|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebe 2015
2.2.2016 16:53:38   
hipo
Hej!
Katy to za cjepiva sam nesto nacula kad smo mi bili na cijepljenju, nesto su caskale dr i sestra za koliko jos imaju.
Mi smo se bome nasetale ove dane. Jarun je blozu a odem tamo blejaat u vodu dok ona spava ko top u kolicima.
Pocela je spavat od 9, prije je od 11.
Ujutro do 8, nekad 9. Probudi ju prduckanje ili kakanje. Jos uvijek smo na 5 pokakanih dnevno, rekord je 8.
Pelena nekad jedva izdrzi. Strasno srackalo.
Ako ju dobro mjerim ima nekih 61-62 cm, 5,9 kg.
Propricala je, stalno nesto melje. Gleda ko da to njeno trabunjaanje ima nekog smisla, presmijesna je, ona to skroz zaozbiljno, a ja umirrem od smijeha.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Jesenske bebe 2015
3.2.2016 10:51:52   
Sunshine28
katy, hipo super za mjereuser posted image user posted image
moja L je stvarno najveca obzirom da je rodena mjesec dana ranije! user posted image user posted image user posted image
ma nema veze, bas smo mm i ja pricali kako nam je slatka ovako bucka, posebno kada ju stavimo na stomak!user posted image

probali kasicu - hippovu mrkvicu, vec tri dana jedemo bez problema pola, samo sisa sa zlice, nikako da skuzi user posted image
danas cemo joj probati dati jednu cijelu i malo formule...
inace na pola teglice bez problema je jos popila tek nesto manju dozu od uobicajene....
ako danas smaze cijelu teglicu, jos sutra mrkva i onda prelazimo na brokulu, a iduci tjedana cu joj lagano u kasice umjesati rizine pahuljice ili miksani proso, da joj bude dovoljno zasitno da se rjesimo bocice za rucak...

i L stalno nesto brblja, i bas to hipo sto kazes, ona to ful nesto ozbiljno, valjda konta da ju mi kontamo user posted image

motoricki je pravi zmaj, na stomaku se vec odguruje nogicama, uz malu pomoc se okrene i vec dva dana sama izvlaci rukicu koja joj pri okretanju zapne ispod stomaka, i uspije user posted image user posted image za razliku od seke koja je puzala mozda dva dana ovu cemo bome vrlo uskoro vijati po kuci!user posted image

sto se moje alergije tice isla na testiranje sa internom uputnicom u pon. i lijepo me vratili kuci i narucili za 8.2.! ja ne znam tko je tu lud, sa internom se ne narucuje, od uvijek user posted image ali ajde....
imala sam jos jednu reakciju, ali samo po rukama i proslo je samo od sebe, valjda zato sto pijem ove ljekove....ali moram vam priznati da je reakcija bila daleko od obroka bilo kakvog a pojavila se kada sam bila pred slomom zivaca od L plakanja i Em zanovjetanja...ono pola sata pred kupanje kada se kuca rusi od zahtjeva i prohtjevakoje moram ispuniti da bi svi bili sretni....
tak da kontam kako razlog svega toga mozda i nije hrana nego stres....ali vidjet cemo....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Jesenske bebe 2015
6.2.2016 10:19:19   
katy1503
Jutro cure!!!
Nije me bilo par dana - od K vise se ništa ne stigneuser posted image

Hipo - jesi me nasmijala s onim blejanjem u vodu na Jarunu dok Hipica spava ... Neka kaki to je dobro kazu... Kad imate pregled?

Sunshine, da tvoja L velikaa curka!!! Vidim kašice idu samo tako :)
Javi kako je proslo testiranje...
bas me zanima jel nesto konkretno ili stvarno ima veze sa stresom..

ja se divim vama koje imate djecu stariju i sad manju ...vi ste carice!!!

Mi se ovih dana mucimo s punim nosićem.. izgleda da je i nju sokirala ova nagla promjena vremena ... dobro u svemu jest to da se ne budi po noci sada.. vec je kenjkavija po danu a to se da izdrzati ...
isto tako ovih dana mi jede manje - oko 760 ml - nije puno manje ali ..
valja zemska zna koliko je gladna :)

Nego jel se vasi klinci dižu? moja se bas dize i vise ne znam kako da je smirim..
stalno ide negdje naprijed ... stavim je u viper ona skroz gore - boze ta ce imati trbusnjake samo takve ...

di su ostale curke!? klinci zahtjevni samo takouser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Jesenske bebe 2015
6.2.2016 20:45:52   
BUMBI
Vecer cureuser posted image
Nikako se javiti....
Sunny super i za vasu dohranu.user posted image
Hoces joj samo ovako staviti rizine pahuljice u kasicu ili kako?
Mi smo i sljivu probali.Jos uvijek pojede pola kasice.
Katy nadam se da ce joj nosic brzo proci.
Jel imas onaj nastavak za usisavac?Meni je to predobra stvaruser posted image
Ja sam malo gledam da mi A u biti pojede malo mlijeka u usporedbi s vama a ona jos i tijekom noci pije.A valjda joj je to dovoljno a i pedica kaze da lijepo napreduje.
Tijekom dana ima najcesce 4 obroka(ujutro i navecer vecinom 160 ml,a ova dva druga manje,120 ml)i jos 2 tijekom noci(isto jedan pojede vise a drugi manje)

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Jesenske bebe 2015
7.2.2016 8:40:07   
katy1503
Jutro cure!!!
Bumbi...A najbolje zna koliko joj treba...
Moja K se namiri preko dana i vec 2 mj nemamo obroke po noci...
nas raspored je u pravilu -papanje svaka 3 sata - jedino ima 2 sata razmaka izmesu 18 i 20 sati...
kako se dize uglavnom u 6,max pol 7 ne moze nekada ni docekati 20 vec zaspi prije..al svejedno spava bez budenja do 6...
neka tako i ostane...
ako se ne varam Bumbi, tvoja A je na 1???
Mi smo jos na PRE hipp..rekla pedijatrica da nastavimo i dalje a da dohranu tek uvodimo pocetkom 6 mjeseca zivota...

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Jesenske bebe 2015
7.2.2016 14:03:46   
hipo
evo ovoj mojoj izbio zub
3 mjeseca i koji dan!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Jesenske bebe 2015
7.2.2016 15:52:00   
katy1503
Ajme Hipo - veec???
bravo za Hipicu :)
jel bilo kakvih naznaka - nervoza, slinjenje itd.???

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Jesenske bebe 2015
7.2.2016 19:25:55   
lidac0605
Hipić,to ti stare babe vele da brzo drugo kad beba dobije rano zube user posted image

user posted image za naprednu ženskicu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Jesenske bebe 2015
7.2.2016 20:31:03   
BUMBI
Hipo super za zubicuser posted image user posted image
Katy da,da jos smo na 1,neznam ni dali cu odmah s 6 preci na 2.Vidjet cu s pedicom kad budemo isli u 3mj.
Ma da,sigurno joj je dosta to koliko pojede.Iako se nebi bunila da i ona toliko spava tijekom noci u komaduuser posted image al nisu ni decki pa kako da sad ona spava cijelu nocuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Jesenske bebe 2015
8.2.2016 10:42:33   
hipo
Kaze muz: sta nas nije mogla pustit malo na miru jos koji mjesec. Taman smo se navikli da nema grceva zadnjih mjesec dana pa nam je super sto ne place.

Katy, gura zadnjih mjesec dana sto god stigne u usta. Šake, podbradnike, krpene igracke. Sad amo joj kupili one gumene igracke punjene tekucinom koja se ohladi u frizideru pa joj to pase. Zubo nije velik, vidjet cemo jel pravi zubo il onaj bijeli cvoric koji zna javit se prije izbijanja zuba.
I da, slini na veliko. Mjenjam podbradnike 5 put dnevno, robicu 2-3 puta. Ne radi bljuckanja nego slinjenja. Bljucne i to je to, a ovo curi cijeli dan. Iz usta stalno mjehurici izlaze.
Za sad nema temperaturu. Inace je mirna i ne place bezveze, zadnjih par dana je u par navrata imala napade vriskanja, a nije mi bilo jasno radi cega. I po noci je krenula spavat po dva sata, prije bi znala po 4-5 sati. Dobronda vise ne spava do mene nego u kreveticu jer bi mi i ta dva sata bila beskorisna. Svako malo me tresne rukom. Drzi ruke rasirene ko kip Isusa u Rio de Janeiru pa mi zauzme pol kreveta, a muz cvrsto brani svoj polozaj pa meni ostane nista.
Da joj ne bude nagla promjena, krevetic je do mene.
I muz se buni sta sam ju kao jadnu izbacila iz kreveta :-)

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Jesenske bebe 2015
8.2.2016 11:29:55   
katy1503
Hipica je zakon!!!! user posted image
Nadam se da ce sve i proci bez tempice....
To sto si opisala moja radi vec dva mjeseca...sve sto primi u usta...
Nadobudno joj obukla haljinu neki dan...gdica je potegla i odmah u usta...
Tada odlucila nista od haljine dok ne hodasuser posted image

Bumbi,jede curka koliko joj pase...mi se borili s nosom ovaj vikend ali sad je bolje puno...
Treyba dati Nobelovu nagradu onome koji je izmislio aspirator za nos na usisivac....

Mi se danas digli u 5.45...mazenje..papanje..tatu ispratili na posao...

Ponovno zaspala od 7.30 do 8.30 pa se igrala u baby gymu vise od sat...
Sad je opez zaspala a kad papamo idemo van....
U zgb nije suncano ali nije ni prehladno...

Pusa svima

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Jesenske bebe 2015
8.2.2016 15:47:55   
hipo
katy, kako mala reagira na aspirator? Ova moja vristi ko luda. Srecom proso je nosic.
Danas smo dva ipo sata setali, ostala bi jos al mi je nesto zapuhalo.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Jesenske bebe 2015
8.2.2016 20:25:06   
katy1503
Hej Hipo, hm..kako reagira... deracina samo takva..ali prestane cim prestanemo izvlacitim.. zao mi ju je al mora...a ona se brzo smiri jer valjda kuzi da joj bude bolje...
mislim da smo i mi skoro gotove...

Nego cure...imam pitanje..da li nasi klinci vec osjecaju mirise?
Moja K se danas tako rasplakala kad ju je moja mama uzela...a ona taman doslasa frizure...
isto tako- imamo i dalje fazu da placemo cim nas netko nepoznat pogleda..
koma ziva..neki dan u City centru..hodamo,nosim je, sve super..i vidi ljude u susret i gotovo... ajmeuser posted image
ne znam na koga je tako stidna..stvarno se nadam da je samo faza...

Nego kako vi izdrzavate nanašanje? Meni svaki dan sve teze
.covjek bi rekao da bi se dosad naucila vec...pogotovo po noci..bole me laktovi i rucni zgloboviuser posted image ...

Ah ko ce ga znat...K spava...M je umoran od posla...a ja ne znam ni samauser posted image

Laka noc svima...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Jesenske bebe 2015
9.2.2016 10:34:44   
hipo
Za mirise sam.zaboravila sto sam procitala. Znam samo da nas mame dobro mogu nanjusit od rodjenja.
Ova moja se isto voli nosat. To mi zovemo inspekcija. Šefica se naseli na rame i moras setat po stanu, ne xaj Boze sjest. Aaaaaaaa pobuna
Vodit okolo i pricat sta ima po sobama.
Ergo nosiljku je prihvatila, sa slingom se jos borimo. Sling bi mi bio fora po stanu. Ali manje je nosam nego prije. Sad se uspije sama zabavit duze vremena na baby gymu, ispod mobila, a akonju stavim u ljuljacku objesi nos, ko da se duri.
Deset minuta gleda u ribice na mobilu od ljuljacke i onda se duri.
Al ok, radi ledja je ne volim tamo dugo drzat.
Preko dana ju vise ne.moram toliko nosat koliko navece prije spavanja. Tad je nosanje, siaanje, nosanje, sisanje dok ne ode spavat.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Jesenske bebe 2015
9.2.2016 14:39:29   
hipo
Zaboravila sam ti odgovorit za bol u zglobovima, mene isto sve boli, što od nosanja, guranja kolica i dojenja. Moram pod hitno počet radit svoje vježbe za kičmu jer ću se raspast ako ovako nastavim.
15-20 min na dan, dok ona mlati igračke na baby gymu ja si uštimam kičmu user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Jesenske bebe 2015
10.2.2016 8:57:30   
katy1503
Jutro!!!
Koje odvratno vrijeme...kisa..vjetar..fuuuj... a najgore ne mozemo vaaan
..user posted image

Evo K spava..danas smo odvalile do pol 7...tatu smo sinoc izbacile iz sobe..preumoran je bio pa hrce do bola...uzaaas..fino sam mu rekla..aj ti u drugu sobu da i mi mozemo spavatuser posted image

Nos je bolje..izvlacimo samo jutro i pred spavanje...
i dalje je deracina ali dobro je da prestane brzouser posted image

Muz danas ne radi pa cu stici i kosu oprati...:)

Kakvi su vasi planovi za danas?


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Jesenske bebe 2015
10.2.2016 10:43:36   
hipo
Katy vrijeme nam je uzas, komu zatvoru sam ako ne mogu van
user posted image user posted image
Drago mi je s nosicem bolje!

Moj plan je ko i uvijek: prezivjeti! user posted image
Moja se budi oko 7:30, pa ode malo odspavat u 9:30. Tad malo pospremim stan, danas sam ribala kadu i umivaonike, slijedeci spavanac ce bit za spremit nekomjednostavno jelo i eventualno obrisat pod, robot ga je usisao, i naravmo koja masina robe.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Jesenske bebe 2015
10.2.2016 17:11:07   
katy1503
Juhuuu..kosa oprana i popeglana...
K se igra s tatom a ja evo sjela malo...
Danas bio nemesni rucak- ribica za muza uz pomfrit koji bi mogla jest svaki dan...
Kako vi s kilama?
Meni ostalo jos 7 kg od pocetne kilaze kad sam ostala trudna...
hipo tebi sigurno lete dolje kako dojis...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Jesenske bebe 2015
10.2.2016 17:20:06   
Sunshine28
ej cure...nikako se javiti!

Bumbi ne znam kako ti - pretpostavljam da ti sveki pomogne i da ti muz radi prijepodne dok su ti malci u vrticu - ali meni je svaki dan sve vise koma sa njih dvije! ta poslijepodneva su mi tako duga! svaki dan od 16 do minimalno 21.30 sama s njima, uh! L jednostvano ne podnosi da bude sama, odnosno da nikoga nema na vidiku, i naravno, i ona bi se samo nosala, cak ni ne prihvaca da ju drzim u narucju, mazim i sjedim! kazem cesto mm "ovo dijete me na voli" ali on se samo smije i kaze da sam to govorila iza Em ali ne bi rekla...uglavnom kada krene L dernjava, a paraleno Em trazi da joj gulim jabuku/obrisem guzu/dodam igracku....e, dode mi da se bacim kroz prozor...jos mi se Em razbolila pa je sva kenjkava, budi se po noci....bas sam iscrpljena....toliko o tome keyt kako smo carice!

ali ajde dobro, nije da nema dobrih dana, ali danas mi je sve nesto nikako....

L super jede...svaki dan pojede jednu hipp teglicu za rucak i na to pola doze formule....probala je za sada mrkvu, pastrenjak, brokulu, bundevu....sutra cemo mladi spinat od kume iz vrta napraviti sami u mjeri jedne teglice, vjerojatno sa malo kuhanog krumpira....sve joj se svidjelo osim brokule, to je samo pljuvala....
Bumbi rizine pahuljice se, koliko se ja sjecam, prvo umjesaju u malo vode+formula, i onda u to ide povrtna ili vocna kasica, pise na kutiji...
bila jucer u dm-u i zaboravila kupiti....

bravo za hipicu i zubic!!!user posted image user posted image

evo krenula dernjava i Em vice iz wc da je kakala! ode ja....

uzivajte!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Jesenske bebe 2015
10.2.2016 17:39:26   
hipo
Katy, bila sam dobila cini mi se 13, sad imam jednu kilu manje nego kad sam zatrudnila
Al se sve prerasporedilo. Guza nestala, bokovi siri, sise sa D na F kosaricu, skemba otisla al je mlohavauser posted image
Tako da nosim pretrudnicku robu.

Sunny super da beba hoce nove okuse. Drzim fige da.zavoli i brokulu. Super za spinat. Nadam se da cu ovo ljeto bit sto duze kod mojih da mogu maloj spremat klopu iz vrta od rodjaka i susjeda.

Bas mi tesko pada ova kisa. Vozala sam ju opet po stanu i rastvorila vrata od balkona. Al nije to to. Ko da sam u zatvoru.

E kako se naljutila danas kad sam ju stavila na trbuh. Koje vristanje. Ujutro dok je najbolje volje izdrzi dugo i ne ljuti se, al poslije....koma!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Jesenske bebe 2015
11.2.2016 7:50:43   
katy1503
Sunshine, jesi carica...hendlas to samo tako...tesko je ali ti to iznova radis a imas svoje dvije srece koje ti daju snagu za sutra...jucer je bio takav dan i prosao je [sm=bravo.gismiley36f]

Hipo,bravo za odlazak kila...sad ces jos malo vjezbat a kad Hipica pocne puzati i hodati i trbuh ce se ucvrstiti...

Mi se probudili u 6...gdica se probudi i ranije i onda se sama igra u kindacu..ima leptire na zidu pa vice na njih..evo je sad opet zacorila...
danas cemooo van!!!! Ne mogu docekati....user posted image user posted image

Jucer se prvi put sa leda prebacila na bok,pa na trbuh, opet na suprotni bok i na leda...ala se umorilauser posted image ...mis moj maliuser posted image

Nesto ne reagira bas dobro na druge ljude,imate kakav savjet za to?
Dok je bila manja...mogao je bilo tko nositi...samo da je na rukama..
sad nema sanse... a kad dodemo kod nekog dernjava samo takva...i to traje...nekad cijelo vrijeme je moram nanasati i polako da upoznaje okolinu..majke ti umorim se...
dajte neko savjet vi iskusne kako da to satremuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Jesenske bebe 2015
11.2.2016 17:59:39   
hipo
Katy, nadam se da je tonsa strahom.samo neka faza.

Ajme kako je bilo lijepo van. Ostale smo tri sata.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Jesenske bebe 2015
11.2.2016 18:06:52   
Sunshine28
evo probali danas spinat...sam nije htjela ali kada sam umjesala rizine pahuljice (rizolino) pojela je sve...valjda je bebama sam spinat preintezivan, zato ga vjerojatno hipp i pakira samo sa vrhnjem....
uglavnom rizolino u ovoj varijanti ide iste kao hippove rizine pahuljice, ja sam u zdjelicu stavila 60ml vruce vode u to dvije mjerice AD-a, umjesala i onda ubacila pola male hipp teglice spinata....fina doza...kazem, sve pojela user posted image

zaboravih napisati za kile i usisavanje....

ja sam u trudnoci dobila skoro 20 kg s time da sam taman prije nego cu ostati trudna skuzila da sam se preko blagdana udebljala cak 7-8 kila, tak da mi je bilo strasno...sve ukupno oko 28 kg viska! ali nakon poroda 10 otislo samo od sebe, kako sam se ranije pohvaila u 2 mjeseca sam dijetom uspjela skinuti jos 10 i sada sam u biti na tezini sa kojom sam ostala trudna...ostalo mi je skinuti jos tih 7-8 kg od pretproslih bozicnih blagdana user posted image user posted image user posted image
planirala sam dijetu drzati do uskrsa i to bi taman bilo to ali sada zbog urtikarije ne smijem user posted image na pregledu u pon. mi uopce nisu radili testiranje vec mi dali terapiju jos 2 tjedna i tek ce me onda testirati...do tada urtikarijska dijeta sa uvodenjem polako jedne po jedne namirnice, ali nista sa konzervansom....user posted image

a usisavanje, ledu sam usisavala proli tjedan, jedno 3-4 dana, malo je kasljucala i šrotala nosicem po noci pa zato....ima dernjave, ali skuzi da joj pomaze pa odustane...ali mazala sam joj i pred spavanje dr. Theiss mast od eukaliptusa na prsa, imam osjecaj da je to vise pomoglo....samo, pazite sada ovo, potrosila ja masti dodem u ljekranu kupiti drugu, kazem dajte mi onu za bebe, a zena mi kaze to vise ne postoji vec samo ima za djecu od 2,5 godine na vise i pokaze mi zena pakiranje. Ja njoj kazem da je to to i da su mi to zadnje tri godine (od Em prve pehlade kada je dosla iz bolnice) prodavali kao mast za bebe, a onda meni - tada nismo bili u EU! I objasni mi da od kako smo usli u EU mast od jednom nije za bebe vec tek za malise od 2,5 godine! e poludila sam! kupila to i nastavila mazati....ne znam tko jetu lud....

katy, a ovo sa plakanjem na znance i neznance to ostane, cujem do skole pa i dalje user posted image
ma zezam se...ali cinjenica je da se djeca uvijek malo plase nepoznatih pa i poznatih koji ne dodu cesto, moja Em i danas kada dode moja neka legica na kavu koja nije bila par tjedana sakiriva se iza mene....ali dobro....
ovo sto sada K radi je samo faza, i L je to sada pocela, a i Em je u toj dobi...poceli su kuziti lica, a ne pamte bas dugo, i prepadnu se kada vide nekoga ko nije svaki dan s njima....tako npr. L na mog tatu nikada ne place jer on dode svaki drugi dan, ali moja mama ne moze zbog posla doci i po 10 dana i neki dan kada je dosla tako se L rasplakala da to nije normalno...prode to kada im sposobnost pamcenja ojaca, kroz mjesec-dva....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Jesenske bebe 2015
12.2.2016 10:46:34   
katy1503
Jutro cure!!!

Hipo vi bas uzivate ... Mi nismo bile puno ..zbog nosa ponajvise...opet izvlacimo ali samo bude sluz...valjda ce proc uskoro...
Sunshine...bravo za spinat i curku ... Joj da sad se sjetila da si ti na dijeti bila i fino skinula...ma sve ce to doci na svoje...
Auu sta te zezaju za to testiranje..nadam se da ce se ipak saznati sto je bilo ...
Ovo sto si napisala za reakciju L na tvoju mamu i tatu -potpuno ista situacija kod nas... Dida vidi svaki dan i vec ga zna,smije mu se..a kad dode baka..nekad place nekada ne..nema pravila...hvala ti za savjet i rijec potpore...drzim fige da sto prije prode...a kad bude veca..biti ce i ljepse pa cemo i vise se druziti....

K sinoc zaspala u pol 8... Do 5.. Pa se igrala sama do 6 pa papala i drapnula do pol 9:)
Mama i tata uspjeli fino u moru popiti kavicu..
Evo i sad malo kunja...
Opet vrijeme nikakvo:(

Pusa svima


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Jesenske bebe 2015
13.2.2016 12:54:04   
BUMBI
Hej cure pisem s moba pa mi nezgodno citati a nadam se da necu nesta zaboraviti.
Sunny super sto L sve lijepo jedeuser posted image
A istouser posted image Dosad smo probali jabuku,krusku,bananu i sljivu od voca a od povrca mrkvu,krompir,batat i tikvicu.Jedan dan koj dam voce pa slijedeci povrce.
neki dan sam joj kuhala batat i tikvice i onda u tu vodu sto se kuhalo umjesala rizine pahuljice i sve izmiksalauser posted image
Vidim vi se svi mucite s nosanjem,mi HB nemamo s tim problema,a i bio je red nakon sto su mi oni stalno bili na rukama.Rijetko se nosi,bas i ne voli jedino ako je bas nervozna.Ni uspavljivat ju nemoram na rukama sto sam presretna zbog toga jer njij dvojicu jesam.Legnem ju u kolicam dam dudicu i malo negak ju guram a nekad sama zaspe.Navecer nakon kupanja i jela odmah zaspeuser posted image
Sunny meni mm radi dan ujutro dan popodne i nekad mi je stvarno lakse kad sam sama s njima,sve se dogovorimo za razliku kad je mm kod kuce onda obojica zezaju.Sveki rijetko pomogne pogotovo navecer,a ni ne treba mi user posted image
Neznam jesam jos sta htjela napisati.
Neki dan sam s njih dvoje bila u A.mallu i super su biliuser posted image
Klokanicu i tp nisam ni probavala jer nema potrebe.
Jos se vozimo u kosari od kolica,a vasi?
Sto mi oni nisu bas dugo htjeli,D sam rani vec pocela u AS voziti,a L u sportskom djelu ali lezecem.A jedino tamo u trg.centru u AS vozim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!