|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 9:14:49   
Cvrčak
Drage moje, dobro vam jutro!
Napokon i u Spltu osvanuo sunčan dan!
Malo sam vas zapustila, pa reko da vam se malo javim.
Ja sam se u 4 tjedna udebljala 5 kila! Sad imam kila kao kad sam isla rodit! Užas!!
Al ne uzbuđ ujem se previse, s mališom je sve uredu, a skidat cu kile kad rodim!
Jedino sto me brine sto jos nisam cutila bebu, al malo kili, malo psiha, sve mi to smeta da ga čujem.
Doduše ovog drugog malog sam osjetila tek u 20. tjednu, a sad sam u 18. Tjednu.
Malo sam letimicno pogledala vase postove i vidim kod svih sve ok, samo nam je bebolina imala nesrecu.
Uf! Treba joj snage da sad preboli to, aj koliko sam vidila ima ona bebača od dvi godine, on ce je izvuci, to govorim iz osobnog iskustva. A nakon 6 miseci opet u akciju i bit ce to sve dobro, mora biti.
Moj iduci pregled je 23.03.
Vidim da vi raspravljate o putovanjima, a ja bi najrađe negdi u terme.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 12:38:10   
Jupiter
Naši pregledi user posted image



Jupiter----------08.03.
MareM----------08.03.
mmamita -----14.03.
di.sak------------21.03.
Hannah---------23.03.
Cvrčak-----------23.03.
Faustina--------24.03.
Lisica Mica----24.03.
saki84-----------30.03.


user posted image


(Odgovor članu Cvrčak)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 12:40:31   
Jupiter
user posted image

user posted image MareM - 28.06 . user posted image &user posted image
user posted image Lisica Mica - 28.06. user posted image
user posted image mmamita - 04.07.
user posted image Hannah27 - 06.07. user posted image
user posted image tihicka - 06.07.
user posted image Jupiter - 07.07. user posted image
user posted image faustina - 19.07. user posted image
user posted image Cvrčak - 05.08. user posted image
user posted image di.sak - 25.08.
user posted image saki84 - 09.09.


user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 12:49:12   
Jupiter
Hej Cvrcak!
Ma cim se javis, bar tu i tamo meni odma lakse!
Kod nas isto danas prekrasan dan! Pravi proljetni. Iako su rekli da nas sutra opet slijedi kisa.. Ne smeta mi kisa koliko mi nedostaje setnja. Da se krecem sto vise.
Danas idem do knjiznice pa cu bas potrazit o dojenju, prvim danima i sl. I koji roman user posted image .
Jucer ja i mm plakali na jednom videu..idem ga pronaci da vidite tu emotivnost...ahh..

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 12:58:17   
Jupiter
Evo, nasla....i opet isplakala...bem ti carevinu

Kliknite tu ---> VIDEO

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 13:20:17   
saki84
curke samo da vam na brzinu javim, jer sam vani preko moba, da su rezulati mog kombiniranog odlicni.
sad trcim do ginekologice da mi potvrdi to jos i ona.
uglavnom je rizik 1 :100000 user posted image
a dobni mi je 1:436
user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 13:24:03   
MareM
Odlicno! Cestitam! user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 13:33:53   
Jupiter

IZVORNA PORUKA: saki84

curke samo da vam na brzinu javim, jer sam vani preko moba, da su rezulati mog kombiniranog odlicni.

user posted image user posted image user posted image
This is a Happy day!!!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 15:29:10   
MareM
Jupiter, nemoj mijenjat sovicu barem jos jedno vrijeme jer mi je Nika odusevljena njome user posted image

I jedno pitanje za mame koje vec imaju sina: kada ste im oblacili pelene u kojem polozaju treba postavit "glistu" - prema gore ili prema dolje?

< Poruku je uredio MareM -- 2.3.2016 15:34:03 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 15:53:10   
mmamita
saki user posted image , super vijesti. To volimo user posted image

Cvrcak i meni se cini da cu ovi misec bit u teskom + s kg. I to me bas nervira, ali sta cu ...cokolada kad se otvori ne moze prizivit duze od po ure, sve se susprezem ali stalno idem po novi red user posted image
Mozda i ovog bebaca budes cula tek u 20.tt. Nije pravilo da se udarci 2. bebe cuju ranije od 1.

Jupiter trebalo bi ovo i kod nas zazivit. Bilo bi to puno emotivnije za nase muzeve nego li je sada.

Mare kako blizanceki? Jel udaraju u svih sesnaest?user posted image

Hannah jeli imas jos ispita ili si sada mirna do poroda s ucenjem?

Nymeria citamo i mi vas redovito a tek ste pocele user posted image

U zimskima su bebe zapele. Vec 15 dana nema nove bebe user posted image , a bas se bilo zakuhalo. Najveci g

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 16:15:02   
Jupiter
MareM mozda ovaj tekst pomogne --->
MUSKA PISA

Mammita ma o kakvim kg pricas? Ne vjerujem user posted image


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 16:26:38   
MareM
E, to se trazi! Hvala, J. user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Ljetne bebe 2016
2.3.2016 18:27:19   
Lisica Mica
Hey curke!!!
Evo da se i ja javim.
Prekjučer bila na 4D, sve je kako treba biti. Bebac 800 grama.user posted image . Bili su sa mnom muž i mali pa smo tako svi skupa gledali. Vanja je bio pun pitanja, komentirao je i baš mi je drago da sam ga povela.
Nekako ne znam šta da vam napišem, u nas se stvarno ništa posebno ne događa. Idem na vježbe za trudnice, malo čistim po kući, kuham, obavljam neke posliće po gradu, sve lagano. A tako bi baš i odgovara, ovo je sad vrijeme kad se mogu malo više odmarati i posvetiti sebi...kad dođe beba biće sve drugačije, a od jeseni Vanja kreće u školu...počinjemo skroz novo poglavlje života.
O kilogramima ne želim ni razmišljati...previše jedem, a ne bi se smjela previše udebljati zbog proširenih vena.
Uz proširene vene na nogama imam i vaginalne vene, to sam nekidan otkrila....to je ono šta me dole "nabija" (šta sam vam bila pisala)...one će se povući nakon poroda,ma i ove na nogama će se barem malo popraviti poslije poroda, ali treba izdržati do poroda.
Jutros sam uzela nalaze brisa, sve je ok, urinokulturu sam počela raditi od danas.

mmamita, plan vašeg putovanja zvuči predivno, uživajte!!!!!!!!!!!

saki84 user posted image za dobar nalaz kombiniranog probira.
Danas je bio predivan dan, napokon (južina me ubila u pojam), nadam se da će tako biti i sutra. Proljeće stiže!!!!

Pozdrav svima!!!!user posted image

_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 7:57:06   
Jupiter
Lisicica evo i tebe!! Sigurno ste uzivali a mrva je bas narasla! To mi je tako lijepo kad svi mogu na neki nacin osjetiti i povezati se sa buducim clanom user posted image user posted image user posted image
Javi se cesce. Ni mi ti ne pisemo o bogzna kakvim temama user posted image

Uglavnom, danas sam ranoranioc!! Ne znam kako je kod vas ali ovdje je jutros krenulo sa grmljavinom, teskim ledom i pljusti kao ono u pustinji kad krene. A ja se negdje prehladila pa mi nos zacepljen...i dignula se da poiskopcam aparaturu...i da nadjem nesto za odcepljivanje..hihi
Naravno da nema nicega...uzela sam pola luka i drzim ga pored sebe. Hvala Bogu pa pomazeuser posted image user posted image
Pa onda gladna....pa mi hladno..pa nalozila..
I evo uz toplu vatru i vodoravnom polozaju nemam koga gnjaviti...hihi

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 10:57:30   
Jupiter
user posted image
Sretan rodendan Mare!!!
Poklone vec imas u trbuhu
user posted image
user posted image


< Poruku je uredio Jupiter -- 3.3.2016 10:59:00 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 11:49:14   
Hannah27
Jutro . user posted image user posted image a sta bi se dizala na ovakav dan uopće a kamoli do podne ? Da ne trebam skuhati ostala bi slušati kišu .
Kakav dan jučer , a vidi ovo danas . Jučer me muz počastio sa ručkom a nakon toga kava na suncu i bas sam uživala, bilo je toplo i savršeno . Ova kiša kao da pada vec godinu dana , iako ja volim kišu ovo je vise prvise, sta je neko rekao samo ležimo doma i jedemo . I ja jedva cekam šetnje .

Lisica i saki drago mi je radi dobrih vijesti . user posted image

Mamita, ma kakvi da sam mirna , sad sam lijencarila tjedan dana a sljedeci krećem opet učiti pomalo za četvrti mjesec imam neki vandredni rok . Nakon toga bi mi ispiti bili kraj šestog, a to nebi bilo izvedivo pa cu zamoliti profesore mogu li usmeno prije roka Npr. Kraj petog . I onda je gotovo ali samo do devetog mj. Ha ha ha , tako planiram, a vidjet ćemo kakav ce user posted image biti . Ako bi pauzirala godinu, to je jaaaaako lose za moju psihu i motivaciju i ko zna kako bi završilo .
Kada krećete na put ? Nisi pisala jel mala ide ? Ako ne s kime ćete je ostaviti ?
Jupiter a sta ces na ovakav dan, lezi i ne mrdaj ... TV i čaj ....
Mi smo mislili negdje preko vikenda, ali svugdje je kiša pa mi se ni ne da , nije jos isključen neki dvodnevni izletić vidjet cu sutra .

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 12:26:47   
MareM
Hvala, hvala, Jupiter! user posted image
Danas slavim 19. obljetnicu punoljetnosti user posted image Stara koka, dobra juha... a ako je jos i masna koka, gdje ces bolje od toga user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 22:44:24   
mmamita
Mare sretan rodjedan!! user posted image user posted image user posted image Nadam se da si se dobro provela, a godine svakako idu user posted image

Hannah nemoj pauzirat. Dobro govoris, motivacija ce ti posli bit 0. Ja sam se tako zeznula. Zavrsila 4 godine i cekala me jos 1god. za Magisterij i evo, jos uvijek ceka..... Nadam se da ce me uvatit volja jednog dana, pa kad god to bilo!
Mala ne ide s nama, mislim da bi tesko podnila taj put, s obzirom da smo puno u autu, a kad nismo onda smo negdi u setnji i razgledavanju. Jos je jako mala i jedva cekam da bude nekih 6,7 godina (kad bude svjesna kud ide) da je mogu vodit. Bake ce je pricuvat. Vise moja mama jer trenutno ima vise slobodnog vrimena nego svekrva.

Curke mi veceras krecemo, oko 2 sata. Popodne smo se naspavali, muz je spreman za voznju jer je plan da dodjemo rano da ne gubimo dan. Inace volimo putovat nocu radi manjih guzvih a i navikli smo tako.
Cim uvatim malo slobodnog vrimena i WI-FI javim vam dojmove, ako ne -sve ispricam kad se vratim.
Ako se ne cujemo Jupiteri Mare sretno na pregledu 8-og, i budite dobre i okrugle user posted image

user posted image user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Ljetne bebe 2016
3.3.2016 23:50:45   
Hannah27
Mare sretan rodjendan .

Mamita sretan put, lijep provod !!!

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 8:18:02   
MareM
mmamita & Hannah, hvala na cestitkama! user posted image Evo jedne slike sa "provoda":

PARTY PHOTO

Hannah, dobro ti mmamita savjetuje. Obavi sve sta mozes (i jos vise) dok si jos okrugla, jer poslije nista od toga. Osim ako nisi od onih koje imaju zeljeznu volju i odlucnost za odvojit se od bebe satima i strebat. Tako je i meni ostalo nekoliko ispita i razvlacila sam ih do prije godinu dana kada mi je Nikolina krenula u skolu, pa sam imala vremena za ucenje.
mmamita, sretan ti put! Nagustaj se i za nas! user posted image user posted image

Lijo, bravo za malca! Drago mi je da je sve u redu i da user posted image vise nego dobro napreduje. Sve se i ja misli o tom 4D...

Cvrcak, ne brigaj za kile, pa znas i sama da ce se istopit kada bebalo dodje. Pokusas se kontrolirat koliko mozes, a ako se zalomi stagod vise ... a sta se moze user posted image

< Poruku je uredio MareM -- 4.3.2016 8:24:33 >


_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 10:34:58   
saki84
jutric user posted image
hvala svima na podrsci za kombinirani...odmah se lakse dise user posted image
Lisica Mica bas mi je drago da ste svi zajedno uzivali na 4D. Mi smo takoder se odlucili ic na taj ultrazvuk. Mozda je glupo pitanje al u kojem je tjednu najbolje ic na taj uvz?
Meni je prija imala vene ali je cjelu trudnocu nosila neke hulahopke za isto islim da su je dosle oko 500 kn i jako su joj pomogle.
MareM sretan rodjendan od srca sa malim zakasnjenjem user posted image user posted image
mmamita sretan put, uzivaj..nemoj nas zaboravit i iznenadi nas pokojom slikicom bar krajolika user posted image
Hannah sta se tice ispita, faksa ja nemam osobnog iskustva ali od mog dragog seka je kad je rodila blizance uspjela zavrsit sve sto joj je ostalo. Tako da mislim sve ovisi vjerovatno o volji i organiziranosti. S time da je ona bila sama sa njima, muz na terenu cesto ali je uspjela user posted image . Ti ipak sebe najbolje znas. Ja sam kampanjac tako da od mene nebi bilo nista user posted image
Cvrčak drago mi je da si nam se malo javila i da je kod tebe sve u redu user posted image
Jupiterkakav je tebi nalaz TORCHA dosao?
Jutros je ipak malo sunce izaslo pa sam stigla i popit kavu vani i kupit sve za rucak. Tek je prosao tjedan od pregleda a meni kao godina user posted image
a ima jos 3 do sljedeceg user posted image
Idem polako kucanski poslovi, danas cu se morat druzit i sa peglom a nju mrzim najvise user posted image kaka

< Poruku je uredio saki84 -- 4.3.2016 10:36:19 >

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:07:56   
Jupiter
Mare slika je odlicna!! user posted image user posted image
Nisi mogla naci vecu zivotinju? Huehahueahaha!
Hannah i ja se slazem sa curama. Sad si u nekom "toku" i gotovo. Poslije si free! I ja jedva cekam setnje...jesam li spomenula sparoge? Haha...luda sam za njimauser posted image
Mammita vi ste vec na odredistu sada ❤...Zelim vam prelijepo vrijeme i da nam se vratite puni dojmova i uspomena!! Ali i svakako ocekujemo bar blic javljanje sa "postaja" sa free wii user posted image user posted image
Saki za 4D preporucuju od 22 tj na dalje jer onda mrva nije ni pre mala i nije jako mrsava. Slike su puno ljepse. Ja sam odlucila da ne idem ali moja prijateljica je bila i slike su filmske...tako da mi je zao sto necu imati i tu uspomenu ali s ovom mrvom ne zelim nista prepustiti slucaju. 10 godina cekanja je punouser posted image
Jutros smo bas isli na higijensko pitati za TORCH i opet nam ponovili da se to ceka mj dana (znaci, negdje slj tjedan) i da ne dolazi nalaz kod njih nego ravno kod moje gin.
Jucer sam pravila Komisku pogacu. Ispala mi je mmmmMljac! I to samo zato jer smo bili pravili slane srdele a mene bilo strah da ih ovako jedem. I nasla recept za 10! Preporucujem!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:13:15   
Jupiter

KOMISKA I VISKA POGACA

U komentarima je recept koji me odusevio user posted image

< Poruku je uredio Jupiter -- 4.3.2016 12:15:59 >


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:13:36   
saki84
Jupiter Zbog cega si odlucila ne ic? MIslis da je stetno? Oprosti na izravosti..naime i ja sam se mislila i mislila i bas me vuce..a takoder dugo smo cekali bebolina, nismo 10 godina upola manje, cak smo bili i na potpomognutu i uspjeli u mjesecu pauze dok smo cekali dogovor za ivf...

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Ljetne bebe 2016
4.3.2016 12:24:32   
Jupiter
Saki, citala sam na sve strane o tome steti li ili ne...i ono sto me, ajmo rec, uvjerilo da ne idem, je to da su i ginekolozi i dokt. podijeljeni u tom razmisljanju. Kad mi je receno da sam mogla cekati toliko da zatrudnim, te da mogu cekati jos to malo...pa nek se slikamo poslije do mile volje...Tu sam si rekla da ne idemo. Nisam neka strpljiva ali kad si u glavi zamislim da tu nisam vise samo ja u pitanju...ne znam.. Nekako sve zelim napraviti da danas-sutra ne dodje pitanje; -jesam li sto krivo ucinila?...
Ali to sam ja. I vjerojatno previse brinem. Ali tako mi je lakse.

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!