|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebe 2015
21.12.2015 13:18:01   
katy1503
Pozz cure!!
Slabo smo nesto aktivne...
Kako vase bebe?

Mi smo super... Rastemo,igramo se,gugucemo sve vise....
Sad smo samo na Hippu,mlijeka mi nestalo....
Spavamo po noci bez budenja..od 8 do 6-7 :) svi se naspavamo...

Kako napreduju bebice???

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu bocika)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jesenske bebe 2015
26.12.2015 20:50:25   
BUMBI
Veceruser posted image
Sretan Bozicuser posted image
Bas mi je bezveze sto se nitko vise ne javlja...svratim i vidim da se nitko ne javlja pa mi se i ne.pise sama sa sobom..
javite se...
Mi smo super,A mi jr bas dobra,pocela se sve vise smijati i gugutati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jesenske bebe 2015
3.1.2016 10:58:49   
katy1503
Da bas mi je zao sto nismo aktivnije...
Mi smo isto super... Zadnjih dana nas zeza nosic ali sve je bolje...
Pijemo i dalje Hipp PRE,sada smo na 6 obroka..pojedemo oko 850 ml...
Nocu se ne budimo,vec je uhvatila neki ritam,po danu jede gotovo u isto vrijeme,vrijeme igre se tocno zna...
Spavamo od 8 do 6,6.30....

Smijanje je svakodnevna i gotovo svakominutna aktivnost kada je budna....nema ljepseg osjecaja....
Slini na veliko,rukoce su uvijek u ustima....
Sad je pocela hvatati pa se nadam da ce pokusati bar nesto od te gume staviti u usta,rukice su joj uvijek mokre....

Za novu god sam se bojala kako ce zbog petardi ali na kraju nije se ni pomakla a ovdje kod nas lupali svi i sa svih strana...

E da,dobila sam M... Dosla,prosla niti osjetila...

Kako ostale curke,ajde probudite se da vidimo kako bebe napreduju!!!!


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jesenske bebe 2015
3.1.2016 12:48:59   
BUMBI
Hej Katy evo tebeuser posted image
Super sto curka.lijepo napreduje i sto spava cijelu nocuser posted image user posted image
I nama su rukice stalno u ustima,a i palac cuclauser posted image ali hoce i dudicu.
Mi smo isto na Aptamilu jos i zadovoljna sam.Tijekom noci se probudi izmedju 2-4h zavisi kako kada i jos jednom pred jutro.
Jucer smo napunili 4 mjesecauser posted image
Kad ces ti poceti s dohranom?
Pedica rekla s 5 mjeseci,decke sam oboje s 4 mjeseca a sad s A cu vidjeti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jesenske bebe 2015
3.1.2016 13:24:56   
katy1503
Hej Bumbi!!
Nisam jos sigurna,posavjetovati cu se sa pedijatricom na sljedecem pregledu...ali nisam mislila prije 6 mj... Vidjet cemo....
MoJa jos nije uocila da palac moze ispraviti pa da cucla ali samo je pitanje dana...
Duda nam je vise igracka nego stvarna potreba...
Ali ako bude htjela neka ima dudu...ja sam imala do 5 g, a njezin tata je cuclao prst do prvog razreda.. Tako da moze krenuti u oba smjera....

U zgb pao velikiii snijeeeg...jedva cekam slj godinu kada ce K biti vcec pa cemo se igrati...

9.01 imamo krstitke i rucak kasnije za nas 50-tak..neka i to prode dobro i sve super...

Ostale cure, di ste nestale??
Hipo?
Nirvana?
Luce?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jesenske bebe 2015
3.1.2016 20:33:12   
BUMBI
Samo samo ja i ti tuuser posted image Nadam se da ce se i druge pridruziti.
Super za krstitkeuser posted image user posted image
A je isto dosta trebalo da skuzi da moze ispraviti palac i cuclati ga,decki mi ni jedan nisu to radili.L nije uopce ni htio dudicu,a D ju je imao samo za spavanje.A se isto s njom uspavauser posted image
Kod nas iszo snijeg i decki uzivaliuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jesenske bebe 2015
5.1.2016 17:49:44   
Sunshine28
Ej cure user posted image
Evo da se i ja javim i poželim vam sve naj u novoj user posted image
Mi smo isto ok....jako lijepo spava po noći - od 21 do 8 i onda je prebacim sebi u krevet pa zna, kao danas, odvaliti do pola 10 user posted image
Jede 4 obroka od 170ml. Hippa 1 i čini se da joj je dovoljno to...čak i previše! Za jedno nedonosce se dosta ubucila, vagala sam ju prekjučer kod legice koja ima vagu za bebe i već ima 6.200! Bucka mala moja user posted image
Nazire joj se i prvi zub! I, naravno, glode rukice stalno...
I ja sam započela sa Em dohranu sa 4 mj. Pa si sada razmišljam o tome ali ću čekati pregled sa 4 mj. I šta će pedica reci na tu temu...iako, kako nas L gleda dok jedemo garantiram da će jedva docekatiuser posted image
Drago mi je da ste svi ok...eto, javit ću se češće iako mi je još uvijek malo cupavo s njih dvije...nikako da se naviknem...
Puse svima...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jesenske bebe 2015
5.1.2016 18:30:49   
katy1503
Hej Sunshine... lijepo od tebe da si se javila!!!
vidim da malena napreduje kao velika ...
neka neka...
Javi se kada stignes :)

Prvi zub - ajme, supeeer...

Pozdrav od nas user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jesenske bebe 2015
6.1.2016 19:44:10   
BUMBI
Hej Sunnyuser posted image
Bravo za L sto isto tako dobro spava cijelu nocuser posted image i bas lijepo jede.
Mi jos nemozemo pojesti 160ml(rijetko kada)i i dalje smo na 3h razmaka,caj isto slabo hoce.
L ima i gnojnu anginu i sav je nikakav,pod temp evo 2 dan i nista ne jede pa se mucimo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jesenske bebe 2015
7.1.2016 16:41:59   
hipo
Ne znam je l gluplja rr ili moj mobitel.
Nikako da mi uspije nesto napisati. Ili ako napisem, izbaci me.
Drago mi je da vam bebe dobro napreduju.

Moja malena je dobro, napunili smo dva mjeseca.
U pon idemo na drugi sistemtski. Sad ima 59 cm, 4,9 kg po nasem doma mjerenju, a tocno cemo vidjet u pon.
Dojim i dalje. Nekad se izdojim da joj tata moze dat bocicu kad sam van.
Puno se smije, hvata igracke, jako voli vrtuljak iznad krevetica. Njemu se najvise veseli. Dosta je dobra na trbuhu, jako dobro drzi vrat, bude smijesna ko da radi sklekove. Malo sam lijena vjezba na trbuhu samo jednom dnevno.
Budi se 1-2 put po noci. Nekad odguli 5, 6 sati nekad samo ima smjene po 3 sata.
Probat cu se javit cesce, al pokuaavam kad me ona pusti dovest kucu u red, imam dojam da nije sve pocisceno kako treba od poxetka trudnkce.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jesenske bebe 2015
7.1.2016 19:12:27   
katy1503
Hipo user posted image
drago mi je da si se javila ..
curka lijepo napreduje :)
super za dojenje, samo tako nastavite :)
javi se kako je proslo na pregledu ..
jel se cijepite sad?

Bumbi, mi smo jos na 120 ml vode, dvaput 2-3 puta trazi jos ... prema kutiji to je za 3-4 tjedna...šta ću tako joj odgovara .. u danu pojedemo izmedu 800-900 ml ..i spavamo od 20 do 6 :)
Papamo 6 puta u danu...prvi obrok u 6.30, zadnji 20.00
mi smo rijesili nosic, danas bili vani nakon 9 dana...
uzivali smo...
u subotu imamo krstitke - drzite fige da sve prode ok :)

Katy se igra u Viperu, pa cemo na upanac oko pol 8, papanje pa spavanc :)

Pusa i laku noc svimauser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jesenske bebe 2015
10.1.2016 19:28:58   
katy1503
Hej svima!!!
Evo mi odradili krstitke jucer uz 60 ljudi ..
u crkvi je bila dobra ali malo je plakala kad joj je polio vodicu preko glave..
u restacu je kasnije bila super...dvaput jela dvaput spavala...
jos jednom kazem - viper je najboja stvar na svijetu :)
sinoc kad smo dosli doma, bila je premorena..zaspala je, ali sam je probudila oko 8 da je okupam od silnih poljubaca i draganja...
okupali je, presvukli, popapala koliko je htjela i spavanac do jutro u 6.30 ...

Danas smo čak bile i vani - u zgb konacno lijepo i malo toplije a kolnici vise nemaju snijega na sebi jer se sve otopilo ...

Kako ste vi proveli vikend?user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Jesenske bebe 2015
11.1.2016 10:54:32   
nirvana777
Evo nas.... user posted image


curke ne znam kak vama ali meni je 24 sata dnevno premalo user posted image

uglavnom super smo, grčevi prestaju, veliki je dečko- nosi mi 62-68 user posted image i spava već mjesec i pol od 8 navečer do 8-9 ujutro... user posted image s tim da kroz dan jede svaka 2 sata 120 ml. tak mu odgovara... sretan on, sretni mi.


vidim da sve dobro, ne stignem čitati postove baš... uglavom uživajte pa se čujemo! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Jesenske bebe 2015
11.1.2016 18:00:59   
Sunshine28
ajme katy, 60 ljudi na krstitkama!!!! pa to su mali svatovi! ajd super da je sve dobro proslo....

evo mi smo povecali dozu na 200ml. i L je presretna...jednostvano se na njoj od jednom vidjelo da joj je premalo i ponudili joj vecu dozu i kao da ju je jedva docekala...ali kako ona ima samo 4 obroka dnevno ona sada pojede 800ml. dnevno....
samo sto mi vise nece caj uopce...samo pljuje...danas planiram probati sa vodom....
zadnjih dana probelm sa Em od jednom...vristi po noci, nece spavati u svojoj sobi, mm i ja hodamo kao zombiji user posted image ne znam sta da radim vise....

na veliko kutjemo planove za dohranu, idemo na pregled 28.01. pa cemo vidjeti...
obavili kukove - sve odlicno....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu nirvana777)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Jesenske bebe 2015
12.1.2016 11:00:14   
hipo
Katy, 60 ljudi, ja nisam ni toliku svadbu htjelauser posted image drago mi je da je beba bila dobra.

Sunshune, super za kukove.

Nama kukovi isto ok, na sistematskom sve ok
Cijepili je i sad se borimo s visokom tempersturom. Horor.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Jesenske bebe 2015
15.1.2016 17:44:27   
katy1503
Pozic curke!!!
da da, imali velike krstitke ali bitno da je gotovo ...

Sunshine, super za curku! prava mala frajerica puno papa a i neka...
ja svojoj dajem samo vodu i to sa žličicom - super je to jer vec zna fino progutati sa žličice ... racunam da necemo imati problema kad krenemo sa dohranomuser posted image
Možda em ima neku fazu - drzim fige da sve prode sto brze ..možda je i proslo?

Hipo, čitala sam i na podforumu stre,nove trudilice da ste se borile s tempicom poslije cjepljenja... bilo je vatreno ali nadam se da je vec proslo... nas ceka opet cjepljenje sad 02.02 .. nadam se da nece ni sadauser posted image ..
Super za kukice - ove jesenske su super sto se toga tiče!!!

Nirvana,fino ste se vi uhodali... samo naprijed tako ...

vec sam zaboravila kako je tko rodio pa idem baciti pogled da se podsjetim!!

znate koga sam se sjetila - Atine-- di je ona? znam da je ranije nesto rodila i imala problema kroz cijelu trudnocu ... bas me zanima kako im ide ...

Ovdje u _Zgb danas tmurno i oblačno ali me to nije sprijecilo da se zabundamo i izademo na sat vremena :) i naravno K spavala ko top ...

Jako mi je zao zbog Perlice i to što joj se dogodilo - nadam se da ce pronaci snagu u sebi da nastavi dalje u borbi za bebu!!





_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Jesenske bebe 2015
15.1.2016 19:39:59   
hipo
Katy, sretno sa cijepljenjem. Drzim.fige da bude bez nuspojava.
Prosla joj je temperatura. Trebala su nam.4 čepića.

Za perlicu... samo cekam da mi neko kaze da sam to ruzno sanjala....ne mogu vjerovati....

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Jesenske bebe 2015
19.1.2016 16:00:50   
hipo
Da pohvalim ovu malu sisalicu. Napokon se umilostivila pa spava po pet sati u komadu i onda jos dvije krace smjene.user posted image
Ljubazna je pa u vrijeme rucka odradi jednu duzu smjenu pamstignem rucat s dvije ruke a cak imspremit rucak.
Jucer sam bila turbo produktivna i usisala, prala pod, obrisala prasinu, oribala kupaonu i wc.

Mrzi bit na trbuhu, totalno se nanervira. Al mora, nema milosti. user posted image
Danas mi je 14 godina od prohodavanja s muzem.
Bila u Lidlu, pa kud su prije ocerupali one jadne kosare s djecjom robom. Ubola dva bodija i carape i jednu flisanu jaknu s kapuljacom.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Jesenske bebe 2015
19.1.2016 18:25:32   
hipo
Sjela mi rodiljna naknada, ima nekih 600-700 kn viska?user posted image
Jel vama sve isto?
Ne pratim.sto se dogdja bas pa sam malo neinformirana?!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Jesenske bebe 2015
19.1.2016 18:49:13   
katy1503
Pozz!

Hipo,fino ste se uhodali..neka sto duze potraje...
sto se tice porodiljne naknade mislim da vise novaca ima veze zbog toga sto je prosinac imao blagdane i 31 dan...bar ja mislim...

Mi smo u fazi slinjenja..guranja ruku..zvakanja dude...ruke su joj vjecno mokre...
sad je pocela i plakati kad vidi nepoznate ljude..samo kod mene hoce biti..ludilo...
igramo se stalno...baby gym...viper...pa kombinacija...
dobra stvar je da spava poslije svakog obroka..40-45 minbi uglavnom zaspe sama...
samo sto kad joj se spqva krene neki plac koji s vremenom postane samo kme kme i odjednom bum...spava....

Kako ostale bebe?

Jedva cekam 2.2 da vidim koliko mi narasla...skoro sve bodice koje je mogla nositi prosli tjedan danaa nula bodova..sad smo na 68...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Jesenske bebe 2015
20.1.2016 12:49:56   
BUMBI
Hej cure evo i mene napokonuser posted image
Drago mi je da je tema postala malo aktivnija.
Meni je L bio bolestan,imao gnojnu anginu i kako nemoze piti sirup a i nebi nam bas pomogao isli smo u bolnicu 5 puta na dan da primi lijekove preko vene,nemoram vam ni pisati dalje...sad je to iza nas napokon.
A je isto malo prehladjena,sutra smo trebali ici kod pedice na vaganje al moram nazvati da odgodim dok ne ozdravi.
Nama su isto rukice stalno u ustima,pogotov palac,a i dudica.
Katy tako i A zna prvo plakati i nesta stenjati i onda samo zaspeuser posted image
Navecer poslije kupanja i jela zaspe bez problema.
Jucer smo probali mrkvicuuser posted image i bas joj je.svidjelo,mahala i rukicama i nogicama kad je jela,presmjesna mi bila.
Nismo sad dugo ni vani bili,a b bi mogla malo na svjezi zrak.
I ja bila Hipo u Lidlu al nisam nista kupila,htjela sam plahte za krevetic al nije bilo.To trebas odmah u 8h ici,to bude hrpa ljudi
Moram i sutra ici L uzeti trenerkice

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Jesenske bebe 2015
20.1.2016 12:51:48   
BUMBI
Joj i mene zanima sto je s Atinom i njenim malenim,nadam se da je sve ok.
A za Perlicu nemoram ni pisati koliko mi je zaouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Jesenske bebe 2015
21.1.2016 11:12:05   
hipo
Evo me za laptopom, prvi put od kad sam rodila čini mi se user posted image

Zadnih tjedan dana od 8-10 kme kme, sisa kme kem sisa kme kme sisa, bljuc bljuc kme kme
i u 10 sati se izvrne i spava. al od tog kme kme mi se glava oće razletit user posted image
jutros je isto nešto cendrava, 3 put je kakala u dva sata, sprema se i 4. tura al ne ide glatko pa se buni
a ja odlučila obrisat prašinu, i oprat dvije ture robe i peglat pa ratujemo ko će uspjet
uvalila sam ju u ljuljačku. U tome se redovito pokaka, pa čekam dimni signal. Nakon toga će valjda zaspat. user posted image

Zima je vani brrr, al ne damo se, idemo u šetnju.

Katy super za malenu što lijepo raste. Mi smo sad na 62.

bumbi, žao mi je što je L imao gnojnu anginu, drago mi je da je pršlo, uf zvuči koma...

Nadam se da će A ta prehlada proć. dobro da nisam u Lidlu tražila posteljiinu jer ne bi ništa našla, sreća sestra mi je dala gomilu te posteljine.
Držim fige da nađeš trenirkice. od svega što su imali na akciji ovaj put, najbolja mi je jaknica koju sam joj uzela kad preraste ovu sada s kapuljačom, a koja nije bila u letku nego je valjda ostala od nekog prošlog puta.

Ova nema namjeru spavat idem ju preselit na baby gym.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Jesenske bebe 2015
22.1.2016 11:37:25   
katy1503
Pozz cure!!!
Vidim zabavljate se sa svojom djecicom...velikom i malom...
evo moja K zaspala poslije papanja...jutros smo imale budenje u 5 i papanje pa opet spavanje do 7...
nadam se da ce cornuti svoju redovnu epizodu...
onda nastupa igraonica...sve ju je teze drzati ..hoce iskociti..ne da se bit u krilu hoce sjest...
ludilo pogoditi pozu!!!
Nadamo se da cemo poslije slj papanja u setnju....

Cure cije su vam bebe na Ad- kak ste znale kada preci na na 1? Mi smo jos na Hipp pre...jedino zadnja dva dana ne spava do 6 kao inace..vec se dize u 5...
Spavanje je od 8...mozda se naspava?


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Jesenske bebe 2015
22.1.2016 12:31:04   
BUMBI
Katy super tebi ona spavauser posted image
Meni se A zadnji noci budi vise nego inace,nadam se da ce ju to proci,a i ujutro se ranije budi.
Sto se tice tog prelaska na 1,neznam sta da ti kazem,mislim da to nema veze sa spavanjem,a mislin i da je taj PRE i jaci.
Meni je L stalno jeo PRE,nisam prelazila na 1 tj.jesam poslije ali na neku hranu iz Mullera nemogu se sjetiti jel Bebivita ili tako nesta,al nije mi on dugo pio AD opcenito,a ni D iazo.Mislim nekako da A hoce al tko zna.
Mi lijepo papamo mrkvicu,zasad smo jos samo na njoj.
Probavam joj caja davati s zlicicom da ga nekako prihvati jer bi trebala.
Jel tebi K hoce caja ili vode piti?
Mi nikako da izadjemo u setnju.Cim L slijedeci tjedan krene u vrtic idemo i mi vaniuser posted image
Sunny pisala si za Em,meni ti L od kad sam rodila spava sa mnom u bracnom krevetu a mm s D u njihovoj sobi i tako mi je puno lakse jer se on dosta budi.Nadam se da ce se poslije opet vratiti u svoju sobu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!