|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 107 [108] 109   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 7:57:30   
hipo
Snjeguljo ja te razumijem, toliko puno da bi jos jednog u skembi 😂
Nek ti budu laki ovi posljednji dani i ovoj trudnoci. Mazi skembu i uzivaj u mrdanjima.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2676
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 8:45:58   
danery
Jutro....
Nas 3 kod kuce....danas zenski dan user posted image
Slubala nam griz,nakrkale komadice milke i ubismo se na uranak slatkimuser posted image sad bi mi svekrva fras dobila user posted image
Popodne velika seka ide kod mojih,trebamo spremiti stvari za vikend....al prvo red crtica i kavica za mene ;)
Mala kunja....nocas se samo u 3 budila za sisanje,pa tek u pola 6 ope,al nas je navecer zezala do 11... i uz nju je i ovaj moj serempatak bubnuo sav vazan da nek ne racunam na njega za nocno deranje,on ide raditi,al ako hocu,moze on uzeti GODISNJI user posted image user posted image umjesto mene,a ja nek idem raditi....
E pa sad ce ova gospoja vikend biti na godisnjem,kako si on misli,a na gorisnjm ja samo lajsam kuda mi se hoce,a ti sinko radi i uzivaj...user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2677
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 8:49:59   
subby
Mi jucer bili kod pedijatra.. Bebac ima 5070g i dobio je vitamin k. Jucer smo I noktice odrezali.

Al sinoc.. Ja ne znam sta je to bilo, pa nema sta nismo pokusali, al on se derao, bacao nogama, rukama, hoce jest, dobije sisu, vuce i izbaci iz usta i dere se i gura rukama i nogama. Dobio je jesti ocito dovoljno jer je i bljuckao i povracao. Pa ga nosaj, valja 2min, onda opet dernjava. Ne znam sta mu je, grozno.. Jel zna netko o cemu se to radi? Jel ga nesto boli? Ovo je potrajalo dobrih nekoliko sati sinoc. I muz i ja smo bili premoreni. Jutros jede opet normalno, to je barem ok.. Al ne zelim da mu se ono od sinoc ponovi, bas mi ga je zao bilo, a osjecala sam se tako nemocno..



_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2678
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 9:05:25   
noemaa
Subby, da nisu grcici? Moj cak se tako nekako ponasa, doduse-krace traje, kad se pokaka. Ima osip i malene kao ranice na guzi pa ga smeta jako. Kako skinemo pelenu, smiri se.

Snjeguljice, prvi porod tezak za 3 (1-najlaksi porod; 10-najtezi), 2.porod-2. Drugom porodu bih cak dala i jedan zbog brzine od sat vremena, ali su mi trudovi bili intenzivniji; u kracem periodu ih je bilo vise i bolniji nego u prvom porodu pa mi je to bilo malo teze).

Danery, malena velika ti nije u vrticu?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2679
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 9:26:26   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljo ja te razumijem, toliko puno da bi jos jednog u skembi 😂
Nek ti budu laki ovi posljednji dani i ovoj trudnoci. Mazi skembu i uzivaj u mrdanjima.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2680
   RE: proljetne bebe 2016.
16.6.2016 13:23:31   
danery
Noemaa,kod kuce je,i super nam je dan....ja bas uzivam na godisnjem user posted image
Popodne ide k mojima na vikend....mala spava....ja skuhala rucak na miru,popila kavicu sa frendicom,curi dosla susjedica na igranje pa su malo bile vani,a malo u sobi gore....ma fantastican dan,sta da vam kazem....

Subby,i moja se danima tako kao tvoj ponasa....dopodne pomoz bog,a popodne koncerti....al prode nekako....moja se sinoc sjetila sisati u pola 10,pa opet u ponoc,a vise nis nije bilo na lageru,tj.je,al se njoj nije dalo vuci,ad nije htjela i tako oplakasmo skupa da bi ona odjednom zaspala ko top i do 3 ni mu ni be...ma milim si,vraga bi ti spavala da si tooooliko gladna....i tak....

Odoh spremit stvari za curu,vec je pola 2 user posted image proletio mi dan danas user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2681
   RE: proljetne bebe 2016.
17.6.2016 9:09:06   
subby
Jutro! Di ste mamice? Kako bebe?
Moj je sinoc opet poceo kao nekidan, a mi ga stavili u autosjedalicu, dudicu usta i mali ga njihali i eto ti zaspao, poslije ga samo u krevetic prebacili. Bome je fino spavao. Jeo na svaka tri sata. Sad sam mu pocela oblacit vrecu za spavanje jer se toliko odguruje nogama kad je ljut ili place, boli ga, da se skroz otkrije, sve povuce nogicama dolje. Ova vreca je spas.

Meni jucer stigao zidni sat bez zvuka. To je jedina vrsta sata na koji sam pristala, i stvarno nista se ne cuje. Bas sam odusevljena user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2682
   RE: proljetne bebe 2016.
17.6.2016 13:17:51   
danery
Ola...pa gdje ste sve user posted image zezaju klinci ili?
Moja spava 3.turu danas....pocuclala flasicu i paf...ja pospremala kucu,malo porucala,pohala baka kruh,a ja cu kasnije nama lignje i pomfri uz salatu...velika cura je kod mojih...
Ova mala se sinoc unjonjila u pola 9,razderala se gladna,al ne bi sisala,pa sam ju prevarila nekako da se pristeka i posisa....kod seke na vratima su naljepljeni sareni crtezi,pa se zagledala u njih i pocuclala,zaspala ko top i mir do pola 2.... Mm stigao u 11 navecer od mojih,gospon navratio do kolege,i sav bitan uparadirao spreman za urlike i vrisku male nespavacice,kad ono....ona hrce,ja se izvalila pred tv....kalvu je facu napravio,skoro sam pukla od smijeha user posted image sve si mislim da mu je krivo sto mi je na "godisnjem" tako lijepo kad se on namudruje user posted image
Inace gospica se prebacila na 4 jutarnja sisanja,od 11 pije na bocicu...ja iskopala elektricnu muzilicu,posudila mi susjeda....izvuce taman za obrok,jos malo probam rukom ako ide,i dobro....navecer ako hoce povuci prije kupanja,super....i tak....

Kak ste vi,kalvi su vam klinci danas?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2683
   RE: proljetne bebe 2016.
17.6.2016 13:42:11   
subby
Evo moj se nesto unervozio.. Mislim, jucer i sinoc je mogao izdrzat i navuc tri sata bez jela, a sad svakih sat vremena budi se i nista ne pomaze, a nije da jede aktivno.. Malo lizbe i pocucla pa visak bljucka.. Dudicu nece. Presvucen je, al ne bi spavao. Zaspe na meni, al ne mogu ga ja tako dugo drzat na sebi, osjetim prsni kos da me pocne boliti. U krevecu zaspe kad ga prije negdje uspavam pa prebacim ili s dudicom ili ako mu umotam dekicom rukice da budu pored tijela, tako onda moze i dalje nogicama gurati kao inace, ali barem se ne preplasi kad iznenada mlatne rukicama. Iako se i iz toga nekad zna izvaditi pa opet mlati..

Uh danery pa ti si prava sretnica, kad ce moj tako spavati u komadu.. Nije da se zalim, i tri sata u komadu je bolje nocu nego dva, al ono.. Kod tebe raj user posted image

Jeste vi cijepile klince na sve? Meni pedijatar rekao kao da promislim pa mu javim odluku. Mi smo svi u obitelji cijepljeni i svi smo ok tako da mi se cini smisleno cijepiti se (osim za gripu).. Ne znam kako ste vi odlucili po pitanju toga? Meni se cini ok jer ipak mislim da su posljedice necjepljenja vece..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2684
   RE: proljetne bebe 2016.
17.6.2016 22:41:19   
noemaa
Subby, kod nas se ne moze birati. Po zakonu smo obavezni na neka cijepljenja i to ja odradujem. Nije da sam odusevljena, ali vjerujem da ce sve proc dobro, optimist sam ko uvijek. A i mislim ko i ti, da je korist ipak veca od nedostataka. Bar kod ovih obaveznih.
I ne sekiraj se za spavanje. Tri sata u komadu i nocu je dobro. Nama se noa bio znao buditi i svakih sat vremena nocu!!!

I mi jonu uglavnom uspavljujemo na rukama pa prebacimo u krevetic. Nije problem,i tako ce prebrzo proci sve to mazenje...

Danery, zasto se i dalje izdajas pa dajes na bocicu? Bas se curki ne da cicat?

As, gdje si ti?

I pcelitza se vec dugo je javlja, a ni ivchy😞

Snjeguljiceeeeee... Kako siiii?

Nama veliki upalu uha pa smo sinoc imali show. Dreka, plac, cudim se kako se jona nije probudio. U dva ujutro smo mm,ja i noa na kaucu gledali crtane, jeli sladoled i pili neofen. Jedva se smirio. Danas kod dokt.,dala mu antb,ali da mu ga damo samo ako mu dode temp. Joj, nadam se da cemo.ga ipak izvuc s domacim i homeopat.pripravcima... I da ce ova noc biti mirna!!!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2685
   RE: proljetne bebe 2016.
17.6.2016 22:56:44   
danery
Noemaa,ujutro sisa 4x,onda drali jer joj slabo curi,a ja sam mirnija kad na bocicu popije pa suti,nego da irla skroz....navecer isto navali pa se nadudla,i opet do ro.....
Jos je budna,guce i vjezba user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2686
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 0:06:20   
ivchy81
Ej curke! Eto mene konačno user posted image
Evo mi smo bile na cjepljenju i kontroli u četvrtak i bebuška ima 5600 g i dugačka je 61cm user posted image bome od zadnjeg mjerenja prije mjesec dana dobila 1100g i narasla 5cm kaj mi nekak puno zvuči user posted image al je doktorica rekla da je sve ok pa ne brinem. Jao što je urlala kad je dobila pikicu uff user posted image kak i nebi kad joj je gurnula tak dugačku iglu u nožicu da sam mislila da bu joj na drugu stranu izašla van user posted image koma živa. Al se sva sreća brzo smirila i zaspala u kolicima na putu do doma user posted image i nije uopće dobila temperaturu hvala dragom Bogu user posted image Grčevi su sve manje prisutni, al se siroče namuči kad treba kakati i prditi, al opet ne svaki put sva sreća da mi se ne muči više tolko user posted image
Jako mi je drago kaj vam klinci super napreduju al opet sve imamo neke takozvane slatke muke, al se tješim da će i to sve proći user posted image Ne gubim nadu za sve nas i želim da nam svima te boljke čim prije i brže prođu user posted image , jer neće ni to vječno trajati sva sreća user posted image
Curke jel vama klinci često stavljaju ruke u usta, prste, šake itd.? Moja si hoće ruke pojest, tj.šake i prste kad ih uspije gurnut u usta, tj.kad uspije pogodit usta user posted image hahaha tak je smiješna kad gađa usta, pa fula milijon puta, pa se onda počne ljutit, a kad gađa il kad pogodi, tak smješne zvukove proizvodi za krepat od smijeha user posted image
Snjeguljice uživaj još kolko god možeš i želim ti što brži i što bezbolniji porod user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2687
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 0:28:43   
ivchy81
Subby to su ti sigurno grčevi kad se tako siroče bacaka, dere, rita, plače neutješno itd. To je baš koma user posted image probaj ga na trbuh okrenut, nama je to sa malom znalo dosta pomoć, ne baš svaki put, al većinu puta je user posted image Tak se buša stisne o madrac i onda to lakše izađe van i lakše prođe user posted image A mi smo maloj davali i Enterokind homeopatske kapi za te grčeve i vjerujem da su joj pomogle. Nekad više, a nekad manje,makar to sve isto ovisi od bebe do bebe. Nekoj pomogne, a nekoj baš i ne ili uopće niti malo. Nemreš znat dok ne probaš. Mi smo prvo njih uzeli, makar su nam preporučali i onu neku Biogayu, al smo rađd uzeli ovo user posted image
Neznam kak je nekima od vas sa mlijekom tj.dal imate nekad viška? Moja nekad ne posisa dovoljno il se meni mlijeko brzo radi il su krivi nekad veći razmaci od podoja do podoja pa mi sise znaju bit tak pune da ih moram malo izdojit jer me počnu bolit, budu teške i počnu se stvrdnjavat user posted image onda to izdojim pa mi puno lakše, samo šteta kaj to prolijem, neće nitko to doma pit, ma ni probat, al bome ni ja, nekak mi to djeluje fuj user posted image

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 2688
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 9:11:12   
danery
Jutro user posted image mi naspavani ko topovi....mala hrkala do pola 5 user posted image super za niu,al koma za moju mljekaru,proizvela sam trapist,parmezan i skripavac user posted image izdojila za kasnije i super....evo sad fino cefimo,ona opet zaspala,mm sprema od dorucka....vani je osvjezilo,taman za kakvu stnjicu kasnije....

Ivchy,a sto si to izdojeno mlijeko ne spremas za kasnije? Uzmes jednu posudicu,u nju kroz dan spremas visak i u frizider....ja si tako radim....u jednu odmah stavim prvo pa u friz,u drugu dodam kad bude napeto,pa u friz,i onda kad se ohladi u ovu prvu dolijem,pa drugu opet imam za skupljanje.....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ivchy81)
Neposredna veza do poruke: 2689
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 9:29:41   
danery
Aaa,ne da mi uredit....no da dovrsim....onda taj visak na kraju dana trknes u led i imas za umijesati u kasice kad krenes sa dohranom...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2690
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 10:19:35   
as1403
Jutro vidim svi ste ok...
I mi puno papamo i kakamo.. jucer ga je vagala patronazna dobio je 1010 g od kada je izasao iz bolniceuser posted image
Javim se kasnije opet..

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2691
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 13:20:24   
noemaa
Ivchy, eto i tebe s lijepim vijestimauser posted image malecka super napreduje,bravo za obje! I dobro kaze danery, spremaj u zamrzivac pa ces imat za kasice. I meni su cice krcate, kad mali papa ma jednoj, jaako cesto mi na drugu curi mlijeko. Ja se izdajam i to mlijeko uvalim velikom u cokolino,kakao itd...


As, ti si zena zmaj kako sve fino odhendlas. Bravo za ilana,isto lijepo raste!user posted image


Moj je narastao 4 cm i imao je 4200g sad prije tjedan dana. Stalno jede, kaka, prdi i tad se rasplace pa znam da je akcija u tijeku i da za koju min slijedi promjena pelena.user posted image


Snjeguljice, hoce noel van skoro?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu as1403)
Neposredna veza do poruke: 2692
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 13:36:47   
Snjeguljica_83
Stanje sam napisala na ljetnim bebama sinoc. Iuser posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2693
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 13:42:02   
subby
Da, izgleda da su to grcici.. Svake veceri isto vrijeme, ista prica. Nabavila sam te BioGaia kapi jucer da mu ojaca crijevna flora, nadam s da ce mu biti malo lakse. Probat cu i s polijeganjem na stomak iako pomaze nam ponekad kad ga uhvatim rukom tako da du mu ledja uz moj stomak, a glava na mojoj podlaktici, noge vise slobodno. To mi je pedijatar pokazao jer sam bas pitala za drzanje i uzimanje.

Kako lijepo rastu i napreduju user posted image , bas mi drago citati o njima jer se sjetim kako smo pisale kad smo bile jos trudne (neki jos jesu user posted image ) cini se da Noel ceka idealan trenutak ko i moj :)

Meni skoro uvijek ide mlijeko na drugu kad ga dojim. Nekad i preko dana osjetim da curi, sad ne znam zasto tocno, al sam hodajuca mljekara user posted image trebat cu i ja nabavit izdajalicu pa da spremam zalihe. Sinoc sam se probudila prije maloga i cekala da se probudi i ogladni jer lijeva mi se okamenila user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2694
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 14:10:21   
danery
Ola,eto mene opet user posted image
Mala opet spava....pa ta kud ju stavis moze zaspat user posted image u pola 2 ciknula gladna,ja pruzim pipu,jok,iz flasice ce...aj dobro....pa popije 70 ml,i za polsata me milo gleda kad sam izdojila jos jednu bocicu....ajd reko bas da vidim sto ce,a o a se navukla ovov masnog zadnjeg mlijeka i sva musava cmoknula,nasmijala se i bub u nesvijest user posted image
Popodne cemo imati goste,grebala bi bar neki kolac namuljat,al sam preumorna jos i za to..gibam hrkat malo,kasnije cu mislit sto cu....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2695
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 15:27:28   
subby
Ej ma napravi ovaj kolac, super jednostavan, na case i fin. Svi ga uvijek vole:

BISKVIT:
2 čaše jogurta
2 čaše šećera
3 čaše brašna
3⁄4 čaše ulja
3 velike žlice kakaa
2 male žlice sode bikarbone

GLAZURA:
10 velikih žlica mlijeka
5 velikih žlica šećera
10 dag maslaca/margarina
10 dag čokolade

Toplo izbosti i preliti toplo. 30 minuta – 180 °C.

I to je to. Smiksas sastojke od gore, jos vruce izbockas vilicom i prelijes cokoladom i nek odstoji dok ne dodju gosti. Casa je ona od jogurta.


_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2696
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 15:50:29   
danery
O super,bas ti hvala,idem odmah smutit user posted image
A jaja ne idu? Ako trknem koje u smjesu,nece valjda smetati user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2697
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 16:12:24   
danery
Evo smuckano,al sam tuka stavila 2 male zlice kakaa...no nema veze,nemre bit lose user posted image
Da odstoji dok dodu gosti,ha? Dolaze u 5 user posted image
U kuci mi pakao,mala spava jos uvijek,mlijeko spremno ceka...a dvoriste-ko da je bomba pala....mm babi montira neke police na kosinu iznad ulaza u podrum,isad se vec premorio i oznojio ko konj,i ona ladno kaze nek joj jos i vrata napravi odmah kad je vec sve alate izvukao....a tu za vrata tek ima posla user posted image
U jednu ruku ljuta sam na nju,a u drugu i na njega....sto je pametovao kako treba i sto se toga uhvatio,e sad eto mu....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2698
   RE: proljetne bebe 2016.
18.6.2016 16:27:26   
subby

IZVORNA PORUKA: danery

O super,bas ti hvala,idem odmah smutit user posted image
A jaja ne idu? Ako trknem koje u smjesu,nece valjda smetati user posted image


Ma nece smetat, mozda cak i poboljsa ;)
Ma kad stavis odgore cokoladu nece se ni primijetiti koliko kakaa ima. Mos uz to I sladoled servirat ili slag..

Dragi ti je majstor znaci, bome super. A ko ce baki ako nece on user posted image

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2699
   RE: proljetne bebe 2016.
19.6.2016 23:02:10   
danery
Vecer :)
Danas ovdje nikoga nema user posted image hah,valjda cu sutra biti bolje srece user posted image user posted image

Uglavnom,htjedoh napisat Subby hvala za recept,nstao kolac nabrzinu,a bome je podobra mjera,ima se sto za pojesti user posted image taman za moje pozderuhr kucne kolicina za calabrcnut uz kavuuser posted image

Al malo mi gusta original receptura,pa sam ja danas dodala uz 2 jajca i dcl soka od narance,malo pekmeza od smokve i suhe smokve narezane,puuuuno bolje je danas,socnije i mekse user posted image

Starija se danas vratila od mojih i vec pocela mudrovatiuser posted image al sta cu s niom,djeca ko djeca,glavno da se ona tamo zabavila....

Gibam u krpe,tisina je,mada bih radije zjalila u tv,al onda mljekara steka user posted image e sad kako ,aspat uz obu sparinu je sasvim druga briga,vec se sad cijedim,a tek sam se otusirala user posted image ....bljak,mrzim te ljetne kuhaone nakon kise....

No....dosta za danas,lkn,tipkam sutra user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 2700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 107 [108] 109   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 107 [108] 109   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ime za curicu
bembo

Koje vam se najviše sviđa od ponuđenih?

Lea (25%)

Ena (26%)

Nina (22%)

Sara (26%)


Broj svih glasova: 331

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!