine u ovo doba sam imala 62. Tako da mi je sad sve ovo shok...moram po novu obleku... Tvoji duplici su veliki koliko i moja mrva. Stvarno ljepo napreduju...te onda nije ni cudo da ti je trbuh veliki...cek da slikam moj pa ti posaljem..

Ugl. u bolnici me pregledala Gattoni, super gin, ja odusevljena. Nalaz naravno ok. Vidjela da sam dobila 7kg do sad pa mi je svejedno dala odredjen nacin prehrane. Dolje zatvorena. Preporuka kretanje, setnje i dufaston 2x1 iz predstroznosti. Rekla da sto god trebam ili hitno da zovem tu i trazim nju. Tako da sam izasla full happy.

Sad idem raditi Marin kolac ali sa visnjama..( toliko o dijeti)

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 18:30:33   
Lisica Mica
Hej curke, prvo Jupiter user posted image super šta je sve u redu!!!! Bolje biti oprezan oko svega, istina, ali mogli su i bez te panike koju su ti stvorili.
Ni ja nemam antitijela za toksoplazmozu (a imala sam mačke i sad je imam, ali ne izlazi vani), pa mi nisu ništa rekli vezano uz to. Bitno da vani ne diraš mačke lutalice, mačji izmet i takve stvari koje i inače ne diraš. Naša mačka ne izlazi nikad vani pa svejedno muž čisti njen pijesak, za svaki slučaj.

MareM user posted image za supernapredujeće bliziće. Seka se mlati dakle, to da odmah bude jasno ko je tu jači spol. user posted image
Šta se tiće rasta trbuha i ja sam primjetila da tek sad ono zaozbiljno raste, a kad su blizići u pitanju naravno da više raste. Maži se redovito, bojim se da nemaš tu puno više za napraviti.

Ja jučer uzela nalaz urinokulture. Od tri nalaza dva sterilna i zadnji esherichia coli i staphylococcus epidermis. Escherichia me zabrinjava, ovo drugo ne (čitala sam da je to neki stafilokok koji živi normalno na koži), ali nije mi jasno kako samo na jednome nalazu...možda je nalaz kontaminiran. Uglavnom zovem ginek. na telefon ne mogu je dobiti. Morati ću sutra kod nje da mi eventualno da antibiotik.
Pa ovisno o tome šta kaže uzeti ću i čaj od brusnice i/ili D-manozu (to su neke molekule šećera koje privlače bakterije E.coli i sprečavaju da se prilijepe na stjenke urinarnog trakta i nakon toga se izbacuju iz organizma mokrenjem).

A do sad sam radila već više puta urinokulturu i nikad ništa i sad paf taj jedan nalaz od 3.

Eto cure drage, nema odmora dok traje obnova user posted image


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 18:47:56   
Jupiter
Evo, kolac gotov! Sve ste pozvane user posted image !!!

Lijo nasa, mi izgleda ne mozemo pobjeci od nekih stvari. Bas gledam jednu ciganku, u gradu zivi. Malo je starija od mene ali evo opet je trudna sa 7mim djetetom. Ni ne ide ginekologu. I sve bude u redu. A njih, pun stan i vidis na njoj da ju je bas briga. To su valjda geni...bas sam ljubomorna na to.
Ali djeca su joj predivna! Skoro sve cure, samo dva decka ima user posted image
Ugl nadam se da ce ti gin dati nesto da to sto prije "dovedemo" u red. E coli je jedna jako dosadna bakterija. Za ovu drugu nisam ni cula.

Da se pohvalim, danas sam sasila navlaku za dj poplun. Nasla prekrasan uzorak, bas za plahte, 100% pamuk ali i skup, 75kn metar.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 20:51:16   
Hannah27
Cure bas dobro da je sve ok na pregledima . Nego Jupiter jesam ja nesto propustila ili, nije mi jasno zasto duphaston ? Ok znam čemu sluzi i da je bezazlen ali jako jako me nervira bezveze terapija i ležanje u trudnoći , nemoj me krivo shvatiti mislim opcenito, ne samo na tebe . Bas me zanima čemu duphaston ako si zatvorena i sve je ok, a i trudnoća je visoka vec .... user posted image

Mare , ja kad pojedem nastaje šou ! Promatrala sam tjednima, kako, kada, koliko jako i slično, i ako sam Npr jako gladna ( ujutro se kasno dignem pa , ne osjećam glad, popijem kavu dok kuham i tamo pred ručak me uhvati teška glad ) u tim trenutcima reagira na miris dok kuham . Ne zezam se .
Inače kad progutam prvi zalogaj nakon minutu počne lupati, bas jako ! I jako lupa kad jedem slatko . Najaktivniji je navečer u ponoć (jao si ga meni ) , a vec ga sad osjećam i dok sam na nogama i dok sjedim , do nedavno sam samo u ležećem položaju .
Meni užasno zanima zato lupaju kad pojedemo, zato toliko vole slatko ... Jel ima neko neke informacije ili članke ?

user posted image user posted image

user posted image

Sto se tice križanja nogu se trudim da ne križam jer me stalno neko opominje, neko kao kaze da se pupčana moze zapetljati ??? user posted image
Ne kuzim kako , ja bi ih najradije uvjek križala.
Ali ja imam drugu problem, jedva sam se odvukla od sjedenja na nogama . Na stolici doma za ručkom ili ako nesto pišem za stolom ja inače sjedim na nogama , sta cu kad sam mala user posted image ali sam prestala , nekako mi tromb na pameti user posted image iako bi i to najradije ...

< Poruku je uredio Hannah27 -- 9.3.2016 20:56:50 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Ljetne bebe 2016
9.3.2016 21:37:49   
Jupiter
Hej Hannah, i ja sam svjesna da ne postoji stvaran razlog za uzimanjem progesterona. Citajuci o njemu moze vise pomoci nego odmoci. Kao i svugdje i tu su i doktori i ginekolozi podjeljeni. Iako postoje studije i o progesteronu i o miravanju tj ne mirovanju nasi doktori/gin su vecinom stare skole a mi smo ne educirane, nemamo iskustva i moramo nekome vjerovati.
Sutra cemo davati svoje dijete na cijepljenje sastavom o kojem ne znamo bas nista a ujedno svi se odricu odgovornosti po pitanju nuspojava istih.
Nekome moramo dati povjerenje a to sigurno necemo napraviti nekom tekstu sa interneta. Tu je i previse "skolovanih".
I zaboravila sam spomenuti da se i moja mrva skroz razbudi i sutira sve u 16 kad pojedem a pogotovo ako je slatko. Ima noge skroz dolje kod mjehura pa sve zvijezde vidim user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!