|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 21:00:17   
mmamita
Hahaha to je glavno pitanje di god dodjem! user posted image Jel mi virujete da sebi nista nisam kupila (osim u Palmanovi user posted image )
Kupila par magnetica, iz svakog grada po 2-3, 1 solju za kavu u Monacu, svekru i muzu po pepeljaru i nekakvu sliku u St. Tropezu.
Kad sam danas raspakirala "poklone" umrla sam od smija. Uopce nisam mislila na to. user posted image Racunala sam ajde to cu u onom drugom ducanu, sad cu malo gledat,mozda nadjem malo lipse, i tako malo po malo i eto sta dobijes user posted image
Ali zene moje vracam se u Palmanovu cim rodim user posted image Ono je raj za zene!Taman ducancici po mojoj mjeri, moze se sve nac po pristojnim cijenama i nije daleko za nekakav izletic usput user posted image Svakako preporucam user posted image

Evo radim pizzu, sve ste pozvane!!!

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 21:14:55   
MareM
Eto na, taman sad kad idem leci! Bas si zafrkant i mamis nas s pizzom u kasnu uru! user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 21:22:45   
Jupiter
Pizzaaaa!! Ma taman da se raspuknem ima mjesta za pizzu!!
Jeste li vec imale nocni napadaj gladi?? Ja jesam i nije lijepo, niti malo. Al sam se onda sama sa sobom smijala jer sam se sjetila da je negdje pisalo, da friz ne bi imao svijetlo da se nije mislilo na nas trudnice....ili tako nesto...


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 21:38:46   
MareM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mystery solved! user posted image

Laku noc user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Ljetne bebe 2016
10.3.2016 23:00:19   
mmamita
user posted image user posted image user posted image user posted image Jupiter prvi put cujem ali sam odvalila od smija!!!
Jos nisam imala nocne napadaje, ali zato u 1. trudnoci bi frizider bio opustosen svako drugu vecer. Muza bi afanalo kad bi ujutro otvoria frizider da uzme mliko za kavu, a ono nicega unutra. hahaha samo svitlo goriuser posted image user posted image .

Laku noc user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 10:31:07   
saki84
jutro user posted image

Mammita vratili ste se user posted image , drago mi je da vam je bilo ljepo, da ste uzivali i da ste vidjeli ono sta ste zacrtali user posted image ...a vjerujem da je zagrljaj kad ste dosli kuci bio neprocjenjiv user posted image
A sta se tice pizze domace, u trudnoci sad bi je svaki dan jela, al na zalost imam problem sa nadutosti i evo i zatvorom pa je mogu samo sanjat user posted image

Jupiter ja sam te napadaje gladi imala u ranijim tjednima tj. u pocetku, sad vec par tjedana su stali...i sama sebe sam programirala da poslje 19 navecer ne jedem nista, eventualno jogurt, jabuka...al to je vise zato sto me ovo stanje nadutosti izluduje...al da to za svjetlo sam i ja procitala, mislim da je po fesju bila i neka slika sa tim natpisom user posted image

Ja muku mucim sa nadutosti i crijevima, sinoc me dobar dio noci bolio stomak. AL nista za sada ne pomaze. Skuvala sam si najsladju kavu na svitu nece li me parkirat na wc da mi bar malo bude lakse...

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 10:43:24   
MareM
saki, ako hoces instant trk na zahod probaj 0.5 L jogurta plus 2-3 deca Donata. Samo osiguraj da ti netko ne uleti u wc prije tebe user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 10:50:39   
saki84
MareM poslusat cu te, jer kava ne pali..i da sama sam kuci pa nema straha ni za one iza mene user posted image user posted image .

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 10:53:51   
Jupiter
Hej, dobro jutro!

Saki vec su cure sa zimskih i proljetnih pisale da je jako dobar neki sok od sljiva u dm. Meni pomaze magnezij. Navecer ga popijem i sutradan imam (cak) dva-put trcanje na wc. Ako ne popijem mg vec drugi dan ni ne idem na wc... Probaj, nesto ce ti odgovarati.

I da, netko je napisao da Mana ima taice za trudnice po 80kn. I ja bila i kupila i dvije majice i plus imaju 25% na tu robu. Tako da sam 3 stvari platila manje od 200kn. Svakako odite. Imaju prekrasne otiske na majcama! One bebe sto vire, pa otiske malenih nogica...rastopila sam se!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 11:23:11   
saki84
Jupiter meni taj sok nista ne pomaze, pokusala sam vec.. A magnezij kakav uzimas, sumeci ili?
To za manu sam vec vidjela i planirala sam se prosetat i kupit majicicu sa otiscima beba user posted image , meni su one od starta trudnoce na pameti kako cu ih kupit i nosit pogotovo dok mi se ne vidi stomak, da svi znaju da je cudo malo tu user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 11:29:14   
Jupiter
Uzimam sumeci ali neki govore da je bolje da nije sumeci bas zbog napuhivanja. Mene je Utrogestan napuhivao ali sad sam pocela sa Dufstonom, sto je blaza verzija tako da mi napuhivanje ne gine. no utjeha je da je trbuh vec i ovako dovoljno velik da moze primit jos malo zraka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 11:33:46   
saki84
a moj trudnicki se ni ne vidi od ovoga napuvanog user posted image , totalno ga je zasjenio...
evo popila sam od MareM preporuku al jos cekam user posted image ...al necu vise o mome wc-u cjelu stranicu sam zauzela sa njime user posted image
U kojem tjednu su vama poceli odredivat tezinu bebice? Ja cu na pregled u 17 om tjednu mislite da cu tad znat i koliko grama ima moja mrvica?

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 11:43:44   
Jupiter
Hahaha cijela stranica o sr***u user posted image user posted image bas me nasmija! A sto cemo? I to su cari trudnoce user posted image
Mene su do sad (usla u 24tt) pregledala 5 razlicitih gin i ni jedan nije mjerio tezinu. Mislim da to sad nije ni bitno ukoliko ostale mjere ne odstupaju previse. Iako sam na vise strana i cula i citala da su nasi dragi gin znali reci da mrve imaju manju/vecu glavu a na kraju sve 5. Tako da se probaj ne opterecivati i sa tim brojkama.

E da, Mare ti me bila pitala zasto me za 3 tj narucila. Zenska me drzi pod rizicnom skupinom, opet zbog ivf. I drago mi je zbog toga. Pogotovo nakon sto procitas neke tekstove na nekim portalima...

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 11:53:49   
saki84
Ne opterecujem se vec sam ti ja pravi zeljko znatizeljko user posted image evo sad bila tu na ringeraji citat trudnocu po tjednima i uvidila da pisu i oni nebuloze, kako mi beba u 17 tj moze imat samo 11 cm, a u 15tj pise 10 cm, u 16tj pise 16 cm sta se smanjuju, idu unazad user posted image tako da iskreno sve te clanke triba uzimat sa debelom rezervom. Ja bi isto voljela svako tri tjedan ic na pregled, nekako lakse izdrzat od 4 tjedna user posted image
uglavnom sama sebi bi ugasila net ali nisam toliko jaka user posted image user posted image

< Poruku je uredio saki84 -- 11.3.2016 11:54:53 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Ljetne bebe 2016
11.3.2016 13:19:39   
mmamita
Dobri den! user posted image

Ja mislim da bi Marina kombinacija mogla bit dobitna, ima da ne stignes na wc user posted image

Jupiter mene je Duphaston ubija, izgledala sam ko oveci bumbar u 2. mjesecu T. Stomak mi je bia ogroman, napuhan!

Saki ja ti citam sve clanke redom od onoga tjedna u kojem sam. Tako da ne uzimam ni jednu mjeru k srcu, nego uzmem neki sredinu od svih clanaka. Razvucem sebi na cili tjedan clanke da imam sta citat i da mi tjedan brze prodje user posted image Jooj ovih trudnickih problema user posted image

E i pizza je bila mmmmmmmm. Smazali smo je, nije se uspila ni ohladit user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 14:56:56   
faustina
Ej cure, di ste ., evo san se opet satrala sa pogacom nemogu disati.
Da se dotaknem teme magnezija , ja jedan dan popijem u sumecem obliku a drugi dan pijem donat mg, malo izminjujem.
Pocela sezona sparoga , pa smo ja i moj sin isli malo u berbu , pa sam si za rucak pofrigala s jajima.., ja ih obozavam a usto su zdrave .
Gust mi je ici u berbu sparoga , a usput se rekreiram i na svjezem zraku dosta mi kuce i zime.🙆🙌😘

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 18:01:52   
mmamita
Kakav dan user posted image (fali onaj smajlic di sunce przi u svih 16 user posted image )

Mi smo se jedva uvukle u kucu maloprije. I evo, mala sad zaspala ko top na kaucu... Ne znam di ce nocas user posted image
Rucak se kuha, iman osjecaj da cu vola pojest user posted image

Faustina ajme i ja volim brat sparoge, ali ne idem cesto. Svekar mi cesto ubere pa donese. Da ih nesto ludo volim jest i nisam, ali znam koliko su zdrave pa forsiram da budu sto cesce na meniu.
Onda set vas dvoje bas gustali danas! Neka neka user posted image

Di ste ostale curke? Bice se przile danas na suncu user posted image

(Odgovor članu faustina)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 19:36:39   
saki84
Evo i mene malo. Sta se tice sparoga volim brati ali jesti nikako. Pokusala nekoliko puta ali ne ide.user posted image ..i mi danas bili malo vani, vrime je bas bilo lipo napokon
i sas kad sam legla ba kauc lagano me pocelo bolit u donjem djeli stomaka. Jel su i vas pratili ti bolovi? Nekako na svaku bol se malo prepadnem user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 20:19:22   
di.sak
mmamita baš mi je drago što ste se nauživali user posted image i što vas je vrijeme poslužilo user posted image

ja vas redovno čitam i ljubomorna sam na vaše lijepo vrijeme dolje...tu kod mene temp ne ide preko 7-8 stupnjeva, puše neki sjeverac, ma nije za bit vani..jučer na rtl-u na prognozi vele da ide neko zatopljenje, a sad ovaj na novoj veli da će kiša i pad temp...za popi*dit...

mi danas za ručak jeli poriluk na čušpajz, kojeg obožavam, a još mi tak sva ta variva odgovaraju da je to čudo jedno user posted image ... kile mi se gomilaju, osjetim, pa sam počela za večeru jest kivi i jabuke, kako kad, al pomalo...i baš mi paše tak nekaj lagano navečer...

e curke nekaj me zadnjih tj dana bocka u području maternice..ne boli, samo me malo živcira i onda prestane, par puta dnevno svaki dan...jel moguće da već osjetim mrvicu...nekak mi je rano user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 20:47:37   
Jupiter
Evo jos jedne user posted image na raport!

Faustina i ja sam danas morala otici u branje sparoga. Obozavam ih. Ovaj put sam ih na salatu napravila...njam njam
I tako sam happy kad mi je rekla nek se za promjenu od sad vise krecem. Zbogom mirovanje!!user posted image
Mammita za divno cudo Dufic me nije nista napuhao. Da "kuc kuc" u drvo da tako i ostane. Vidim i vi ste danas imale sunny day user posted image jedva cekam da se skinem iz zimske jakne a opet to znaci da dolaze i ljetne temp i mogu mislit, sad pogotovo, kad smo trudne koliko znojenja ce to bit. Bas fuj user posted image user posted image
Saki, ako mene pitas to je sve normalno. Stalno ce te nesto zigat, strecati, rastezati i bosti... Pogotovo kod nekih radnji koje se ponavljaju ili nakon duzeg lezanja. Nista previse ne valja.
Di.sak lako je moguce da se mrva pocela osjecati. Ni ja nisam bila sigurna, jel je ili nije user posted image ali za tjedan i po sam bila sigurna user posted image user posted image tako ces i ti, vidjet ces! Sad mi se rita svugdje. Isli na onaj tecaj a ona udri sve u 16 po stomaku. Bas smo se cerekali ko ludi user posted image

Ostale user posted image user posted image di ste??
Dajte bar vremensku prognozu user posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 21:43:17   
mmamita
saki i ja bi rekla da je to sve normalno. Iako, svakako napomeni ginekologu kad odes sve te stvari koje te zabrinjavaju, cisto da se smiris...

di.sak oprosti, ali odakle si ti ono? Zaboravih... Bas vas prati ruzno vrijeme user posted image Ali stize proljece, pa se strpi jos malo user posted image
I meni kile idu polako ali sigurno put gore! Usporedjujem dvije trudnicke knjizice i vidim da dobivam skoro isto kg u istim tjednima. Tako da mi ne gine +18-20 kg... A bas sam mislila da cu ovaj put manje dobit, ali eto... Sada sam vec na +10 a tek 24tt user posted image
Da malo vise pazim nebi sad kukala user posted image
Jedino me strah da opet ne bude gestacijski dijabetes... Sad cu ovaj tjedan na GUK pa cu vidit jel idem na poseban rezim prehrane ili mogu ko i dosad user posted image

< Poruku je uredio mmamita -- 12.3.2016 21:44:54 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Ljetne bebe 2016
12.3.2016 22:53:48   
di.sak
mmamita ja sam iz ivanić-grada, ko nije čuo, to je 30-tak km od zagreba..kod nas je vrijeme katastrofalno, a ovi na prognozi ne mogu pogodit za sutra kakvo će vrijeme bit user posted image .
kaj se kila tiče, ja sam od zadnjeg vaganja na +3, tak da na pregled idem za tj dana i čekam šok na vagi user posted image , a inače sam već godinama u svađi s vagom, tak da se važem samo kad moram, a doma ju uopće ne vadim user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Ljetne bebe 2016
13.3.2016 11:32:52   
mmamita
Culi smo svi za Ivanic-grad, nisi bas tolika pripiz..... user posted image
Evo da te utjesim i u nas je danas nikakvo vrime. Mislim da je cak marcana bura ili ce svaki cas...

I ja sam ovi misec na +3 ...

Ajde trudna si, pored svih briga nemoj se jos time opterecivat. Imat ces kada poslije brinit o kg-ima user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Ljetne bebe 2016
13.3.2016 18:19:33   
di.sak
ej djevojke, ja danas pekla kiflice, dio punila sirom, dio nutellom..tak da ubijammmuser posted image a danas cijeli dan puše sjeverac, zima je, počela kiša padat...bljakuser posted image

mmamita sretno na pregledu sutra, sigurna sam da će sve bit za 5 user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Ljetne bebe 2016
13.3.2016 19:55:17   
MareM
mmamita, sretno sutra user posted image i donesi nam lijepe vijesti... kad vec nisi nikakve poklone s puta user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!