|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebe 2015
22.1.2016 16:54:37   
katy1503
Dosaš tata doma, mama je free na kratko ...

Bumbi - PRE HIPP i HIPP 1 imaju isti sastav osim u škrobu kojeg ima u 1 ali ne i u PRE ..
zvala sam HIPP savjetovalište pa ih pitala da li se može kombinirati HIPP PRe i HIPP 1 - tipa HIPP 1 za večernji obrok - rekli su da može .. pratiti cu par noci pa cemo vidjeti...
Kako je pojela 120 ml u 5 ujutro manje jede po danu te je sad na istom kao i kad jede prvi put u 6 .. možda ipak pretjerujem ...hahaha ...
Što se tiče vode, mi pijemo oko 10 žličica dnevno - tako nam je rekla pedijatrica jer oni dobivaju tekućinu i u mlijeku .. super je to što je vec naucila fino uzeti vodicu iz žličice - a tako dajemo i vit D ...
bravo za curku i mrkvicu :)

Hipo - tvoja curka je prava - samo se vi igrajte i vodite te slatke ratove user posted image
Jedva cekam 02.02 da vidim koliko raste ali se ne veselim cjepljenju - imam osjecaj da je sada svega vise svjesnija ... a i ono kad bude vidjela nove nepoznate ljude - ajmeee meni.... ali i to ce proci...
Mi i danas bile u setnji, ona spavala ko klada a ja napravila svojih 6000 koraka (imam neki novi mob pa ima tu aplikaciju)...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Jesenske bebe 2015
23.1.2016 7:29:44   
BUMBI
Jutro cureuser posted image
katy jesi me nasmijala s tvojih 6000 korakauser posted image
Super sto si zvala Hipp savjetovaliste i sto ces probati kombinirati,nadam se da ce uspjeti.
A i nocas zezala,budila se vec u 12,pa u 3 i u 6 i spavala onda jos samo do 6.30.Nadam se da joj je to ipak neka faza iako sumnjam jer su mi se i decki puno budili tijekom noci,a L se jos budi

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Jesenske bebe 2015
23.1.2016 11:16:07   
katy1503
Jutro cure!
Mi smo spavanje odradili od 20 do 6...izgleda da je ono bio izllirani slucaj...pa kvragu i ona je svoja osoba..nekad joj treba manje sna...
ali neka ja znam da se kombinirati moze...

Bumbi, zao mi je sto te A zeza...mozda joj je neka faza..kak spava po danu?

I da..danas nista od mojih 6000 koraka..prehladno je i nema sunca...
tata nam i danas radi...a kad dode..odoh malo da se maknem...neki shopping u Bipi napraviti...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Jesenske bebe 2015
23.1.2016 20:54:27   
BUMBI
Nije bas neka spavalica tijekom danauser posted image spava po par puta kratko iako se zna dogoditi da i duze odspava.
Kako tebi K spava?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 8:11:54   
katy1503
Jutro curke!!!
Bumbi mi imamo spavanac od 40 min poslije svakog obroka...tako da se skupi jedno 4-5 spavanja po danu- taman dovoljno za predahnuti i napraviti nesto... jedino u kolicima kada smo vani..spava i po sat i pol...jedino od 16-20 bas ne spava...sto je dobro:)...
u zadnje vrijeme sve manje hoce biti na rukama..samo da joj je vrtiti se..i privlaciti stvari k sebi...stavljati u usta...
K je super!!!!

Biljezimo dobru noc...spavanje od 20-6...
cekam da se Bipa otvori..trebamo pelene....
pusa svima


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 8:54:43   
BUMBI
Jutrouser posted image
Lijepo ti spava i po danuuser posted image
Joj prosli vikend u Kozmu bilo 30% na sve za bebe,ja bila isto po pelene i vl.maramice.
Inace bas i ne idem u Bipu,evo nedavno bila zbog one akcije 1+1 gratisuser posted image
Moje trgovine su Dm i Mulleruser posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 11:02:47   
katy1503
Ma da i ja kupujem uglavnom u DM ali sad u Bipi pelene Premium pampers 3 na akciji pa da ubodem..ali poljubila vrata jer je danas nedjelja pa rade od 9...
Nema veze..sad idemo na rucak pa cemo usput uzeti...
uzivajte u nedjelji...pusaaa svima....




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 12:13:04   
BUMBI
Koliko su tamo PC?
Mi isto njih koristimo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 13:54:21   
Sunshine28
samo da se zna - pokusavam se ukljuciti u vase razgovore vec par dana ali kako idem na net sa moba RR uopce ne prihvaca moje postove pa sam par puta zivce izgubila kada nista nije ostalo od mojih duuugih propovijedi user posted image

evo sada sam se dokuopala kucnog kompa (mm spava sa Em) pa da se javim konacno!

mi smo Hipp Combiotik Bio Pre koristili prvih par tjedana i onda smo kao poceli kuziti da joj ta najmanja doza nije dovoljna, a da vecu ne moze pojesti pa smo uzeli Hipp Combiotik Bio 1 vodeni logikom da je taj "jaci" i tako se i pokazalo, najmanja doza joj je postala dovoljna....mislila sam da je Pre (zbog naziva) samo sa prijerodenu djecu/nedonoscad i da se daje ranije rodenim bebama u prvim tjednima...kak je L rodena sa 36 tjedna kontala sam da kada smo dosli do pravog termina i treba prijeci na 1....
doze povecavamo kako pise na kutiji i L prihvaca tocno tako...evo sada ima 4 obroka dnevno po 200ml. (180 vode i 6 mjerica) i zadovoljna je, u 95% slucajeva sve pojede i jede uvijek u isto vrijeme - spava od 20.30 do cca. 8.30 i onda nam obroci idu 8.30, 13, 17 i 20.30....kao svicarski sat - sretna ona, sretni mi user posted image

da ni ne pricam koliko sam sretna zbog spavanja - 12 sati u komadu po noci, od nekog 9.-10. tjedna...preko dana trenutno nesto malo (cca. 15 min.) dremne nakon hranjenja u 8.30 i 17h, a HB konacno sam ju naucila na veliko dnevno spavanje "poslje rucka" odnosno hranjenja u 13h, onda spava 2-4 sata, ovisi koliko se odrzi mir u kuci....mi rucamo oko 12.30 i onda svi (mm, Em i ja) idemo spavati poslje rucka oko 2 sata, od uvijek, tak da mi je ovo super....evo bas oni, svih troje spavaju, ali ja jos radim rucak, kasno sam pocela danas pa cemo iznimno rucati nas troje poslje spavanja user posted image

da mi samo Em hoce fino ponovno spavati po noci....sada se malo primirila sto se tice "bojanja od mraka", ali je bad sto jako kaslje i onda ju kasalj probudi najkasnije oko 5h i onda se razbudi i cirkus user posted image
Bumbi dobra vam je shema za spavanje ako vam tako odgovara...
Em nikada nije spavala s nama, a mm i ja smo navikli prije spavanja u krevetu zagrlit se, gladati tv, pricati... jer kada ja radim to je jedino vrijeme sto smo zajedno kuci (ja sam uvijek ujutro, on poslijepodne) tak da sam jako protiv tog zajednickog spavanja i dajem sve od sebe da Em ostane u svom krevetu svojoj sobi....

hipo i ja sam dobila nesto vecu prodiljnu naknadu, to stvarno ima veze nesto sa radnim danima u prosincu u kojima su bili blagadani...oni nama isplacauju nakandu tako da su nam od onoga prosjeka place izracunali vrijednost u novcu radnog rada i onda i isplate tako da to pomoze sa brojem radnih dana, a ako je neki radni dan bio blagdan onda ti uvecalu naknadu za taj kao da si radili na blagdan sto znaci, koliko se sjecam 50 posto ili duplo...tako nesto...
u svakom slucaju bolje vise nego manje user posted image

mi vecinom kupujemo u dm-u...kako pelene i formulu tako i druge stvari pa uvijek imamo one bodove za 25% popusta i iskoristimo za veliko pakovanje pelena....

i evo da prijavim za kraj, danas 2 mjeseca kako sam na dijeti i skoro 10kg otislo!!user posted image na pola sam puta, jos trebam 10 kila manje, dakle racunam da sam do Uskrsa najbolja riba u gradu user posted image user posted image user posted image

puse svima user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 24.1.2016 13:58:25 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 14:11:42   
Sunshine28
uh, nesto zaboravih, ko bi rekao da je to moguce nakon ovolikog posta! user posted image user posted image user posted image

Bumbi bravo za mrkvicu! Mi cekamo pregled u cetvrtak pa planiramo poceti - kako joj dajes?
mi smo Em, sjecam se, za pocetak dali pola hipp teglice mrkvice jedna dan - pojela sve i onda joj malo formule (mogla je pojesti cca. pola uobicajene doze), drugi dan drugu polovicu - pojela sve i isto oko pola doze formule i onda treci dan pojela cijelu teglicu, nisam joj dala formulu do iduceg obroka po rasporedu i nije ni trazila....
to je plan i za ovaj put, e sada, vidjet cemo...

L dala vodu, prvi dan mi popila skoro 100ml. i bila sretna....a od onda se samo mrsti na vodu i pljuje....nece ni caj....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Jesenske bebe 2015
24.1.2016 17:31:50   
hipo
Joj koji lijepi dan. Bile smo dva ipo sata na Jarunu. Hvala na objasnjennima za porodiljnu naknadu. I slazem se, bolje da aje vise. Al bilo mi ke cudno da mi je porodiljna veca 600 kn od place user posted image
ako koja doji, u cemu hodate obucene? Za dojilje izbor robe gori nego z trudnice. Uzas.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Jesenske bebe 2015
26.1.2016 7:17:10   
katy1503

IZVORNA PORUKA: BUMBI
Koliko su tamo PC?
Mi isto njih koristimo


Bumbi, sorry sto kasnim s odgovorom..sad sam vidjela...
bila neka akcija- 80 kom br.3 126 kn..,60 kom je 102 kn

Evo Katja spava nakon papanja..zaspala kod tate...
inace smo drapnuli od 20 do 6 ...

Joj sad je u nekoj fazi da neutjesno place kad vidi nekog nepoznatog...
ludilo...moramo proci to sto brze...
sve me strah doktora...

Hipo, ja sam nosila kosulje dok sam dojila..

Kako bebice?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Jesenske bebe 2015
26.1.2016 9:34:04   
BUMBI
Jutro cureuser posted image
I ja inače pišem s moba,evo sad s kompa pišem
Sunny pa vi ste se odlično uhodali i s spavnjem i jelomuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image za 10 kg manje
jučer smo probali mkrva/jabuka i isto je super prošlo.Za sada smo pola danas,pola sutra male Hipp kašice.Neće joj ja mislim to još brzo zamjeniti obrok.Za koji dan ćemo probati i samo jabuku,mislim joj i kuhati jabuke i miksati i tako dalje kombinirati Hipp i miksanje
Mi čaj pijemo s žlićicom

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Jesenske bebe 2015
27.1.2016 12:39:25   
BUMBI
Hej cureuser posted image
Mi jutros bili na cjepljenju,bila je odlicna,jako malo zaplakala kad je druga bila gotova.Kaze pedica da je super,ima 7400 i 68 cmuser posted image
Kaze da mozemo polako uvoditi i druge namirnice u dohranu.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Jesenske bebe 2015
27.1.2016 17:35:20   
katy1503
Bumbi...bravo za A!!!! Pravi curetak...
drago mi je da sve ide svojim tokom.
drzim fige da ne bude nikakve reakcije na cjepljenje...

Evo mi jucer imali goste i moja K nista od placa...
jos se igrala i smijala...to mi je drago:)

Danas smo dva puta bile vani, u setnji...skupa 3 sata..uzivancija...
polako je ucim u klokanici po doma..pa cemo uskoro i van:)...

Nas ceka cjepljenje u utorakuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Jesenske bebe 2015
27.1.2016 18:52:30   
Sunshine28
Bravo za A!user posted image
Mi cemo na cijepljenje sutra ujutro...ja kontam da je i L već prešla 7kg...baš mi postaje teška...Em je bila mrvica pa mi je ovo velika razlika...
Što se šetnji tiče čekamo da Em prestane kašljati jer bez nje ni mi nikuda ne možemo...sa nostalgijom se sjećam vremena kada je ona bila beba...bile smo vani svaki dan i prelazile kilometre...a sada...sa L jako rijetko mogu... :(

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Jesenske bebe 2015
28.1.2016 15:20:14   
BUMBI
A ima temp 38.9user posted image nadam se da je ipak reakcija na cjepivo.
Decki otisli kod mojih i sad kad bi mogle napokon uzivati vani mi nemozemo.
Ja opcenito bas malo izadjem s njom,i to samo malo ujutro dok je L u vrticu.On nikako nece van u setnju pa nemogu.
Probali danas jabuku i nije joj se bas svidjelauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Jesenske bebe 2015
28.1.2016 20:21:28   
katy1503
Vecer curke!!!
Bumbi...Zao mi je sto A ima temperaturu..sigurno je cjepivo...drzim fige da brzo prode...
steta da ne mozete van..stvarno je predivno...mi idemo i ujutro i popodne...nekih 3 sata u totalu...

Danas mi prica frendica kako nasoj pedijatrci nije doslo cjepivo i da se sve odgada..ludnica...nadam se d ce doci do utorka...

Kako bebice?
K je sada super...stakno se krevelji...uopce ne zeli biti na rukama..samo da joj je biti na ravnom da se moze micati i rukama i nogama...
smijesno mi je kada je skidamo...izvlacimo rukav ona umire od smijeha...preslatko...
rastopim se ko cokoladauser posted image

I dalje smo na 6 obroka..jedemo izmedu 800 i 900 ml...vodica na zlicu nakon svakog obroka...
nego...K je uhvatila neki ritam kakanja...ujutro oko pol 10 ( drugo hranjenje) i popodne ili 15 ili 18 (iza 4 ili 5 obroka)...mogu je i na tutu staviti... samo neka tako ostaneuser posted image ..spavamo od 20 do 6...drijemanje poslije svakog obroka...user posted image

Laka noc svimauser posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Jesenske bebe 2015
29.1.2016 14:17:10   
Sunshine28
mi se cijepili, plakla sirota jako, bas mi ju je bilo zao...imala je sinoc blago povisenu temp., ali dala sam joj cepici i danas nema, samo mi je malo mirna user posted image bit ce valjda ok....
drzim fige i za A!

ipak nismo prebacili 7kg user posted image
6.800/61 user posted image ped. kaze da super napreduje i da mozemo poceti jesti....samo stojucer nismo jer sam ja zavrsila na hitnoj user posted image kada smo dosli od ped. dobila sam neku groznu koznu alegrijsku reakciju, cijelo mi se tijelo zacrvenilo, pece, natice...horor, otisla na hitnu, bila na infuziji 3 sata, dali mi neke ljekove i sada sam bolje....ali sam se bas uplasila....
sada sam 7 dana na ekoj terapiji i ljekovima i dijeti i moram na testiranje da vide od cega...uh!

katy super za stenje! samo vi furajte....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Jesenske bebe 2015
29.1.2016 20:15:02   
katy1503
Sunshine, zao mi da je malecka plakala...a jos vise da jubje copila tempica..sve citam da su skoro svi imali reakcije na to cjepivo ali drugi put...
ipak se nadam da ce K to zaobici...
jos k tome pedijatrici nije doslo cjepivo cijeli tjedan..tko zna hoce li ga biti u utorak...

Ajm Sunshine jos i hitna...ma sto se desilo? Ne znas na sto je reakcija???
Nadam se da ce brzo proci i ne ponoviti se...

K je u krevetu, mama i tata cekaju tekmu..bas su mogli staviti malo ranije...
a nis..sretno deckima..

Laka noc svima☺

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Jesenske bebe 2015
29.1.2016 20:19:20   
BUMBI
Veceruser posted image
Sunny super za vase mjereuser posted image a vidim vi plakali jako na cjepljenjuuser posted image a i vi imali temp.
A danas malo samo imala,al muce je jako zubici,bas mi je nervozna danas bila i sve je.grizla i to jako,od dudice i bocice pa do igrackica.Jedva nasla za kupiti Dentinox gel,nema nigdje nista za zubice,pa Sunny da znas ako nemas.
Danas je bas lijepo pojela jabukuuser posted image Sutra smo isto na jabuci,a bili smo i u Mulleru u nabavci kasica.Uzela sam Lino jer tamo nije bilo malih Hipp neki izbor,to cu u Dm-u.
Ajme Sunny pa kako si tako jako osip dobila?Jos moras na testiranje da znas od cega.Jel tebi sta pada napamet
Vidjela danas na tv da u Metro ima 30% na pelene i vl.maramice pa da znate

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Jesenske bebe 2015
30.1.2016 9:54:04   
Sunshine28
Ma sve si ja kontam da ta temp. mozda i nije od cjepiva jer mi L od jucer malo kasljuca user posted image ali ko ce ga znati...
ako je od cjepiva onda je ziher jer sam zaboravila staviti obloge na ubode...prvi sam put, a i uvijek sa Em, stavljala i nikada nista...ali kako me ta alergija uhvatila nakon sto smo dosli od ped. zaboravila...
pa eto katy, da znas....ja uzmem obicne vode iz frizidera u zdjelicu, jednu malu sterlinu kompresu prerezem na pola, namocim to u vodi, razrezem jos jednu kompresu na dva dijela i onda suhe komadice stavim na mokre i zaljepim joj to na ubode sa onim flasterom na kolut...i onda kada joj presvlacim pelenu samo ove mokre komadice ponovno namocim hladnom vodom i opet zaljepim...
u zg ljekarnama imaju i mali samoljepljivi gel oblozi za ovu svrhu...u os naravno nema nigdje pa moramo izmisljati....

sto se mene tice, sta je bilo, nemam pojma...kazu surimi stapici koje sam jela neposredno prije reakcije...ali iste te, iz istog pakiranja jela sam i vecer i dan prije, i to bas dosta pa nistauser posted image
malo mi je jezik jos nateknut, jedem samo kruh/kifle, malo soka od narance i voda...ne usudim se...pogotovo danas kada sam cijeli dan sama sa njih dvije....idem u ponedjeljak na testiranje pa cemo vidjeti....

e, Bumbi, sto se zubica i Dentinoxa tica....mi smo od tih gleova jos sa Em odustali jer nam nis nije pomagalo, onda su nam kumovi preporucili Tantum Verde spray za djecu, mi kupili i ostalo je povijest user posted image mrak stvar, kasnije nam je to i ped preporucila, spricnes joj na mjesto gdje se vidi da je nateklo i gdje ce zub krenuti i odmah pomogne....a inace to smo smo kasnije koristili i za jake upale grla prije jela da moze papati....tak da preporucujem....

super za A i jabukicu user posted image user posted image
mi smo u dm-u kupili par mrkvica i jednu borukulu pa cemo sutra krenuti sa mrkvicom....

e, a sada, idem spremiti moje cure, ukrcavamo se u auto i na Dravu u setnju, bog mi pomogao user posted image
drzite mi fige da Em ne padne u vodu/pod bicikl/u prazan bazen....user posted image user posted image user posted image i da uspjem sam drlog ubaciti u auto obzirom da mi vrata od prtljaznika stekaju! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Jesenske bebe 2015
30.1.2016 20:37:34   
BUMBI
Veceruser posted image
Sunny nadam se da je setnja prosla dobrouser posted image
Kako je kasica prosla ako si joj dala?
A je dobrouser posted image
Ja sam joj samo malo stavljala.oblog,ja sam smocila malo gazicu i drzala par minuta dok ju presvlacim i tako par puta na dan.
Mi danas bili u Dm-u(bilo 15% na ukupan,samo u A.mallu)pa Aptamil pa sam i kasica jos uzela.
Kupila neki dan u Mulleru kasicu od bundeve,inace cu joj povrce kuhati,a i voce cu joj miksati u kombinaciji s kupovnim.
ostale cure gdje ste?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Jesenske bebe 2015
30.1.2016 20:38:53   
BUMBI
Vidis imam i Tantum verde sprej,al morala bi novi uzeti,ovaj dugo imam.Nije mi to ni palo napamet da mogu i s tim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Jesenske bebe 2015
2.2.2016 16:35:30   
katy1503
Hej ekipa!!!

Sunshine kako alergija? Vidim da si imala pravi zlet s curkama - nadam se da ste uzivali :)
Bumbi - vidim ja A super papa--neka samo tako nastavi :)

Hipo - gdje si? kako bebica?

Mi danas bili na sistematskom - ima 6300 g i 64 cm ...
Nismo se cjepili jer pazite sad - nije došlo cjepivo vec tjedan danauser posted image
To cemo valjda obaviti sljedeci tjedan ...
Sve je ok, motorika itd., pitala za dohranu - kaže jos je rano, probati možda početkom 6 mjeseca - kao odgovara joj Hipp PRE - ajde dobro...

Ova 3 dana K je malo čangrizavija nego inače, mislim da joj ovo ludo vrijeme udarilo u glavu ... bolje je u drustvu, očito i iona ima svoje faze kao i mamauser posted image

Sutra je zuta srijeda u Avenue mallu pa cemo prosetati - najaili su kijamet sutra pa necemo setati izgleda ...user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!